Forum.Metal.pl

hyde park - Tolerancja...

Devir - 2005-07-20, 23:41
: Temat postu: Tolerancja...
No dobra...
Ja osobiscie jestem tolerancyjny; nawet bardzo.
Zaden inny czlowiek nie jest dla mie werogim(nawet Islamistow rozumiem).
Zydow natomist uwazam za najbardziej inteligentny narod na swiecie.
Generalnie nienawidze rasistow-jak slysze w tv jak jacys faceci zabili goscia bo mial czerwone wlosy to krew mnie zalewa :evil:
Jedynie czego nie toleruje to "techno"...jest chujowe na maksa..
Czorth - 2005-07-21, 02:10
:
Mówiąc, że żydzi to najinteligentniejszy naród świata, dostrzegasz jednak jakieś róznice między "rasami".. juz to źle wygląda... mogę teraz powiedzieć, że np. murzyni są najgłupsi.
rotten - 2005-07-21, 09:31
: Temat postu: Re: Tolerancja...
Devir napisał/a:
Ja osobiscie jestem tolerancyjny; nawet bardzo.

ja nie. bardzo
Devir napisał/a:
Zaden inny czlowiek nie jest dla mie werogim(nawet Islamistow rozumiem).

mam mnóstwo wrogów. i przyjaciół. to chyba normalna i całkowicie naturalna rzecz. Islamistów => muzułmanów ;]
Devir napisał/a:
Zydow natomist uwazam za najbardziej inteligentny narod na swiecie.

a ja nie. ogólnie wiadomo, że największą część mózgu wykorzystuje rasa biała, europejska. A najmniej właśnie Murzyni. Dlatego to oni byli i są niewolnikami. a żydzi... powiedziałabym najbogatszy naród świata.
Devir napisał/a:
Generalnie nienawidze rasistow-jak slysze w tv jak jacys faceci zabili goscia bo mial czerwone wlosy to krew mnie zalewa :evil:

To nie są rasiści. Rasiści mają ograniczoną tolerancję na inne rasy, czyli kolor skóry. Ten przykład, ktory opisujesz, jest tylko tzw. pokazaniem kto tu jest lepszy.

osobiście jestem bardzo nietolerancyjna. Tak mnie wychowano, w takim środowisku przebywam, taka jestem. Naród polski również nie jest tolerancyjny. Ale to jest wpajane w ich głowy od wieków.
Jedynie czego nie toleruje to "techno"...jest chujowe na maksa..[/quote]
nug-soth - 2005-07-21, 09:58
:
Ja kiedys slyszalem tekst z ktorym sie utozsamiam calkowicie (moze juz gdzies go tu pisalem, ale chuj z tym):

Tolerancja to cnota, dla ludzi bez przekonan.

Moim zdaniem ludzie tolerancyjni nie sa na tyle silni by zamanifestowac swoje poglady, przekonania wiec ukrywaja wszystko pod przykrywka tolerancyjnosci, bo chyba nie ma mozliwosci by czlowiek tolerowal wszystko i wszystkich.
Ja np nienawidze gejow, i to jest chyba jak najbardziej naturalny odruch kazdego mezczyzny. Muzulmanow tez nie znosze, za to ze sie wywyzszaja, uwazaja, ze sa najlepsi i dzialaja w imie boga, a jaki maja poziom zycia w swoich krajach kazdy widzi :? Murzyni rzeczywiscie sa najbardziej leniwi i najglupsi, co jest udowodnione naukowo. Zreszta jakos trudno mi zdobyc respekt do ludzi ktorzy (tekst z Poranka?) dali sie zlapac w siatki na swym wlasnym terenie. Albo sprzedal ich wodz za paczke fajek :?
Co do Inkow i innych takich to szkoda troche, ze ich kultura upadla, ale sami sobie sa winni - jak nie umieli sie obronic to od poczatku byli skazani na smierc.
Zydzi mi nic nie zrobili, mam ich w dupie, tylko smieszy mnie, ze wszedzie dostrzegaja antysemityzm, a sami sa jednym z najbardziej nietolerancyjnych narodow swiata (kurwa, przeciez uznaja sie za narod wybrany :lol: )
No i bardzo nie lubie pankow i (szczegolnie) anarchistow, za totalnie zjebane, pro lewicowe poglady, dazace do rozpiepszenia tego kraju :x
jarek - 2005-07-21, 13:02
:
jaki wyklad ;o, a ja nienawidze skurwysynskich dresow ktorzy leja nawet kobiety .... zal ;o hm nienawidze zoltkow - bo tak. nienawidze zydow - bo tak. do negrow nic nie mam .... ale poza tym wszystkim to ja jestem zajebiscie tolerancyjny :twisted:
nug-soth - 2005-07-21, 13:53
:
O, nienawidze jeszcze glupoty. Dla niej nie ma zadnej tolerancji...
TRUEposh - 2005-07-21, 14:01
:
nug-soth napisał/a:
Zreszta jakos trudno mi zdobyc respekt do ludzi ktorzy (tekst z Poranka?) dali sie zlapac w siatki na swym wlasnym terenie. Albo sprzedal ich wodz za paczke fajek :?

to jest cytat z Chłopaki Nie Płaczą a tą słynną kwestię wypowiedział C.Pazura jako Fred kozak z Wybrzerza :)
Czorth - 2005-07-21, 14:05
:
No proszę, śmietanka się wypowiedziała, to też coś wrzucę...

Jestem nietolerancyjny, ale unikam w tym wypadku skrajności. Powiem tak, że żółtki (chińce, japońce) wzbudzają u mnie podziw, Japonia za obecny rozwój i niesamowity porządek, Chiny za historię i kulturę (no minus za Tybet) i także za obecny rozwój...

Murzyni... Oprócz tego co mamy w telewizji i czego doświadczyłem w Parużu w biednej dzielnicy (napad z nożem), to wkurwia mnie ich zachowanie na obczyźnie.

Żydzi... chuj im jako jedynym ręki nie podam... Dlaczego :?: Bo kwachu miler i chuj w pizdu innych polityków jest przynajmniej pochodzenia żydowskiego (zobaczcie na nowego rzecznika spraw publicznych :? Kurwa jeszcze pejsów mu tylko brakuje...). Niedawno przyznała się do swego pochodzenia Hanna Suchocka, i jeszcze dopowiedziała "liczę, że inni podobnie postąpią" - wniosek... jest ich w chuj w władzy u sterów. I tak samo... naród wielce stłamszony przez II WŚ buduje sobie broń atomową, ma poparcie USA i dodatkowo pierdolą na lewo i prawo o antysemityźmie i tolerancji, tłamsząc np. niektórych artystów czy polityków...

A co do koloru skóry, to ważna jest też mentalność... Inne rasy inaczej myślą, często inaczej reagują w podobnych sytuacjach... Więc mówienie, że jesteśmy tacy sami to tak jak porównać Rottwailera gotowego użreć właściciela, ze Sznaucerem - domowym spokojnym psem...

A co uważacie o cyganach :?: Niezły przejeb jest z ich powodu w Polsce... A wracając do tematu o zamachach... Czemu uważacie, że arab nie wejdzie do metra... Cyganie nie muszą się maskować, a jednak do metra wejdą. I jak odróżnić takiego od zamachowca :?:
nug-soth - 2005-07-21, 14:13
:
Czorth napisał/a:

A co uważacie o cyganach :?: Niezły przejeb jest z ich powodu w Polsce... A wracając do tematu o zamachach... Czemu uważacie, że arab nie wejdzie do metra... Cyganie nie muszą się maskować, a jednak do metra wejdą. I jak odróżnić takiego od zamachowca :?:

Jak to powiedzial moj kumpel do jednego - A ty co sie kurwa gapisz! Ty nawet wlasnego kraju nie masz :lol:
Cyganie to jest tak posrana i smieszna nacja, mniejszosc czy inne cos, ze nawet nie chce mi sie o nich pisac.
btw widziepliscie film Snatch? Jedna z najlepszych komedi ostatnich lat, no i musze przyznac ze kibicowalem tam cyganom (Brad Pit w roli glownej, jako cygan :lol: ). Poza tym to chyba najbardziej rasistowski film ostatnich czasow :D
Devir - 2005-07-21, 20:19
:
Oj buzo bede musial tlumaczyc.
1. Nie mam nic do innych ras itp. bo czego mam ich nie lubic, bo zyja jakies 1000km od polski i co tam robia.To jest bezsensu.No rozumie sie ze jak tos mnie wkurwi to zajebie nie wazne czy to pplak czy afroamerkanin...
2.Zydow uwazam za narod inteligentny bo juz z 1000lat sa przesladowani wiec musieli ruszyc glowa zeby przezyc...
3.To ze jestem tolerancyjny- to znaczy ze nie mam przekonan-gowno prawda.Moim przekonaniem jest tolerancja.Nieznam ludzie wiec czemu mam ich nie lubic-zero powodow...
Tak samo jak Czorth podziwiam bordzo Japonczykow( w szczegolnasci z muzyke),
nawet kiedys powiedzialem ze gdybym mial drugi raz sie urodzic i mial bym na to wplyw to chcial bym byc japonczykiem...

To tyle ziomy....... 8)

[ Dodano: 2005-07-21, 20:21 ]
Do pankow tez nic nie mam; niektozy maja ciekawe poglady..chociaz anarchia to nie zbyt obry pomysl... :?
A dresiazy ze niecierpie, sa jebnieci na maksa... :evil:
nug-soth - 2005-07-21, 20:46
:
Wiesz, ja nic do murzynow w Afryce nie mam, smiesza mnie tylko. Tak jak zydzi, niech se beda w Izraelu i niech sie powyzynaja z palestynczykami - ich sprawa. Gorzej jak sie kolesie po Polsce woza, ale dopoki mi jakis w droge nie wchodzi to mnie to jebie...
Jestem za minimalna chociaz segregacja rasowa, ot co...

Japoncow rzeczywiscie podziwiam, za ich determinacje i pracowitosc, za to chinczycy to smiech na sali. Daja soba pomiatac przez ich wlasnych ludzi. Komuchy...
Shaezaar - 2005-07-21, 22:34
:
Mnie porządnie wkurwiają moresi. Nie cyganie, tylko moresi bo to różnica.
Devir - 2005-07-23, 14:01
:
A co to moresi..?
Sati - 2005-07-25, 09:27
:
Moresi to pewnie coś podobnego do Cygana.

Wkurwiają mnie drechy (łyse chuje, które nie mają mózgu i myślą że są zajebiści), dziewczyny drechów (chodzące z gołą dupą, ubierające się jak kurwy, że tylko pod latarnie z nimi), cygani (bo jak jadłam sobie zapiekanke w tesko to siadły sobie koło mnie dwie cyganki z tłustymi włosami, dużymi dupami i nie wspomne o tym ze śmierdziało od nich) a do tego panki (oni to mają pojebane w łebach) przeszkadzają mi pewnie dla tego, że znam jednego i tak go nienawidze za jego pojebane poglądy, że mu tylko nóż w plecy.
Shaezaar - 2005-07-25, 11:23
:
Devir napisał/a:
A co to moresi..?

Sati napisał/a:
Moresi to pewnie coś podobnego do Cygana.

Pozwole sobie wyjaśnić.
Prawdziwy cygan jest wykształcony, schludnie ubrany, nie śmierdzi, jest miły dla otoczenia i lubi muzykę (nie czepiam się tam już jaką). Aha, mieszka zazwyczaj w całkiem, całkiem domku.
Mores natomiast to jest cygan taki jakiego widuje się zazwyczaj za oknem, czyli brudny, śmierdzący, głupi, zazwyczaj narkoman i pwsinoga.
Czorth - 2005-07-25, 13:04
:
Pewnie za granicą mówią Polacy i polaczki :wink:

Ale coś w tym jest... Niedaleko mnie cyganeria to pojeby jakich mało, kradną, ćpają, biją za byle gówno i natrętnie żebrzą... Natomiast w innej części, północnej wrocławia, miałem przyjemność spotkać tych normalniejszych. Nie dość, że pograliśmy sobie na gitarach, akordeonie i bangosie to jeszcze chcieli nas poczęstować jakimiś (-dziwna nazwa)... jedzeniem w każdym bądź razie... :wink: Ale zabawnie i przyjemnie było, ja z kumplami po kilku piwkach (6-8 :D ), więc faza "freund" się u nas włączyła...
Devir - 2005-07-26, 19:18
:
Yhyyy...no ta to juz wiem kto to sa ci moresi...
Mnie tam oni nie zaczepiaja, w sumie zawsze mi szkoda czlowieka ktory zyje na ulicy...zawsze mnie nachodzi ta mysl ze moge kiedys byc na jego miejscu...

A co do Sati to masz racje jezeli chodzi o lysych i ich dziewczyny; tylko czasami jest milo popatrzec na niektore.. :)

[ Dodano: 2005-07-26, 19:23 ]
No wlasnie jezeli chodzi o wypowiedz Czorth-a to naszla mnie taka mysl, ze kazdy czlowiek jest inny nie wazne czy to cygan czy mores....
Nawet polak moze ci w ryja szczelic czy obrabowac a z reszta pewnie sami wiecie...
Sati - 2005-07-27, 09:50
:
dlatego wcześniej pisałam że łysych nie lubie ...
Czorth - 2005-07-27, 14:33
:
I wraca temat... łysy też człowiek :wink: Nie ma długich włosów, to już nim gardzisz :? ( :mrgreen: )
Sati - 2005-07-28, 09:10
:
Chyba mnie nie zrozumiałeś :) (mój szwagier jest łysolem). Nie lubie młodych łysych chłopaków w dreskach. Normalny gość mi nie przeszkadza natomiast banda drechów idąca patrzy się na mnie jakbym była nienormalna, a do tego zawsze jebną jakimś tekstem typowym dla ograniczonych ... aż przykro się robi na samom myśl, że to POLACY :|
Ripper_666 - 2005-07-28, 12:17
:
A co! Ja też coś od siebie dożuce!

Ja szanuje wszystkich (nieważne jakiej narodowości, czego słuchają czy jak sie ubierają - no chyba, że mi taki w czerwonym dresie się pokaże, no to wtedy to się niemoge już powstrzymac się od śmiechu) póki oni mnie szanują i nie pierdolną czegoś w stylu (tu pozwole sobie sk....synów zacytowac) "O, ona ma długie włosy i wygląda jak panienka".:evil:
Wtedy to już sami proszą się o wpierdol!

Przyokazji - niewiem jak wy ale ja nie lubię Starych kobiet, które udają, że idą się modlic do kościoła, no i tych księży, których trzeba opłacac! :evil:
Czorth - 2005-07-28, 19:29
:
Sati... przeto żartowałem, wiem o czym mówisz... :D

Ripper_616... bez takiej agresji... stare kobiety wymrą, księża zrozumieją błąd po śmierci ( :lol: ), a dla dresów największa karą jest nieświadome (dla nich) ograniczenie umysłowe :wink:
Sati - 2005-07-28, 22:27
:
Księża ... tylko im wyj**ać ech jak widze takiego to obrzydzenie mnie bierze. Pewnie dlatego, że kretyni pedofilami są ... i gejami FUUUUU :evil: i zbierają kase na remont dachu ... W SWOIM SAMOCHODZIE :?
Czorth - 2005-07-28, 22:33
:
Hehe... temat o (nie)tolerancji wkońcu :D

Póki ten Maybach ojca... Rydzaka (spróbujcie napisać poprawnie jego nazwisko :wink: ) nie potrącił kogoś z mojej rodziny, a okoliczni księża nie gwałcili dzieci, to nic nie moge zrobic... Po czymś takim jak wymieniłem czeka ich lincz (a ten drugi przypadek: )albo śmierć!!!

Po co się denerwować niepotrzebnie, tylko ciśnienie rośnie niepotzebnie :wink:
Devir - 2005-07-29, 01:18
:
A ja tam nie mam nic do ksiezy, no chyba ze tak popatrzy sie na mnie z gory jakby byl jakims krolem, a ja chlopem...to mnie wkurwia raz tak pewien ksiadz sie na mnie popatrzyl to mu powiedzialem dio wiwatu...a niektorzy sa spoko mozna z nimi pogadac nawet znalem takiego co nawet lubil Cradel of filth.......
Shaezaar - 2005-07-29, 06:53
:
Ja też nie mam nic do księży. A z jednym to kiedyś dawno po szkole z kumplami wódke pijaliśmy. Nasz batman Darek... szkoda, że sie szkoła skończyła...
Sati - 2005-07-29, 08:44
:
No dobra to powiedzmy że niektórzy są ok ale co z resztą?
Czorth - 2005-07-29, 09:51
:
Unikać, omijać, uciekać, zabijać... Proste :mrgreen:

Ja jakoś nie miałem szczęścia do batmanów... W podstawówce strach było (przed rodzicami przerażonymi tym, czego ich pociecha słucha) nie chodzić na religię, a miałem strasznego frajera... Koleś nie dał rozgrzeszenia kobiecie, bo nie widywał jej w kościele. Typka wkrótce zmarła, a jego wysłali do Brazyli :) Przynajmniej bierzmowanie miałem w podstawówce, i liceum to czas, gdy na religii rozwiązywało się zadania domowe, bluzgało na kościół, a wszelaka złość ze strony księdza/siostry, kończyła się samowolnym opuszczeniem sali :)
jarek - 2005-07-29, 10:30
:
e tam jebac ich niech im frajerzy daja kase ;] a sami potem na chleb nie maja .... zal dupe sciska .... mnie zrazil jeden ksiadz z liceum ktoremu tak niesamowicie jebalo z ryja ze nie da sie tego opisac ;o
Sati - 2005-07-29, 11:00
:
Czorth napisał/a:
zabijać... :mrgreen:

:lol:

Ja mam okropny uraz do mojej katechetki, takiego jebniętego człowieka to ja nigdy nie spotkałam :twisted: pofiła zrobić 3 razy pod rząd tą samą lekcje o sataniźmie. Jej tekstem zawsze na początek był : "Kostrzewski to satanista" chociaż dawno ślub wziął. Pamiętam że wyciągneła swoje gazetki o duchach, o symbolach satanistycznych i o egzorcyźmie i pieprzyła w kółko o tym samym. Pierwsze pytanie jakie zadała gdy zostawiła mnie i moje 2 koleżanki po lekcji, brzmiało: "Co wy macie wspólnego z satanistami" a zaczęło się od tego że miałam ubraną na szyji czaszkę z rogami. Szkoda gadać...
fenroz v.o. - 2005-07-29, 16:20
: Temat postu: re:
Niecierpie tego słowa które obrazuje ten temat.Tolerancja jest to tolerowanie czegoś czego sie nie lubi.Ja tak nie potrafię.Nasi księża zrobili sobie burdel na plebani :lol:
Devir - 2005-07-29, 21:39
:
No ja mialem fajna katechetke chodz zadko bywalem na religi...ale milo sie z nia gadalo na tematy o smierci, kosmosie, czy ksiadz powinien miec zone.. :lol:

No ale to wyjatkowa byla babka....ale tez zdazylo mi sie trafic na chujowych ksiezy lub bardzo wkurwiajace katechetki szczegolnie w podstawowce.. :evil:
Sati - 2005-07-31, 11:17
:
Nooo ok, kogo jeszcze nie lubimy?
Hordven - 2005-07-31, 14:49
:
taa, tez nienawidze słowa tolerancja.
Zazwyczaj ludzie którzy mowia o sobie ze sa tolerancyjni sa najbardziej nie tolerancyjnymi ludzmi.
Ja jestem bardzo nie tolerancyjny i wyrazam to na rozne sposoby.

przyswieca mi zdanie "jeśliś tak bardzo tolerancyjny jak powiadasz, toleruj moją nie tolerancję" :]
Devir - 2005-08-01, 01:12
:
A moim zdanie to wazne slowo.Ludzie musza miec chodz odrobine tolerancji, bo gdyby tak nie bylo to ludzie by sie zabijali..
Tutaj wiekszosc pewnie lubiera sie na czarno i ma dlugie wlosy..pewnie wiecie jak to w szkole bylo(lub jest) ze duza czesc osob nawet z klasy mowila:"wes zetnij te kudly"...
nie lubilem jak tam mowily....to samo tyczy sie dresow...kiedy widza cie jak przechodzisz kolo nich...te tepe lby maja na tyle tolerancj zeby nie skasowac ci ryja za to ze lubisz sie tak ubierac...lub moze i skasuja..wtedy sa tacy jak ty..

Duzo osob teraz sie przyznaje ze sa malo lub wogole nie tolerancyji(nie wiem moze to modne), ale ja wychodze wam na przeciw i bede tolerancyjny nawet jesli ty nie bedziesz dla mnie.....chyba ze przekroczysz granice groznych min..
Shavrash - 2005-08-05, 10:50
:
Cytat:
POPATRZCIE SE NA JPII. MYSLICIE ZE ON TEZ POPELNIL BLAD WYBIERAJAC TAKIE POSWIECENIE DLA BOGA?

poświęcil całe swoje życie, całą energię jaką mógł poświęćic na zwiekszanie ilosci osobników chorej rasy która już dawno wyginąć powinna a wyginąć nie chce, poświęcił całą energie jaką mógł sporzytkowac na cokolwiek poświecając sie istocie która nie istnieje bo gdyby istniala to pozowliła by nam nadal żyć? nie sądze... tak popełnił błąd
Sati - 2005-08-05, 12:48
:
Moze masz racje, że biore same złe przykłady, ale nie znam ani jednego księdza który byłby w pożadku, który zrobiłby coś dla swojego kościoła, to co najlepiej im wychodzi to zbieranie kasy!

I i tak ich nie lubiłam nie lubie i nie mam zamiaru lubieć za swoje chore poglądy chyba że coś się zmieni!!!
Lores - 2005-08-05, 13:08
:
ZIAAAM_REAL_HH napisał/a:
POPATRZCIE SE NA JPII. MYSLICIE ZE ON TEZ POPELNIL BLAD WYBIERAJAC TAKIE POSWIECENIE DLA BOGA?

Ten człowiek zrobił wiele dobrego dla śeiata i nie ma co go poróenyeać do innych. widziałeś go kiedyś w maybachu??

Glemp to jest agent lol rolników nazywał terorystami.

Ja osobiście nie toleróje dresów(*dla mnie to blokołaki) - traumatyczne przzeżycia.
Na tle rasowym nie mam uprzedzeń - dopuki jakiś żebżący cygannie nie zacznie być nachalny :evil: :evil: :evil:
Sati - 2005-08-05, 13:26
:
a nie mów ostatio szłam sobie a te chuje najebane zaczely startowac do mnie z lapami myslalam ze im wyjebie ... ale nie mialam ubranych glanow w tedy :( ale bym mu przyjebala :evil:
Lores - 2005-08-05, 14:18
:
w takiej sytuacji glany wydają się niesłychanie kompatybilne z mordą napstnika... takich to do getta wsadzić razem ze wszelkiego rodzaju zboczencami.
Sati - 2005-08-05, 14:35
:
najgorsze jest to ze w mojej mieścinie duzo takich chodzi dajcie spokój ale ze mnie nietolerancyjna osoba ech...
Devir - 2005-08-05, 15:07
:
Heh, ale z Ciebie Sati jest Wojownicza Xena :lol:

No wiecie jak to z ludzmi bywa jedni normalnie a drodzy to istoty przypominajace osobniki ludzki...mnie jeszcze nikt nie zaatakowal na ulicy(odpukac w niemalowane)...
Lores - 2005-08-05, 15:08
:
Mnie tylko blokołaki... sqrwiele...grrr
Sati - 2005-08-05, 15:11
:
od razu Xena heheh :lol: ja jestem grzeczna ale jak ktoś mnie maca po użytkach rolnych to bez pszesady :)
Lores - 2005-08-05, 15:17
:
[ Dodano: 2005-08-05, 15:18 ]
Sati napisał/a:
użytkach rolnych
:lol: :lol: :lol: takiego określenia jeszcze nie słyszałem :lol: :lol:
Sati - 2005-08-05, 15:27
:
hehe znam dużo więcej ale to innym razem :)
Lores - 2005-08-05, 15:33
:
ciekawy slang panuje w twoim miejcu zameszkania: urzytki rolne ;przechuj... ciekawe co jeszcze...
Sati - 2005-08-05, 22:32
:
ale to jest popieprzone
Lores - 2005-08-05, 23:51
:
jak ty przyszedłeś na świat to twoja matka dowiedziała sie że miała stosunek z małpą
Shavrash - 2005-08-06, 00:05
:
i to wszystko dzieje sie w temacie "Tolerancja"...
Lores - 2005-08-06, 00:12
:
ja już napisałem że nie toleruje blokołaków... zapomniałem napisać jeszcze o takim chamstwie jakie reprezentuje ten YAAAAAAAa co ś tam.
Shavrash - 2005-08-06, 12:04
:
tylko ze każdy jego post to jest oczywista prowokacja i najlepiej to poprostu ignorować
kiedyś mu sie to znudzi
jarek - 2005-08-06, 12:27
:
przy okazji marna prowokacja ;o i teksty na poziomie przedszkola ;o takze olac ;o
Sati - 2005-08-06, 12:35
:
Pierdol sobie co chcesz na moją matke i tak mi to zwisa ...

Kurwa jestes pusty i beznadziejny. Robisz taki syf żeby zwrócić na siebie uwage, idź na jakieś dresowskie forum i tam się popisuj swoją inteligencją.
Devir - 2005-08-10, 22:25
:
Powiedzmy ze rozumiem...
nug-soth - 2005-08-11, 12:51
:
Co do ksiezy hehe - u mnie w parafi kolo zgwalcil dwoch kolesi, z czego jeden teraz siedzi (czekam na niego z gazrurka, bo mamy na pienku) a drogi cpa :lol: Jak to jeden ksiadz potrafi wypaczyc dziecka psychike :lol:
Hos - 2005-08-11, 13:21
:
Ja mam zdanie takie jak mnie sie nikt nie czepia do tego że ja jestem metalowcem to ja sie do niego nie czwpiam że on jest Hiphopowcem czy technomatołem. A jeśli chodzi o księży to do nich nie mam nić za wyjątkiem ojca Tadeusza R. który nagmnie obraza Przystanek Woodstock
nug-soth - 2005-08-11, 13:26
:
Hmmm, w tym jednym rodzynek ma racje hehe. Tzn, on przedstawia to jako bande satanistow, a nie brudnych pozerow, ale racje ma - Brodstok to dno...
Devir - 2005-08-11, 14:23
:
Nie ma to jak duchowni :lol:

[ Dodano: 2005-08-11, 14:58 ]
nug-soth napisał/a:
Hmmm, w tym jednym rodzynek ma racje hehe. Tzn, on przedstawia to jako bande satanistow, a nie brudnych pozerow, ale racje ma - Brodstok to dno...

Byles, widziales?
To jest subiektywne zdanie, a masz jakies obiektywy?
Inga - 2005-08-31, 20:19
:
Wiesz Devir...czytałam Twoje niektóre posty i...bardzo podoba mi się Twoje podejście do życia :) Mamy podobne poglądy :razz:
Sati - 2005-09-01, 20:54
:
wazelina :lol:
Devir - 2005-09-02, 03:24
:
Inga napisał/a:
Wiesz Devir...czytałam Twoje niektóre posty i...bardzo podoba mi się Twoje podejście do życia :) Mamy podobne poglądy :razz:

Milo taka wypowiedz dla odmiany przeczytac :)
Lores - 2005-09-09, 14:38
:
Sati napisał/a:
wazelina :lol:

Dlaczego??
Sati - 2005-09-09, 14:41
:
Inga napisał/a:

Sati napisał/a:
wazelina

dlatego...
Lores - 2005-09-09, 14:47
:
No bez przesady. Czy na tym forum już nie można wyrażać aprobaty dla czyivhś poglądów??

Jaka Ty nietolerancyjna jesteś... <lol>
Loki - 2005-09-09, 16:32
:
tak wracając do tolerancji, to wali mnie tolerancja, nie interesują mnie żydzi, czarni biali, żółci, niebiescy i ci z marsa. Wiem że nienawidze skinoli, dresów i pedałów
nug-soth - 2005-09-10, 11:06
:
Loki napisał/a:
tak wracając do tolerancji, to wali mnie tolerancja, nie interesują mnie żydzi, czarni biali, żółci, niebiescy i ci z marsa. Wiem że nienawidze skinoli, dresów i pedałów

Nie wiem co masz do skinow. Rzeczywiscie znakomita ich czesc to debile, ale jak w kazdej subkulturze. Mam sporo kumpli skinow i zajebiscie sie z nimi pije, gada, itd. A to ze sie lubia napierdalac? Wyjebane...
rotten - 2005-09-10, 13:59
:
nug-soth napisał/a:
Loki napisał/a:

Nie wiem co masz do skinow. Rzeczywiscie znakomita ich czesc to debile, ale jak w kazdej subkulturze. Mam sporo kumpli skinow i zajebiscie sie z nimi pije, gada, itd. A to ze sie lubia napierdalac? Wyjebane...
skini są ok, też mam sporo znajomych i rzeczywiście się z nimi zajebiście pije ;]
Devir - 2005-09-13, 17:40
:
Skin?...hmm...no roznie bywa...
Sati - 2005-09-13, 21:02
:
e tam pierdolenie zawsze sie znajdzie jakas jebnieta osoba... nie ważna jaka rasa czy subkultura ....
Czorth - 2005-09-14, 00:04
:
O tak... skini fajna sprawa... swój skin=dobre picie - obcy skin=dobre bicie :D

Już częściej z dresami i ziiiooooom-alami pije :)
Holy_Sinner - 2005-09-14, 17:47
:
I ja jakies 3 grosze w temacie dodam - Tolerancja mi sie wylacza przy ludziach wybitnie debilnych tepych [niestety mialem okazje sie uczyc przez pewien czas w klasie z takimi - naprawde imbecyle ktorzy zastanawiaja sie jak zdanie zlozyc] dresiarzy [nie "ludzi ubierajacych sie w dresy tylko >>dresiarzy<<] a juz wybitnie technomulow ktorzy sie podniecaja muzyka typu "manieczki" a przy tym o niczym innym niz zajebistych basach nie umieja gadac [no chyba ze o ostatnich baletach] za zydami tez nie przepadam, samoobrony i leppera, radja maryja [pomimo tego ze mozna sie posmiac], mandaryny, o-zone i innego tego typu rasowego badziewia. Sporo tego pewnie ominalem ale i tak troche tego jest ;P
Czorth - 2005-09-14, 18:30
:
Iwan i Delfin, Papa Dance, Kombi, 18L, Mleko, Kaja "czikulinka" Paschalska, "Hej suczki", Armand van Helden "mymymy", Czarni w MTV, Biali w RPA, Żółci w Tybecie, Czerwoni w Indonezji, palacze, narkomani, złodzieje, tępaki, 14 i 15latki, stare baby, ludzie z psami bez smyczy, grubasy, komary, cytrynówki, pajaki, małe kundle, pies sąsiada, strach na wróble sąsiada, sterydy, tramwajowi walkmenowcy, gapie uliczni, cfaniaki, dziewczyna która ostatnio dała mi kosza, fałszywi politycy, magnateria, NFZ, SLD, LPR, BMW, niemcy, rosjanie, amerykańce, żydzi, Łukaszenko, Stalin, jestem mlotem, NSBM, Dimmu, Mc Donald's, Pizza Hut, nauczycielka W-F, nauczyciel W-F, laborki z programowania, graficiarzy, główny architekt wrocławia...

...DO WORA I DO JEZIORA!!! :evil:
nug-soth - 2005-09-14, 20:36
:
Czorth napisał/a:
dziewczyna która ostatnio dała mi kosza

Bidulek :lol: :lol: :lol:
Lores - 2005-09-14, 20:37
:
Oj duży ten wór by musiał być a o jezirze nie wspomne :-)
Czorth - 2005-09-15, 01:13
:
nug-soth napisał/a:
Czorth napisał/a:
dziewczyna która ostatnio dała mi kosza

Bidulek :lol: :lol: :lol:

Nic w tym śmiesznego :( Zatapiam smutki w kojących dzwiękach Cradle of Filth... Dani daje mi siły do daleszgo życia... Chce być jak on!!! Piękny, wytrwały, utalentowany i żeby się dupy do mnie lepiły... :wink:

A jezioro to nie problem... może to być przecież jezioro lawy... albo kwasu (na Alasce coś takiego chyba było)... 8)
Piszesz się do pomocy :?: :cfaniak:
betton - 2005-09-15, 11:00
Devir napisał/a:
No dobra...
Ja osobiscie jestem tolerancyjny; nawet bardzo...
nie jestem tolerancyjna, jest we mnie jakaś forma szowinizmu intelektualnego, nie zaakceptuję cudzego światopoglądu (jeśli początkowo wydaje mi się cholernie głupi) do momentu aż nie zrozumiem przesłanek; toleruję homoseksualizm, wegetarianizm, inne religie, inną muzyke niż ta której słucham, nie iestnieje dla mnie rasizm...
Devir napisał/a:
bardzo lubie dobre "techno" - czyli old schoolowe, ambient [najlepiej taki dark ritual], idm, goa, gabba, d'n'b, transe
nie trawię industrialu - bo to ani metal ani "techno"... sieka i tyle... np. Ministry
Devir - 2005-09-20, 14:49
betton napisał/a:
Devir napisał/a:
No dobra...
Ja osobiscie jestem tolerancyjny; nawet bardzo...
nie jestem tolerancyjna, jest we mnie jakaś forma szowinizmu intelektualnego, nie zaakceptuję cudzego światopoglądu (jeśli początkowo wydaje mi się cholernie głupi) do momentu aż nie zrozumiem przesłanek; toleruję homoseksualizm, wegetarianizm, inne religie, inną muzyke niż ta której słucham, nie iestnieje dla mnie rasizm...
Devir napisał/a:
bardzo lubie dobre "techno" - czyli old schoolowe, ambient [najlepiej taki dark ritual], idm, goa, gabba, d'n'b, transe
nie trawię industrialu - bo to ani metal ani "techno"... sieka i tyle... np. Ministry

Szkoda gadac!

Ale z tego co wiem Ministry nie jest czystym industalem....czysty industral jest inny wiem bo slucham....
betton - 2005-09-20, 14:52
czemu szkoda gadac? lubie techno, ale toxyczne, chore, wręcz do bólu :)
wiesz ludzie mają różne gusta - jedni lubia folk i black a ja lubie thrash/death i acid
Dzastin - 2005-09-27, 15:44
:
***"Nic w tym śmiesznego :( Zatapiam smutki w kojących dzwiękach Cradle of Filth... Dani daje mi siły do daleszgo życia... Chce być jak on!!! Piękny, wytrwały, utalentowany i żeby się dupy do mnie lepiły... :wink: "***

Czort pojebało Cie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A tolerancja.... to juz dawno huj strzelił ,niema tolerancji. Znajdzie sie taki tolernacyjny ale napisze ze nietrawi techno ... luz czy to tolrancja?
NIema tolerancji ,niema i niebedzie a jak jestes tolerancyjny to tylko po to zeby nikt sie nieczepiał ale i tak to tylko puste slowo ;]

Ja niejestem tolerancyjna ,a najbardziej względem ludzi ;]

Czorth moze Ci użyczyc czarny lakier do paznokcji i jakąs trendi gotycką szminke :) ?? :lol: :twisted:
jarek - 2005-09-27, 16:42
:
dzastin nie zgadzam sie ... tolerancja jest, ale do pewnego stopnia ... jestem tolerancyjny nawet co do dresow ... ale jesli dostane od nich wpierdol to oczywiste ze tez ich bede kopal glanami po ryju i nie bede juz tolerancyjny
nug-soth - 2005-09-27, 18:00
:
Tolerancja kiedys nas zgubi. Bedziemy pozwalac sie osiedlac (tak jak teraz niemcy) muzulmanom, i juz niedlugo bedziemy mieli narzucony koran, interpretowany doslownie i zniewolenie kobiet :x (za 20 lat jakies, w Niemczech bedzie wiecej muzulmanow niz rodowitych niemcow :? )...
Dzastin - 2005-09-27, 18:18
:
Tolerancja to cos na pokaz ...zeby niegadali jacy źli jestesmy ,podobnie jak niedzielne spacerki do koscioła... a niech ludzie zobaczą ze chodze :?
Inga - 2005-09-27, 19:50
:
Dzastin napisał/a:
Tolerancja to cos na pokaz ...zeby niegadali jacy źli jestesmy ,podobnie jak niedzielne spacerki do koscioła... a niech ludzie zobaczą ze chodze :?

Nie zgadzam się.Nie rozumiem jak można być tolerancyjnym na pokaz :/ Nie jesteś tolerancyjny/na to nie jesteś,a jesteś to jesteś...Uważam,że nie ma czegoś takiego :/
Dzastin - 2005-09-27, 20:05
:
Kolega powie Ci ze jest tolerancyjny ale zaraz zacznie obrabiac dupe chinolą na stadionie <taki przykład> Mało kto potrafi sie przyznac do swojej nie tolerancji ... A jak juz ktos sie przyzna to wychodzi na najgorsza mede, tak bywa :? Są ludzie i ludzie...
Czorth - 2005-09-27, 22:59
:
Tak jak gdzieś już powiedziałem/usłyszałem... tolerować = przymykać oko na coś, co się nie lubi :)

Tolerancja to utopia... nie ma dzieci kwiatów :] i Jezus też nie wszystko tolerował (ale przykłady :roll: )
Dzastin - 2005-09-27, 23:03
:
Czorth kochanie brawejszon :razz: :D
rozpalasz mnie :D :D :D :D :D
Czorth - 2005-09-27, 23:35
:
Hehe... :D Rozpalam?

dzastin napisał/a:

Czorth podpadasz mi bejbe , pogadamy wieczorem

No to kolejna noc rozmowy się zbiża :wink:

PS.Pamiętaj, że znam twe hasło... uważaj na to co piszesz :D
Dzastin - 2005-09-27, 23:39
:
Jak to kurwa znasz moje hasło ? :roll:
Czorth - 2005-09-27, 23:44
:
Żartuje :P :D

Bez offtopów :) ... bądź tolerancyjna dla mej wiedzy :wink:
Dzastin - 2005-09-28, 00:31
:
Bejbe dla Ciebie wszystko :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D
podnieca mnie Twoja siwizna :mrgreen:
Inga - 2005-09-28, 20:40
:
Dzastin napisał/a:
Kolega powie Ci ze jest tolerancyjny ale zaraz zacznie obrabiac dupe chinolą na stadionie <taki przykład> Mało kto potrafi sie przyznac do swojej nie tolerancji ... A jak juz ktos sie przyzna to wychodzi na najgorsza mede, tak bywa :? Są ludzie i ludzie...

Sory,ale dla mnie nie jest to tolerancja na pokaz tylko hipokryzja,obłuda lub nazwij to jak chcesz :P Byle nie "tolerancją na pokaz" :P
Czorth - 2005-09-29, 03:33
:
Dzastin napisał/a:
Bejbe dla Ciebie wszystko :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D
podnieca mnie Twoja siwizna :mrgreen:

?"Siwizna"? :D

Zawstydzasz mnie :oops: :P
Kajetan - 2005-11-26, 23:19
:
Moja nietolerancje kieruje tylko w kierunku charakterow... tych kurewskich, cwaniakowania, dwulicowosci i innych podobnych, wszystko to nazywam pedalstwem, a pedalstwo trzeba tepic.
Jezeli ktos jest homo to jego pieprzona sprawa, mi nic do tego, dopoki nie bedize sie zaliczal do powyzszych pozwalam mu zyc.
Nie lubie (Ale nie nienawidze) takich grup ludzi jak skini,dresy,elo-zioomy,ksieza,zydzi,murzyni,zoltki,cyganie,niemcy,angole,francuzi,rosjanie,amerykanie za to, ze zaobserwowalem u nich duze sklonnosci do tych kureskich cech.

Cytat:
Prawdziwy cygan jest wykształcony, schludnie ubrany, nie śmierdzi, jest miły dla otoczenia i lubi muzykę (nie czepiam się tam już jaką). Aha, mieszka zazwyczaj w całkiem, całkiem domku.

taki prawdziwy cygan odbiera mercedesem zone i dziecko, ktorzy przed chwila zebrali w kosciele, widzialem cos takiego kilka razy, krew mnie zalewala.

tolerancja dla siebie nawzajem na forum ;p
jeden lubi ten zespol a drugi go nie lubi i co? i nic, dobrze czasami se pobluzgac troche, wole jak nabluzga na mnie metal niz jakis drechol, pierwszemu odpowiem, a drugiego rozdepcze
Kaczorro - 2005-11-27, 16:17
:
:lol: już to kurwa widzę jak idąc chodnikiem w trv pagan skórach, długich włosach, ćwiekach i naszywkach jakiś łysy, przypakowany dres z dwoma swoimi ziomami mówi do ciebie np. "brudas" a ty mu spuszczasz wpierdol :lol: :lol: :lol:
Ravage - 2005-11-27, 16:56
:
zalezy jaki dres i zalezy jaki on :d
Kajetan - 2005-11-27, 17:08
:
nie nosze skory, cwiekow ani naszywek ;p a samobojca nie jestem, sam na trzech nie rzucam sie, no chyba ze ktos mnie doprowadzi do takiej skrajnosci, ze nie mysle o niczym innym niz 'zabic', ale na solo czemu nie... no jak ma lepsze warunki fizyczne to trzeba sie uciec do zaskoczenia, zeby zniwelowac jego pierwotna przewage :twisted:

btw. to co napisales, jakos strasznie mi przypomina pierwsza scene z cradle of fear ;p
Kaczorro - 2005-11-27, 17:13
:
Kajetan napisał/a:
jak nabluzga na mnie metal niz jakis drechol, pierwszemu odpowiem, a drugiego rozdepcze

a potem
Kajetan napisał/a:
samobojca nie jestem

Przeciętny dres wygląda tak, jak wcześniej opisałem - sprzeczność w zeznaniach ?
Lores - 2005-11-27, 18:03
:
Kajetan napisał/a:
nie mysle o niczym innym niz 'zabic',

A często o tym myślisz?? Skoro tu jesteś to chyba oznacza że jak do tej pory myślałeś co będzie jak będziesz myślał 'zabić'.
Kajetan - 2005-11-29, 15:01
:
oczywiscie selektywne wybieranie fragmentow wypowiedzi pozwala doskonale zmienic sens, kocham kurwa kocham gdy ludzie to robia :D

Cytat:
no chyba ze ktos mnie doprowadzi do takiej skrajnosci, ze nie mysle o niczym innym niz 'zabic'

ostatni raz bylem w takiej sytuacji dosc dawno, ale nie bede wam opisywac szczegolow, bo i po co znowu zrobicie z tego niewiadomo co i bedziecie mi wmawiac, ze nie wiem co mowie...
Burton - 2005-11-29, 18:12
:
Cytat:
już to kurwa widzę jak idąc chodnikiem w trv pagan skórach, długich włosach, ćwiekach i naszywkach jakiś łysy, przypakowany dres z dwoma swoimi ziomami mówi do ciebie np. "brudas" a ty mu spuszczasz wpierdol

Niezawodna, wypróbowana w warunkach Kraków Nowa Huta recepta.
Idzie trzech dresów. Jeden zaczepia cię. Walisz chuja w mordę aż się nogami nakrywa. Obracasz się na pięcie i spierdalasz tak jak struś pędziwiatr. :razz:
Zanim pozostali dwaj pozbierają kumpla do kupy, otrząsnął się z zaskoczenia, jesteś już w domu.
Dyshonor to żaden. W końcu mieli przewegę liczebną. :wink:

p.s 90 % drechów których widziałem to gówniarze, chuderlaki w za szerokich kurtkach, pijne i zaćpane. Nie ma szans żebyś takiemu mordy nie obił jak się nie przestraszysz.
I dlatego to gówno chodzi w grupie. Samotnie to cienkie jest.
Herman - 2005-11-29, 18:38
:
widze ze burton to jakis kozok :D i co ? lejesz ich po mordach ? taki z ciebie tru zabijaka jak z kajetana ?
SLAYER666 - 2005-11-29, 18:39
:
Burton napisał/a:
I dlatego to gówno chodzi w grupie. Samotnie to cienkie jest.

Zupełnie jak wilki... tylko, że w 99% spotkań z nimi skończyło się tylko na głupiej wymianie słownej, lub ledwie monologu z ich strony :?

Burton napisał/a:
p.s 90 % drechów których widziałem to gówniarze

u mnie z jakieś 65% to gówniaże w dodatku z kijami w rękach, bo ci bardziej wyrośnięci chyba już ich nie potrzebowali...

Co do samego tematu... wg.mnie jestem stosunkowo tolerancyjny (ach ta skromność...) co prawda nie lubie patrzeć na skejcików, ale mam kilku kumpli skacików więc muszę (mogę) ich tolerować, skiny mi nie szkodzą, nie szanuje jedynie muzyki zwanej techno... szczególnie za komercję, jeden coś zrobił, potem pół świata wykorzystuje jego motyw :?
Burton - 2005-11-29, 19:02
:
Herman -> to recepta. Sprawdzona. Nigdzie nie napisałem że przeze mnie. :lol:
Ale po pytaniu widzę że według ciebie trzeba spuścić oczy na ziemię i przeprosić dresa za to że żyję. Nie o kozactwo tu chodzi. Jestem spokojny i mięciutki jak kaczuszka. :razz:
Dopóki mnie ktoś nie wkurwi. A potem po prostu przestaję myśleć i walę w mordę. :D

A w ogóle jeśli o mnie chodzi to duży jestem i wiekowy. Takich nie zaczepiają nawet. :wink:
Herman - 2005-11-29, 19:17
:
burton nie nie jestem tym ktory spuszcza wzrok -> nie myslic z kozakiem ale umiem ocenic sytuacje sam na przeciwko grupce nic nie poradze . Trzeba miec wyczucie realnego zagrozenia czasem warto odejsc w bok i uniknac zaczepki . Skad wiesz czy ktorys z tych dresow nie ma ukrytego noza ? nosisz ze soba jakas bron ? bo jesli nie to twoje szanse sie zmniejszaja chyba ze to jest jakis pijany leszcz ale i tak nie zmniejsza to zagrozenia . Taka gadka kopne jednego i reszta ucieknie to to jest malo prawdopodobna sytuacja predziej sie wnerwia ze podniosles reke na ich kumpla , nie wiem jak szybko biegasz .
Ale luz bez obrazy
Ravage - 2005-11-29, 19:44
:
jak sie jest w strachu to spierdala sie dosyc szybko :D
a tak czytajac to potwierdzam zdanie kolegi Burtona
i zgadzam sie ze tych starszych nie ruszaja ;) jeszcze 2 - 3 lata temu miałem to samo ze sie pultali kolesie jak przez miasto czy osiedle sie szło , teraz nie ma tego problemu ;)
Burton - 2005-11-29, 19:45
:
Owszem noszę kosę. Na wszelki wypadek. Nie obrażam się. Ja tak po prostu jestem skonstruowany że nie myślę o konsekwencjach. Na przykładzie wielu moich kolegów i własnych doświadczeń przekonałem się że taka postawa w sytuacji zagrożenia jest skuteczna. Jak tylko takie leszcze poczują strach u swojej ofiary to nie dadzą jej spokoju. Wiele razy widziałem taką sytuację gdzie ktoś kogoś zaczepia a zaczepiony stara się załagodzić sytuację. Czy to wymuszonym uśmiechem, czy słowem "przepraszam" choć nic nie zawinił. Najczęściej i tak dostaje po pysku, goście traktują go jak szmatę a on ze stłamszonym poczuciem godności i łatką cieniarza, tchórza i maminsynka wpada w kompleksy.
Z kolei sam doświadczyłem sytuacji gdzie podszedł do mnie jeden pijany dres z tekstem "stary dawaj komórkę to nic się nie stanie". trzy kroki za nim stało dwóch kolesi i robilio groźne miny. Kazałem mu spierdalać bo rozwalę ryja. No i sobie poszli. Z dwudziestu metrów krzyczeli żebym nie był taki kozak bo źle skończę. Ale komórkę mam, i nic mi nie zrobili. Tak samo byłem świadkiem podobnych sytuacji z moimi kolegami. Niejeden dostał po buźce ale drugi raz ten sam gość go nie zaczepił. wiedział że w pysk może dostać i poszedł szukać łatwiejszej ofiary.
Ogólnie to zasrany strach przed wszystkim nie pozwala normalnie żyć w tym kraju.
Herman - 2005-11-29, 19:52
:
nie pochwalam noszenia kosy . bawie nozem motylkowym ale to glownie o tricki mi chodzi jesli chodzi o bron to nunchaku : nosze , cwicze ale jeszcze nie zdarzylo mi sie uzyc w samoobronie . Ano faktycznie strach ma wielkie oczy tylko ze dresy to sa msciwe scierwa dostaja po mordzie to przychodza z kolegami
Kajetan - 2005-11-29, 20:47
:
krotko:
I wish i would die with sword in my hand
;p
Herman - 2005-11-29, 20:52
:
to cos na avatarze nazywasz mieczem ? :D
nug-soth - 2005-11-29, 20:58
:
Powiem tak - nawet jak dresy nosza kosy to w 80% znaja granice, i nie wloza ci tego w brzuch. Maja najczesciej swiadomosc tego, ze za dzgniecie sa juz wieksze konsekwencje. Moga pojechac, ale jak masz skure, to chuja to robi.
Sam kosy nie nosze - dzgne pojeba i to ja bede mial problemy. Ale gazrurka pare razy mnie juz uratowala (i to nie w bojce, sam widok odstrasza).
Burton - 2005-11-29, 21:10
:
Z broni białej polecam pałkę teleskopową. Wyciągasz wysuwasz. Walisz w kaszkiet i dres się składa. Boli jak cholera a nie da się tym zabić człowieka. Skutek murowany. :wink:
Herman - 2005-11-29, 21:15
:
ha mam nunchaku teleskopowe . Jednak wole oktagonalne rozkladanie trwa zadlugo szybki atak gwarancja sukcesu nunchaku jest na tyle dynamiczne i szybkie zeby wykonac blyskawiczny atak
Kaczorro - 2005-11-29, 21:20
:
Ja do samoobrony raczej wolałbym kastecik :) Widziałem chyba na giełdzie staroci we Wrocku dwa nawet gościu miał - z okresu II wś - chyba sobię sprawię - zajebista sprawa!
Herman - 2005-11-29, 21:23
:
czy ja wiem ? oprocz dodatkowej sily ciosu nie zyskujesz doatkowego dystansu jak palka czy nun jesli nie potrafisz sie bic to kastet Ci sie na wiele nie zda . Po za tym jesli paly Cie z tym zlapia to masz przejebane gorzej niz noz czy nun
nug-soth - 2005-11-29, 21:24
:
Herman napisał/a:
ha mam nunchaku teleskopowe . Jednak wole oktagonalne rozkladanie trwa zadlugo szybki atak gwarancja sukcesu nunchaku jest na tyle dynamiczne i szybkie zeby wykonac blyskawiczny atak

No tak, szkoda tylko, ze sam bym sie nim zajebal hahaha

Cytat:
Ja do samoobrony raczej wolałbym kastecik Smile Widziałem chyba na giełdzie staroci we Wrocku dwa nawet gościu miał - z okresu II wś - chyba sobię sprawię - zajebista sprawa!

Musze sie zgodzic. Widzialem jak koles zajebal dresowi wlasnie kastetem, a tamten sie zlozyl i tak zalal krwia, ze jego kumpli nie bylo w pare sekund hahaha.
Herman - 2005-11-29, 21:35
:
nug to wlasnie problem z nun polega na tym trzeba umiec sie nim poslugiwac np uderzac na tyle mocna zeby nie polamac kosci omijac glowe ( ciosy na glowe moga byc smiertelne , tak samo na skron , szyje , krtan , i nos ) , uderzac tak zeby palka nie rykoszetowala ( najlepiej przeslizgiem badz wykorzystujac sile wyprowadzic 2-gi cios ) w przypadku nie trafienia zrobic odbicie od ciala ( odbicia na poczatku treningu zle wykonane moga byc bolesne ) . NUnchaku ma swoje zalety : szybkosc , zwinnosc i zajmuje malo miejsca a poz rozlozeniu daje nam dystans prawie taki jak eskrima , jesli nam je odbiora to istnieje duze prawdopodobienstwo ze przeciwnik sam sobie wyrzadzi krzywde , dzwignie ( o tak mozna stosowac nie sa to jednak techniki trasportowe jak tonfa) , duszenie czy dzgniecia np na oczy . Wady : bloki ekhmmm no wlasnie tonfa albo sai czy chociazby kij daja nam wieksza oslone , w nie umiejetnych rekach mozna sobie i komus wyrzadzic krzywde . Tak wiec trzeba cwiczyc , cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc . :D
Kaczorro - 2005-11-29, 22:10
:
Herman napisał/a:
Po za tym jesli paly Cie z tym zlapia to masz przejebane gorzej niz noz czy nun

Co??? Chyba śmieszny jesteś - można nosić przy sobie kastet, tak jak i nóż (tyle że ostrze nie może przekraczać 15cm) - nie wiem za c miałbym przejebane z kastetem (oczywiścuie nie używając go nie w samoobronie)
Herman - 2005-11-29, 22:13
:
radze sie zapoznac z ustawa o bronii i amunicji

Kod:
1. Art. 4. 1 Ilekroć w ustawie jest mowa o broni, należy przez to rozumieć: (...)
4) narzędzia i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu:
a) broń białą w postaci:
- ostrzy ukrytych w przedmiotach nie mających wyglądu broni,
- KASTETÓW i nunczaków
- pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,
- pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy, (...)

Hos - 2005-11-29, 22:27
:
Ciekawe może się przydać
nug-soth - 2005-11-29, 23:17
:
Herman napisał/a:
radze sie zapoznac z ustawa o bronii i amunicji

Kod:
1. Art. 4. 1 Ilekroć w ustawie jest mowa o broni, należy przez to rozumieć: (...)
4) narzędzia i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu:
a) broń białą w postaci:
- ostrzy ukrytych w przedmiotach nie mających wyglądu broni,
- KASTETÓW i nunczaków
- pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału,
- pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy, (...)

O kastetach wiedzialem - to dlaczego oficjalnie nie mozna tego w sklepie kupic... Za to o gazrurkach nic nie ma hahaha...
Czorth - 2005-11-30, 17:41
:
Lepiej w ogóle nie nosić broni... W walce można się ponieść emocjami czy % we krwi, a potem nie ma wybacz... W dodatku ulica to ulica... Wyciągniesz nóż to jesteś frajer i nie potrafisz normalnie postawić opór. Później (z życia wzięte) na kolesia (jeszcze idota nie na swoim osiedlu) co straszył nożykiem, wyskoczyła ekipa z pałami... I najgorsze, że zero szcunku i biją bez hamulców...
fenroz v.o. - 2005-11-30, 17:46
: Temat postu: re:
"Tolerancja jest domeną ludzi słabych/czyt.podludzi/"Jeśli czegoś nie uznajejesz to logiczne
jest ze nie musisz tego akceptowac i walczyc z tym.
Herman - 2005-11-30, 17:49
:
czasami bron moze Ci uratowac zęby a czasami sprawic klopoty , jesli nosisz noz to musisz byc swiadom tego ze jest to niebezpieczna bron nie masz 100 % pewnosci ze pociety przez ciebie przeciwnik nie umrze z powodu uplywy krwi ( mowie o ranach cietych , a nie o pchnieciach ) szczegolnie jesli jest pijany . Trzeba miec leb na karku i myslec co sie robi , najlepiej unikac starc i ciemnych podejrzanych uliczek .
nug-soth - 2005-11-30, 18:14
:
Poza tym jak wyciagasz noz, to sprawa zaczyna miec troche wiekszy format, niz przepychanki o koma albo 20zl... Trzeba sobie z tego zdawac sprawe.
Burton - 2005-11-30, 20:33
:
Oczywiście macie rację. Ale jeżeli on wyciągnie nóż pierwszy to już nie jest zwykłe mordobicie. Wtedy to może być walka na poważnie. Jak dotąd nie musiałem go wyciągać, ale lepiej mieć i nie uzywać niż nie mieć kiedy będzie potrzebny.
Lores - 2005-12-04, 17:10
:
Kiedyś byłem świadkiem następującej sytuacji.

Z samochodu wysiadł koleś, podbiegł do innego na ulicy i zaczeli sie napierdalać. W pewnym momencie ten z chodnika wyciągną nóż - małą finkę. Koleś z samochodu wykopał mu go z dłoni i zabrał - myślałem że go nim pochlasta bo widać było że ledwo nad sobą panuje. Sprawa skończyła się w ten sposób że koleś co wyciągną nóż miał tak skopaną morde że broczył jak świnia. Miał szczęście że go ie pocieli - po tym jak niepewnie trzymał ten nóż można było wnioskować że jest to tylko straszak - przez taką pierdołe mógł stracić życie.

Więc jeśli sie już coś nosi to lepiej umieć to używać. Nie ma co cwaniaczyć bo nie za ciekawie to sie może skończyć.
Czorth - 2005-12-05, 03:04
:
Lores napisał/a:
Kiedyś byłem świadkiem następującej sytuacji.

Z samochodu wysiadł koleś, podbiegł do innego na ulicy i zaczeli sie napierdalać. W pewnym momencie ten z chodnika wyciągną nóż - małą finkę. Koleś z samochodu wykopał mu go z dłoni i zabrał - myślałem że go nim pochlasta bo widać było że ledwo nad sobą panuje. Sprawa skończyła się w ten sposób że koleś co wyciągną nóż miał tak skopaną morde że broczył jak świnia. Miał szczęście że go ie pocieli - po tym jak niepewnie trzymał ten nóż można było wnioskować że jest to tylko straszak - przez taką pierdołe mógł stracić życie.

Więc jeśli sie już coś nosi to lepiej umieć to używać. Nie ma co cwaniaczyć bo nie za ciekawie to sie może skończyć.

Czorth napisał/a:
Później (z życia wzięte) na kolesia (jeszcze idota nie na swoim osiedlu) co straszył nożykiem, wyskoczyła ekipa z pałami... I najgorsze, że zero szcunku i biją bez hamulców...

Zgadzam się :wink:

Cholera... Ciekawe jakie to uczucie dostać od kilku miśków przesurowy wpierdol :roll: :D
brzydal - 2005-12-22, 19:14
:
a wracając do tematu...

nie wiem co to tolerancja... jestem ignorantem...
śmieszy mnie nienawiść na tle rasowym i w stosunku do homoseksualistów.
Śmiesza mnie prawdziwi mężczyźni ktorzy boją się w grupie znajomych powiedzieć, że tolerują homoseksualistów (a więc gejów i lezbijki)...

Podobnie z żydami czy cyganami... jaka jest różnica między nie umytym i smierdzącym Polakiem, a Cyganem czy Włochem (w podobnym stanie)? Żadna. Sam spotkałem się z takimi "przypadkami" i nie ma tu nic do znaczenie obywatelstwo czy przynależność do jakiejkolwiek grupy etnicznej.

Żydzi są postrzegani przez Polaków (zwłaszcza starszych i ew. ich dzieci/wnuki) jako oszuści i brudasy... :? Ciekawe skąd w takim bądź razie wziął się stereotyp (wg. mnie raczej nie stereotyp) zjawiska pt. sobotnia kąpiel :lol:
Moj znajomy pracuje w Zakładzie Gazowniczym i kiedyś jakoś tak w rozmowie wyszło, że nadal największe zużycie gazu (do podgrzewania wody) przypada na sobotę! :roll:
I pytam się kto tu qrwa jest brudasem. :lol:

Dlatego popatrzmy najpierw na siebie a później bierzmy się za ocenę kogoś innego.

A wracając do homoseksualistów to uważam że największe "halo" robią ludzie o nie dokońca ukształtowanej psychice zwłaszcza w sferze seksualnej.
Lub poprostu homoseksualiści, którzy nie chcą przyznać sie sami przed sobą do homoseksualizmu. Generalnie mający problemy ze sobą.

edit:

a teraz słucham sobie muzy dla pedałów czyli Madonna - sorry 8) czy już jestem na czarnej liście :)
Czorth - 2005-12-24, 02:04
:
brzydal napisał/a:

nie wiem co to tolerancja... jestem ignorantem...
śmieszy mnie nienawiść na tle rasowym i w stosunku do homoseksualistów.
Śmiesza mnie prawdziwi mężczyźni ktorzy boją się w grupie znajomych powiedzieć, że tolerują homoseksualistów (a więc gejów i lezbijki)...

Nienawiść na tle rasowym... Owszem... nienawidzę żydów... Homo? Mogą sobie życ i nic do nich nie mam... Ale nich mi kurwy nie protestują pod nosem...
I nie kumam... Pierdolenie! Chyba nie wiesz jak odważni są zwolennicy homo... Już z chuj wieloma ludźmi musiałem o tym dyskutować...

brzydal napisał/a:

Podobnie z żydami czy cyganami... jaka jest różnica między nie umytym i smierdzącym Polakiem, a Cyganem czy Włochem (w podobnym stanie)? Żadna. Sam spotkałem się z takimi "przypadkami" i nie ma tu nic do znaczenie obywatelstwo czy przynależność do jakiejkolwiek grupy etnicznej.

Jak będzie różnica? Że nieumyty i śmierdzący cygan czy włoch nigdy nie będzie miał jakiś zachamowań choćy - by okraść nasz kraj...

brzydal napisał/a:

Żydzi są postrzegani przez Polaków (zwłaszcza starszych i ew. ich dzieci/wnuki) jako oszuści i brudasy... :? Ciekawe skąd w takim bądź razie wziął się stereotyp (wg. mnie raczej nie stereotyp) zjawiska pt. sobotnia kąpiel :lol:
Moj znajomy pracuje w Zakładzie Gazowniczym i kiedyś jakoś tak w rozmowie wyszło, że nadal największe zużycie gazu (do podgrzewania wody) przypada na sobotę! :roll:
I pytam się kto tu qrwa jest brudasem. :lol:

No nie ma co ukrywać, że Polacy rzadko się myją... Co nie zmienia faktu żyd=oszust... Wystarczy żeby kogoś nienawidzić?
PS.
Ja też w sobotę lubię wziąć nie prysznic, a spokojna odprężającą kąpiel... Takie zycie...
brzydal napisał/a:

Dlatego popatrzmy najpierw na siebie a później bierzmy się za ocenę kogoś innego.

W naszym kraju ocenia się poprzez nasze kryteria...
brzydal napisał/a:

A wracając do homoseksualistów to uważam że największe "halo" robią ludzie o nie dokońca ukształtowanej psychice zwłaszcza w sferze seksualnej.
Lub poprostu homoseksualiści, którzy nie chcą przyznać sie sami przed sobą do homoseksualizmu. Generalnie mający problemy ze sobą.

hmmm... No niech będzie... Mam nie do końca ukrztałtowaną psychike w sferze seksualnej... A ty chyba jesteś pedłałem :wink:

brzydal napisał/a:

edit:

a teraz słucham sobie muzy dla pedałów czyli Madonna - sorry 8) czy już jestem na czarnej liście :)

Skrajność uber alles!
brzydal - 2005-12-24, 09:54
:
Czorth napisał/a:

brzydal napisał/a:

hmmm... No niech będzie... Mam nie do końca ukrztałtowaną psychike w sferze seksualnej... A ty chyba jesteś pedłałem :wink:

he.. pedłałem??? no cóż specjalnie dla Ciebie Czorcie na 2 najbliższe dni zostanę pedłałem bożonarodzeniowym :wink:

A tak nie-zupełnie poważnie. Fajnie, że każdy może mieć swoje zdanie. To jak z Radiem Ma_ryja... całe szczęscie że jest... bo któż inny jak nie o. Dyrektor prowadziłby anty-pedalską i anty-żydowsko-masońską krucjatę :twisted:

:wink:
Kaczorro - 2005-12-24, 10:52
:
Czorth napisał/a:
brzydal napisał/a:

Jak będzie różnica? Że nieumyty i śmierdzący cygan czy włoch nigdy nie będzie miał jakiś zachamowań choćy - by okraść nasz kraj...

Pijany Polak nie będzie miał zahamowań przed okradaniem własnego (podreślam "własnego" :) ) kraju? Nie no rzeczywiście, bo Polacy nie mają takich zahamowań nawet trzeźwi...
Czorth - 2005-12-24, 17:11
:
brzydal napisał/a:

he.. pedłałem??? no cóż specjalnie dla Ciebie Czorcie na 2 najbliższe dni zostanę pedłałem bożonarodzeniowym :wink:

Literówka... A sens, nie taki, że jesteś pedał, tylko, że nie rób z niektórych kogoś kim nie są...
brzydal napisał/a:

A tak nie-zupełnie poważnie. Fajnie, że każdy może mieć swoje zdanie. To jak z Radiem Ma_ryja... całe szczęscie że jest... bo któż inny jak nie o. Dyrektor prowadziłby anty-pedalską i anty-żydowsko-masońską krucjatę :twisted:

Mam nadzieje, że nie przyposujesz wszystkich "nietolerancyjnych", nie akceptujących dla związków homo, nacjonalistów itp. do jedego źródła... Bo taki dziwny i skrajny wniosek się nasuwa :?
Kaczorro napisał/a:

Pijany Polak nie będzie miał zahamowań przed okradaniem własnego (podreślam "własnego" ) kraju? Nie no rzeczywiście, bo Polacy nie mają takich zahamowań nawet trzeźwi...

Zdecydowana większość się nie odważy, inni bedą mieli zahamowania... Obcokrajowiec - praktycznie nigdy... Jest różnica?
PS.
Radzę podpatrzeć takie "zjawisko" jak turysta... Niemiecy ponoć tacy porządni i poukładani... Szkoda, że tylko w swoich granicach...
Kaczorro - 2005-12-24, 20:58
:
Czorth napisał/a:

Kaczorro napisał/a:

Pijany Polak nie będzie miał zahamowań przed okradaniem własnego (podreślam "własnego" ) kraju? Nie no rzeczywiście, bo Polacy nie mają takich zahamowań nawet trzeźwi...

Zdecydowana większość się nie odważy, inni bedą mieli zahamowania... Obcokrajowiec - praktycznie nigdy... Jest różnica?

Oooo kurwa i tu się mylisz - prawda że szkopy to buce, zwłaszcza jak są nachlani ale złodziejstwo szerzy się przede wszystkim w Polsce przez Polaków(vide dawne przysłowia takie jak "jedź do Polski, twój samochód już tam jest"). Wkurwia mnie ta Polska mentalność - złodziej jako zawód i to powszechnie!
Shavrash - 2005-12-25, 00:06
:
Cytat:
Wkurwia mnie ta Polska mentalność

Polacy to chyba jedyny naród świata który nienawidzi wszystkim włączając w to samych siebie :? .
Czorth - 2005-12-25, 01:49
:
Kaczorro napisał/a:
Czorth napisał/a:

Kaczorro napisał/a:

Oooo kurwa i tu się mylisz - prawda że szkopy to buce, zwłaszcza jak są nachlani ale złodziejstwo szerzy się przede wszystkim w Polsce przez Polaków(vide dawne przysłowia takie jak "jedź do Polski, twój samochód już tam jest"). Wkurwia mnie ta Polska mentalność - złodziej jako zawód i to powszechnie!

"Przysłowie"? hehehehe... To ja znam pare przysłów o Jasiu, o żydach i o studentach... A tak przy okazji... Kradzieże aut zdarzają się coraz rzadziej... I to drastycznie opada ten słupek...
"Złodziejstwo szerzy się przede wszystkim w Polsce"... Człowieku... nic nie widziałeś, gówno wiesz... :? Zapraszam do biedniejszej dzielnicy Paryża, albo do Turków w Niemczech... To już nie tyle nawet kradzieże, co w granicach tych małych społeczności zdarzają się cięzkie pobicia, wandalizm czy nawet morderstwa...
Lores - 2005-12-25, 02:04
:
Czorth napisał/a:
["Przysłowie"? hehehehe... To ja znam pare przysłów o Jasiu, o żydach i o studentach... A tak przy okazji... Kradzieże aut zdarzają się coraz rzadziej... I to drastycznie opada ten słupek...

Trzeba coś z tym zrobić... tak być nie możę :wink: Nam po prostu przypięto łatę złodziei tak skutecznie że co poniektórzy Polacy w to wierzą. To jest paranoja!!

Czorth napisał/a:
Złodziejstwo szerzy się przede wszystkim w Polsce"... Człowieku... nic nie widziałeś, gówno wiesz... :? Zapraszam do biedniejszej dzielnicy Paryża, albo do Turków w Niemczech... To już nie tyle nawet kradzieże, co w granicach tych małych społeczności zdarzają się cięzkie pobicia, wandalizm czy nawet morderstwa...

...gwałty,akty pedofili itd. W każdej biedniejszej dzilnicy wielkich miast znajdą sie takie skrajności.
Czorth - 2005-12-25, 03:37
:
Głupio napisałem... "zdarzają się"... Bardziej... są "nagminne".
nug-soth - 2005-12-26, 18:40
:
Shavrash napisał/a:
Cytat:
Wkurwia mnie ta Polska mentalność

Polacy to chyba jedyny naród świata który nienawidzi wszystkim włączając w to samych siebie :? .

Dlatego mamy tak dobra scene black :lol:
sir blake - 2006-06-13, 20:37
:
nug-soth napisał/a:
No i bardzo nie lubie pankow i (szczegolnie) anarchistow, za totalnie zjebane, pro lewicowe poglady, dazace do rozpiepszenia tego kraju :x

Anarchy OK . Punk of power !!!!!!!!!!!!!!
Holy_Sinner - 2006-06-14, 07:43
:
sir blake napisał/a:
Punk of power !!!!!!!!!!!!!!

ROTFL
Stary, poprawiles mi humor od samego rana ;DDD
wojownik - 2006-06-17, 20:47
:
nug-soth napisał/a:
Ja kiedys slyszalem tekst z ktorym sie utozsamiam calkowicie (moze juz gdzies go tu pisalem, ale chuj z tym):

Moim zdaniem ludzie tolerancyjni nie sa na tyle silni by zamanifestowac swoje poglady, przekonania wiec ukrywaja wszystko pod przykrywka tolerancyjnosci, bo chyba nie ma mozliwosci by czlowiek tolerowal wszystko i wszystkich.
Ja np nienawidze gejow, i to jest chyba jak najbardziej naturalny odruch kazdego mezczyzny. Muzulmanow tez nie znosze, za to ze sie wywyzszaja, uwazaja, ze sa najlepsi i dzialaja w imie boga, a jaki maja poziom zycia w swoich krajach kazdy widzi :? Murzyni rzeczywiscie sa najbardziej leniwi i najglupsi, co jest udowodnione naukowo. Zreszta jakos trudno mi zdobyc respekt do ludzi ktorzy (tekst z Poranka?) dali sie zlapac w siatki na swym wlasnym terenie. Albo sprzedal ich wodz za paczke fajek :?
Co do Inkow i innych takich to szkoda troche, ze ich kultura upadla, ale sami sobie sa winni - jak nie umieli sie obronic to od poczatku byli skazani na smierc.
Zydzi mi nic nie zrobili, mam ich w dupie, tylko smieszy mnie, ze wszedzie dostrzegaja antysemityzm, a sami sa jednym z najbardziej nietolerancyjnych narodow swiata (kurwa, przeciez uznaja sie za narod wybrany :lol: )

Nug-soth ja naprawde sie ciebie boje... :? a raczej pewnego zjawiska ktore bardzo jaskrawie prezentujesz ale to jeszcze nie powod zeby sie obrazac nawzajem
Devir - 2006-06-17, 21:56
:
wojownik napisał/a:
nug-soth napisał/a:

Nug-soth ja naprawde sie ciebie boje... :? a raczej pewnego zjawiska ktore bardzo jaskrawie prezentujesz ale to jeszcze nie powod zeby sie obrazac nawzajem

każdy ma swój swiat i swoje zabawki :wink: ale i tak dalej nie lubie i nie rozumiem poglądów rasistów i podobnych debili.Bo chyba nie potrafią być na tyle mądrzy, żeby uszanować inność ludzi.Jest tak, a nie inaczej, że wszyscy mieszkamy i umieramy na małej planecie.I oczywiście nie może być ładnie i spokojnie bo znajdą się tacy, którym coś przeszkadza....ludzie są w tym wyjątkowi.Założe się, że niemoglibyśmy współpracować z innymi cywilazacjami(jak to jest w niektórych filmach pokazane) bo odrazu pojawiliła by się nienawiść do do tej rasy i może dlatego nas nie odwiedzają bo już to wiedzą :wink:
Czorth - 2006-06-18, 00:57
:
wojownik napisał/a:
nug-soth napisał/a:

Aha... chodzi ci o zjawisko zwane "twarde własne poglądy"? :wink:
Tak to rzadko spotykane... szczególnie ludziom, którym się zdaje, że "tolerancja" jest taka "nowczesna" :)
brzydal - 2006-06-19, 14:53
:
ja jestem nienowoczesny i chodzę w osranych gaciach :lol:
Rockfan - 2006-06-24, 10:56
:
Wczoraj na imprezie(ragga pozytywne wibracje)wyjechałem do gościa"Nosisz koszulke Metallicy a słuchasz reggae".Odrazu był na mnie najazd że każdy może sobie słuchać czego chce.Ludzie nie pojęli że sobie jaja robiłem(w końcu 18 latki jeszcze zbyt mądre nie są he).
Co do żydów to się zgadzam,powiedz coś nie tak,a zaraz oskarżą o antysemityzm...
Necrolegion - 2006-10-15, 00:41
:
Pierdolić tolerancję!
Nie toleruję ludzi, którzy myślą w całkowicie inny sposób niż ja.
Nienawidzę jebanego kleru, pedofilów i pedałów ( FUCK OFF temu ścierwu :evil: )
Eternal_hate - 2006-10-15, 00:42
:
Necrolegion napisał/a:
Pierdolić tolerancję!

Zal.
Necrolegion - 2006-10-15, 00:45
:
Kogo ci żal?
Jack the Nipper - 2006-10-15, 09:40
:
Tolerancja to hipokryzja. Skoro bowiem toleruje się np. homo, to dlaczego nie toleruje się jednocześnie ludzi którzy homo nietolerują?

Domagajmy się tolerancja dla nietolerancji :D
demanufacture - 2006-10-15, 09:43
:
Necrolegion napisał/a:
Pierdolić tolerancję!

Prawidlowe spojzenie na swiat.
Robal - 2006-12-10, 18:11
:
Nie wyznaję czegoś takiego jak tolerancja.
Gabriel - 2006-12-10, 23:51
:
Ja tam nie toleruję jebanych odmieńców seksualnych(chyba, że fajne lesbijeczki), a przede wszystkim nie toleruję pierdolonych muzułmanów :fire: Wszystkich muzułamnów spaliłbym w pizdu najchętniej.
+eD+ - 2006-12-11, 09:09
:
Przanalizujecie to wszystko glebiej i sami stwierdzicie, ze nie ma czegos takiego jak tolerancja...nie wierze, ze jest ktos kto toleruje wszystko i wszystkich!
EXODUS - 2006-12-11, 17:01
:
Gabriel napisał/a:
Ja tam nie toleruję jebanych odmieńców seksualnych(chyba, że fajne lesbijeczki), a przede wszystkim nie toleruję pierdolonych muzułmanów :fire: Wszystkich muzułamnów spaliłbym w pizdu najchętniej.

ja tez nie toleruje jakis jebnietych zboczen jak pedofilia, homoseksualizm itd
codo muzulmanow to nic do nich nie mam.
demanufacture - 2006-12-11, 18:00
:
Wszystkich muzułmanow ropierdolic w cholere. wziasc wojsko i zajebac to bydlo. a wszystkich homo pedo i innych odmiencow do gazu najlepiej. podobnie zrobic z moherowymi beretami. nie mam zamiaru placic podatkow na ich emeryture.
Kaczorro - 2006-12-11, 18:26
:
+eD+ napisał/a:
Przanalizujecie to wszystko glebiej i sami stwierdzicie, ze nie ma czegos takiego jak tolerancja...nie wierze, ze jest ktos kto toleruje wszystko i wszystkich!

Poprawka: nie ma czegoś takiego jak bezwzględna tolerancja.
+eD+ - 2006-12-11, 18:49
:
To wlasnie mialem na mysli. Czlowiek tolerancyjny to ktos otwarty na swiat, ktos komu nikt i nic nie wadzi - takich ludzi nie ma!Dla mnie tolerancja i 'bezwzgledna tolerancja' to jedno i to samo.
Gabriel - 2006-12-11, 18:57
:
Tak mi się przypomniało jeszcze, że nie toleruje pojebów, którzy noszą bluzę Darkthrone, a siedzą w autobusie na schodach i czytają Harry Pottera.
EXODUS - 2006-12-11, 20:54
:
Gabriel napisał/a:
Tak mi się przypomniało jeszcze, że nie toleruje pojebów, którzy noszą bluzę Darkthrone, a siedzą w autobusie na schodach i czytają Harry Pottera.

ja nosze bluze z burzum i lubie portka. masz cos domnie?
MoJoe - 2006-12-11, 20:59
:
Potter to bajka dla niedorozwiniętych dzieci, ewentualnie dziewczynek.
Augusto - 2006-12-11, 21:04
:
"Tolerancja to cecha ludzi bez poglądów"

Potter to zjeb - nie wiem co dzieciaki w nim widzą,
Veles - 2006-12-11, 21:10
:
Kurwa. Nie toleruję żadnych pierdolonych zboczeń seksualnych - pedałów, lesbijek i innego skurwysyństwa.
Nienawidzę cipek - chodzi mi tu o mocnych w gębie, słabeuszy, którzy uważają się za prze chuji jakiś ( ta, a jak dmuchniesz to poleci wpizdu)
Nie toleruję też tych, którzy nie tolerują mnie. "Przyjaciół kochaj, a wrogów niszcz".
I chuj
Dark - 2006-12-11, 21:46
:
Gabriel napisał/a:

Ja mam podobnie, tylko że ja nie toleruje pojebów którzy noszą bluze Venom, a siedzą w tramwaju na schodach i czytają Władce Pierscieni :pppppppp
Bakteria - 2006-12-11, 22:37
:
Choćbym się bardzo starała nie jestem w stanie tolerować głupoty, ludzi głuchych na jakiekolwiek argumenty kwestionujące ich opinię, nachalności i fałszywej troski.
Zaś do homoseksualistów nie mam żadnych zastrzeżeń, póki nie jestem zmuszona do bliższego kontaktu z nimi czy oglądania publicznej demonstracji ich upodobań seksualnych.
cadaver - 2006-12-11, 23:07
:
Bakteria napisał/a:
Choćbym się bardzo starała nie jestem w stanie tolerować głupoty, ludzi głuchych na jakiekolwiek argumenty kwestionujące ich opinię, nachalności i fałszywej troski.
Zaś do homoseksualistów nie mam żadnych zastrzeżeń, póki nie jestem zmuszona do bliższego kontaktu z nimi czy oglądania publicznej demonstracji ich upodobań seksualnych.

Popieram
askar - 2006-12-12, 07:19
:
[quote="EXODUS"]
Gabriel napisał/a:

ja tez nie toleruje jakis jebnietych zboczen jak pedofilia, homoseksualizm itd
codo muzulmanow to nic do nich nie mam.[/quote

zgadam sie, a jesli chodzi o muzułmaninów to moge powiedziec ze mialem takiego w rodzinie ale ciotka na szczescie wziela z nim rozwod
EXODUS - 2006-12-12, 14:48
:
MoJoe napisał/a:

zanim zaczniesz cokolwiek mowic to przeczytaj przynajmniej. I nie chodzi mi tu o 1 czy 2 czesc- przeczytaj sobie 4, 5 lub 6
a tak, tomnie nie rozmieszaj :lol:
ja mialem tak, ze w wieku ok.12 lat przeczytalem chyba 2 pierwsze czesci. potem odlozylem to i jakis rok temu znowu zaczalem czytac od 3 lub 4 czesci i sie spodobalo.
oczywiscie jakbym teraz przeczytal te pierwsze 2 czesci to zgodzilbym sie z toba, jednak od 4 zaczyna sie naprawde dobra ksiazka.
a ten twoj sterotyp, ze jest to bajka dla niedorozwinetych dzieci zatrzym dla swojej ograniczonej mozgownicy :lol:

codo tematu: to wlasnie nei toleruje takich ludzi jak mojoe :lol: :lol:
Robal - 2006-12-12, 15:19
:
..teraz się zaczną o Pottera kłócić =P

Ja przeczytałem wszystkie części - lubię czytać i czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Tematyka pozornie wydawać się może 'dziecinna' i nie wymagająca od czytelnika zbyt wiele, ale w trakcie czytania okazuje się wręcz przeciwnie. Trzyma w napięciu, jest wiele niejasności które czytelnik chce rozwikłać - bo po prostu jest to ciekawe. Ogólnie czyta się bardzo szybko i przyjemnie imho. Negatywną opinię mają chyba tylko osoby które nie przeczytały nic. Rozumiem, że może się nie podobać, ale bez przesady - gniotem dla dzieci to to nie jest.
Czorth - 2006-12-12, 15:44
:
przecież w harrym jest sporo herezji, czarnej magii i złych demonów...

czekamy na wątek o cthulhu i mamy kultową książkę :wink:
Gabriel - 2006-12-12, 18:54
:
Cytat:
Ja mam podobnie, tylko że ja nie toleruje pojebów którzy noszą bluze Venom, a siedzą w tramwaju na schodach i czytają Władce Pierscieni :pppppppp

Jeden huj 8)
EXODUS - 2006-12-12, 20:36
:
noto ja nie toleruje w takim razie kolesi ubranych w koszulki z tokio hotel i na przerwach szkole (lepiej niz w tramwajach :P ) czytajacych czarna biblie :lol: :P
Veles - 2006-12-12, 21:32
:
takowych jest od chuja :|
demanufacture - 2006-12-12, 22:36
:
EXODUS napisał/a:
czytajacych czarna biblie :lol: :P

chyba biblie w czarnej okladce :P gdzies takowa posiadam
wojownik - 2006-12-14, 09:27
:
Jack the Nipper napisał/a:
Tolerancja to hipokryzja. Skoro bowiem toleruje się np. homo, to dlaczego nie toleruje się jednocześnie ludzi którzy homo nietolerują?

Domagajmy się tolerancja dla nietolerancji :D

Jezeli pozwala sie głośić im takie poglądy np. tobie to znaczy że sie to toleruje
Tolerancja jest dobrym wynalazkiem bo pozwala żyć obok siebie różnym grupom społecznym i nie pozabijać sie nawzajem :|
Czorth - 2006-12-14, 09:55
:
właśnie tolerancja jest cichym ogniem zapalnym. za pomocą "mam prawo", mniejszości wpływają na całe społeczeństwo, po czym zaczynają nietolerować/zwalczać wrogie im zachowania.

kiedyś nietolerowanie homo było normalne, a sami geje i lesby nie ujawniali się, nie robili głupich parad itp. teraz jest to nazwane homofobią i stale zwalcza się takie zachowanie. w przyszłości zapewne przeciwnicy homo będą siedzieli cicho w obawie przed nietolerancją.
unchained - 2006-12-14, 17:43
:
Czorth napisał/a:

kiedyś nietolerowanie homo było normalne, a sami geje i lesby nie ujawniali się, nie robili głupich parad itp. teraz jest to nazwane homofobią i stale zwalcza się takie zachowanie. w przyszłości zapewne przeciwnicy homo będą siedzieli cicho w obawie przed nietolerancją.

a jeszcze wczesniej bycie homo bylo legalne i wrecz w dobrym tonie... tak to bywa ze swiat sie zmienia... ale nie boj nic... wszystko leci sinusoida...
EXODUS - 2006-12-14, 17:56
:
ja nigdy nie bylem za lesbami i gejami i nie zmienie swojego pogladu. no chybaze sam stane sie gejem :lol: :P

[ Dodano: 2006-12-14, 17:56 ]
ale wolalbym juz, zeby mnie wykastrowali... :)
MoJoe - 2006-12-16, 11:20
:
EXODUS napisał/a:
MoJoe napisał/a:

zanim zaczniesz cokolwiek mowic to przeczytaj przynajmniej. I nie chodzi mi tu o 1 czy 2 czesc- przeczytaj sobie 4, 5 lub 6
a tak, tomnie nie rozmieszaj :lol:
ja mialem tak, ze w wieku ok.12 lat przeczytalem chyba 2 pierwsze czesci. potem odlozylem to i jakis rok temu znowu zaczalem czytac od 3 lub 4 czesci i sie spodobalo.
oczywiscie jakbym teraz przeczytal te pierwsze 2 czesci to zgodzilbym sie z toba, jednak od 4 zaczyna sie naprawde dobra ksiazka.
a ten twoj sterotyp, ze jest to bajka dla niedorozwinetych dzieci zatrzym dla swojej ograniczonej mozgownicy :lol:

codo tematu: to wlasnie nei toleruje takich ludzi jak mojoe :lol: :lol:

Znam pierwsze dwie i stwierdziłem że nie będę zaglądał po resztę bo nie ma sensu.
Wielki obrońca Harrego się znalazł. Jebie mnie to, co tolerujesz, a czego nie. Polecam melliske sobie łyknąć na ochłonięcie.
Nazi Satan SS - 2006-12-29, 02:28
:
Tolerancja jest dla podludzi, którzy boją się stawić czoła złu trapiącemu świat.
wojownik - 2006-12-29, 09:51
:
Nazi Satan SS napisał/a:
Tolerancja jest dla podludzi, którzy boją się stawić czoła złu trapiącemu świat.

Jak można tolerować tyle głupoty w jednym natężeniu :?:
Kaczorro - 2006-12-29, 10:51
:
Nazi Satan SS napisał/a:

Założę się że usłyszałeś to od kolegów z MW i nawet nie wiesz dlaczego tak mówisz XD
Geralt - 2006-12-29, 14:02
:
Nazi Satan SS napisał/a:

niech go ktoś zbanuje, błaaaaagam :?
Czorth - 2006-12-29, 14:52
:
:lol:

10/10!!

[ Dodano: 2006-12-29, 14:54 ]
Geralt napisał/a:
Nazi Satan SS napisał/a:

niech go ktoś zbanuje, błaaaaagam :?

spoko... narazie niech się wyszumi - ruch robi na forum :wink:
Veles - 2006-12-29, 21:33
:
powiedziałbym - niepotrzebne zamieszanie. Tylko wkurwia :)
Czorth - 2006-12-29, 23:27
:
o, widzisz? i temat "wkurwienie" dzięki temu się rozwija :D
Dark Angel - 2007-02-22, 21:43
:
Tak nietolerancja jest wszech i wobec oraz jest powodem wielu sporów.Ciekawi mnie też nietolerancja jaka występuje również w muzyce! Faktem jest że wiekszość młodych ludzi słucha powszechnie tego co leci na VIVIE i tego co jest na topie nie znając piękna innej muzyki.Niektórzy nawet klasyfikuja ludzi na gorszych i lepszych, na podstwie muzyki, ktorej sluchają.Jedna wielka paranoja! To przykład klasycznego myslenia, tylko to co moje jest wartosciowe i fajne.Ludzie zapominaja tylko, że jesli wszyscy byli tacy sami i lubili to samo świat bylby przerażająco nudny! Zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chciał zmieszać z blotem drugą osobę i udowodnić że jest lepszy nawet jeśli chodzi o gust muzyki.Dopoki nie wykorzeni sie z ludzi zawisci, zuchwalstwa i poczucia wyższosci nie bedzie tolerancji, takze muzycznej... Ja dostrzegłem piekno muzyki w wielu gatunkach i nie obrażam kogoś kto słucha czegoś innego niz ja.
Carina Sin - 2007-02-26, 12:30
:
Cytat:
Faktem jest że wiekszość młodych ludzi słucha powszechnie tego co leci na VIVIE

Ta, ale to juz kwestia gustu. Może gdyby zapoznali się z inną muzyką, zmienili by zdanie. Ale gusta są różne. Niech będzie arenbi z Vivy, tak długo, jak ja nie muszę tego słuchać.

Cytat:
Niektórzy nawet klasyfikuja ludzi na gorszych i lepszych, na podstwie muzyki, ktorej sluchają

Tak, albo lepiej - jak nie jesteś wystarczający mroczny i statanistyczny, to już nic z ciebie nie będzie.

Cytat:
Ludzie zapominaja tylko, że jesli wszyscy byli tacy sami i lubili to samo świat bylby przerażająco nudny!

No ba :D

Cytat:
... Ja dostrzegłem piekno muzyki w wielu gatunkach i nie obrażam kogoś kto słucha czegoś innego niz ja.

Bo każdy gatunek muzyczny ma dobrych i złych wykonawców. :)
Nie można powiedzieć, że cały pop jest zły - stare przeboje są fenomenalne, chociaż sama ich nie słucham.
Sati - 2007-02-26, 14:31
:
Jak na dzień dzisiejszy to pie**ole tolerancje.
Carina Sin - 2007-02-26, 18:42
:
Sati napisał/a:
Jak na dzień dzisiejszy to pie**ole tolerancje.

...
Tak też można :D
Moth - 2007-04-20, 19:56
:
Z założenia nie można być tolerancyjnym, bo całkowita tolerancja to utopia ;) . Spróbuj nie tolerować kogoś kto jest nietolerancyjny. Nie toleruj raisty.
Istnieje natomiast mniejsza, bądź większa tolerancja. Wiadomo, że jej nadmiar to głupota (tolerując na przykład różnorakie zboczenia -pedofilia, zoofilia-, dewiacje społeczne, czy inne), ale bywa też potrzebna, żeby normalnie żyć wśród ludzi...
Jack the Nipper - 2007-04-20, 20:05
:
Każdy kto mówi że jest tolerancyjny jest i tak nietolerancyjny bo nie toleruje nietolerancji.

;)
Dantes - 2007-04-20, 20:29
:
Ja tam chamstwa i glupoty nigdy nie bede tolerowac. Bo przez te dwie bydlece cechy swiat smierdzi. Siekiery w plecy skurwysynom!:).
Neil - 2007-05-27, 16:47
:
Cytat:
Ja tam chamstwa i glupoty nigdy nie bede tolerowac

Głupoty?? :lol: Każdy czasami zachowuje się głupio.
Jac] - 2007-05-27, 21:27
:
Neil napisał/a:
Cytat:
Ja tam chamstwa i glupoty nigdy nie bede tolerowac

Głupoty?? :lol: Każdy czasami zachowuje się głupio.

pewnie chodziło mu o coś w stylu "wrodzony debilizm" 8)
AdulrunaAntiqua - 2007-05-28, 00:15
:
Nazi Satan SS napisał/a:

A jak to sie tyczy wzg. samego ciebie?
zapewnie [a czesto spotykam sie niestety z tego typu gownem] ty wymagasz od
innych tolerancji wzg. siebie..
wiec czasem warto zobaczyc pewne sytuacje z troche innej perspektywy.. nie sadzisz?
demanufacture - 2007-05-28, 21:56
:
tego kolesia juz dawno na forum nie ma...
AdulrunaAntiqua - 2007-05-28, 22:02
:
No a jak widac ja dosc ktotko zatem przepraszam...
tak czy owak sentencja wkurwiajaca. ale ogolem to nie zwrocilam na to uwagi...

no coz bywa... :/

przynajmniej sie powkurwialam troche i mi przeszlo :P
Neil - 2007-05-29, 14:31
:
Jac] napisał/a:
pewnie chodziło mu o coś w stylu "wrodzony debilizm"

Jak jest wrodzony to nie wina tego głupiego :D
A do tolerancji - nietolerancja to plaga. Jak węże i szarańcza.
Moth - 2007-05-29, 15:45
:
Natomiast zbytnia tolerancja to utopia i kretynizm :) .
demanufacture - 2007-05-29, 15:53
:
sa granice tolerancji i nie mozemy ich przekraczac. ten tekst powtarzam w kolko. jezeli bedziemy je przekraczac to swiat w koncu stanie na glowie.

np ja toleruje inne religie, inne kultury... ale nie toleruje np komunizmu, zboczen seksualnych takich jak pedofilia czy homoseksualizm oraz nie znam regulaminu rzadzacych Polska... to tylko przyklady
Kozlej - 2007-05-29, 16:09
:
demanufacture napisał/a:

np ja toleruje inne religie, inne kultury... ale nie toleruje np komunizmu, zboczen seksualnych takich jak pedofilia czy homoseksualizm oraz nie znam regulaminu rzadzacych Polska... to tylko przyklady

czyli uważasz, że homoseksualizm to zboczenie i stawiasz je na równi z pedofilią?
demanufacture - 2007-05-29, 17:25
:
Kozlej napisał/a:
czyli uważasz, że homoseksualizm to zboczenie i stawiasz je na równi z pedofilią?

znowu sie kurwa zaczyna... TAK! TAK! TAK! TAK UWAZAM!!! ile razy ja juz to pisalem...
PrimeCreation - 2007-05-29, 17:31
:
Homoseksualizm chorobą??? Gdzieś ty się uchował? Może powiesz, że leworęczność to też choroba psychiczna? :shock: A wegetarianizm jest chorobą? Rozumiem, że (zapewne) jako konserwatysta z "dobrego domu" nie ufasz orzeczeniom WHO ( juz w 1990 roku wykreślono homoseksualizm z listy chorób i dewiacji) i innym europedalskim masono-satanistom prawda?
A może po prostu panicznie boisz się że jakiś pedzio cię zgwałci :lol: nie miej mi tego za złe, ale po prostu wkurwia mnie ta ludowo-buracka cecha wpierdolnictwa-w-nie-swoje-sprawy. Nikt nie każe ci innym zaglądać do sypialni.
Porównywanie pedofilów do gejów/lesbijek też jest poniżej poziomu. Wiesz jaka jest różnica? Ano taka, że pedofile powinni wisieć wysoko i sztywno na najbliższych drzewach, natomiast co do homo... odrobina kultury osobistej wymaga zachowania wobec nich spokoju. Jeżeli boisz się, że zagrażają twojej męskości :lol: to nie musisz sie z nimi kumplowac ani nawet do nich zblizać. Wystarczy, że zachowasz dystans.
Fenrir - 2007-05-29, 17:47
:
demanufacture napisał/a:
Kozlej napisał/a:

znowu sie kurwa zaczyna... TAK! TAK! TAK! TAK UWAZAM!!! ile razy ja juz to pisalem...

Jestem tego samego zdania...
Jeśli już są homo to niech to kurwa trzymią w tajemnicy i nie wychodzą z tym z domu.
Nigdy nie spojże na takiego jak na człowieka tylko jakiś felerny wynalazek, totalnie skurwiony nadający się tylko i wyłacznie do wypierdolenia.
Toleruje natomiast ludzi innych wiar (pomimo ,że moge nienawidzić samej ic wiary) np. Jeden z moich kumpli jest wierzący i wogóle tego nie biore pod uwage bo jebie mnie w co on wierzy ,byle nie dopierdalal siędo mnie ,niektóre wierzenia szanuje i tyle.
Niema co przesadzać ani z nietolerancją ani z tolerancją dlatego zgadzam się z demanufacture'm

Cytat:
Impaled Nazarene - Zero Tolerance

Why should we tolerate pansy faggot shit
Not even in an animal world male sucks male dick

Crawl back under the rock you faggots came from
This is real fucking world, fuck you rinferior rights!

Zero tolerance, no fucking rights
Monkey fucks monkey, punishemnt is A.I.D.S.

It is disgusting!!

Listen you fucking homo boys, your time has come
And if you are a lasebian, you still got a cunt to rape

IT IS UNNATURAL!!

PrimeCreation - 2007-05-29, 18:06
:
"Not even in an animal world male sucks male dick" >>> bzdury, u prawie wszystkich gatunków zwierząt występują zachowania, a nawet związki homoseksualne.

Ja natomiast nie cierpie ludzi którzy mają na bakier z polską ortografią, ale jakoś mogę to znieść :? Że się ich brzydzisz to się da zrozumieć, ale czy uważasz, że nie powinni być chronieni przez prawo? a może od razu kastrowani/kastrowane :lol:
I podajcie mi jakieś dowody że to jest choroba psychiczna :lol:
Fenrir - 2007-05-29, 18:13
:
Niepotrzebne są dowody ,gówno to gówno ,nie mósi to być choroba ,żebym ich nietolerował.
Domyślam się ,że o moją ortografie w poście powyżej Ci chodzi.
Wygląda to tak ,że czasem nie odbije mi spacja ,albo nie chce mi się alt'a wciskać.
PrimeCreation - 2007-05-29, 18:31
:
chodzi mi raczej o takie byki jak "mósi" albo dobra, nie czepiam sie. Zresztą wygląda na to, że tylko ja tutaj uważam, że lesbijek bić nie wolno... mniejsza z tym, mam ciekawsze zajęcia...
demanufacture - 2007-05-29, 20:14
:
PrimeCreation napisał/a:
Homoseksualizm chorobą??? Gdzieś ty się uchował? Może powiesz, że leworęczność to też choroba psychiczna? :shock: A wegetarianizm jest chorobą? Rozumiem, że (zapewne) jako konserwatysta z "dobrego domu" nie ufasz orzeczeniom WHO ( juz w 1990 roku wykreślono homoseksualizm z listy chorób i dewiacji) i innym europedalskim masono-satanistom prawda?

i co mnie to obchodzi ze skreslono... niech nawet Aids skresla... dla mnie to jest chore nie rozumiesz tego? moze i jestem konserwatysta to juz niech cie nie boli...

PrimeCreation napisał/a:
A może po prostu panicznie boisz się że jakiś pedzio cię zgwałci :lol: nie miej mi tego za złe, ale po prostu wkurwia mnie ta ludowo-buracka cecha wpierdolnictwa-w-nie-swoje-sprawy. Nikt nie każe ci innym zaglądać do sypialni.

nie zagladam do sypialni. tylko nie chce by w przyszlosci stalo sie to czyms na poziomie dziennym. poza tym ja nie afiszuje sie z tym na ulicy ze jestem hetero a oni z tym ze sa homo tak i to na wszystkie strony.

PrimeCreation napisał/a:
Porównywanie pedofilów do gejów/lesbijek też jest poniżej poziomu. Wiesz jaka jest różnica? Ano taka, że pedofile powinni wisieć wysoko i sztywno na najbliższych drzewach, natomiast co do homo... odrobina kultury osobistej wymaga zachowania wobec nich spokoju. Jeżeli boisz się, że zagrażają twojej męskości :lol: to nie musisz sie z nimi kumplowac ani nawet do nich zblizać. Wystarczy, że zachowasz dystans.

dal mnie to nie jest to samo czlowieku... nie bede sie tobie odgryzal szczeniackimi uwagami jak ty to robisz. nie napisalem ze ich do siebie porownuje tylko ze dla mnie obie te rzeczy sa zboczeniami i juz. nie jest dal mnie to normalne.

zreszta ten temat byl juz walkowany przeze mnie i jak dotad nic nie zmienilo mojego podejscia. gadajcie sobie ile chcecie ze to jest normalne, ze to nie choroba, ze nalezy to tolerowac. ja przedstawilem swoje zdanie ktorego nie zmienie. a dalsze drazenie tego watku w ten sposob wiadomo czym sie skonczy...
166290 - 2007-05-29, 20:45
:
Tolerancja to sprawa osobista. Ni wytłumaczysz komuś czemu ma być tolerancyjny bądź nie. Ja na przykład do lesbijek nic nie mam, ale pedałów bym wystrzelał. Bo tak :)
Fenrir - 2007-05-29, 21:39
:
Dajmy taki przykład...Zoofile ,oczywistym jest ,że to nie jest normalne ,a czym się różni homoseksualizm? No właśnie niczym szczególnym ,też inna miłość ,wkońcu jeśli dwie strony się zgadzają to czemuż by nie? prawda?...chuja prawda :?
Co do homoseksualnych przypadków wśród zwierząt to moge zadać tylko takie pytanie...To tylko człowiek może być popierdolony i mieć niepokolei w głowie?
Są ludzie na świecie ,którzy się zakochują w swoich przedmiotach ,ale nie pamiętam jak to się nazywało przedmiotofilia czy jakoś całkiem inaczej.
W każdym razie czy im też pozwolić na takie związki? Wkońcu też miłość ,a może jeszcze pozwolić im adoptować dzieci?
Wniosek jest taki ,że homoseksualizm to skrzywienie ,nie wiem jakie czy psychiczne czy nie ,ale powinno się takich trzymać w zakładach ,a jeśli by nic nie pomagało leczenie to zrobić im pranie mózgu i chuj z nimi.
W każdym razie nieważne z jakimi argumentami mi tu ktoś wyskoczy moje zdanie jest takie ,że ja ich nigdy nie zaakceptuje.
Moth - 2007-05-29, 21:50
:
Pierdolenie.

Homoseksualizm istniał od zawsze. Pedofilia, zoofilia i inne takie są nielegalne, ponieważ krzywdzą innego człowieka - i to trzeba sobie uświadomić - to są zaburzenia psychiczne, które sprawiają uszczerbek na zdrowiu psychicznym/fizycznym innego człowieka. Co więcej - pedofilię się leczy i to z powodzeniem. Wszystko to natomiast składa się na dewiacje - wszelakie filie - czy to pedo(dzieci) zoo(zwierzęta), nekro(martwe ciała).

Natomiast po długoletnich badaniach, homoseksualizm został wykreślony z listy chorób przez radę WHO. Wyszło na to, iż jest to ta sama cecha, która warunkuje, na przykład, leworęczność.

Dlatego wg mnie śmieszne jest mylenie obrzydliwch skrzywień seksualnych, typu pedofilia, gdzie KRZYWDZI SIĘ innych,a co najgorsze i najobrzydliwsze - dzieci, od świadomego wyboru dwóch dorosłych osób, które godzą się na dane praktyki, co widzimy w przypadku pary homoseksualnej.

Nie uznaję homoseksualizmu za chorobę. Co więcej - toleruję i postuluję o równouprawnienie. Jednakże, skoro wszyscy -raczej niezaściankowi- ludzie uznają to za coś normalnego - to po co te wiece i zgromadzenia ? Po co te parady "prohomo" ? To właśnie wykracza poza granice mojej tolerancji. Jeśli coś jest normalne, nie powinno się tego manifestować, a prześć z tym do porządku dziennego. Nikt nikomu przecież do sypialni nie zagląda. Dziwi mnie więc ta zawierucha wokół marszów, et caetera. Myślę, że nie ma co się przejmować grupą wolnomyślących błaznów, którzy są niestety sto lat za Murzynami ( nie uwłaczając tym drugim), tylko iść do przodu, a wszystko się unormuje, tak jak to miało miejsce w latach '60 w USA i innych zachodnich państwach.
PrimeCreation - 2007-05-29, 22:02
:
dobrze prawi, polać mu :)
Kozlej - 2007-05-29, 22:22
:
nie mówię że macie to tolerować ale porównywanie homoseksualizmu do pedofili jest czystym debilizmem! to dwie różne rzeczy z czego homo. nie jest chorobą a pedofilia jak najbardziej...
Fenrir w większości gatunków zwierząt występuje homoseksualizm i nic tego nie zmieni... zresztą była już o tym mowa...
Fenrir - 2007-05-29, 22:32
:
No i ja właśnie powiedziałem ,ze nie tylko czlowiek może być popierdolony.
Moth - 2007-05-29, 22:54
:
Kurwa, gdyby KKK istniał w Polsce, to pewnie dziś cieszyłby się większą popularnością, niż w powojennym USA :| .
demanufacture - 2007-05-29, 23:01
:
Moth napisał/a:
Kurwa, gdyby KKK istniał w Polsce, to pewnie dziś cieszyłby się większą popularnością, niż w powojennym USA :| .

sa podobne organizacje i wierz mi ze sie ciesza popularnoscia. i nie mam na mysli MW
PrimeCreation - 2007-05-30, 08:35
:
Heh... ja wiem czy takie popularne, chodzi o B & H, Stanica, Niklot itp. czy raczej takie spod znaku krzyża ( bo KKK to chyba katole a na pewno christiany)?
Co do tego zadurzania się w przedmiotach... śmieszne trochę ale jak ktoś nie może z kobietą no to ok, nikomu to nie szkodzi.
A tak w ogóle to uważacie homosiów za zło moralne i proponujecie poprawę :lol: czy raczej uważacie, że z urodzenia są podludźmi i szczurami do zdeptania...
Sauajewo - 2007-05-30, 09:52
:
dopóki się do mnie nie dobierają i nie mają ciągot do adopcj dzieci, nie przeszkadzają mi. Ale też nikt nie każe się im z tym tak obnosić - lubisz co innego, nie maszs misji, żeby przekazać to całemu światu, tyle. Z drugiej strony jebanie na homoseksualistów dla zasady, bądź dla jaj jest dla mnie żałosne
Moth - 2007-05-30, 10:44
:
Gdyby nie nagonka na środowiska homoseksualne i skrzywione podejście, typu tego jakie prezentuje demanufacture, to i adopcje byłyby dopuszczalne. Gdyby społeczeństwo uznało to za rzecz normalną (tak jak się dzieje w CYWILIZOWANYM świecie), to takie dziecko nie odniosło by żadnej szkody na psychice (nikt by nie pytał 'dlaczego masz dwóch tatusiów/dwie mamusie', uznając to za inny, ale nie żaden nienormalny, model rodziny).

Na dzień dzisiejszy jednak, fakt, adopcje są niedopuszczalne. I nie przez to że dzieciak 'zaraziłby' się homoseksualizmem... a przez społeczeństwo, które zrobiłoby z tego coś na kształt średniowiecznego palenia na stosie.

Warto zauważyć, że nikt nie krzyczy zbyt głośno o nienormalności, kiedy dwoje hetero-rodziców molestuje/dręczy dzieci. Bo przecież to bardziej normalne, od takiej np. holenderskiej pary homo, wychowującej dzieci w miłości, dając im ciepło rodzinne ? To jest dopiero ksenofobia XXI wieku. Strach przed wszystkim co nowe i niezrozumiałe. Jaskiniowcy też się kiedyś bali ognia.
Geralt - 2007-05-30, 11:19
:
Moth napisał/a:
Gdyby nie nagonka na środowiska homoseksualne i skrzywione podejście, typu tego jakie prezentuje demanufacture, to i adopcje byłyby dopuszczalne. Gdyby społeczeństwo uznało to za rzecz normalną (tak jak się dzieje w CYWILIZOWANYM świecie), to takie dziecko nie odniosło by żadnej szkody na psychice (nikt by nie pytał 'dlaczego masz dwóch tatusiów/dwie mamusie', uznając to za inny, ale nie żaden nienormalny, model rodziny).

Na dzień dzisiejszy jednak, fakt, adopcje są niedopuszczalne. I nie przez to że dzieciak 'zaraziłby' się homoseksualizmem... a przez społeczeństwo, które zrobiłoby z tego coś na kształt średniowiecznego palenia na stosie.

Warto zauważyć, że nikt nie krzyczy zbyt głośno o nienormalności, kiedy dwoje hetero-rodziców molestuje/dręczy dzieci. Bo przecież to bardziej normalne, od takiej np. holenderskiej pary homo, wychowującej dzieci w miłości, dając im ciepło rodzinne ? To jest dopiero ksenofobia XXI wieku. Strach przed wszystkim co nowe i niezrozumiałe. Jaskiniowcy też się kiedyś bali ognia.

Z tym się nie zgadzam. Adopcja dziecka przez pary homoseksualne to wg mnie nie standard "cywilizowanego" świata tylko coś odrażającego. A "zarażanie" się homoseksualizmem, jak to ująłeś,w pewnym stopniu faktycznie by wystąpiło. Takie dziecko byłoby skrzywione psychicznie, bo skoro ma 2 tatusiów to czemu w przyszłości też miałby tak nie zrobić? Tym sposobem nie został "zarażony" lecz zostało mu to "narzucone". A przykłady typu "lepiej niech wychowuje się w domowym ciepełku wśród gejowskich rodziców, niż ma być molestowany przez złych hetero-rodziców to odwracanie kota ogonem.
Moth - 2007-05-30, 11:36
:
Geralt napisał/a:
Z tym się nie zgadzam. Adopcja dziecka przez pary homoseksualne to wg mnie nie standard "cywilizowanego" świata tylko coś odrażającego. A "zarażanie" się homoseksualizmem, jak to ująłeś,w pewnym stopniu faktycznie by wystąpiło. Takie dziecko byłoby skrzywione psychicznie, bo skoro ma 2 tatusiów to czemu w przyszłości też miałby tak nie zrobić? Tym sposobem nie został "zarażony" lecz zostało mu to "narzucone". A przykłady typu "lepiej niech wychowuje się w domowym ciepełku wśród gejowskich rodziców, niż ma być molestowany przez złych hetero-rodziców to odwracanie kota ogonem.

Hehe.

No to na chłopski rozum. Orientacji seksualnej nie można zmienić podczas życia. Z nią się rodzisz. Jeżeli podczas życia płodowego, w okresie kiedy tworzy się płeć dziecka, zostałeś uwarunkowany jako heteroseksualista, to nawet w środowisku 100%-towo gejowskim, Tobie nadal będą się podobać dziewczyny. I tak samo rzecz się ma do homoseksualistów wychowywanych w środowiskach heteroseksualnych. Z orientacją seksualną się rodzisz, a nie nabywasz, czy to poprzez wychowanie, czy środowisko.
Inna sprawa jest taka, że dziecko wychowane w rodzinie homoseksualnej może postrzegać siebie jako "nienaturalny wybryk", bo rodzice są homo, a dziecko woli płeć przeciwną. I w tym momencie zaczyna się kwestia wychowania. Ukazania, że są różni ludzie i różne preferencje seksualne. Myślę, że to akurat nie stanowiłoby problemu. Ale tak czy siak, to tylko utopia o idealnym świecie.

Wiesz dlaczego małżeństwa homoseksualistów i adopcje dzieci przez nich nie są zalegalizowane ? Bo to skończyłoby się linczem opinii publicznej. Cierpiałoby zarówno dziecko (pewnie najbardziej), jak i rodzice. Dlatego cały problem nie polega na tym, że poprzez legalizację takich praktyk, dochowalibyśmy się społeczeństwa homoseksualistów, a chodzi tu o opory ludzi, którzy niestety gejów i lesbijki w większoci uznają za dziwactwo, dewiację i chorobę w jednym.

Próbujemy być tacy na siłę europejscy, a jakoś nie potrafimy przełamać oporów, chociaż cała Europa z nas się śmieje (skrajności - Teletubisie homoseksualistami...).
Geralt - 2007-05-30, 12:31
:
Fakt, teletubisie to już jakaś paranoja... Jednak w dalszym ciągu jestem przeciwny adopcji dziecka u par homoseksualnych, nie tylko dla tego, że pewnie zostały by odrzucone przez społeczeństwo. Od zawsze dzieci wychowywane były przez matkę i ojca, jest dobrze więc po co to zmieniać?
demanufacture - 2007-05-30, 14:18
:
Zgadzam sie z Geraltem. adoptowanie dzieci przez homoseksualistow to cos obrzydliwego i odrazajacego.

a z teletubisiami to jest brecht niezly... chociaz w koncu by zdjeli ta kretynska bajke z anteny.
PrimeCreation - 2007-05-30, 15:33
:
Geralt napisał/a:
Moth napisał/a:

Oj, tutaj się chyba zagalopowałeś. Może nie jestem do tego dość kompetentny, ale wydaje mi się, że istnieją obiektywne powody dla których musi być matka i ojciec. Z ojcem to tam nawet kij, ale matka ( zwłaszcza biologiczna) jest dla psychiki i rozwoju dziecka kimś ważnym... ważniejszym niż ojciec. Ale oczywiście jeśli dzieciak miałby wychować się w domu dziecka ( ew. nabawić choroby sierocej) to już chyba lepiej żeby wychowała go porządna ( wiem że się czepicie tego słowa :wink: ) para homoseksualna. Szczerze powiem, że nie wiem jakie mogłyby być skutki dla dziecka ( w postępowym społeczeństwie) ...
Kozlej - 2007-05-30, 15:34
:
Geralt ale nie wszystkie dzieci są dobrze wychowywane przez matkę i ojca, a niektóre nawet przez żadne z nich. Nie wydaje mi się, żeby w każdym takim domu było dobrze więc może warto zastanowić się czy homoseksualiści dali by ciepło rodzinne i miłość dla takiego dziecka? Na pewno te dziecko nie stało by się od razu homo...
demanufacture - 2007-05-30, 16:00
:
Kozlej napisał/a:
Geralt ale nie wszystkie dzieci są dobrze wychowywane przez matkę i ojca, a niektóre nawet przez żadne z nich. Nie wydaje mi się, żeby w każdym takim domu było dobrze więc może warto zastanowić się czy homoseksualiści dali by ciepło rodzinne i miłość dla takiego dziecka? Na pewno te dziecko nie stało by się od razu homo...

pieprzenie... skoro sa rodziny hetero ktore sa patologiczne to znaczy ze w zwiazkach homo patologii nie bedzie? nie dosc ze ich uznajecie to jeszcze uwazacie ich za lepszych?

ja sie zastanawiam teraz: jezeli tak wszyscy beda uznawac homoseksualizm to kiedy uznacie bigamie... potem kiedy takie "rodziny" (dla mnie to nie mozna nazwac rodzina) stana sie czyms normalnym a zwiazki hetero beda czyms dziwnym. swiat stanie na glowie w koncu jesz zalegalizuja hasz, amfe, a moze i w koncu pedofilie... do tego doprowadzi wasza nadmierna tolerancja.

zaraz Moth wyleci z tekstem ze WHO skreslilo to z listy chorob i tak dalej... niech sobie kurwa nawet dżume skresla, a dla mnie to jest choroba. a jak skresla w koncu pedofilie to co?? tez uznasz ze czynnosci seksualne z dziecmi sa normalne? wez i sie czlowieku pierdolnij w leb. ze jakas banda pajacow z WHO decyduje za ciebie co jest dobre a co zle to prosze bardzo. ja uwazam ze to chore...

co do samego homoseksualizmu: niech sobie beda. ale nie uznawajmy tego za cos normalnego i nie dawajmy im praw do slubu oraz naszych dzieci. ludzie otrzezwiejcie w koncu.
Shavrash - 2007-05-30, 16:12
:
demanufacture napisał/a:
Kozlej napisał/a:

pieprzenie... skoro sa rodziny hetero ktore sa patologiczne to znaczy ze w zwiazkach homo patologii nie bedzie? nie dosc ze ich uznajecie to jeszcze uwazacie ich za lepszych?

ja sie zastanawiam teraz: jezeli tak wszyscy beda uznawac homoseksualizm to kiedy uznacie bigamie... potem kiedy takie "rodziny" (dla mnie to nie mozna nazwac rodzina) stana sie czyms normalnym a zwiazki hetero beda czyms dziwnym. swiat stanie na glowie w koncu jesz zalegalizuja hasz, amfe, a moze i w koncu pedofilie... do tego doprowadzi wasza nadmierna tolerancja.

zaraz Moth wyleci z tekstem ze WHO skreslilo to z listy chorob i tak dalej... niech sobie kurwa nawet dżume skresla, a dla mnie to jest choroba. a jak skresla w koncu pedofilie to co?? tez uznasz ze czynnosci seksualne z dziecmi sa normalne? wez i sie czlowieku pierdolnij w leb. ze jakas banda pajacow z WHO decyduje za ciebie co jest dobre a co zle to prosze bardzo. ja uwazam ze to chore...

co do samego homoseksualizmu: niech sobie beda. ale nie uznawajmy tego za cos normalnego i nie dawajmy im praw do slubu oraz naszych dzieci. ludzie otrzezwiejcie w koncu.

Homoseksualizm jest naturalny, podejrzewam że Pedofilia, Zoofilia i inne filie też są jak najbardziej naturalne, bo gdyby nie były to ludzie by takich rzeczy po prostu nie robili. Ktoś tu napisał że Pedofilie sie leczy, może się mylę ale nie tyle się ją leczy co po prostu hamuje się popęd seksualny, nie wiem czy to można nazwać leczeniem.

Bigamia też jest jak najbardziej normalna, skłaniał bym się do twierdzenia że to monogamia jest zboczeniem. A jeśli nie zboczeniem to na pewno powszechnie akceptowanym zakłamaniem, zdrada leży w naszej naturze.
No więc wniosek: Homoseksualizm jest jak najbardziej naturalny ale podobnie naturalne są Tsunami i trzęsienia ziemi, a to że są naturalne to nie znaczy jeszcze że nie powinniśmy z nimi walczyć jeśli nam przeszkadzają i stanowią zagrożenie. JEŚLI stanowią zagrożenie, a ja osobiście nie zauważyłem żeby homoseksualizm nam jakoś specjalnie zagrażał.

Demanufacture - Jeżeli nie odróżniasz homoseksualizmu od Dżumy to nie musisz sie jestem głupkiem w łeb bo najwyraźniej już to kilka razy zrobiłeś.
Kozlej - 2007-05-30, 17:06
:
nikogo nie uważam za lepszych i nie mówię że w związkach homo nie było by patologi bo to tylko ludzie tak jak hetero... prawda jest taka że dla jednych jest to niedopuszczalne a dla innych tak bo każdy z nas ma jakiś inny pogląd na świat...

demanufacture uczepiłeś sie tego WHO ale ja jakoś nie odniosłem wrazenia żeby Moth tolerował homoseksualizm tylko dla tego, że WHO wykresliło go z listy chorób :roll: to był tylko jeden z argumentów mówiący o tym że to nie jest choroba...
Moth - 2007-05-30, 17:15
:
PrimeCreation napisał/a:
Geralt napisał/a:
Moth napisał/a:

Oj, tutaj się chyba zagalopowałeś. Może nie jestem do tego dość kompetentny, ale wydaje mi się, że istnieją obiektywne powody dla których musi być matka i ojciec. Z ojcem to tam nawet kij, ale matka ( zwłaszcza biologiczna) jest dla psychiki i rozwoju dziecka kimś ważnym... ważniejszym niż ojciec. Ale oczywiście jeśli dzieciak miałby wychować się w domu dziecka ( ew. nabawić choroby sierocej) to już chyba lepiej żeby wychowała go porządna ( wiem że się czepicie tego słowa :wink: ) para homoseksualna. Szczerze powiem, że nie wiem jakie mogłyby być skutki dla dziecka ( w postępowym społeczeństwie) ...

A jeżeli przyjąć - abstrakcyjna sytuacja - ojciec dziecka nie żyje, a dziecko wychowywane jest przez np. mamę i ciocię? Również dwie kobiety. Zrozum, że homoseksualiści nie zabierają dzieci do sypialni...
Alexii - 2007-05-30, 18:06
:
Tylko, że matka i ciocia nie będą sobie okazywały uczuć w taki sposób jak homoseksualiści.
demanufacture - 2007-05-30, 18:15
:
Shavrash napisał/a:
Demanufacture - Jeżeli nie odróżniasz homoseksualizmu od Dżumy to nie musisz sie jestem głupkiem w łeb bo najwyraźniej już to kilka razy zrobiłeś.

wez ty sie lepiej pierdolnij czlowieku w leb... wogole o co innego mi tu chodzilo. jezeli o to ci chodzi to odrozniam. dżuma zostala podana jako przyklad.
166290 - 2007-05-30, 18:28
:
Ale się mądrzyta panowie. przeciez takiemu demanufaktorowi nic nie wytłumaczycie.

"Powiedz głupiemu mądrze, a nazwie cię idiotą".
Moth - 2007-05-30, 18:56
:
Alexii napisał/a:
Tylko, że matka i ciocia nie będą sobie okazywały uczuć w taki sposób jak homoseksualiści.

Widzisz w tym coś złego?
Nie wierzę, że są jeszcze ludzie, którzy uważają, że orientację seksualną można nabyć, albo zmienić pod wpływem otoczenia...
Augusto - 2007-05-30, 19:53
:
Cytat:
czy homoseksualiści dali by ciepło rodzinne i miłość dla takiego dziecka? Na pewno te dziecko nie stało by się od razu homo...

Ale będzie miało kuku na psychice i to specjaliści mówią wyobraź sobie specjalisto.
:|
Moth - 2007-05-30, 19:54
:
Augusto napisał/a:
Cytat:
czy homoseksualiści dali by ciepło rodzinne i miłość dla takiego dziecka? Na pewno te dziecko nie stało by się od razu homo...

Ale będzie miało kuku na psychice i to specjaliści mówią wyobraź sobie specjalisto.
:|

Kuku na psychice, bo... ? Specjalisto.
Ja słyszałem zupełnie inne opinie. Widać do różnych specjalistów chadzamy ;) .
Fenrir - 2007-05-30, 20:42
:
Nie moge na to patrzeć jak wy ich bronicie.
Bronicie ich jagbyście ich lubili i było to dla was czymś na porządku dziennym ,nie mając nic przeciwko aby było ich więcej i wychowywali dzieci.
Jestem zdegustowany :?
Moth - 2007-05-30, 20:50
:
Lubię ich w takim samym stopniu jak Ciebie. Są ludźmi, więc dlaczego odmawiać im człowieczeństwa? Denerwująca jest ich manifestacja łóżkowych preferencji. Z drugiej strony degustujący jest lincz za to, że ktoś wychodzi poza zaściankowe stereotypy.
Jack the Nipper - 2007-05-30, 21:06
:
Ja juz chyba gdzies o tym pisałem...ale się powtórzę najwyżej.

Czym sie różni facet homo od faceta hetero? Ano tym, że jeden lubi męskie narządy płciowe, a drugi lubi damskie narządy płciowe. Widzicie inną różnicę? To samo tyczy sie kobiet homo i hetero.

Czy dla takiej błahostki warto jest robić jakąkolwiek debatę? Pewnie nie, ale faktem jest, że się pedałom nagle zamarzyło, że będą się chełpić swoją odmiennością. Kto sieje wiatr zbiera burzę. I tyle.
Augusto - 2007-05-30, 22:19
:
Cytat:
Kto sieje wiatr zbiera burzę.

O !

Szkoda tylko że prezydentem warszawy jest tak nieodpowiedzialna i patrząca na własne interesy - bufetowa. Moskwa niedawno dała nam przykład jak sobie radzić z gejami.
Jack the Nipper - 2007-05-30, 22:27
:
Jaki przykład? Żeby ich napierdalać? Nie, moim zdaniem trzeba ich ignorować. Nie mając koninktury sami przestana sie afiszować bo stanie się to ekonomicznie nieopłacalne.
demanufacture - 2007-05-30, 23:10
:
166290 napisał/a:
Ale się mądrzyta panowie. przeciez takiemu demanufaktorowi nic nie wytłumaczycie.

to ze mam inne to znaczy ze od razu musisz mnie nazywac glupim? chcesz mi wytlumaczyc ze homoseksualizm jest dobry? a skad kurwa wiesz ze tak jest? chcecie mi na sile wmowic wasze poglady? pewnie ze mi tego nie wytlumaczycie bo nikt takiego gowna mi nie wmowi.

Fenrir napisał/a:
Nie moge na to patrzeć jak wy ich bronicie.
Bronicie ich jagbyście ich lubili i było to dla was czymś na porządku dziennym ,nie mając nic przeciwko aby było ich więcej i wychowywali dzieci.
Jestem zdegustowany

ja rowniez.

Augusto napisał/a:
Moskwa niedawno dała nam przykład jak sobie radzić z gejami.

swiatowa opinia zrobi z nich meczennikow. w Rosji, z ktorej zdaniem ktos sie jeszcze liczy nikt sie tym nie przejmie, natomiast u nas by to nie przeszlo. Jack jak zwykle ma najrozsadniejsze rozwiazanie...
Geralt - 2007-05-31, 09:17
:
Ta dyskusja prowadzi donikąd... Wy nie rozumiecie mojej nietolerancji, a ja nie rozumiem czemu tak ich bronicie i wątpię, że dojdziemy do wspólnego stanowiska w tej sprawie... Tak samo jak Demanufacture nie zmienię zdania i kropka!
PrimeCreation - 2007-06-04, 15:33
:
Tak czy inaczej, za pobicie "pedała" czy "asfalta" też można trafić do pierdla i to nawet na dłużej.
P.S. Co to znaczy nietolerancja? Czy nietolerancyjny Polak opowiada się za karą śmierci dla homoseksualistów? (śmiejcie się, ale w Rosji nikogo nie dziwią takie pomysły)
Moth - 2007-06-04, 15:43
:
Z tym, że Rosja tym się od nas różni, że tam demokracja jest tylko umowna, a u nas po 89 roku ustrój demokratyczny rozwija się.
166290 - 2007-06-04, 18:19
:
demanufacture napisał/a:
166290 napisał/a:

to ze mam inne to znaczy ze od razu musisz mnie nazywac glupim? chcesz mi wytlumaczyc ze homoseksualizm jest dobry? a skad kurwa wiesz ze tak jest? chcecie mi na sile wmowic wasze poglady? pewnie ze mi tego nie wytlumaczycie bo nikt takiego gowna mi nie wmowi.

Nie nazwałem cię głupim, podałem tylko przysłowie idealnie pasujące do zaistniałej sytuacji. Nic ci nie wmawiam i do niczego nie przekonuję, napisałem tylko spostrzeżenie nt. twojej "nieprzemakalności" na wszelkie argumenty. I nic więcej. Nie musisz tak się burzyć synku.
demanufacture - 2007-06-04, 19:39
:
a zabrzmialo to inaczej... przynajmniej dla mnie. przypomne ci, ze ty takze nie chesz przyjac do wiadomosci moich argumentow.
kronos - 2007-07-10, 09:07
:
A ja tam tolerancje mam w dupie i uwazam to słowo za mocno przesadzone w dzisiejszych czasach, moje "tolerowanie" jest osobistymi odczuciami co do człowieka, rasy, religii itd. Tolerancja w dzisiejszych czasach jest bardzo modna, dlatego unikam tego słowa.
Mo4x - 2007-07-16, 14:30
:
Sati napisał/a:
wcześniej pisałam że łysych nie lubie ...

Proszę, wyrażaj się precyzyjniej! Łysy to nie koniecznie drech!!!11 Nie widziałaś łysych metali?!
SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 14:53
:
Cytat:
Łysych nie lubię.
Hehehe. To jest najlepsze.
Sam jestem Skinheadem black metalowcem. Obracam się w towarzystwie tylko metali (oczywiście tylko z tego samego "klimatu") i "łysych".
Zresztą każdy wie jak to dzisiaj wygląda jeżeli chodzi o black metal i rock against communism.

Co do tolerancji, to tolerancja jest pokazem słabości jednostki czy też ogółu, to zaraza która przyszła i rozplenia swoje zło wśród ludzi o czystych myślach.
Świat historii i świat polityki nauczył nas pewnych rzeczy, kto tego nie zrozumiał zakłada na siebie kajdany tolerancji i chaosu wspakultury.
Tolerancja to poprostu brak zrozumienia historii.
Tak samo każdy kto zrozumiał Polską historię, nie może nie być "nacjonalistą".
Aha i jeszcze kwestia tego, że ci ludzie którzy właśnie określają siebie tolerancyjnymi, najczęściej są nimi w najmniejszym stopniu.
aRo - 2007-07-16, 15:16
:
SaSSu Wunnu napisał/a:

a co jest do rozumienia w polskiej historii? Co jest w niej takiego wspaniałego, że każdy 'kto ją zrozumie musi być nacjonalistą'? :shock:
SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 15:20
:
aRo napisał/a:
SaSSu Wunnu napisał/a:

a co jest do rozumienia w polskiej historii? Co jest w niej takiego wspaniałego, że każdy 'kto ją zrozumie musi być nacjonalistą'? :shock:

Właśnie nic nie rozumiesz. Już samo słowo że napisałeś: wspaniałego.
Pozostań w swojej nie wiedzy albo sam dojdź do tego o co mi chodzi, bo zrozumiałeś to, że tak powiem... przez palce
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Nehamod - 2007-07-16, 15:23
:
SaSSu Wunnu napisał/a:
aRo napisał/a:
SaSSu Wunnu napisał/a:

Właśnie nic nie rozumiesz. Już samo słowo że napisałeś: wspaniałego.
Pozostań w swojej nie wiedzy albo sam dojdź do tego o co mi chodzi, bo zrozumiałeś to, że tak powiem... przez palce
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

No cóż, ja również nie rozumiem co w polskiej historii jest takiego, że każdy kto ją rozumie musi być "nacjonalistą". Proszę oświeć mnie.
SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 15:47
:
Hehe ale to nie chodzi o o Polską wspaniałą historię.
Już ta pomoc powinna wam coś wyjaśnić.
Albo jesteście tacy tępi albo udajecie.
Nehamod - 2007-07-16, 16:09
:
SaSSu Wunnu napisał/a:

No to co to jest!? Sam piszesz o polskiej historii teraz mówisz, że to nie o polską ci chodzi, poza tym ja nie użyłem określenia "wspaniała" po prostu nie rozumiem twojej teorii którą zacytowałem wyżej i proszę o jej wyjaśnienie. Tyle.
SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 16:17
:
Kurwa taki tępy jesteś.
Człowieku sięgnij sobie do okresu od rozbiorów do samego końca II WŚ...antykomunistyczne kongresy...budowa i rozbudowa miasta Łódź...historia polskich żydów...Staszic...Wolter, Evola(to już tak poza polską)...
Każdy sam powinien się w to zagłębić, kurwa może jeszcze złapać i za rączke poprowadzić.
Nehamod czytaj kurwa ze zrozumieniem. nie napisałem że nie chodzi o Polską historię, tylko wyśmiałem mowę na temat jej wspaniałości....co za debil z ciebie.
Nehamod - 2007-07-16, 16:26
:
SaSSu Wunnu napisał/a:
Kurwa taki tępy jesteś.
Człowieku sięgnij sobie do okresu od rozbiorów do samego końca II WŚ...antykomunistyczne kongresy...budowa i rozbudowa miasta Łódź...historia polskich żydów...Staszic...Wolter, Evola(to już tak poza polską)...
Każdy sam powinien się w to zagłębić, kurwa może jeszcze złapać i za rączke poprowadzić.
Nehamod czytaj kurwa ze zrozumieniem. nie napisałem że nie chodzi o Polską historię, tylko wyśmiałem mowę na temat jej wspaniałości....co za debil z ciebie.

Nie można było tego powiedzieć kulturalniej i od razu? Poza tym nie wydaję ci się, że zapominasz o wcześniejszej historii Polski? Zresztą to nie jest istotne. A i faktycznie sam się w to zagłębie bo znając życie za bardzo pobieżnie znam te tematy. Sam żeś debil skoro nie potrafisz uargumentować swoich poglądów albo robisz to po kilku postach które o to cię właśnie proszą.
SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 16:29
:
argumentacje mogę wyciągnąć na wierzch wtedy kiedy mam godnego przeciwnika...narazie takiego tutaj nie ma
a jeżeli ktos sam chce dostać jakieś informacje to niech sam na to pracuje
EgzuS - 2007-07-16, 16:43
:

SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 18:56
:
EgzuS napisał/a:
uważasz się że jesteś lepszy od np. żyda bo jesteś aryjczykiem? ZNASZ w ogóle jakiegoś murzyna czy żyda? bo ja znam murzyna i nie wiem czym różni sie od białego człowieka...

następny........hahahahaha...brak słów, weź dziecko uspokój się
wiesz tyle ile zjesz, to co ci wyłożą na stół i nic nawet nie powiesz bo jesteś "zamroczony lewackim gazem"
EgzuS - 2007-07-16, 19:02
:

Moth - 2007-07-16, 19:30
:
EgzuS napisał/a:
uważasz się że jesteś lepszy od np. żyda bo jesteś aryjczykiem? ZNASZ w ogóle jakiegoś murzyna czy żyda? bo ja znam murzyna i nie wiem czym różni sie od białego człowieka...

Aryjczykiem ?
Kurwa, człowieku, tu chodzi o nacjonalizm, narodowy socjalizm, a nie nazizm! Pomyśl czasem, to nie boli.
SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 19:46
:
EgzuS napisał/a:
no to wyrwij mnie z tego snu i wytłumacz...
na każdy twój argument będe starał się sensownie odpowiedzieć

Po co skoro twoje zaślepienie już pokazuje nieudolność w tej tematyce.
Jeżeli od razu tak stawiasz sprawę, to znaczy że nie ma sensu z tobą nawet rozmawiać.
"bo jesteś aryjczykiem?" :lol:
EgzuS - 2007-07-16, 19:50
:

SaSSu Wunnu - 2007-07-16, 21:00
:
To jest już twój problem. Jak się zadajesz z takim gównem to nie moja wina.
Pozdrów go.
A ty sam dorośnij chłopcze.
Kozlej - 2007-07-16, 21:00
:
EgzuS napisał/a:

ja np. jestem nietolerancyjny wobec pewnych subkultur muzycznych , tzn. kindermetalów (mam "kumpla" co słucha Bullet For My Valentine i inne tego typu zespoły i uwaza się za black metalowca. i co chwila mówi ave satan a co niedziele z mamusią do koscioła) , hiphopowców i techniaków

no to chuj ci w dupe! Hip Hop for ever!
Moth - 2007-07-16, 22:27
:
Cytat:
ja np. jestem nietolerancyjny wobec pewnych subkultur muzycznych , tzn. kindermetalów (mam "kumpla" co słucha Bullet For My Valentine i inne tego typu zespoły i uwaza się za black metalowca. i co chwila mówi ave satan a co niedziele z mamusią do koscioła) , hiphopowców i techniaków

Odpruj człowieczku naszywki z kostki, wyrzuć mroczne koszulki i przestań pierdolić o kinderach i 'złych subkulutrach'. Nie tolerujesz 'techniaków i hhpowców', bo się z ciebie śmieją. W sumie to się nie dziwię. Brudas.
demanufacture - 2007-07-16, 23:01
:
EgzuS napisał/a:
mam "kumpla" co słucha Bullet For My Valentine i inne tego typu zespoły i uwaza się za black metalowca. i co chwila mówi ave satan a co niedziele z mamusią do koscioła

no to odpuść sobie takiego "kumpla". skoro tak go nie tolerujesz to po kiego chuja sie z nim zadajesz? nie czaje... może nie masz wyboru bo nikt inny z tobą nie chce obcować.

PS skąd wiesz że do kościoła chodzi? szpiegujesz go czy ci sie chwali... :lol: :lol: :lol: swoją droga brechta z typa (ave śmietan).

[ Dodano: 2007-07-16, 23:08 ]
Moth napisał/a:
Odpruj człowieczku naszywki z kostki, wyrzuć mroczne koszulki i przestań pierdolić o kinderach i 'złych subkulutrach'

od razu nasuwa sie widok, który metalowcow przyprawia o rozpacz: koleś z tym podartym wojskowym plecaczkiem na której znajdują sie obok siebie znaczek anarchi i Vader (jak babcie kocham widziałem coś takiego na oczy pod jakimś gimnazjum i poprostu mnie zglebiło) oczywiście pomijajac inne w szmatławej kurtce i maksymalnie spranych ciuszkach.
EgzuS - 2007-07-17, 07:43
:

Fenrir - 2007-07-17, 10:41
:
EgzuS napisał/a:
, a techniaków za to że jak mnie w mieście są czasem koncerty metalowe i jak robimy pogo to do środka wchodzą technowcy a jak jakiegoś sie popchnie to sie pluje i chce ciulać xd

No to masz okazje takiemu wjebać i po problemie ,dostanie raz popłacze się i się mu odechce
demanufacture - 2007-07-17, 11:17
:
Fenrir napisał/a:
No to masz okazje takiemu wjebać i po problemie ,dostanie raz popłacze się i się mu odechce

no i sprawa jasna...
EgzuS - 2007-07-17, 16:16
:

demanufacture - 2007-07-17, 16:27
:
ja pier.dole.. weż sie typie schowaj a najlepiej już nic nie mów. a jeszcze lepiej idz z forum.
Moth - 2007-07-17, 16:27
:
EgzuS człeniu ale z Ciebie tFardziel. Podziwiam Cię. Woooooow. Chcę mieć koszulkę z Twoją mordką ;) .
Kozlej - 2007-07-18, 11:35
:
Moth napisał/a:
EgzuS człeniu ale z Ciebie tFardziel. Podziwiam Cię. Woooooow. Chcę mieć koszulkę z Twoją mordką ;) .

w takim razie ja chcę z Tobą i Nergalem :mrgreen:
Moth - 2007-07-18, 14:01
:
i z Twoją starą :mrgreen: .
Kozlej - 2007-07-18, 16:57
:
Ale to Twoja najlepiej pierze w rzece :mrgreen:
demanufacture - 2007-07-18, 19:46
:
TWOJA STARA SPAWA TORY!!! :P
Fenrir - 2007-07-18, 19:48
:
Twój stary to nietoperz
http://img105.imageshack....ietopeszhv5.jpg
Moth - 2007-07-18, 20:04
:
Hokus pokus czary mary Twoja stara to Twój stary.

Cholera, 0 tolerancji dla brzydkich pań na poczcie, które mają mnie w dupie i czekam 5 lat, zanim zwrócą na mnie uwagę.
Kozlej - 2007-07-18, 20:18
:
Moth napisał/a:
Hokus pokus czary mary Twoja stara to Twój stary.

o kurwa! ten tekścior rządzi! :lol:
166290 - 2007-07-23, 23:55
:
twoja stara jje z podłogi. załóż któś może osobny temat o twojej starej :roll:
A tolerancja jest do dupy, pure aryan blood aaagh satan.
Mo4x - 2007-09-15, 22:44
:
Cytat:
Tolerancja to najwspanialsza idea na świecie. Spróbuj być innego zdania!!!

PrimeCreation - 2007-10-21, 00:38
:
Moth napisał/a:
EgzuS napisał/a:

Aryjczykiem ?
Kurwa, człowieku, tu chodzi o nacjonalizm, narodowy socjalizm, a nie nazizm! Pomyśl czasem, to nie boli.

Narodowy socjalizm to ni mniej ni więcej nazizm...
rotten - 2007-10-21, 16:54
:
...
Wolferka - 2007-10-21, 18:02
:
Ostatnimi czasu to nazistę robią z każdego patrioty, z każdego nacjonalisty który się z tą swoja miłością do Ojczyznay obnosi...ja mam to szczerze mówiąc w dupie co sobie mówią ale wkur***a mnie to że leci teksy o nazi idzie...a co aj swastykę noszę na plecach czy co? flaga polsak na koszulce czy na plecaku i białe sznórówki w glanach odrazu robia ze mnie faszystkę...super nie ma co...
Sensei - 2007-10-21, 22:36
:
Zdecydowanie pasujesz tym opisem to wyglady typowego nazi...do ktrych nic nie mam, do momentu w ktorym nie robia mi albo komus z moich bliskich krzywdy.
Mercifulless - 2007-10-21, 22:45
:
Ja jestem zajebiście tolerancyjny, w sumie nie lubię tylko jak ktoś chce mnie bić i metalowców co mają więcej mp3 jak płyt.
Holocausto - 2008-03-07, 22:38
:
Ja to tam mam wyjebane dopóki ktoś mi się nie narzuca. Większości skinów nie lubię bo tych co widuję to raczej są skinami tylko dla mordobicia bez żadnych głębszych ideologii.Co prawda homoseksualizmu też nie nie trawię po prostu sie nim brzydzę uważam to za chore.Do murzynów też raczej nic nie mam może dlatego że żadnego nie znam a na własne oczy to widziałem dosłownie parę razy. Ale jest coś co mnie wkurwia i chyba nie było wspomniane w tym temacie, a mianowicie Rumuny. Przyjeżdża takie bydło do polski żebrze wkurwia i jeszcze się panoszą i "wożą" jak u siebie. Acha i jeszcze linkin crap i tego typu kapele.. Wszyscy do jednej komory gazowej i Adios.
Klang Harcun - 2008-03-07, 22:48
:
Holocausto napisał/a:
Większości skinów nie lubię bo tych co widuję to raczej są skinami tylko dla mordobicia bez żadnych głębszych ideologii.

To oni, mają jakąś ideologię?

Holocausto napisał/a:
Co prawda homoseksualizmu też nie nie trawię po prostu sie nim brzydzę uważam to za chore.

Cóż, oni pewnie podobnie, myślą o heteroseksualistach. Wszystko zależy od tego, z jakiej perspektywy na to patrzysz.

Holocausto napisał/a:
Ale jest coś co mnie wkurwia i chyba nie było wspomniane w tym temacie, a mianowicie Rumuny. Przyjeżdża takie bydło do polski żebrze wkurwia i jeszcze się panoszą i "wożą" jak u siebie.

Myślę, że trochę hiperbolizujesz, poza tym strasznie uogólniasz.

Holocausto napisał/a:
Acha i jeszcze linkin crap i tego typu kapele.. Wszyscy do jednej komory gazowej i Adios.

Stary, pytam z czystej ciekawości. Ile ty masz lat?
demanufacture - 2008-03-07, 23:43
:
Klang Harcun napisał/a:
To oni, mają jakąś ideologię?

a nie?

Cytat:
Cóż, oni pewnie podobnie, myślą o heteroseksualistach. Wszystko zależy od tego, z jakiej perspektywy na to patrzysz.

Ja patrze z punktu hetero i też się nimi brzydzę. I nie obchodzą mnie ich uczucia. Do gazu i tyle.

Holocausto napisał/a:
Ale jest coś co mnie wkurwia i chyba nie było wspomniane w tym temacie, a mianowicie Rumuny. Przyjeżdża takie bydło do polski żebrze wkurwia i jeszcze się panoszą i "wożą" jak u siebie.

tutaj to samo można niby powiedzieć o niektórych polakach za granicą...

Holocausto napisał/a:
Acha i jeszcze linkin crap i tego typu kapele.. Wszyscy do jednej komory gazowej i Adios.

LP nie lubię ale mi nie przeszkadzają...
Mercifulless - 2008-03-07, 23:46
:
Cytat:

Ale to homoseksualizm nie jest normalny, więc ewentualna odraza pedryli do normalnej części społeczeństwa może być tylko uznana za przejaw odchyłu.
Holocausto - 2008-03-08, 00:17
:
Cytat:
Stary, pytam z czystej ciekawości. Ile ty masz lat?

za tydzień 7 i pół ... :kupa3:
Sleeping Giant - 2008-03-08, 00:17
:
Zawsze jak jest temat o gejach i lesbijkach, to temperatura rozmowy skacze do góry. A moim zdaniem trzeba miec do gejów stosunek jak najbardziej rozsądny. Mam na myśli to,że z jednej strony nie powinniśmy używać tekstów w stylu- "pedały do gazu", bo to też są przecież ludzie, ale z drugiej strony ze wszystkich sił powinniśmy sie starać,aby geje i lesbijki nie mogli legalizować swoich związków i adoptować dzieci. Moim zdaniem takim złotym środkiem jest np Polska, gdzie geje nie są dyskryminowani na rynku pracy itd ale jednocześnie rodzina wciąż oznacza związek kobiety i mężczyzny, czyli tak jak jest od początków naszej cywilizacji.
Mercifulless - 2008-03-08, 00:20
:
Cytat:
aby geje i lesbijki nie mogli legalizować swoich związków

Dlaczego? Jak żyją ze sobą, to i niech po sobie dziedziczą i wspólnie się ze skarbówką rozliczają.
demanufacture - 2008-03-08, 00:38
:
ale jest taka zasada: dasz raz będą chcieli więcej. Niech zostaną na marginesie społeczeństwa.
Small - 2008-03-08, 07:35
:
mentalność polaczków jest taka że u nas nigdy nie będzie legalizacji związków homo, zioła, eutanazji, aborcji czy prostytucji czy innych pierdół. W innych krajach potrafią legalizować rzeczy nie do pomyślenia dla polaków, ale u nas nie ma takiej opcji, bo ciemnota panuje.
Aż tak was razi jak widzicie, dwóch miziających się facetów albo panienek, nikt nie każe wam na nich patrzeć, dlamnie luzik jeśli sobie żyją i nie wadzą nikomu, byle by nie mogli adoptować dzieci.
i tak pewnie większość z was wali konia, przy pornosach z lesbijkami :lama:
Klang Harcun - 2008-03-08, 09:01
:
demanufacture napisał/a:
a nie?

Oczywiście, że nie.

demanufacture napisał/a:
tutaj to samo można niby powiedzieć o niektórych polakach za granicą...

Dlatego, należy zachować zdrowy rozsądek, a nie uogólniać.

Mercifulless napisał/a:
Cytat:

Dlaczego? Jak żyją ze sobą, to i niech po sobie dziedziczą i wspólnie się ze skarbówką rozliczają.

Jetem dokładnie, tego samego zdania. To prawo, powinno być im przyznane, od zaraz. Zresztą, jak wiele innych praw. Chora dyskryminacja, przybrała w naszym kraju, formę absurdu. Polska, stała się zaściankiem zjednoczonej europy. Jesteśmy, jednym z najbardziej ksenofobicznych narodów, w unii europejskiej.

Small napisał/a:
mentalność polaczków jest taka że u nas nigdy nie będzie legalizacji związków homo, zioła, eutanazji, aborcji czy prostytucji czy innych pierdół.

Stary, czym innym jest legalizacja aborcji, do której prawo, powinna mieć każda kobieta, a czym innym legalizacja narkotyków miękkich.
demanufacture - 2008-03-08, 10:53
:
ja zostaje przy swoim zdaniu... nie widzę przekonujących mnie argumentów.
166290 - 2008-03-08, 11:21
:
Small napisał/a:

tak wuaśnie tak! w ten sposób wyrażam tolernację dla lesbijek xD
Sleeping Giant - 2008-03-08, 16:53
:
Small napisał/a:
mentalność polaczków jest taka że u nas nigdy nie będzie legalizacji związków homo, zioła, eutanazji, aborcji czy prostytucji czy innych pierdół. W innych krajach potrafią legalizować rzeczy nie do pomyślenia dla polaków, ale u nas nie ma takiej opcji, bo ciemnota panuje.

Człowieku to chyba dobrze nie? Po co u nas tez wprowadzać ten cały zachodni Babilon. Zresztą jeśli wyznacznikiem europejskości i zachodu jest legalizacja zioła, aborcji czy prostytucji, to ja wolę zostac w swoim ciemnogrodzie.

[ Dodano: 2008-03-08, 17:00 ]
Klang Harcun napisał/a:

Jetem dokładnie, tego samego zdania. To prawo, powinno być im przyznane, od zaraz. Zresztą, jak wiele innych praw. Chora dyskryminacja, przybrała w naszym kraju, formę absurdu. Polska, stała się zaściankiem zjednoczonej europy. Jesteśmy, jednym z najbardziej ksenofobicznych narodów, w unii europejskiej.

.

Więc uważasz,że nie dawanie gejom i lesbijkom praw do zawierania związków jest przykładem "chorej nietolerancji"? A powiedz, jesli szwedzki pastor trafia do więzienia,bo nazywa homoseksualizm grzechem, to czy to jest właśnie ten europejski standard , do którego powinniśmy dążyć?
Poza tym to nie prawda,że Polska jest najbardziej nietolerancyjnym krajem dla gejów w Europie. Powiem ci więcej, nasza Warszawa czy tez każde inne większe miasto jest dla gejów bardziej bezpieczne niż chociażby Amsterdam, Paryż czy Bruksela, gdzie geje trzymający sie za ręce dostają regularny wpierdziel od młodych Turków, ARabów czy Pakistańczyków. Ale o tym się oczywiście nie mówi,gdyż homofobem może byc jedynie katolik z Polski.
Small - 2008-03-08, 17:41
:
człowiek powienien mieć prawo do wszystkiego co nie ogranicza, oraz nie narusza wolności drugiego człowieka i żaden rząd nie powienien tego bronić, a co człowiek sobie już zrobi ze swoim życiem to już jest jego problem, jak nie potrafi z niego korzystać to jest idiotą.
To że Turkowie atakują gejów to mnie kurwa wcale nie dziwi, robiłem z turkusami i wiem jedno że Turek to jebany chuj, może i są wyjątki, ale ja widziałem swoje, prowokują do bójek, kablują, kradną. Polacy którzy jebią gejów w holandii czy w innym kraju też by się znalazły :)
Holocausto - 2008-03-09, 13:09
:
Cytat:
Holocausto napisał/a:

Myślę, że trochę hiperbolizujesz, poza tym strasznie uogólniasz

Dam ci przykład. Niedaleko mojego osiedla jest taki jakiś budynek dla uchodźców i takich tam.
Idziesz po tym osiedlu gdzie tu jest i jakiś 14-letni czeczen bądź teź Rumun napluje ci na twarz albo przyjebie z kabla a ty GóWNO możesz zrobić bo zaraz wybiegnie 20-osobowa gromada tego bydła i cie zabiją.....
Mephisto - 2008-03-09, 15:25
:
Small napisał/a:
Aż tak was razi jak widzicie, dwóch miziających się facetów albo panienek, nikt nie każe wam na nich patrzeć, dlamnie luzik jeśli sobie żyją i nie wadzą nikomu, byle by nie mogli adoptować dzieci.

Nic dodać, nic ująć.
Klang Harcun - 2008-03-10, 17:52
:
Sleeping Giant napisał/a:
Więc uważasz,że nie dawanie gejom i lesbijkom praw do zawierania związków jest przykładem "chorej nietolerancji"?

Owszem, gdyż jest to jawne i celowe, naruszenia podstawowych praw, mniejszości seksualnej.

A powiedz, jesli szwedzki pastor trafia do więzienia,bo nazywa homoseksualizm grzechem, to czy to jest właśnie ten europejski standard , do którego powinniśmy dążyć?

Chrześcijański pastor, nie ma prawo atakować nikogo, tylko dlatego, że uważa się za sługę bożego. Podam Ci inny przykład. Jerzy Urban, za "obrazę" Karola Wojtyły, trafił przed oblicze sądu. Więc można sobie zadać pytanie, czy to jest standard wiary katolickiej, tak bardzo promowany przez polaczków. Ja osobiście uważam, że konsekwencje prawne, wobec tych ludzi, to ewidentna przesada.
Poza tym to nie prawda,że Polska jest najbardziej nietolerancyjnym krajem dla gejów w Europie. Powiem ci więcej, nasza Warszawa czy tez każde inne większe miasto jest dla gejów bardziej bezpieczne niż chociażby Amsterdam, Paryż czy Bruksela

Przykro mi, ale nic mi o tym nie wiadomo. Ciekaw jestem, gdzie usłyszałeś takie bzdury, które radykalne katolickie i populistyczne media, głoszą takie frazesy?
demanufacture - 2008-03-10, 18:37
:
Klang Harcun napisał/a:

Owszem, gdyż jest to jawne i celowe, naruszenia podstawowych praw, mniejszości seksualnej.

a od kiedy to mniejszości seksualne maja jakieś "swoje prawa" w tym kraju?
Klang Harcun - 2008-03-10, 18:57
:
demanufacture napisał/a:

No właśnie, nie mają żadnych praw. Dlatego właśnie wyraziłem swoje oburzenie, w poście powyżej. Polska, już chyba zawsze pozostanie zaściankiem europy, promując te swoje anachroniczne ultrakatolickie kanony moralności (sic!).
demanufacture - 2008-03-10, 19:20
:
Polska pozostanie zaściankiem jeżeli nasze władze nie zajmą się rozwojem gospodarczym i przez to poprawą poziomu życia obywateli a nie taki bzdetami jak problemu homoseksualistów.

Nie pierdol takich smutów o tym zaścianku Europy bo na pewno to o czym mówisz tego nie definiuje...
Mephisto - 2008-03-10, 19:29
:
Klang Harcun napisał/a:

No właśnie, nie mają żadnych praw. Dlatego właśnie wyraziłem swoje oburzenie, w poście powyżej. Polska, już chyba zawsze pozostanie zaściankiem europy, promując te swoje anachroniczne ultrakatolickie kanony moralności (sic!).

Spokojnie, jeszcze jedno, dwa pokolenia i zacznie się to zmieniać. W sumie ten proces już się chyba rozpoczął.
Jack the Nipper - 2008-03-10, 20:12
:
Tolaerancję dla czegoś odmiennego rozumiem w ten sposób, że zupełnie mnie nie interesuje co dana "mniejszość" robi lub głosi.

Jeśli mnie to interesuje to kończy sie tolerancja, a zaczyna albo poparcie albo sprzeciw. Na przykład popieram mniejszość jaką są prawdziwi liberałowie gospodarczy a sprzeciwiam sie mniejszości pedofilskiej.

Nie podoba mi się tylko, jak jakis nawiedzony zwolennik tolerancji wymusza na innych, żeby jakąs mniejszość szanowali. Rozumiem, że mozna jakichs odmieńców nie bić, nie obrażać, nie przeszkadzać i nie wtrącac się im w życie, ale dlaczego mam ich od razu szanowac?
Euthanasia - 2008-03-10, 20:22
:

Nie podoba mi się tylko, jak jakis nawiedzony zwolennik tolerancji wymusza na innych, żeby jakąs mniejszość szanowali. Rozumiem, że mozna jakichs odmieńców nie bić, nie obrażać, nie przeszkadzać i nie wtrącac się im w życie, ale dlaczego mam ich od razu szanowac?

Dokładnie. Mogą pozostać dla mnie obojętni wyłącznie, przeciez nie potrzebują chyba mojej aprobaty , ktorej raczej nie zdobeda, do tego aby zyc tak , jak im sie podoba...
Tolerancja a akceptacja to w moim mniemaniu dwa odrębne pojęcia. Tolerancja ma znacznie mniejszy zasięg niz akceptacja.
Klang Harcun - 2008-03-10, 20:30
:
Nie podoba mi się tylko, jak jakis nawiedzony zwolennik tolerancji wymusza na innych, żeby jakąs mniejszość szanowali.

Rozumiem, że masz na myśli mnie. Otóż, polemizowałbym, że w jakiś sposób, narzucam innym moje zadnie, przekonania. Wyraziłem, jedynie moje zdanie, w sposób jak najbardziej merytoryczny. Nikogo, nie obrażam, ani nie potępiam. Jeżeli, ktoś poczuł się moimi wypowiedziami urażony, to bardzo mi przykro. Jednak, taka jest niestety prawda. Polska, jest krajem ksenofobicznym, nie przychylnym mniejszością seksualnym i nie tylko. To, nie jest jedynie, moja subiektywna ocena, a fakt, potwierdzany, nie tylko w zachodniej prasie, ale również przez komisje europejską, i inne organizacje, badające tego typu problematykę. Nie rozumiem, po jaką cholerę ta frustracja i inwektywy?
Mo4x - 2008-03-10, 20:46
:
Klang Harcun napisał/a:
Polska, jest krajem ksenofobicznym, nie przychylnym mniejszością seksualnym i nie tylko.

Ksenofobia... Obcy to obcy, trzeba na nich uważać i pilnować, aby za dużo ich tu się nie zrobiło. A pedalstwo i inne zboczenia nazywane przez ciebie mniejszosciami seksualnymi sa zachowaniami niegodnymi białego człowieka.
Nehamod - 2008-03-10, 20:47
:
Mo4x napisał/a:
. A pedalstwo i inne zboczenia nazywane przez ciebie mniejszosciami seksualnymi sa zachowaniami niegodnymi białego człowieka.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: no kurwa, niszczysz mnie po raz kolejny...
Mercifulless - 2008-03-10, 20:48
:
Klang Harcun napisał/a:
demanufacture napisał/a:

Nie zauważyłem, żeby osoba homoseksualna nie miała praw przysługujących osobie heteroseksualnej tak właściwie. No chyba, że o czymś nie wiem.
Klang Harcun - 2008-03-10, 20:56
:
Mercifulless napisał/a:
Nie zauważyłem, żeby osoba homoseksualna nie miała praw przysługujących osobie heteroseksualnej tak właściwie. No chyba, że o czymś nie wiem.

No to, chyba sam sobie przeczysz:

Mercifulless napisał/a:
Cytat:

Jack the Nipper - 2008-03-10, 21:02
:
Mercifulless napisał/a:

Sluszna uwaga. Jednostka homo ma dokladnie takie same prawa jak jednostka hetero. Dopiero jak się zaczyna łączenie w pary powstaje zarzuc nierówności. To jest prawda - homo nie mogą zawierać malżeństw, hetero mogą. Właściwie nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby im te prawa dać, bo to nie ma wiekszego znaczenia dla mojego życia, czy życia innych forumowiczów, czy kogokolwiek, poza wscibskimi ludzikami bardziej interesującymi się życiem innych niz własnym.
Powstaje jednak pewien dylemat - jesli uznajemy, ze funkcją rodziny jest zapewnienie trwania danego społeczeństwa (czyli rozród), to pary hetero spełniają ją daleko lepiej niz homo. W związku z tym małżeństwo i wynikające z tego skutki prawne mozna traktować jako przywilej, a nie powszechne prawo.

Jesli uznajemy, że łączenie się w pary ma dla spoleczeństwa jako całości inne znaczenie niż tylko trwanie przez rozród, to wówczas zasadne będzie zlikwidowac przywilej i dac wszystkim równe prawa.

Ot, co.
Mo4x - 2008-03-10, 21:15
:
Właściwie nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby im te prawa dać, bo to nie ma wiekszego znaczenia dla mojego życia, czy życia innych forumowiczów, czy kogokolwiek, poza wscibskimi ludzikami bardziej interesującymi się życiem innych niz własnym.

Teraz chcą prawa do zawierania małżeństw. Pozwola na to, to beda chcieli wiecej.
Mercifulless - 2008-03-10, 21:20
:
Cytat:
No to, chyba sam sobie przeczysz:

Nie przeczę. To, że bym pozwolił dorosłym ludziom łączyć się w zalegalizowanych związkach niezależnie od płci nie zmienia faktu, że osoby homoseksualne mają dokładnie takie same prawa jak osoby hetero. I nie są dyskryminowane ze względu na orientację- ta właściwie nie jest obiekterm zainteresowania państwa.
Cytat:
To jest prawda - homo nie mogą zawierać malżeństw, hetero mogą.

To skrót myślowy, ale to zdanie w tej formie jest kłamstwem. Mogą zawrzeć związek małżeński, aczkolwiek tylko z osobą płci przeciwnej. Prawo nie wymusza małżeństw między osobami które się np. kochają, czy czują do siebie pociąg płciowy.
Za PRLu to nawet był taki poseł pisarz, Iwaszkiewicz się nazywał.
leniwiec1917 - 2008-03-10, 21:30
:
Ja tam jestem tolerancyjny, nie toleruje tylko faszystów.
Mercifulless - 2008-03-10, 21:33
:
A sam masz w avatarze symbol jednego z najbardziej "faszystowskich" ustrojów. No chyba, że faszysta to tylko taki co murzynów i żydów bije.
Klang Harcun - 2008-03-10, 21:36
:
leniwiec1917 napisał/a:
Ja tam jestem tolerancyjny, nie toleruje tylko faszystów.

Oraz nazistów, nacjonalistów i rasistów. Czyli, jak każdy, racjonalnie myślący człowiek. Podobnie, jak komunizmu, którego symbol masz, w awatarze.
leniwiec1917 - 2008-03-10, 21:42
:
Komunizm jest oparty na równości i miłości!
trickster_g - 2008-03-10, 21:46
:
leniwiec1917 napisał/a:
Komunizm jest oparty na równości i miłości!

komunizm to jest utopia... jakoś nic dobrego nie wynikło z prób wcielenia tego w życie...
leniwiec1917 - 2008-03-10, 21:47
:
Trzeba niszczyć faszyzm, za Katyń, za Auschwitz, za Holocaust, to wszystko zbrodnie nazistowskie.
Mercifulless - 2008-03-10, 21:49
:
To jakaś łyse ścierwo co chce się bawić w prowokacje. Ja to bym posprawdzał IP, czy przypadkiem nawet ktoś 2 kont tu nie ma.
Nehamod - 2008-03-10, 21:49
:
leniwiec1917 napisał/a:
Trzeba niszczyć faszyzm, za Katyń, za Auschwitz, za Holocaust, to wszystko zbrodnie nazistowskie.

Sprawdź co zrobili komuniści naszemu państwu i wtedy wróć to pogadamy.
leniwiec1917 - 2008-03-10, 21:51
:
Mercifules, jakbyś chciał wiedziec to mam długie włosy. Łysi to są faszysci, jakmoglbym sie do nich upodabniac.
Klang Harcun - 2008-03-10, 21:53
:
leniwiec1917 napisał/a:
Katyń

Masz, pełne prawo do takiego światopoglądu. Natomiast, proszę Cię o jedno. NIE KŁAM, jak twoi polityczni mentorzy, typu Józef Stalin, albo Gomułka. Katyń, to zbrodnia komunistyczna, ścisłej rzecz biorąc dokonana przez ZSRR.
Nehamod - 2008-03-10, 21:54
:
leniwiec1917 napisał/a:
Mercifules, jakbyś chciał wiedziec to mam długie włosy. Łysi to są faszysci, jakmoglbym sie do nich upodabniac.

Alexii, Dark :cmok:
Mercifulless - 2008-03-10, 21:55
:
Przecież sam nie wierzysz, że on tak na poważnie :)
Klang Harcun - 2008-03-10, 21:59
:
Mercifulless napisał/a:
Przecież sam nie wierzysz, że on tak na poważnie :)

Stary, jak nie neonaziści, to ludzie o poglądach lewackich (nie mylić, z lewicowymi), oblegają to forum. :) Ten, to akurat internetowy prowokator, oraz błazen.
Holocausto - 2008-03-10, 23:25
:
Zawsze lepsza taka prowokacja niż rozmyślanie nad znaczeniem danego koloru sznurówki bądź też moherowego bereta co już nawet nie jest śmieszne...
demanufacture - 2008-03-11, 01:56
:
leniwiec1917 napisał/a:

kurwa... marna prowokacja... zdychaj komuchu.
rYs - 2008-03-11, 06:30
:
a mnie nie obchodzi czy ktoś metal, dres, faszysta czy inny siur np z tego forum...a wy walczcie sie podniecajcie w imie zasad i ideologii. Ale jak ktoś mnie albo bliską mi osobę zaczepi na chodniku tak zabije jak psa i pojde dalej. Mam w tyłku te wszystie Wasze siusiakowe ideologie...jak żeś durny to trudno-ale z dala ode mnie. Kurwa-mroczni sie znależli... "Biała rasa itd" a weźcie durnie jebane popatrzcie w przyszłość...pałe na łyso ogoli, albo irokeza walnie i zajebisty....co za kurwy...
demanufacture - 2008-03-11, 08:22
:
Właśnie ja nie trawię ludzi popierających system, który do dzisiaj morduje ludzi i stwarza zagrożenie dla demokracji... przykładem może być Korea Pn. Stalin to taki sami zbrodniarz jak Hit.ler. I to myślę że jest bez dyskusji...
Mephisto - 2008-03-11, 11:13
:
Mo4x napisał/a:

Ksenofobia... Obcy to obcy, trzeba na nich uważać i pilnować, aby za dużo ich tu się nie zrobiło. A pedalstwo i inne zboczenia nazywane przez ciebie mniejszosciami seksualnymi sa zachowaniami niegodnymi białego człowieka.

:hahaha: nie no, kurwa jego mać, co tu się dzieje ?

jakiś jebnięty niedouczony pseudokomunista leniwiec napisał/a:
katyń był zbrodnią hitlerowską (czy jakoś tak)

jak prowokacja to nieśmieszna, jeśli poważnie to kandydujesz do tytułu największego idioty tego forum ( a konkurentów masz potężnych)
demanufacture - 2008-03-11, 12:55
:
Mephisto napisał/a:
Mo4x napisał/a:

:hahaha: nie no, kurwa jego mać, co tu się dzieje ?

no ten tekst akurat mnie też rozwalił... :hahaha:

jakiś jebnięty niedouczony pseudokomunista leniwiec napisał/a:
katyń był zbrodnią hitlerowską (czy jakoś tak)

radzę ci zapoznać się z bardzo miłymi książkami jak Podręcznik Historii czy Atlas Dziejów Polski a przy okazji leczyć się na głowę
Klang Harcun - 2008-03-14, 11:23
:
Mo4x napisał/a:

Właśnie dlatego, wolę setkę lewackich obłąkańców, niż jednego popierdolonego nacjonalistę.
Sleeping Giant - 2008-03-14, 17:55
:
Może warto wspomnieć, że słowo tolerancja wywodzi się od łacińskiego słowa oznaczającego - "zgadzanie się na grzech".
Mephisto - 2008-03-14, 18:07
:
Może warto przypomnieć, że grzech jest pojęciem stricte żydowskim, które później przejęło judeochrześcijańtwo, tworząc z niego główny punkt w którym kapłani i wyznawcy uwielbiają się babrać i na którym opiera się cała ta chora religia. :)
Sleeping Giant - 2008-03-15, 00:05
:
Mephisto napisał/a:
Może warto przypomnieć, że grzech jest pojęciem stricte żydowskim, które później przejęło judeochrześcijańtwo, tworząc z niego główny punkt w którym kapłani i wyznawcy uwielbiają się babrać i na którym opiera się cała ta chora religia. :)

Ja do Żydów nic nie mam.
Mercifulless - 2008-03-15, 00:09
:
Ale co to ma do rzeczy, że nie masz nic do pejsów?
Sleeping Giant - 2008-03-15, 00:30
:
Mercifulless napisał/a:
Ale co to ma do rzeczy, że nie masz nic do pejsów?

Tak sobie powiedziałem, żeby wszyscy wiedzieli :priest:
demanufacture - 2008-03-15, 00:49
:
Klang Harcun napisał/a:
Właśnie dlatego, wolę setkę lewackich obłąkańców, niż jednego popierdolonego nacjonalistę.

widzisz... a ja dokładnie na odwrót
Jack the Nipper - 2008-03-15, 09:38
:
Sam nie wiem co gorsze...najlepiej to widac w sprawie takiego Iraku.

Nacjonaliści twierdzą, że trzeba tam jechąć i rozpierdalac wszystko, gdyż "Bóg tak chciał".

Lewacy uważają, że nie tylko nie trzeba tam jechać, ale wręcz dogadać się ze wszystkimi najwiekszymi zjebami i zaprosić ich do siebie.
SlaT - 2008-03-15, 10:16
:
Osobiście,posiadam poglady skrajnie prawicowe.

Nie,nie nazista czy inne gówno.Gdyż ważny dla mnie jest kawałek ziemi,zwanej Polską.który kocham od dziecka.

Brzydze sie punkami,czy innymi lewaczkami,co mówią "Polska jest do dupy" ... to co kurwa jeszcze tu robicie? WYPIERDALAĆ! najlepiej na syberie,do dziedzictwa waszego stalina. :lama:

Nie jestem nietolerancyjny,ba... odrzucam rasizm genetyczny,lecz jedyne czego nie rozumiem to żydów,myśmy ich ratowali podczas wojen,a oni? gdzie oni do cholery byli podczas czystek w rosji? bylo ich tam wielu,lecz zaden nie pomógł. :priest:
Euthanasia - 2008-03-15, 10:34
:
SlaT napisał/a:
(...)

Nie,nie nazista czy inne gówno.Gdyż ważny dla mnie jest kawałek ziemi,zwanej Polską.który kocham od dziecka.

Brzydze sie punkami,czy innymi lewaczkami,co mówią "Polska jest do dupy" ... to co kurwa jeszcze tu robicie? WYPIERDALAĆ! najlepiej na syberie,do dziedzictwa waszego stalina. :lama:

(...)

Myślę dokładnie tak w tym temacie. :]
Mercifulless - 2008-03-15, 10:40
:
Mam w dupie polske i polaków, sprzedałbym was za 30 złotych od sztuki.
Euthanasia - 2008-03-15, 10:44
:
Mercifulless napisał/a:

Jakbyś miał w dupie , to byś oddał za darmo . :lol: :P ;)
SlaT - 2008-03-15, 10:44
:
Mercifulless napisał/a:

To dlaczego piszesz po Polsku? dlaczego wpierdalasz Polski Chleb? z Polskich zbóż?

Wypierdalaj !
WYPIERDALAJ!
DO ROSJI ZE **********!
Mercifulless - 2008-03-15, 10:46
:
Ale za darmo nie miałbym z tego korzyści, jestem lewakiem materialistą, tu nie ma żartów. Ku wojnie!

[ Dodano: 2008-03-15, 10:47 ]
Synuś, pisz łaskawie po polsku jak jesteś taki patriota :hahaha:
do 3 razy - 2008-03-15, 10:48
:
dokładnie, ku wojnie!
SlaT, takiś polak, to może zachowaj zasady pisowni polskiej? Albo wypierdalaj do Rosji
Euthanasia - 2008-03-15, 11:37
:
Hehe, tak Mercifulless - daj na kredyt w takim układzie ;) ku wojnie , ku wojnie!!! :szpada:
166290 - 2008-03-15, 11:43
:
Irak ist Krieg. Niech i Polska Krieg sie stanie! Ku wojnie lewackie ścierwa!
Jack the Nipper - 2008-03-15, 11:49
:
Wojna ist Krieg ;)
demanufacture - 2008-03-15, 11:51
:
Chipsy z tesco też!! :yeah:
aRo - 2008-03-15, 12:23
:
SlaT napisał/a:
Mercifulless napisał/a:

To dlaczego piszesz po Polsku? dlaczego wpierdalasz Polski Chleb? z Polskich zbóż?

Wypierdalaj !
WYPIERDALAJ!
DO ROSJI ZE **********!

bo tak został wychowany, bo płaci za ten chleb pieniądze.
Taki z ciebie patriota że uznajesz tylko polską żywność z polskich surowców? :hahaha:
Ryżu to pewnie w ogóle nie jesz, bo nie rośnie w Polsce ;]
166290 - 2008-03-15, 12:33
:
aRo napisał/a:

Taki z ciebie patriota że uznajesz tylko polską żywność z polskich surowców?

Nikoś Dyzma :D
wolf18 - 2008-03-16, 17:33
:
ja jestem bardzo nie tolerancyjy wszelkich ''brudasow'' komunistow homosów nie toleruje nie rozumie i niech trzymaja sie odemnie zdaleka i chuj zdania nie zmienie mozecie mnie spalic na stosie
Jack the Nipper - 2008-03-16, 18:13
:
wolf18 napisał/a:
mozecie mnie spalic na stosie

Ponieważ tez jestesmy nietolerancyjni niechybnie tak sie stanie ;)
wolf18 - 2008-03-16, 18:19
:
wiedzialem ze mnie zrozumiesz hehe
hexfet - 2008-03-16, 18:23
:
wolf18 napisał/a:
ja jestem bardzo nietolerancyjny, wszelkich ''brudasow'', komunistow, homosów nie toleruje, nie rozumiem i niech trzymaja sie ode mnie zdaleka i chuj, zdania nie zmienie, mozecie mnie spalic na stosie

Skoro nie rozumiesz, to trudno tolerować. Zrób coś z tym :>
wolf18 - 2008-03-16, 18:29
:
mam sie zabic?heh
hexfet - 2008-03-16, 18:55
:
Jeżeli widzisz tylko taką opcję, to prosze bardzo :>
wolf18 - 2008-03-16, 18:59
:
nie no joke!!!po prostu nie lubie nie toleruje to juz ejst w mojej podswiadomosci ale nikogo nie mam zamairu przez to bic
Euthanasia - 2008-03-16, 19:01
:
wolf18 napisał/a:
ja jestem bardzo nie tolerancyjy wszelkich ''brudasow'' komunistow homosów nie toleruje nie rozumie i niech trzymaja sie odemnie zdaleka i chuj zdania nie zmienie mozecie mnie spalic na stosie

Przed śmiercią radzę zrobić coś pozytywnego dla siebie i nauczyć się najpierw poprawnej polszczyzny. ;)
Nie toleruję takich ignorantów.
wolf18 - 2008-03-16, 19:03
:
spoko umre ze slownikiem w dloni
Jack the Nipper - 2008-03-16, 20:30
:
Euthanasia napisał/a:

Przed śmiercią radzę zrobić coś pozytywnego dla siebie i nauczyć się najpierw poprawnej polszczyzny. ;)

Ale po co, skoro i tak umrze? Chyba, że uczony mózg smakuje czerwiom lepiej niz nieuczony, a Ty jestes proekologiczna i dbasz o robaczki :)
Euthanasia - 2008-03-16, 20:36
:
Euthanasia napisał/a:

Ale po co, skoro i tak umrze? Chyba, że uczony mózg smakuje czerwiom lepiej niz nieuczony, a Ty jestes proekologiczna i dbasz o robaczki :)

Mysle, ze nie umrze - tak łatwo sie nie umiera... :> A w obliczu smierci moze sie zmobilizuje ... ;) Taka miałam nadzieje, choc o przyrode tez staram sie dbac na tyle , na ile jestem w stanie. :)
propaganda - 2008-03-28, 10:34
:
http://wiadomosci.onet.pl/1718371,12,item.html
Myślę,że Polska jest krajem nader tolerancyjnym - u nas na pewno coś takiego by się nie zdarzyło. Zabić kogoś bo słucha innej muzyki, przecież to nie do pomyślenia. Kurwa my w porównaniu z Angolami jesteśmy tolerancyjni, jakoś nie mieści mi się w głowie, żeby ktoś zatłukł kogoś w Polsce za to, że np. ma koszulkę Manowara... przeciez to jakieś chore. Szczerze mówiąc wolę naszego psychicznego Nowaka od "tolerancji" w wydaniu brytyjskim...i nie mówię tego tylko na podstawie tego artykułu, tam na prawdę jak cię nie lubią to mogą zabić.
166290 - 2008-03-28, 11:09
:
Chyba jesteś popierdolony i mieszkasz na wsi. U nas nie zdarzają się pobicia za glany/skórę/długie baty? Mieszkasz w Polsce wogle debilu? Ogarnij dupsko zanim napiszesz znowu coś tak głupiego. No offence, pozdro.
Nemesis - 2008-03-28, 11:36
:
http://muzyka.interia.pl/...-emo,1082910,45 - Świetne, jestem za ogólnoświatową akcją :P
demanufacture - 2008-03-28, 11:40
:
Najpewniej samoistnie do tego dojdzie...
166290 - 2008-03-28, 11:50
:
Ojoj, opustoszeje szybko wakacyjne centrum Kielc.
Mephisto - 2008-03-28, 12:46
:
propaganda napisał/a:
Myślę,że Polska jest krajem nader tolerancyjnym - u nas na pewno coś takiego by się nie zdarzyło. Zabić kogoś bo słucha innej muzyki, przecież to nie do pomyślenia. Kurwa my w porównaniu z Angolami jesteśmy tolerancyjni, jakoś nie mieści mi się w głowie, żeby ktoś zatłukł kogoś w Polsce za to, że np. ma koszulkę Manowara... przeciez to jakieś chore. Szczerze mówiąc wolę naszego psychicznego Nowaka od "tolerancji" w wydaniu brytyjskim...i nie mówię tego tylko na podstawie tego artykułu, tam na prawdę jak cię nie lubią to mogą zabić.

Albo nie wychodzisz w ogóle z chaty, albo jesteś jakimś przygłupem :) piramidalne bzdury wypisujesz kolego.
Euthanasia - 2008-03-28, 16:18
:
Mephisto napisał/a:
propaganda napisał/a:

Albo nie wychodzisz w ogóle z chaty, albo jesteś jakimś przygłupem :) piramidalne bzdury wypisujesz kolego.

Dokładnie. Owszem,w Anglii moze i jest agresja w takim wydaaniu ,ale... u nas wystarczy pojsc na pierwszy lepszy metalowy koncert chociazby... :> Przed lub po mozna wyłapac... Nie wiem jak w Waszych miastach sytuacja sie przedstawia , ale we Wrocu (choc to w sumie duze miasto i sporo w nim "roznorodnosci") bardzo łatwo o starcie, gdy sie jest długowłosym metalowcem, obcokrajowcem, tudziez szarym obywatelem. Zreszta w innych miastach, tez zdarzyło mi sie widziec conieco. Oczywiscie nie dajmy sie zwariowac, ale uwazam , ze propaganda bzdury pisze. Abstrahując od powyzszego...
Moim zdaniem tolerancja w naszym kraju jest tylko pozorna... Polska to tak naprawde katolicki, zacofany, nietoleranacyjny kraj... :)
Nemesis - 2008-03-29, 10:20
:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=479533 :glupek: :lama:
No chyba, że zrobił to z myślą o Emo...
demanufacture - 2008-03-29, 10:57
:
Nemesis napisał/a:

o kurde... Emo to się to powinno za darmo rozdawać.
Euthanasia - 2008-03-29, 10:59
:
Nemesis napisał/a:

Pomysł nieco naciągany... Ale uwazam, ze kazdy powinien miec prawo do decydowania o tym czy chce zyc , czy nie. A to , czy skorzysta z takiej maszynki :P , czy zrobi to w inny sposób - nie jest w sumie wazne...
Skoro kazdy jest "kowalem swego losu", to jak najbardziej do samego końca. :>
Mercifulless - 2008-03-29, 13:14
:
Powinni jeszcze w aptekach sprzedawać tabletki do aborcji, może kiedyś w końcu to nastąpi.
166290 - 2008-03-29, 13:47
:
W Polsce napewno nie za szybko z tym pudełkiem będzie. Zresztą to głupota, jakby ktoś chciał, to by se poradził z zapierdoleniem sie, a nie pożyczał/kupował jakieś gówna.
Mercifulless - 2008-03-29, 14:11
:
Ale ludzie praktycznie zawsze przed śmiercią boją się dwóch rzeczy- że będzie boleć i że po śmierci będą brzydko wyglądać.
Nemesis - 2008-03-29, 14:33
:
I tak prędzej czy później będą "brzydko wyglądać".
Mephisto - 2008-03-29, 15:29
:
Powiem więcej, niektórzy już za życia nie wyglądają najlepiej :drapie: :P
Nemesis - 2008-03-31, 22:09
:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=480444 - No nie kurwa, zdjęcie roku.
trickster_g - 2008-03-31, 22:13
:
Nemesis napisał/a:

koniec świata... :/
Jac] - 2008-03-31, 22:39
:
Jak to zobaczyłem to poległem.

I jak tu się dziwić, że niektórzy są nastawieni ANTY.
wolf18 - 2008-03-31, 22:54
:
ja jestem głupkiem co to sie dzieje ..niedlugo jak sie bedzie z laska po ulicy to cie bede wytykac palcami bo jestes hetero kurwa ja jestem głupkiem
166290 - 2008-03-31, 23:39
:
wolf18 napisał/a:
niedlugo jak sie bedzie z laska po ulicy to cie bede wytykac palcami bo jestes hetero

no jak to zapierdala w takim tempie, to wcale bym się nie zdziwił za parę lat. lol!
edit: ta pie*dole wasze info jak jutro jest prima aprilis :P
demanufacture - 2008-04-01, 01:17
:
Nemesis napisał/a:

:szok2: ja pie.rdole a jeszcze niektórzy bronią homo. :sciana: pierdolić was obrońcy cweli. Zero tolerancji dla tych odmieńców.

a jak zobaczyłem to zdjęcie to o mało co pawia nie puściłem...
Mephisto - 2008-04-01, 10:31
:
wolf18 napisał/a:
ja jestem głupkiem co to sie dzieje ..niedlugo jak sie bedzie z laska po ulicy to cie bede wytykac palcami bo jestes hetero kurwa ja jestem głupkiem

Bzdury. W sumie to jak na razie tylko bredzisz na tym forum. Postaraj sie trochę.
Bo zaczynam się czuć jakbym słuchał pisu i ich homofobicznej propagandy, kiedy problem jest tak naprawdę marginalny i nie ma w zasadzie o czym pierdolić.

No ale sam powtarzasz, że jesteś głupi. Ciężko się nie zgodzić.
do 3 razy - 2008-04-01, 10:58
:
Mephisto napisał/a:
wolf18 napisał/a:

Bzdury. W sumie to jak na razie tylko bredzisz na tym forum. Postaraj sie trochę.
Bo zaczynam się czuć jakbym słuchał pisu i ich homofobicznej propagandy, kiedy problem jest tak naprawdę marginalny i nie ma w zasadzie o czym pierdolić.

no, no :) te 'systemowe' wrzuty niszcza :)
Mephisto - 2008-04-01, 11:19
:
No niszczą, ale zobacz też, jak ładnie pasują czasem do niektórych forumowiczów :D
hexfet - 2008-04-01, 14:47
:
demanufacture napisał/a:
Nemesis napisał/a:

:szok2: ja pie.rdole a jeszcze niektórzy bronią homo. :sciana: pierdolić was obrońcy cweli. Zero tolerancji dla tych odmieńców.

Operacje na osobnikach hetero też się czasem nie udają.
Peace :yeah:
Mercifulless - 2008-04-01, 15:20
:
Haha, świetne. I raczej prima aprilis to nie jest, bo to nie z dzisiaj. Wiadomo, milion dolców chciała zgarnąć :D
Euthanasia - 2008-04-01, 15:29
:
hexfet napisał/a:
demanufacture napisał/a:
Nemesis napisał/a:

Operacje na osobnikach hetero też się czasem nie udają.
Peace :yeah:

Ale "operacje na osobnikach hetero" maja przewaznie na celu uratowanie zycia, etc... :> Tu raczej o tym mowy byc nie moze. Moim zdaniem nie mozna porównywać tych dwóch sytuacji :]
hexfet - 2008-04-01, 15:35
:
Raczej moze być mowa, jak ktoś swojej płci nie nawidzi, to może popełnić samobójstwo :)
Euthanasia - 2008-04-01, 15:40
:
hexfet napisał/a:
Raczej moze być mowa, jak ktoś swojej płci nie nawidzi, to może popełnić samobójstwo :)

Jak nienawidzi, to niech sie uda do psychiatry, a nie do chirurga. :P :>
hexfet - 2008-04-01, 15:46
:
Zabaw się w psychiatrę i odpowiedz se, czy ten specjalista może im pomóc :)
demanufacture - 2008-04-01, 17:37
:
hexfet napisał/a:
Zabaw się w psychiatrę i odpowiedz se, czy ten specjalista może im pomóc :)

Jak może to niech pomoże, jak nie... to niech popełnią samobójstwo. Dla mnie sprawa wyjaśniona.
Jack the Nipper - 2008-04-01, 17:52
:
A ja mam pytanie do P.T Forumowiczów - dlaczego was to obchodzi, czy ktos jest homo czy hetero??
hexfet - 2008-04-01, 17:54
:
demanufacture napisał/a:

Jak może to niech pomoże, jak nie... to niech popełnią samobójstwo. Dla mnie sprawa wyjaśniona.

Chyba zbyt pobieżnie podchodzisz do tematu, nie wszystko jest takie proste. Tak czy inaczej, za poglądy się nie zabija w demokratycznym państwie więc żyj w spokoju, ale tolerancję gdzieś wszamało :]

A ja mam pytanie do P.T Forumowiczów - dlaczego was to obchodzi, czy ktos jest homo czy hetero??

Guzik mnie ochodzi oriętacja konkretnej osoby, ale o braku tolerancji szkodzącej innym można czasem pogadać.
Kaczorro - 2008-04-01, 17:56
:
Imo nienawidzić kogoś za coś, na co nie ma wpływu jest głupotą.
hexfet - 2008-04-01, 17:59
:
Jak najbardziej.
Jack the Nipper - 2008-04-01, 17:59
:
hexfet napisał/a:

Guzik mnie ochodzi oriętacja konkretnej osoby, ale o braku tolerancji szkodzącej innym można czasem pogadać.

O to chodzi. Jakby się kazdy soba zajął, a nie tym gdzie kto penisa wkłada, świat byłby przyjemniejszy.
Sleeping Giant - 2008-04-01, 18:00
:

Mnie nic a nic, więc czemu geje tak się obnoszą ze swoją orientacją(vide Tomasz Raczek)?
hexfet - 2008-04-01, 18:08
:
Chcą po prostu ugryść trochę wiecej praw dla siebie, a że nieudolnie, to inna sprawa.

Jakby się kazdy soba zajął, a nie tym gdzie kto penisa wkłada, świat byłby przyjemniejszy.

Należałyby jeszcze dodać o wkładaniu palcy tu i ówdzie, bo homo, to też lesbijki :]
Jack the Nipper - 2008-04-01, 18:15
:

Mnie nic a nic, więc czemu geje tak się obnoszą ze swoją orientacją(vide Tomasz Raczek)?

Widocznie Tomasz R. lubi się chwalic tym gdzie wpycha swego penisa (lub jemu wpychają). Cały ten "problem" homo sie do tego sprowadza i to jest bardzo głupie. No, ale głupota to najwieksza siła we wszechświecie i nic jej nie pokona, nawet pleśń.
wolf18 - 2008-04-01, 19:21
:
do 3 razy napisał/a:
Mephisto napisał/a:
wolf18 napisał/a:

no, no :) te 'systemowe' wrzuty niszcza :)

za pare lat przyznasz mi racje.ten problem zaczyna sie rozprzestrzeniac wystarczy jak sobie wlaczysz telewizje i zobaczysz jak dwoch gosciu umawia sie na randki i takie pierdoly dawniej za takie cos by cie spalili na stosie
Mephisto - 2008-04-01, 19:22
:
Głupiś :) powtarzam, ten problem jest marginalny. W zasadzie to go prawie nie ma. A ty bezmyślnie powtarzasz jakieś pierdoły.
wolf18 - 2008-04-01, 19:30
:
to ty jestes glupi i twierdzisz ze tego problemu nie ma a moim zdaniem jest i to coraz wiekszy..ani ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie wiec nie gadajmy kto jest glupszy...
Mephisto - 2008-04-01, 19:43
:
Ty pajacu, gówno mnie obchodzi co o mnie sądzisz. Geje i Lesbijki stanowią pewnie maximum jakieś 5 procent społeczeństwa, więc o czym ty pierdolisz w ogóle ? Jaki kurwa problem? Że cię wyśmieje ktoś jak pójdziesz z laską za rękę po ulicy (tekst roku w kategorii "debilizm") i że musisz biedaczku oglądać w tv, jak dwóch facetów się umawia na randkę ? ojej straszne, a teraz idź odrób lekcje, poskarż się mamie że cię przezywają na forum i z łaski swojej nie odzywaj się, jeśli masz tylko pierdolić takie głupoty. Bez odbioru.
Jack the Nipper - 2008-04-01, 19:48
:
wolf18 napisał/a:
to ty jestes glupi i twierdzisz ze tego problemu nie ma a moim zdaniem jest i to coraz wiekszy..ani ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie wiec nie gadajmy kto jest glupszy...

Wyluzuj, więcej optymizmu :D Każdy pedał, to mniejsza konkurencja, a kazda lesbijka...może okazać się bi i masz zajefajny trójkącik :D :D :D
Euthanasia - 2008-04-01, 19:50
:
Problem jest, tylko co mnie to ku5wa obchodzi - gdzie kto wklada penisa, palce , whatever... :> Jedyne co drazni w tej bajce, to fakt, iz geje/lesbijki wypełzaja coraz czesciej z tą swoją chorą odmiennoscia i domagaja sie akceptacji... Dla mnie to zboczenie, wypaczenie i nie mam zamiaru go akceptowac u innych, mogą sobie manifestować do woli. ;)
W zasadzie mam to głeboko gdzies, nie bede zadnych jednostek homo przeciez linczowała, nie wiem - niech sie zabijaja, zamieniaja glowami , niech zmieniają plec, czy co tam im sie zywnie podoba... Tylko po cholere takie "halo" wokol tego? :> Mysle, ze powinni raczej siedziec cicho i cieszyć sie, ze nikt ich nie dyskryminuje jakos szczególnie.
:drapie: chyba nie jestem tolerancyjna... ale odkad podrywala mnie lesba , czyli dotknelo mnie to bezposrednio :P , brzydze sie homo. Dla mnie to chore i juz. :) Co do psychiatry hexfet, to mnie sie wydaje,ze malo krory gej/lesbijka sie udaje po porade, bo przeciez to "takie normalne" w dzisiejszych czasach. ;) :cmok:

p.s. a Ty Mephisto, widać nerwowy jestes ;) heh
wolf18 - 2008-04-01, 19:57
:
Ełtanazja zgadzam sie z toba...PS nie lubie trojkatow
Euthanasia - 2008-04-01, 20:01
:
wolf18 napisał/a:

Skad wiesz, ze nie lubisz? Probowales? :P ;)
wolf18 - 2008-04-01, 20:02
:
jakos mnie to nie kreci wole sie skupic na jedenej dziewczynie
Alexii - 2008-04-01, 20:03
:
Euthanasia napisał/a:
wolf18 napisał/a:
W gimnazjum na zajęciach z muzyki.
Mephisto - 2008-04-01, 20:03
:
Euthanasia napisał/a:

p.s. a Ty Mephisto, widać nerwowy jestes ;) heh

Nom, a szczególnie mnie irytuje bezmyślność :)
Euthanasia - 2008-04-01, 20:11
:
Alexii napisał/a:
Euthanasia napisał/a:
wolf18 napisał/a:

heh, Alexii ale perwersja, pewnie lizał :P ;)
Jack the Nipper - 2008-04-01, 20:19
:
Alexii napisał/a:
Euthanasia napisał/a:
wolf18 napisał/a:

No popatrz...a ja zamiast trójkatów miałem flet i cymbały
Euthanasia - 2008-04-01, 20:26
:
Na flecie lepiej Ci szło, czy na cymbałach? ;) :>
Alexii - 2008-04-01, 20:33
:
Euthanasia napisał/a:
heh, Alexii ale perwersja, pewnie lizał :P ;)
Myślałem, że stukał swoją pałeczką ;)

Co do gejów i lesbijek. Niech se będą, co mnie to obchodzi z kim idą do łóżka.
Jack the Nipper - 2008-04-01, 20:37
:
Euthanasia napisał/a:
Na flecie lepiej Ci szło, czy na cymbałach? ;) :>

Ani na tym ani na tym. Zaplułem flet i zgubiłem pałeczki od cymbałów.
wolf18 - 2008-04-01, 21:49
:
przejebane ja tez zaplulem fleta
166290 - 2008-04-01, 22:48
:
a mi koleżanka podrywa dziewczyne i to tak opór lol.
wolf18 - 2008-04-01, 23:00
:
twoja dziewczyna jest bi?
hexfet - 2008-04-02, 15:32
:
Euthanasia napisał/a:

ale odkad podrywala mnie lesba , czyli dotknelo mnie to bezposrednio :P , brzydze sie homo.

Ciekawe czy poleciała na intelekt czy na urodę :drapie: :)
Euthanasia napisał/a:

Co do psychiatry hexfet, to mnie sie wydaje, ze malo ktory gej/lesbijka sie udaje po porade, bo przeciez to "takie normalne" w dzisiejszych czasach. ;) :cmok:

Prawie każdy uważa się za normalnego, nic w tym dziwnego. W pewnych kwetstiach też nie jesteś normalna i zapewne nie chcesz tego leczyć :cmok:
166290 - 2008-04-02, 15:46
:
wolf18 napisał/a:
twoja dziewczyna jest bi?

chyba ty.
hexfet napisał/a:
Prawie każdy uważa się za normalnego

ja naprzykład uważam, że jestem zajebisty.
Mercifulless - 2008-04-02, 16:52
:
Cytat:
Prawie każdy uważa się za normalnego, nic w tym dziwnego.

Ja tam nie. Wiem, że niektóre moje upodobania są zdrowo popierdolone, ale jakoś nie mam ochoty z nich rezygnować.
Jack the Nipper - 2008-04-02, 18:28
:
Nie ma normalnych, są tylko jeszcze niezbadani.
Mephisto - 2008-04-02, 18:54
:
Mercifulless napisał/a:
Cytat:
Prawie każdy uważa się za normalnego, nic w tym dziwnego.

Ja tam nie. Wiem, że niektóre moje upodobania są zdrowo popierdolone, ale jakoś nie mam ochoty z nich rezygnować.

j.w.
Euthanasia - 2008-04-02, 22:13
:
Hmm... co więcej - nie ma nawet normalności . :)
Jack the Nipper - 2008-04-02, 23:07
:
Euthanasia napisał/a:

Skoro istnieje nienormalnośc musi istnieć normalnośc - jako przeciwwaga. Tak jak byt i niebyt. Gdyby nie było normalności nikt nie wiedzialby co jest nienormalne.

Choć rzecz jasna oba te pojęcia sa baaardzo względne.
Euthanasia - 2008-04-02, 23:22
:
Euthanasia napisał/a:

Skoro istnieje nienormalnośc musi istnieć normalnośc - jako przeciwwaga. Tak jak byt i niebyt. Gdyby nie było normalności nikt nie wiedzialby co jest nienormalne.

Choć rzecz jasna oba te pojęcia sa baaardzo względne.

Kto powiedział , ze istnieje nienormalnosc? :) Dokładnie - istnieją jedynie subiektywne pojęcia "prawdy" i "normalnosci" podług w/w. :)
Jack the Nipper - 2008-04-02, 23:32
:
Euthanasia napisał/a:

Kto powiedział , ze istnieje nienormalnosc? :)

Ja tak powiedziałem. A jak ja cos mowie to tak jest :P
Euthanasia - 2008-04-02, 23:57
:
Euthanasia napisał/a:

Nieee... Jak JA coś mówię to tak jest. :)
Mam monopol na rację, prawdę i normalność. ;)

pozdr. :P
Jack the Nipper - 2008-04-02, 23:59
:
Euthanasia napisał/a:
Euthanasia napisał/a:

Czyli jesli powiemy cos oboje zgodnie, to to sie stanie dwa razy.
A monopol to taka gra i ja też ja mam :P
Euthanasia - 2008-04-03, 00:02
:
Euthanasia napisał/a:
Euthanasia napisał/a:

Czyli bilans wyjdzie na "0" i się nie stanie.
Wolę Scrabble. ;)
Jack the Nipper - 2008-04-03, 00:06
:
Euthanasia napisał/a:

Czyli bilans wyjdzie na "0" i się nie stanie.
Wolę Scrabble. ;)

Cudowna kobieca logika :)
Scrabble też mam.
Nemesis - 2008-04-04, 14:33
:
Nie wiem, gdzie to dać. W sumie pasuje to trochę tutaj.

http://muzyka.onet.pl/10173,1478998,wywiady.html - Wywiad z Trve Satanistą, który chce zostać prezydentem USA.

Fragmenty:

Cytat:
- Czyli pijesz ludzką krew?

- Potrzebuję jej, aby żyć.

- Skąd ją bierzesz?

- Od kobiet, które udostępnią mi swoją tętnicę.

- Jesteś też czarownikiem.

- Owszem, kapłanem bogini Hekate.

A teraz chyba bardziej na poważnie:

Cytat:
- Muszę zapytać także o kilka ważnych rzeczy, które interesują obywateli Polski. Pierwszą z nich jest zniesienie wiz wjazdowych do Stanów Zjednoczonych.

- Mój starszy syn jest po części Polakiem – rodzina jego matki pochodziła z waszego kraju. Zawsze chciałem, aby krewni Matthew mogli przylatywać w odwiedziny bez problemów. Gdy zostanę prezydentem, będziecie mogli przekraczać granicę USA bez wiz, korzystając jedynie z paszportów.

- Chcesz coś powiedzieć Polakom?

- Jak już wspomniałem, uczęszczałem do polskiej szkoły podstawowej, a moja pierwsza żona jest w połowie Polką. Miałem także zaszczyt poznać w 1979 roku papieża Jana Pawła II. Mam więc mocne więzi z waszym krajem i nie mogę się doczekać momentu, gdy przyjadę do Polski!

Euthanasia - 2008-04-07, 13:53
:
Tez nie wiedziałam do jakiego działu to wrzucic... Na mysl mi przyszedł ten , albo stupid pictures and films... ;) :

http://media.wp.pl/kat,12...83&ticaid=15ab5
trickster_g - 2008-04-07, 14:06
:
Euthanasia napisał/a:
Tez nie wiedziałam do jakiego działu to wrzucic... Na mysl mi przyszedł ten , albo stupid pictures and films... ;) :

http://media.wp.pl/kat,12...83&ticaid=15ab5

Szatan w Świdnicy? ale się porobiło :]

ludziom się pierdoli we łbach...
Nemesis - 2008-04-14, 11:18
:
Kurwa szok. Nigdy nie widziałem czegoś takiego :szok2:
http://wiadomosci.onet.pl/90499,21,0,pokaz.html
do 3 razy - 2008-04-14, 11:23
:
ja widziałem już nie takie rzeczy na onecie - strasznie wiarygodny portal
demanufacture - 2008-04-14, 11:46
:
ale to jest akurat prawdziwe... wiele razy słyszałem o tym gościu.
166290 - 2008-04-14, 13:23
:
o kurwa beton co za ziomek przegięty haha.
Mercifulless - 2008-04-14, 13:52
:
Ale dlaczego "tolerancja", a nie "śmieszne zdjęcia"? :drapie:
166290 - 2008-04-14, 14:12
:

Co do przegiętych typów, ten też jest dobry. Chociaż ten jest chyba na serio.
Euthanasia - 2008-04-14, 15:46
:
166290 napisał/a:
Obrazek
Co do przegiętych typów, ten też jest dobry. Chociaż ten jest chyba na serio.

Na serio przegięty, czy na serio dobry? ;)
Kaczorro - 2008-04-14, 17:58
:
Ciekawy przypadek ale tak naprawdę "przegięty" to on jest tylko ze względu na charakter narośli, a nie na "straszne widoki". Teratologia płodów ludzkich o wiele ciekawiej i bardziej rzygawczo wygląda ale takich rzeczy chyba na rottenie nie pokazują :)
166290 - 2008-04-14, 18:28
:
Kaczorro napisał/a:
Teratologia płodów ludzkich o wiele ciekawiej i bardziej rzygawczo wygląda ale takich rzeczy chyba na rottenie nie pokazują :)

No nie pokazują. Na jutubie było jeszcze niedawno widziałem jakąś kompilacje takich zdjęć potwornych noworodków czy płodów i wyglądają dużo gorzej niż te wszystkie potworki z horrorów.
Nemesis - 2008-04-14, 20:00
:
Mercifulless napisał/a:
Ale dlaczego "tolerancja", a nie "śmieszne zdjęcia"? :drapie:

Bo jak zobaczyłem to zdjęcie, to wcale nie chciało mi się śmiać.
Sebek - 2008-04-15, 07:57
:
O tym kolesiu z Indonezji z "drzewnymi" naroślami był kiedyś film dokumentalny na BBC, więc chyba to jednak prawda.
demanufacture - 2008-04-15, 10:11
:
nie tylko na BBC... Na Discovery był na bank
Alexii - 2008-04-18, 16:37
:
Sebek napisał/a:
O tym kolesiu z Indonezji z "drzewnymi" naroślami był kiedyś film dokumentalny na BBC, więc chyba to jednak prawda.

http://www.interia.tv/inf...589,0,1,1095274

EOT.
trickster_g - 2008-05-02, 12:22
:
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
Nehamod - 2008-05-02, 12:25
:
trickster_g napisał/a:
http://sport.onet.pl/0,1248708,1741043,,fifa_moze_ukarac_boruca,wiadomosc.html

Widzę Boruc stara się wkurzyć kibiców Rangers'ów jeszcze bardziej niż do tej pory ;)
trickster_g - 2008-05-02, 12:44
:
Nehamod napisał/a:
trickster_g napisał/a:

Widzę Boruc stara się wkurzyć kibiców Rangers'ów jeszcze bardziej niż do tej pory ;)

tak, ale w naszym "zaścianku" byłoby nie do pomyślenia ukarać kogoś za noszenie koszulki z papieżem :D
Summoned - 2008-05-02, 13:15
:
trickster_g napisał/a:
Nehamod napisał/a:
trickster_g napisał/a:

tak, ale w naszym "zaścianku" byłoby nie do pomyślenia ukarać kogoś za noszenie koszulki z papieżem :D

u nas gdyby jakis obcu pilkarz wystapil w koszulce z karolem to by mu obywatelstwo nadali
Mercifulless - 2008-05-02, 14:18
:
U nas piłkarz ŁKS miał ostatnio podobną i też go chcieli ukarać :drapie:
166290 - 2008-05-02, 14:23
:
Powinniście się cieszyć.
Uefa (czy jaktotam sie nazywa) dba o nasze wrażliwe, metalowe oczęta i nie pozwala narażać ich na widok jakichś drastycznych koszulek.
trickster_g - 2008-05-02, 15:46
:
Mercifulless napisał/a:
U nas piłkarz ŁKS miał ostatnio podobną i też go chcieli ukarać :drapie:

nie słyszałem o tym...
Mo4x - 2008-05-02, 15:51
:
Boruc obraża moje uczucia religijne i pewnie nie tylko moje, wytaczamy proces? :D
166290 - 2008-05-02, 16:12
:
Jakby się dało wytoczyć proces za bycie dałnem, dostałbyś dożywocie.
Mo4x - 2008-05-02, 16:19
:
Gdyby głupota umiała latać fruwałbyś jak gołębica.
Nemesis - 2008-05-02, 17:40
:
Wspaniałe texty, ale wróćmy do tematu.
http://wiadomosci.onet.pl/1741408,12,item.html - Żart dnia.
Summoned - 2008-05-02, 17:49
:
no, moze chce zostac bacą?
Mephisto - 2008-05-02, 19:36
:
Boruc może biegać nawet z fiutem na wierzchu jeśli o mnie chodzi. Mniej więcej tak samo by mnie to obeszło jak jego koszulka z Wojtyłą, czyli wcale. Trochę mnie tylko dziwi to jego ostentacyjne podkreślanie swojej wiary ( poza tą koszulką, robi zawsze znak krzyża przed i chyba po meczu). Generalnie bycie katolem to chyba nie jest jakiś wielki powód do dumy, no ale jak już mówiłem - zwisa mi to.
Kaczorro - 2008-05-02, 20:16
:
Mephisto napisał/a:
( poza tą koszulką, robi zawsze znak krzyża przed i chyba po meczu)

Masa piłkarzy tak robi, wystarczy się przyglądnąć jak wbiegają na murawę, mógłbym zaryzykować stwierdzenie że większość.
Mephisto - 2008-05-02, 20:19
:
No tak, tylko nie do końca o to chodziło, bo on jeszcze stojąc w bramce to powtarza i tak jak mówiłem, robi to ostentacyjnie i dosyć powoli. Przy tym często odwrócony w stronę kibiców, chyba po to, żeby wszyscy widzieli jaki to Arturek jest pobożny. :)
Nehamod - 2008-05-02, 20:23
:
Mephisto napisał/a:
No tak, tylko nie do końca o to chodziło, bo on jeszcze stojąc w bramce to powtarza i tak jak mówiłem, robi to ostentacyjnie i dosyć powoli. Przy tym często odwrócony w stronę kibiców, chyba po to, żeby wszyscy widzieli jaki to Arturek jest pobożny. :)

Słyszałem, że właśnie tym znakiem krzyża doprowadzał do szału kibiców Rangers'ów. Tam jest chyba jakiś podział: Celtic - katolicy, Rangers - protestanci i Boruc umiejętnie podgrzewa atmosferę ;)
Kaczorro - 2008-05-02, 20:24
:
Mephisto napisał/a:

No cóż, Celtic jest po tej "katolickiej" stronie Glasgow, więc zapewne robi to by przypodobać się kibicom.
Nemesis - 2008-05-16, 16:10
:
http://gry.onet.pl/175037...,wiadomosc.html
Microsoft banuje gejów.
Euthanasia - 2008-06-26, 19:13
:
http://www.pardon.pl/arty...w_szkole_glosuj

;)
Nehamod - 2008-06-26, 19:16
:
Euthanasia napisał/a:
http://www.pardon.pl/artykul/5369/czy_muzyk_blackmetalowy_moze_uczyc_w_szkole_glosuj

;)

Chciałbym żeby pan Tveitan uczył mnie muzyki... ;)
trickster_g - 2008-06-26, 19:28
:
Euthanasia napisał/a:
http://www.pardon.pl/artykul/5369/czy_muzyk_blackmetalowy_moze_uczyc_w_szkole_glosuj
;)

też bym chciał Ihsahna w mojej szkole :D
słyszałem, że któryś z muzyków Anima Damnata wykłada informatykę na jakiejś uczelni... nie wiem czy to prawda
Mephisto - 2008-06-26, 19:30
:
Studiuje chyba, jeśli już :D
trickster_g - 2008-06-26, 19:33
:
Mephisto napisał/a:

wykłada... któryś z nich to doktor z tego co wiem
Euthanasia - 2008-06-26, 19:50
:
Doktor chyba dlatego , ze lubią bawić się w lekarza. ;)
Mephisto - 2008-06-26, 20:11
:
trickster_g napisał/a:
Mephisto napisał/a:

wykłada... któryś z nich to doktor z tego co wiem

aha :drapie: uwierzę dopiero jak zobaczę jego dyplom, nie wcześniej :D
Mercifulless - 2008-06-26, 23:38
:
Teksty Anima Damnata nie przesądzają o niczym. Powiedziałbym więcej- są bardzo fajne i dobrze się komponują z konceptem zespołu. Wyjątkowo wynaturzone i pozbawione jakichkolwiek elementów piękna czy artyzmu. Obleśne, upodlone i przez to fantastyczne. Oczywiście w oderwaniu od muzyki kompletnie bez sensu. Tym bardziej że muzycy w wywiadach wywołują wrażenie co prawda wulgarnych, ale inteligentnych.
Sensei - 2008-06-27, 00:31
:
Kumpel magister, były wokalista zespołu brutal death metalowego uczy w jednym z najlepszych LO w Polsce...I nikt z tego afery nie robi.
Jac] - 2008-06-27, 11:03
:
Sensei napisał/a:
Kumpel magister, były wokalista zespołu brutal death metalowego uczy w jednym z najlepszych LO w Polsce...I nikt z tego afery nie robi.

pewnie dlatego, że BYŁY. :d
166290 - 2008-06-27, 11:14
:
a co do tolerancji.
dlaczego na całym świecie to zjawisko WOGLE nie występuje, a w Polsce mówi się pedał na faceta/mężczyzne/chłopca z kolczykami w obu uszach?
Nemesis - 2008-06-27, 13:46
:
166290 napisał/a:
a co do tolerancji.
dlaczego na całym świecie to zjawisko WOGLE nie występuje, a w Polsce mówi się pedał na faceta/mężczyzne/chłopca z kolczykami w obu uszach?

W obu? Ja mówie pedał tylko na faceta z kolczykiem w lewym uchu :cool: Bo podobno tak właśnie pedały mają, że robią sobie kolczyk w lewym uchu. Tak samo słyszałem, że pedały noszą jakoś inaczej zegarek. Chuj wie jak jest naprawdę.
Mercifulless - 2008-06-27, 14:06
:
Cytat:
podobno tak właśnie pedały mają, że robią sobie kolczyk w lewym uchu. Tak samo słyszałem, że pedały noszą jakoś inaczej zegarek. Chuj wie jak jest naprawdę.

Zapomniałeś o jednym, najważniejszym. Noszą kupę pod napletkiem.
Euthanasia - 2008-06-27, 14:40
:
Mercifulless napisał/a:
Cytat:
podobno tak właśnie pedały mają, że robią sobie kolczyk w lewym uchu. Tak samo słyszałem, że pedały noszą jakoś inaczej zegarek. Chuj wie jak jest naprawdę.

:hahaha:
Nemesis - 2008-06-27, 15:32
:
Mercifulless napisał/a:
Cytat:

Ta i z pewnością mają poszerzone odbyty :strach: , ale chyba jednak przyznasz, że zdecydowanie łatwiej jest ich rozpoznać np po kolczyku.
Mephisto - 2008-06-27, 16:38
:
Nemesis napisał/a:

Ta i z pewnością mają poszerzone odbyty :strach: , ale chyba jednak przyznasz, że zdecydowanie łatwiej jest ich rozpoznać np po kolczyku.

No ja tam nie wiem, bo słyszałem właśnie zupełnie odwrotnie, że w prawym uchu noszą. Ale generalnie gówno mnie to obchodzi :D
Nemesis - 2008-06-27, 17:27
:
Mephisto napisał/a:
Nemesis napisał/a:

No ja tam nie wiem, bo słyszałem właśnie zupełnie odwrotnie, że w prawym uchu noszą.

Ach tak, chyba masz racje... tak samo chyba zegarek noszą na prawej ręce.
METAL - 2008-06-28, 13:43
:
Ja jestem nietolerancyjny i nigdy nie zmienię swojego zdania. Cóż to w ogóle jest tolerancja, dlaczego MUSZĘ tolerować coś co mi się nie podoba. Weźmy np. pedałów. Nie podoba mi się to co wyprawiają, wyłażą na ulice w dziwnych strojach często obleśnych (fuj) i na siłę próbują wcisnąc ludziom swój światopogląd. Ich orientacja (dla mnie zboczenie, facet facetowi penetruje odbyt hehehehe obrzydliwe) powinna być prywatną sprawą. Druga kwestia to ich żądania. Najpierw chcą legalizacji małżeństw (wiem, wiem oni to nazywają związkami mającymi tylko na celu ułatwienie spraw dziedziczenia), a potem będą chcieli adoptować dzieci.

Każdy kto myśli inaczej niż oni to wg nich homofob i faszysta. U nas narazie nie dochodzi do takich absurdów jak na zachodzie, gdzie pastorowi za stwierdzenie, że homoseksualizm jest grzechem grozi więzienie, a politykowi za niepoprawna wypowiedź na ich temat polityczna banicja, to wszystko przed nami. Słyszałem, że w Wielkiej Brytanii za mówienie dowcipów o gejach będą grozić sankcje karne?
Teraz się zastanówcie czy ci, co głoszą piękne hasła o tolerancji sami ją wyznają. Bo dla mnie to własnie środowiska gejowskie są nietolerancyjne a sam je określam mianem homofaszyzmu. Na pohybel, zero tolerance !!
Sleeping Giant - 2008-06-28, 13:47
:
W Wielkiej Brytanii policja zabrała na komisariat i przesłuchała dwunastolatka, bo ten nazwał swojego kumpla "pedał"
Jac] - 2008-06-28, 14:09
:
W Wielkiej Brytanii policja zabrała na komisariat i przesłuchała dwunastolatka, bo ten nazwał swojego kumpla "pedał"

przegięcie.
Mercifulless - 2008-06-28, 14:14
:
Nie, faszyzm i brak tolerancji. A ja tam tego nie lubię, bo jestem zajebiście tolerancyjnym człowiekiem.
Mephisto - 2008-06-28, 16:45
:
METAL napisał/a:
na zachodzie, gdzie pastorowi za stwierdzenie, że homoseksualizm jest grzechem grozi więzienie

Ojej, to straszne :(
METAL - 2008-06-28, 16:51
:
Twierdzisz, że to normalne, bo mnie się wydaje że to głupta?
Mephisto - 2008-06-28, 16:58
:
Nie, ja tylko twierdzę, że mam w dupie pastorów, księży itp. i pozamykałbym ich wszystkich, mniejsza już o powód. :D Poza tym, mam większe problemy na głowie niż takie bzdury.
METAL - 2008-06-28, 17:01
:
Wiesz, można mieć w dupie pastorów, kler, etc., ale jeżeli ich wiara uznaje homoseksualizm za grzech to nikt nie ma prawa ich wsadzać do więzienia za takie coś.
Poza tym to nie bzdury, gdyby tak było u nas to długo bym z wami tu nie zabawił, bo by mnie samego zamknęli za ten post wyżej :D
Mephisto - 2008-06-28, 17:08
:
Ja pierdolę, ale nie uznaje, bo w biblii jest homoseksualizmu, kazirodztwa i pedofilii pełno, a wszystko za przyzwoleniem boga, no ale dajmy już temu lepiej spokój.
METAL - 2008-06-28, 17:11
:
W biblii Kain zabija Abla, czy w związku z tym uznaje się bratobójstwo? Chyba Cię nie rozumiem? Ale ok. dajmy spokój.
trickster_g - 2008-06-28, 17:13
:
oj coś czuję, że kolega to katolik pełną gębą
Mephisto - 2008-06-28, 17:34
:
trickster_g napisał/a:

jeśli tak, to długo tu miejsca nie zagrzeje ;)
Jac] - 2008-06-28, 17:40
:
Mephisto napisał/a:
trickster_g napisał/a:

jesteście nietolerancyjni !
Mephisto - 2008-06-28, 17:42
:
:(
Jac] - 2008-06-28, 17:48
:
to mi się akurat trafiło w temacie o tolerancji. :D
trickster_g - 2008-06-28, 17:50
:
Jac] napisał/a:
jesteście nietolerancyjni !

po prostu stwierdzamy fakty ;)
Nehamod - 2008-06-28, 18:37
:
Katolik?

No i dobrze. Co do ma do rzeczy w ogóle?
Mephisto - 2008-06-28, 18:48
:
Nehamod napisał/a:
Katolik?

No i dobrze.

hehehe pewnie, zapraszamy, będzie zabawniej :)
METAL - 2008-06-28, 20:18
:
Rozgryźliście mnie :twisted:

Ale spokojnie, będę grzeczny ;)
Gwar666 - 2008-06-28, 23:28
:
Mephisto napisał/a:
hehehe pewnie, zapraszamy, będzie zabawniej :)

Masz z tym jakis problem czy co?
Alexii - 2008-06-29, 00:13
:
Mephisto napisał/a:
trickster_g napisał/a:

Teraz cie powale, bo macie katolika jako moderatora :hahaha: :hahaha:
Mephisto - 2008-06-29, 09:08
:
No to nieźle, ładnych rzeczy się dowiaduję tu :D przestaję pisać na tym forum ;)
Alexii - 2008-06-29, 11:16
:
Mephisto napisał/a:
No to nieźle, ładnych rzeczy się dowiaduję tu :D przestaję pisać na tym forum ;)
Przynajmniej zostałeś uświadomiony :D
Mephisto - 2008-06-29, 13:30
:
Nie jestem do końca pewien, czy nie wolałbym życia w słodkiej nieświadomości :D
trickster_g - 2008-07-02, 16:01
:
Szatan znowu daje o sobie znać!
http://www.dziennik.pl/sw...em_szatana.html
Mephisto - 2008-07-02, 17:23
:
:hahaha: kolejny dowód na to, jak strasznie religia może namieszać ludziom w głowach.
166290 - 2008-07-03, 09:00
:
łohohoh takie pojebanie to się kwalifikuje do odstrzału.
Nemesis - 2008-07-04, 13:50
:
http://www.pardon.pl/arty...damy_gratulacje
Gratulacje! :togo:
METAL - 2008-07-04, 20:09
:
Nemesis napisał/a:
http://www.pardon.pl/artykul/5455/mezczyzna_w_ciazy_urodzil_coreczke_skladamy_gratulacje
Gratulacje! :togo:

kiedyś by spalili na stosie dziwoląga, dzisiaj stanowi atrakcję dla gawiedzi :twisted:
szkoda dzieciaka.
Mercifulless - 2008-07-04, 20:14
:
Szkoda tylko dlatego, że niektórzy ludzie za mocno się pchali do mediów. Dzieciak ma przejebane nie dlatego, że jego starą jest jego własny ojciec, a stara jest z nim niespokrewniona, tylko dlatego, że ludzi o tym wiedzą.

Chociaż życzę im jak najlepiej.
trickster_g - 2008-07-10, 15:26
:
http://muzyka.onet.pl/10175,1785407,newsy.html
tego to nawet u nas nie było :shock:
METAL - 2008-07-10, 17:29
:
hehehehehehehehe dobre :lol:

Te komentarze pod spodem też są niezłe :)
Gwar666 - 2008-07-10, 21:36
:
Heh ciekawe kogo by zastrzelil tymi pociskami, pewnie wampira.
Sleeping Giant - 2008-07-10, 23:00
:
METAL napisał/a:

Morbid Angel skończyło sie po Kill'Em All ? :)
trickster_g - 2008-07-10, 23:02
:
METAL napisał/a:

Morbid Angel skończyło sie po Kill'Em All ? :)

chyba bardziej to: "TO TAK JAKBY ZABRAć JAKBY KSIęDZU ZABRAć SUTANNE"
a o tym Kill'em All to gościu o każdej kapeli pisze
Sleeping Giant - 2008-07-10, 23:43
:
Nie jestem fanem MA,ale to co spotkało Davida Vincenta jest straszno-śmieszne. Widocznie żaden z policjantów nie słyszał ich hitów jak choćby "God of Emptiness" czy "Where the slime lives". :drapie:
166290 - 2008-07-11, 19:30
:
jak mówił ktoś mądry, "są dwie rzeczy które nigdy nie zostaną zbadane: wszechświat i ludzka głupota. Ale co do tego pierwszego nie jestem pewny."
Mo4x - 2008-07-11, 19:53
:
Jak już o tym, to słyszałem kiedyś o akcji w Internecie: plakat Che Guevara ze swastyką na czapce i napis "H.itler komunizmu". Straż się przywaliła się do kolesi o progragowanie faszyzmu :shock: Jakby nie było widać, że plakat przyrównał i potępiał oba systemy.

jw. 166290
Mephisto - 2008-07-12, 09:50
:
166290 napisał/a:
jak mówił ktoś mądry, "są dwie rzeczy które nigdy nie zostaną zbadane: wszechświat i ludzka głupota. Ale co do tego pierwszego nie jestem pewny."

to powiedział Einstein i brzmiało "odrobinę" inaczej, ale mniejsza z tym
166290 - 2008-07-12, 11:33
:
no wiem, ale ważne jest przesłanie.
Rockfan - 2008-07-12, 11:44
:
Nic nowego,chłopaki z Motley Crue już dawno temu mieli sprawy za takie akcje,pasy z ćwiekami itp pff.
Mephisto - 2008-07-12, 11:45
:
Rockfan napisał/a:
Nic nowego,chłopaki z Motley Crue już dawno temu mieli sprawy za takie akcje,pasy z ćwiekami itp pff.

i nie tylko oni, co nie zmienia faktu, że jest to chore
trickster_g - 2008-10-07, 22:42
:
http://wiadomosci.onet.pl/107853,21,2,pokaz.html

co sądzicie o tych laskach? :)
Nemesis - 2008-10-07, 22:57
:
trickster_g napisał/a:

Ta pierwsza z lewej.... znaczy mogą wypierdalać.
Sleeping Giant - 2008-10-07, 23:43
:
A idź pan w h z takimi laskami ;)
Euthanasia - 2008-10-07, 23:51
:
trickster_g napisał/a:

haha, dobre :)
tylko, ze niektorym widac jeszcze takie slady po meskich wlosach łonowych - idacych od penisa, ku otworowi pepkowemu, a moze to blizny, nie wiem... :drapie: :)
Mercifulless - 2008-10-07, 23:59
:
Całkiem ok, co kto lubi. Dla mnie trochę dziwne jest tworzenie osobnej kategorii, mogłyby se startować przecież i z normalnymi, ale to już nie moja sprawa przecież. W każdym razie zasadniczo kobiety mające nadmiar testosteronu są podobno bardziej namiętne :hahaha:
Industrial - 2008-10-08, 14:48
:
Mercifulless napisał/a:
W każdym razie zasadniczo kobiety mające nadmiar testosteronu są podobno bardziej namiętne :hahaha:

To może być prawda, też o tym słyszałem z wiarygodnych źródeł :D
Mephisto - 2008-10-08, 17:55
:
ja tam się tylko boję, że kiedyś się obok takiej obudzę ;) koszmar
Sebek - 2008-10-09, 10:10
:
Mephisto napisał/a:
ja tam się tylko boję, że kiedyś się obok takiej obudzę ;) koszmar

Obudzisz się przytulony do włosów na klacie jakiejś panienki, hehe, rzeczywiście koszmar ;-)
A propo, kiedyś mój znajomy zaczął się dobierać do jednej panienki na imprezie, wiadomo oboje trochę wstawieni, nagle rozpina jej bluzkę, stanik a tam między piersiami miała 10 cm włosy na klacie... to jest masakra :hahaha:
Sleeping Giant - 2008-10-09, 14:14
:
Jak to mówią, włosy na kobiecej klacie to jak chwasty na placu zabaw ;) .
Dark - 2008-10-09, 17:33
:
Sebek napisał/a:
nagle rozpina jej bluzkę, stanik a tam między piersiami miała 10 cm włosy na klacie... to jest masakra :hahaha:

Kurwa, jadłem właśnie.
Mercifulless - 2008-10-09, 20:29
:
Ale wy kurwa delikatne jesteście.
Euthanasia - 2008-10-10, 14:38
:
10 cm? kitkę miała , czy jak? :hahaha:
Dark - 2008-10-10, 17:23
:
Może on jej czapke i okulary zdjął a nie stanik :idea:
Industrial - 2008-10-10, 21:20
:
Przestańcie... te brutalne rzeczy są zbyt extremalne jak dla mnie.
Euthanasia - 2008-10-10, 21:37
:
Dark napisał/a:
Może on jej czapke i okulary zdjął a nie stanik :idea:

Sebek - 2008-10-13, 11:55
:
Euthanasia napisał/a:
10 cm? kitkę miała , czy jak? :hahaha:

Nie, rozpuszczone miała :cmok:
Jakby były jeszcze trochę dłuższe to by mogła sobie je zaczesywać za uszy :strach:
aRo - 2008-10-13, 14:27
:
jakoś nie chce mi się w to wierzyć :]
Kinio - 2008-10-13, 14:47
:
Nie widzieliście facetki od Niemca z mojej szkoły. Jej to aż wychodzi spod ubrania... o_O
Manag - 2008-10-13, 15:58
:
Kinio napisał/a:
Nie widzieliście facetki od Niemca z mojej szkoły. Jej to aż wychodzi spod ubrania... o_O

Mocna niemiecka baba. Pewnie jako czolgistka sluzyla =]
Kaczorro - 2008-10-13, 20:31
:
Manag napisał/a:
Kinio napisał/a:

Albo trenowała lekką atletykę w NRD...
Nehamod - 2008-10-13, 20:41
:
Kaczorro napisał/a:
Manag napisał/a:
Kinio napisał/a:

Albo trenowała lekką atletykę w NRD...

166290 - 2009-04-08, 21:56
:

Mephisto - 2009-04-09, 10:39
:
hehe dobre :D
Mirror Friend - 2009-04-28, 12:35
:
Tolerancja jest dla słabych.
166290 - 2009-04-28, 22:04