Forum.Metal.pl

Zloty - Zloty 2016

Killim - 2016-12-28, 18:30
: Temat postu: Zloty 2016
Na The Thing w Katowicach był zlot - byłem ja i Endrju. Na Offie byłem ja, Endrju i Necro. Na Stetsonie byłem ja i Endrju. Ogólnie to polecam katowickie zloty - bardzo miła atmosfera!
Endrju - 2016-12-28, 18:34
:
Niestety, nie udał się za to zlot na M.O.O.N., na którym miałem być ja, Killim i Necro. Niemniej jednak - polecam ww. allegrowiczów.
Necronymus - 2016-12-28, 22:01
:
Endrju napisał/a:
Niestety, nie udał się za to zlot na M.O.O.N., na którym miałem być ja, Killim i Necro. Niemniej jednak - polecam ww. allegrowiczów.

chyba wybrałem piłkę wtedy :D ale katowickie zloty bdb, jakie są jeszcze koncerty w przyszłym roku? Dillingery i Triptykon w Krakowie na pewno.
Killim - 2016-12-29, 11:21
:
Necronymus napisał/a:
Endrju napisał/a:

chyba wybrałem piłkę wtedy :D ale katowickie zloty bdb, jakie są jeszcze koncerty w przyszłym roku? Dillingery i Triptykon w Krakowie na pewno.

Całkiem możliwe, że o Stoner Doom w Korbie zahaczę, a tak to póki co niczego nie wiem :(
Dark - 2017-01-02, 11:05
:
Killim napisał/a:
Necronymus napisał/a:
Endrju napisał/a:

Całkiem możliwe, że o Stoner Doom w Korbie zahaczę, a tak to póki co niczego nie wiem :(

Jakie szczepienia są teraz obowiązkowe przed wejściem do tego klubu?
Killim - 2017-01-02, 13:56
:
Dark napisał/a:
Killim napisał/a:
Necronymus napisał/a:
Endrju napisał/a:

Porzucenie nadziei.
Necronymus - 2017-01-02, 21:50
:
Dark napisał/a:
Killim napisał/a:
Necronymus napisał/a:
Endrju napisał/a:

jak zwykle, na młodych brudasów.
Dark - 2017-02-10, 22:13
:
Te!
To ja proponuje tak.
Wydarzenie - Zlot!
Propozycja moja - Biała Maupa.
Termin - Marzec.

osoby zaproszone
Ja :3
Killim
Endriu
Mephi (i tak nie przyjdzie, bo gardzi ludzkością)
Necro
Ktoś jeszcze jest z pobliży? To się zgłaszać.

Plan! - iść do biedronki, kupić po trzy VIPy, zapierdalać za tory, najebać się i wtedy do multitapu już dobrze zrobieni. Wtedy wychodzi taniej, smak piwa już chuja tam nieistotny będzie. Kupimy se po jednym sfiturysie za 8 zł i chuj. A poźniej na kepsa.
I z dupy do ryja. Ale to już opcjonalnie.
Killim - 2017-02-10, 23:17
:
Jak ostatnio byłem na kebsie - w środę - to moje ciało odkryło, że piekło istnieje także na Ziemi. Lepiej zapiex, nawet bez ogóra.
Dark - 2017-02-11, 03:38
:
Killim napisał/a:
Jak ostatnio byłem na kebsie - w środę - to moje ciało odkryło, że piekło istnieje także na Ziemi. Lepiej zapiex, nawet bez ogóra.

Zapiex? No Problemo muczaczo. Możemy do sosnowca nawet pojechać na najlepszego zapiexa na świecie do Zapiekarnika :D
Nie no, wiadomo że nikt normalny nie jeździ do Sosnowca, jesli nie musi. W Kato tez chyba są jakies zapieksy, ja tam nie wiem :)
Szponek - 2017-02-11, 09:34
:
Jak z dupy do ryja to jestem!
Dark - 2017-02-11, 11:53
:
Szponek napisał/a:
Jak z dupy do ryja to jestem!

Możesz przyjść, ale ani słowa o spoconych murzynach!
Za bardzo się wtedy podniecam :3
Killim - 2017-02-11, 12:02
:
Dark napisał/a:
Killim napisał/a:

Zapiex? No Problemo muczaczo. Możemy do sosnowca nawet pojechać na najlepszego zapiexa na świecie do Zapiekarnika :D
Nie no, wiadomo że nikt normalny nie jeździ do Sosnowca, jesli nie musi. W Kato tez chyba są jakies zapieksy, ja tam nie wiem :)

"Z ogórem czy bez" na Mariackiej to jest absolutny zapiexowy sztos, polecam.
Mephisto - 2017-02-11, 16:23
:
ja tam niczym nie gardzę i się piszę na to
Dark - 2017-02-11, 18:31
:
Mephisto napisał/a:
ja tam niczym nie gardzę i się piszę na to

OKURWA
:D zajebiście !

Ciesze się whuj.

Poważnie.
RPA - 2017-02-13, 13:59
:
Powiedzcie mi tylko w jakim mieście jest ta "małpa"... domyślam się, że ślunsk, ale gdzie konkretnie?
Dark - 2017-02-13, 14:31
:
RPA napisał/a:
Powiedzcie mi tylko w jakim mieście jest ta "małpa"... domyślam się, że ślunsk, ale gdzie konkretnie?

Katowice, jak dobrze pamiętam to przy ulicy 3 Maja po tej samej stronie co Galerija Katowicka.

Jak przyjedziesz obciągiem, to musisz wyjść z peronów na galerie, a później jednym z wyjść na poziomie zero i na bank znajdziesz. Zapytasz kogoś, może ja tam będę najebany się zataczał, to mi zajebiesz gonga żebym się obudził i ci powiem kaj to jest.

Można ewentualnie iśc do Browariata, ale tam najtańsze piwo to 18zł, choć bardzo lubię ten pub.
Chyba że C4, ale za każdym razem kiedy tam próbowałem się wejść to było zamknięte.
Endrju - 2017-02-13, 14:44
:
Dark napisał/a:
Nie no, wiadomo że nikt normalny nie jeździ do Sosnowca, jesli nie musi.

A to nie do końca prawda, w Sosnowcu jest jedna z najważniejszych rzeczy na Śląsku - http://www.jorkyballsosnowiec.pl/
Necronymus - 2017-02-13, 15:38
:
ja tam na parę piwek mogę podskoczyć o ile nie będę w robocie. ale nie kurwa po 18 ziko za jedno :D

[ Dodano: 2017-02-13, 15:40 ]
Endrju napisał/a:
Dark napisał/a:
Nie no, wiadomo że nikt normalny nie jeździ do Sosnowca, jesli nie musi.

A to nie do końca prawda, w Sosnowcu jest jedna z najważniejszych rzeczy na Śląsku - http://www.jorkyballsosnowiec.pl/

tylko ludzie z Pszczyny mogą doceniać takie małe boisko :D
Endrju - 2017-02-13, 16:35
:
etam jojczysz, jorkyball (co to za nazwa w ogóle) >>> granie na zwykłym boisku, poza tym łatwiej skołować 4-6 osób niż jakieś 10 na orlika