Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sepultura
Autor Wiadomość
pajt

Wysłany: 2014-03-05, 14:44   

Ja tam wiem że w Sepulturze zawsze słuchali raczej Dead Kennedys, Die Kreuzen, Poison Idea.

Gwar666
metale to O===8

Wysłany: 2014-03-05, 14:47   

Dead Kennedys na pewno, dodałbym jeszcze Discharge i Doom. Te kapele pod względem ekstremy wówczas wyprzedzały dość sporą część sceny metalowej.

gb1410 

Wysłany: 2017-02-07, 22:22   

Przeczytałem kilka pozytywnych recenzji i opinii na temat nowej płyty i zaryzykowałem pierwsze przesłuchanie jakiejkolwiek płyty Sepultury po odejściu Cavalery. Nie znam ich żadnej płyty nagranej po Roots i teraz ciekawość zwyciężyła.

Niestety "Machine Messiah" okazała się koszmarną płytą przez, którą nie przebrnąłem. Wyłączyłem to gdzieś w okolicach szóstego utworu i już nie zamierzam do niej wracać.

Zastanawiam się tylko skąd biorą się te wszystkie zachwyty? Praktycznie negatywnej opinii nie znalazłem. Czasami mam wrażenie przeglądając neta, że bardzo często występuje tu efekt owczego pędu. Jedna osoba napisze coś o danej pozycji a z chwilę na wielu różnych stronach pojawiają się te same, jakby skopiowane opinie.
Czy ludzie nie maja już swojego gustu, swojego zdania? Czy w zalewie setek płyt, które są dostępne jeszcze przed premierą nie ma już czasu na wsłuchanie się i wyrażenie później własnej opinii? Czy tylko chodzi o zaakceptowanie, o wstyd przed odmiennością?

kornel13

Wysłany: 2017-02-07, 23:04   

Myślę że sugerujesz się nie tymi opiniami co trzeba. Wejdź sobie na RateYourMusic i poczytaj opinie, tam jest w miarę ogarnięta społeczność - nowa Sepa dostaje tam po dupie.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2017-02-08, 10:34   

też widuję raczej umiarkowanie entuzjastyczne opinie
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2017-02-08, 12:09   

Powiem Wam co macie o niej myśleć: jest chujowa.

Dziękuję za uwagę.

Goat 

Wysłany: 2017-02-08, 13:05   

tylko 4 pierwsze, z tym, że Arise to już spadek formy był, ale mimo tego jest to spoko płyta

Dark 
weganin

Ulubiony drink:: Drinki to pedały piją.
Wysłany: 2017-02-09, 11:23   

Szponek napisał/a:
Powiem Wam co macie o niej myśleć: jest chujowa.

Dziękuję za uwagę.

Wezmę to pod uwagę, kiedy znowu wezmę się za nie słuchanie Sepultury :D
A staż mam dobry. Nie słucham jej od prawie 30 lat :P

Endrju 

Wysłany: 2017-02-10, 19:39   

kornel13 napisał/a:
Myślę że sugerujesz się nie tymi opiniami co trzeba. Wejdź sobie na RateYourMusic i poczytaj opinie, tam jest w miarę ogarnięta społeczność - nowa Sepa dostaje tam po dupie.

imo RYM to nienajlepsze miejsce do przeglądania metali, zwłaszcza jak zajrzeć na ciągoty ludzi tak w stronę depresyjnych blekusiów czy symfonicznego pierdupierdu ;)

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2017-02-11, 09:36   

Endrju napisał/a:
zwłaszcza jak zajrzeć na ciągoty ludzi tak w stronę depresyjnych blekusiów czy symfonicznego pierdupierdu ;)

to nie jest METAL!

kornel13

Wysłany: 2017-02-11, 12:56   

Endrju napisał/a:
kornel13 napisał/a:

imo RYM to nienajlepsze miejsce do przeglądania metali, zwłaszcza jak zajrzeć na ciągoty ludzi tak w stronę depresyjnych blekusiów czy symfonicznego pierdupierdu ;)

No dobra, ale fanboje są wszędzie - Children of Bodom zbiera pozytywne recenzje, możnaby pomyśleć nawet że to jest dobra muzyka, ale jak nie RYM to co?

RPA 

Wysłany: 2017-02-13, 14:00   

kornel13 napisał/a:
jak nie RYM to co?

metal hammer
ewentualnie mystic art

Endrju 

Wysłany: 2017-02-13, 14:48   

kornel13 napisał/a:
No dobra, ale fanboje są wszędzie - Children of Bodom zbiera pozytywne recenzje, możnaby pomyśleć nawet że to jest dobra muzyka, ale jak nie RYM to co?

Nic ;) RYM jest fajne do katalogowania kolekcji (chociaż tu i tak Discogs jest lepsze, zwłaszcza, że ma wbudowany market*) ale szeroka publiczność tam skręca w dziwnym kierunku więc ciężko mi tam do czegokolwiek podejść poważnie, a pojedynczych recenzentów tam przeca nie kojarzę i nie mam jak kojarzyć. To jakie recenzje zebrało tam ostatnie Howls of Ebb tylko mnie w tym przekonuje ;)

*Chociaż to też całkiem wesołe miejsce z wesołymi cenami, jak komu się nudzi to popatrza po ile latają tam te śmieszne, limitowane do 2000 :D digipacki z Metalmindu. Jedynka Carnivore bodaj poniżej 30 euro nie schodzi.

RPA 

Wysłany: 2017-02-13, 14:57   

Endrju napisał/a:
*Chociaż to też całkiem wesołe miejsce z wesołymi cenami, jak komu się nudzi to popatrza po ile latają tam te śmieszne, limitowane do 2000 :D digipacki z Metalmindu. Jedynka Carnivore bodaj poniżej 30 euro nie schodzi.

Jest biznes do zrobienia :D

Odpowiedz do tematu