Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WKURWIENIE!!!
Autor Wiadomość
Silverina 

Ulubiony drink:: piwo,czerwone wino,krwawa mary
Wysłany: 2016-12-07, 20:40   

Dark napisał/a:
Silverina napisał/a:
Świat byłby piękny gdyby nie ch..owi ludzie, bez ideałów, honoru, zasad, wyższych uczuć, wrażliwości, empatii, fałszywe szmaty, których największą radością jest rozp....olenie komuś czegoś pięknego, wartościowego...Najbardziej wku..ia mnie to,ze nie można takim legalnie upie...olić łba przy samej d.pie i nasrać do szyi. Wszystko inne co może wku..iać da się jakoś naprawić, obejść albo po prostu olać.

Podszywasz się pod kobietę. Dlaczego?
A co do Twojego posta, to sorry, żyjemy w Polsce. Polacy to rak tego pięknego kraju. Komuniści wymordowali rodziny inteligentne, przemysłowe, patriotyczne, bo wiedzieli że mądrzy ludzie za komunizmem nie pójdą, a do tego kasę mają i mogą psioczyć, to trzeba ich usunąć fizycznie. Zostawili tylko skurwysynów i kurwy z dupy do ryja je.bane i to się zaczęło rozmnażać i mnożyć i jeba.ć i zaludniać Polske. Teraz mamy albo niedojebanych narodowców z daunem, albo turbolewaków też z daunem. Same skrajności.
A w Niemczech? Gdzie po wojnie było gorzej niż w Polsce, i gdzie Pan Ludvig Erhard zaprowdził nie ma przeproś KAPITALIZM od lat czterdziestych dwudziestego wieku?! (kiedy się skończył definitywnie, nie dociekam, bo nie wiem) No tam mamy życie na elegancji. Nawet uchodźcy z Afryki są tu bardziej cywilizowani niż polaki robaki. Powaga. Takie mam wrażenie. Ludzie sa mili, przyjaźni i dobrzy. Nawet czarnuchy.

Dlaczego uważasz, że podszywam się pod kobietę? Sprecyzuj proszę. Genetycznie posiadam dwa chromosomy X, więc chyba właściwą płeć zaznaczyłam? ;)
Co do reszty Twego posta to, może za granicą jest lepiej "po wierzchu" ale jestem przekonana, że wszędzie są wredni ludzie, którzy owszem są mili jak coś chcą albo jak wypada to w większości przypadków fałszywe "bycie miłym". Czyżby w Niemczech ludzie nie "podkładali sobie świń"?, nie "wychodzili na wyższe stołki po plecach innych", nie uśmiechali się w twarz po to, żeby łatwiej "wbić nóż w plecy"? i nie było tam kobiet, które zdobywają wszystko za pomocą "dupy"? Jak tak to chyba się tam przeprowadzę ;)

Killim 
Chrześcijanin

Ulubiony drink:: Koktajl Mołotowa
Wysłany: 2017-03-31, 17:44   

Okazało się, że przy rekrutacji do korpo mogłem zdać bdb testy i podobno mieć bardzo dużą wiedzę merytoryczną, ale i tak mnie nie przyjmą, bo sprawiam wrażenie zbyt mało otwartego człowieka :lol:
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2017-03-31, 17:49   

to nieźle

ja z kolei dla odmiany przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną najlepiej z wszystkich kandydatów
i po dwóch dniach już miałem odpowiedź, że zaczynam w przyszłym tygodniu. ma się ten łeb na karku jednak
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Necronymus 
chujowa ksywka.

Ulubiony drink:: pomidor.
Wysłany: 2017-03-31, 21:23   

Killim napisał/a:
Okazało się, że przy rekrutacji do korpo mogłem zdać bdb testy i podobno mieć bardzo dużą wiedzę merytoryczną, ale i tak mnie nie przyjmą, bo sprawiam wrażenie zbyt mało otwartego człowieka :lol:

typowo. jak patrzę jacy wygadani debile dostają się do mojego korpo to ręce opadają. w jakiej branży to korpo, do którego startowałeś?

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2017-03-31, 21:29   

Necronymus napisał/a:
Killim napisał/a:

typowo. jak patrzę jacy wygadani debile dostają się do mojego korpo to ręce opadają. w jakiej branży to korpo, do którego startowałeś?

Podatki.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

RPA 

Wysłany: 2017-04-02, 16:28   

Wolałbym byç szambonurkiem niż pracować w korpo... smród ten sam, ale gówno chyba nie aż tak głębokie.

Necronymus 
chujowa ksywka.

Wysłany: 2017-04-03, 00:09   

RPA napisał/a:
Wolałbym byç szambonurkiem niż pracować w korpo... smród ten sam, ale gówno chyba nie aż tak głębokie.

demonizacja, zależy do jakiej firmy trafisz, są chujowe i są spoko ;)

a ten podatkowe to jakieś polskie czy audytowe typu PWC?

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2017-04-03, 11:08   

Necronymus napisał/a:
RPA napisał/a:

demonizacja, zależy do jakiej firmy trafisz, są chujowe i są spoko ;)

a ten podatkowe to jakieś polskie czy audytowe typu PWC?

Audytówka, zresztą też z wielkiej czwórki. Wcześniej byłem w polskiej tego typu, ale w ramach oszczędności zaczęła się rotacja studenciakami.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2017-04-03, 13:01   

a tak z czystej ciekawości, co się generalnie robi w takiej typowej korporacji zaczynając od samego "dołu"? wklepywanie jakichś cyferek do excela jak wieść gminna niesie, czy co?
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Necronymus 
chujowa ksywka.

Wysłany: 2017-04-03, 13:44   

ja w branży IT, jeszcze tylko 2 tygodnie na najniższym szczeblu na szczęście tylko. zajmuję się wsparciem firm pod kątem aplikacji, klientów pocztowych itp itd, które to wsparcie sobie wyoutsourcowały (ała) do mojego korpo. czyli w sumie gadanie przez telefon/czat/maile i podpinanie się zdalnie pod kompy. nic trudnego, a fajnie bo praca z angielskim.

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2017-04-03, 13:55   

Mephisto napisał/a:
a tak z czystej ciekawości, co się generalnie robi w takiej typowej korporacji zaczynając od samego "dołu"? wklepywanie jakichś cyferek do excela jak wieść gminna niesie, czy co?

U mnie to było pisanie wniosków/pism procesowych (bo robiłem na przecięciu działu prawnego i podatkowego), odpowiadanie na delegowane do mnie problemy klientów (mój faworyt pytał o to, czy może wysyłać swojemu klientowi elektroniczną fakturę, bo w ustawie jest, że wydaje się po jednej kopii, a przecież klient może sobie ją ściągnąć z maila dwa albo trzy razy :D ), robienie opisów do cen transferowych i z rzadka liczenie właśnie pod ceny transferowe i podmioty powiązane jakichś rocznych statystyk.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2017-04-03, 14:38   

Ministrant tak szybko nam dorasta :(

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2017-04-03, 15:18   

Szponek napisał/a:
Ministrant tak szybko nam dorasta :(

W tym roku wypiłem też już na ten moment więcej piwa niż przez cały poprzedni :( Raciborskie :yeah:
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2017-04-03, 18:30   

tzn. ile? 4? :)

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2017-04-03, 18:48   

Mephisto napisał/a:
tzn. ile? 4? :)

5, ale ostatnie bezalkoholowe.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Odpowiedz do tematu