Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sepultura
Autor Wiadomość
Prismatic 

Wysłany: 2005-04-04, 21:16   Sepultura

Co myślicie o tej death/thrashowej kapeli ? Piszcie swoje opinie itd. Jeśli chodzi o ich twórczość PRZED odejściem Maxa, to wiadomo... klasyka... Chaos A.D. i Roots w top 10 moich ulubionych krazkow.

Solvar 

Wysłany: 2005-04-04, 21:19   

Sepultura to Max C. tak jak Black Sabbath to Ozzy S. Sepulturę można podciągnąć pod thrash ale jednak bardziej jest to Death. Mój ulubiony album to Chaos AD

Hegron 

Wysłany: 2005-04-04, 21:43   

Zgadzam się z przedmówcą, Chaos AD jest najlepsza, ale czy to taki death to nie jestem przekonany. A co myślicie o "nowej" Sepulturze, z tym murzynem na wokalu?

Prismatic 

Wysłany: 2005-04-04, 21:48   

Szczerze ? To już nie to samo i niestety, moim zdaniem, niewypał.

Hegron 

Wysłany: 2005-04-04, 22:47   

Ja nie cierpie Dio, a Green...no właśnie, tak go zwą, faktem jest, ze nie sprawdził się w swej roli, ale też nie podoba mi się Soulfly w któym teraz gra Max, wniosek wg mnie jest taki że Max potrzebuje Sepultury a ona jego, ale to tylko moje zdanie

diab_Los 

Wysłany: 2005-04-05, 07:55   

Morbid Visions, Schizophrenia, Beneath The Remains i Arise - to jest to, co lubię w Sepulturze. Chaos A.D. już mniej (nie wiedzieć czemu...) a Roots - wcale.
Nowych nagrań z Murzynem nie słyszałem...
Ale jeśli są w klimatach Roots, to mi nie zależy...
:wink:

stürmer 

Wysłany: 2005-04-05, 11:38   

świetna kapela, dla mnie bardzo ważna, oni kształtowali mój patrzenie na metal w ogóle. uwielbiam Arise i Beneath To Remains, jednak czasem mogę posłuchać Morbid Visions (z Bestialem) czy Choas AD. Jednak jak patrzę, co dzisiaj się dzieje z Maxem (w tym swoim Soulfly) i z chłopakami z Greenem na wokalu, chce mi się rzykać. Dla mnie Sepultura nie skończyła się na Maxie, skończyła się z przesłuchaniem Roots, na którym są trzy fajne kawałki, a reszta to kicha... Po Against zapierdala nu-metalem...

Bastard 

Ulubiony drink:: modżajto
Wysłany: 2005-04-05, 21:30   

Solvar napisał/a:
Sepultura to Max C. tak jak Black Sabbath to Ozzy S. Sepulturę można podciągnąć pod thrash ale jednak bardziej jest to Death. Mój ulubiony album to Chaos AD

Beneath the Remains jest bardzo thrashowe, zresztą Arise też, skoro South of Heaven Slayera również. Morbid Visions to deathowe grzańsko z mrocznym klimatem [widział kto kiedy koncert Sepy z tego okresu ? Carmina Burana, świece na scenie - black metaaal!!!
Schizophrenia to thrashowy album. Chaos AD już nie lubię, potem tym bardziej.

PRIMITIVE FUTURE !!!
Ostatnio zmieniony przez Bastard 2005-04-06, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  

stürmer 

Wysłany: 2005-04-06, 11:56   

Nikademus napisał/a:
stürmer napisał/a:
Roots, na którym są trzy fajne kawałki, a reszta to kicha...

Które i dlaczego?

roots bloody roots, attiude któraśtam i ratamahatata. pierwszy, podoba mi się strojenie gitar, trochę przytłaczające, a po za tym teledysk z capoeirą był fajny; druga, bo da się jej w miarę słuchać; trzecia, bo ma fajny klimat, mam tylko nadzieję, że zrobiono ją "nie na poważnie"..

Cytat:
Morbid Visions to deathowe grzańsko z rocznym klimatem [widział kto kiedy koncert Sepy z tego okresu ?

widziałem jedynie koncert uwieczniony na Under Siege, ale mam bootlegi ze starych koncertów Sepki.

Bastard 

Wysłany: 2005-04-06, 15:20   

Cytat:
Morbid Visions to deathowe grzańsko z rocznym klimatem [widział kto kiedy koncert Sepy z tego okresu ?

widziałem jedynie koncert uwieczniony na Under Siege, ale mam bootlegi ze starych koncertów Sepki.[/quote]

US było już dużo później. okres Morbid Visions można bez wahania nazwać prawie black metalem - klimat robili tak spokojnie. Oglądałem jakiś bootleg, z fatalną jakością, ale klimat zabija.

stürmer 

Wysłany: 2005-04-06, 21:34   

wiem, bo US dokumentuje trasę Arise :)
a w końcu Sacrofago narodziło się z Wagnera Antichrista, który w Sepce darł ryja u zarania dziejów Grobowca..

Matis 

Wysłany: 2005-04-23, 22:28   

Sepultura zajebisty Thrash'owy zespol Roots, Chaos A.D dwie plyty ktore mi sie najbardziej podobaja ;] restza mniej... Sepa bez Maxa to nie to samo...

Bastard 

Wysłany: 2005-04-27, 11:01   

Matis napisał/a:
Sepultura zajebisty Thrash'owy zespol Roots, Chaos A.D dwie plyty ktore mi sie najbardziej podobaja ;] restza mniej... Sepa bez Maxa to nie to samo...

reszta, to znaczy również Schizophrenia, Beneath the Remains czy Arise ???

HELLmoodt 

Wysłany: 2005-04-30, 11:03   

dla mnie Sepultura upadła wraz z odejściem Maxa. to już nie jest ta sama muzyka, ten sam klimat i ten sam zespół. :cry: nowy skład nie jest wcale zły ale nie stworzą już nigdy czegoś co mogło by się równać z Morbid Visions, Beneath the Remains(rządzi!!!), Roots czy Chaos A.D.

chudy

Wysłany: 2005-05-09, 21:28   

Sepultura obok Slayera i Metalliki jest dla mnie najważniejszym zespołem. Od tych kapel zaczynałem przygodę z hewi metalem. Ale Sepultury uwielbiam tylko wg mnie św trójcę czyli Schizophrenia, Beneath... i Arise. Chaos też jest niezły. Dwie pierwsze też mogą być. A od Rootsa już się niestety Sepulturą przestałem interesować :mrgreen:

Odpowiedz do tematu