Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Motorhead - przewodnik początkującego fana
Autor Wiadomość
Cayanis 

Wysłany: 2005-07-15, 09:57   Motorhead - przewodnik początkującego fana

Obejrzałem w nutach parę riffów starej dobrej kapeli o nazwie Motorhead i... no cóż chyba rację mają ci co mówią że muzyka tego zespołu jest genialna w swej prostocie. Kapela jest legendą i słyszalem o niej nieco, ale z płyt zaledwie jedną i to pobieżnie. O ile znacie Motorhead - które płyty są Waszym zdaniem godne polecenia ? Rock'n roll to trochę nie mój klimat i ciężko byłoby mi przesłuchać ponad 20 albumów... chodzi o czas...

TRUEposh 

Wysłany: 2005-07-15, 11:06   

Hhmm na początek posluchaj sobie Ace Of Spades ,Inferno ,Overkill ,1916 .Motorhead to swietna kapela polecam .

Bad Guy 

Wysłany: 2005-12-27, 14:40   

Ostatnio odkryłem też płytkę "Bastards", również warta polecenia ("Don't Let Daddy Kiss Me" :razz: )

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2005-12-27, 14:42   

Motorhead jest zajebisty - najlepsza płyta : No Sleep Til Hammersmith - wymiatająca - uwielbiam takie koncertówki
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2005-12-27, 19:40   

genialna kapela-pierdolony rock'n'roll w czystej postaci.ktora plyta najlepsza?nie wiem,wszystkie sa takie same :wink:
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Rockfan 

Wysłany: 2005-12-28, 04:38   

1916-piękny song o 1 wojnie światowej :(

F.Drake 

Wysłany: 2006-01-02, 10:31   

Moim zdaniem najfajniejsze są : "Overkill", "Ace of spades", "Iron fist", "Anther perfect day"....
Jeśli natomiast mowa o czymś "przekrojowym" to polecam "The best of Motorhead- deaf forever"

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-01-06, 12:35   

motorhead to kapela od ktorej zaczynalem : kiedys dawno temu puszczali w radio (chyba program 3) cale plyty metalowe i wtedy wlasnie puscili motorhead jakas koncertowka. kurde pol nocy siedzialem nad komunistycznym cudem techniki czyli - radiomagnetofon Kasprzak, z palcem na klawiszu nagrywania - bo sie sam nie nagrywal :lol:

Mureq 
erectus

Wysłany: 2006-04-07, 21:08   

Faktycznie koncertówka "No sleep till hammersmith" jest rozwalająca... I ten ryk wokalisty po którejś z rzędu piosence...Świetne :D

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-04-13, 21:09   

Mephisto napisał/a:
genialna kapela-pierdolony rock'n'roll w czystej postaci.ktora plyta najlepsza?nie wiem,wszystkie sa takie same :wink:

nie ma najlepszej wszystkie sa 666/10

Jack the Nipper 
Crazy Gang

Wysłany: 2006-04-13, 21:41   

Moim zdaniem - Orgasmatron.

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-04-15, 11:15   

no a np. utworek dont waste your time (sacrifice) - z pianinkiem lodzio miodzio :twisted:

TRUEposh 

Wysłany: 2006-04-16, 07:14   

CODE IS RED napisał/a:
no a np. utworek dont waste your time (sacrifice) - z pianinkiem lodzio miodzio :twisted:

pianinko i saksofon ;) ten kawałek to totalny motorheadowy rock'n' rollowy czadziorek ;) Ale lepsze było Going To Brazil albo Angel City;)

Stinkfist 

Wysłany: 2006-04-17, 12:10   

Albo kawałek Road Crew totalnie rozpierdalajacy z zajebistym tekstem :D albo jeszcze Louie Louie taki miłosno-bekowo-pozytywny. Zawsze na lekcjach albo jak sie nawalimy to ryczymy z kumplem na cale gardlo "louie Louie ajajajoj" :lol: Zajebista kapela... Z plytek to polecam oczywisce Ace of spades i płytke z 1996 roku Overnight Sensation...

Phantom_Lord

Wysłany: 2006-04-21, 17:13   

Ja tam zajebiście lubię Inferno, świetny album. Życzę wszystkim grajkom aby w wieku lemmy`ego nagrywali płyty z takim ogniem. Co do wcześniejszych rzeczy to lubie posłuchac większości albumów bez wskazania na najlepszy.

Odpowiedz do tematu