Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Testament
Autor Wiadomość
staszekkk

Wysłany: 2005-08-21, 12:07   Testament

Co sądzicie o tej kapeli, wg mnie, chłopaki grali i nadal grają niezłą muzę.

betton 

Wysłany: 2005-08-22, 12:03   Re: Testament

staszekkk napisał/a:
Co sądzicie o tej kapeli, wg mnie, chłopaki grali i nadal grają niezłą muzę.
a powiesz cos więcej o tej kapeli? Testament to dośc płynne pojęcie...

aRo 

Wysłany: 2005-08-22, 14:35   

bardzo fajne granie :D w sumie zespol legenda thrashu

Shavrash 
Unchained Wolf

Wysłany: 2005-08-22, 14:47   

co to dużo gadać... trzeba posłuchać bo słowami Testament opisac jest zbyt ciężko :P

betton 

Wysłany: 2005-08-22, 14:53   

Shavrash napisał/a:
co to dużo gadać... trzeba posłuchać bo słowami Testament opisac jest zbyt ciężko :P
od którego albumu trzeba zacząć?

aRo 

Wysłany: 2005-08-22, 15:05   

The Gathering - zacznij od tego

betton 

Wysłany: 2005-08-22, 15:12   

aRo napisał/a:
The Gathering - zacznij od tego
a nie wydaje ci się, że to nie jest płyta charakterystyczna dla Testamentu? ze starego składu jest tam tylko Peterson i Chuck - reszta to mix - 2 ex-Death i Lombardo; no i chyba jest dużo mocniejsza niż wczesniejsze krążki - no, może jest podobna do Demonic... ale z Souls Of... Legacy, New Order ma raczej niewiele wspólnego... tak mi się przynajmniej wydaje

Shavrash 
Unchained Wolf

Wysłany: 2005-08-22, 15:48   

no ja bym radzil The Legacy na początek bo jak ci sie ta płyta nie spodoba to już raczej zdania nie zmienisz

TRUEposh 

Wysłany: 2005-08-23, 07:08   

ja najbardziej lubie the gathering i demonic (ehh ten ciężar) :) ale i stare płyty też są świetne .Słuchałem wczoraj New Order i Legacy i byłem pod wrażeniem .Szkoda że Chlaściak nie został w tym zespole bo ponoć na trasie dobrze sobie radził :] NO ale ciesze sie ze na perce został (?) Paul Bostaph ,nie ma lepzesgo zastępcy dla Lombardo niż on .A własnie nie wiem bo Bostaph gra z Exodusem i ni ewiem własnie czy nie odszedł z Testamemntu ,wie ktos cos na ten temat ? Jaak wygląda obecny skład Amerykanów ?

betton 

Wysłany: 2005-08-23, 11:16   

Shavrash napisał/a:
no ja bym radzil The Legacy na początek bo jak ci sie ta płyta nie spodoba to już raczej zdania nie zmienisz
czemu tak uważasz? na dobrą sprawę Legacy ma niewiele wspólnego z Low, Demonic czy the gathering

Shavrash 
Unchained Wolf

Wysłany: 2005-08-23, 13:40   

to moje subiektywne odczucia... to był pierwszy album jaki usłyszałem Testament i teraz w kazdym pozniejszym albumie Testamentu slysze the Legacy :P (pozatym zawsze mowilem ze najlepiej zaczynac od 1 albumu)

betton 

Wysłany: 2005-08-23, 13:47   

Shavrash napisał/a:
to moje subiektywne odczucia... to był pierwszy album jaki usłyszałem Testament i teraz w kazdym pozniejszym albumie Testamentu slysze the Legacy :P (pozatym zawsze mowilem ze najlepiej zaczynac od 1 albumu)
nie obraź się, ale.... mam wrażenie jakbym krowe obcęgami doiła... żadnego konkretu w tych twoich wypowiedziach

Shavrash 
Unchained Wolf

Wysłany: 2005-08-23, 13:54   

bo ogolnie w moich wypowiedziach jest malo konkretów :P ale o Testamencie poprostu nie umiem mówic dlatego sugeruje żeby przesłuchać a że najbardziej typowym albumem Testamentu jest dla mnie the Legacy (chociaz nie słyszałem ich najnowszych) to go zaproponowałem... mam za mało punktów zaczepienie bo nijak Testament porównywać do Kreatora, Exodusa czy chociażby Metallici (bo te 3 zespoły kreaowały moje pojęcie thrashu) te 4 zespoły są do siebie zbyt podobne i jednocześnie zbyt różne... troche namieszałem ale co tam :P

(chociaż moze to dlatego ze o Testamencie wiem o wiele za mało niz byc chcial)

betton 

Wysłany: 2005-08-23, 14:02   

hm... jak to powiedzieć - znam stosunkowo dobrze dyskografię TESTAMENTU - chciałabym się po prostu powymieniac uwagami... :klotnia:

staszekkk

Wysłany: 2005-08-23, 19:53   

Testament- hehe co moge wiecej pwoeidzeć?? Hmm wiele rzeczy, moze zaczne od tego- pisaliscie wczensiej o The Gathering- nie ulega wątpliwości, że płyta ta to zupełnie inna muza niz ta która chłopaki grali wczesniej- powód czesciowa zmiana składu i szukanie nowych rozwiazan. Jest to płyta bardzo dobra- gorąco jak kazdemu polecam, jednak powli, jesli chodzi o Testament to trzeba zacząc słcuahc Go od pczoatku ich twórczosci czyli od roku 1987- keidy to w pierwotnym skałdzie powstała płyta The Legacy . Po zapoznaniu sie z tą płyta polecam stoipniowe pzaonwanie nowcyh. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu