Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Testament
Autor Wiadomość
Goat 

Wysłany: 2017-02-01, 00:03   

Ja tam zawsze miałem ich w dupie, przesłuchałem rzekomo najlepszy The Legacy i The Gathering, dupy nie urwało, druga liga thrashu

pajt

Wysłany: 2017-02-01, 08:37   

Mam to samo. Z tym że lżejsze "The Ritual" postawiłbym przed "The Gathering". Imo wpływy death metalu wcale nie poprawiają jakości tego drugiego.

gb1410 

Wysłany: 2017-02-01, 22:20   

kornel13 napisał/a:
Powiedz mi co ten biedny Testament ma jeszcze wymyślić :D Łupią to co potrafią.

Wszystko jest poprawne. Thrash metal prosto z definicji.
Brak tu duszy, spontaniczności, oni nawet chyba nie mieli radości z nagrywania tej płyty.
Ostatnie trzy płyty tak samo oceniam. Nie ma do czego się przyczepić a wracać się nie chce.

Endrju 

Wysłany: 2017-02-02, 15:38   

gb1410 napisał/a:
Ostatnie trzy płyty tak samo oceniam. Nie ma do czego się przyczepić a wracać się nie chce.

A to chyba problem z całym Testamentem jako takim. Kiedyś bardzo lubiłem, dalej dobrze wspominam ale jakoś nie pamiętam kiedy ostatnio cokolwiek puściłem od nich.

RPA 

Wysłany: 2017-02-13, 14:04   

kornel13 napisał/a:
Powiedz mi co ten biedny Testament ma jeszcze wymyślić :D Łupią to co potrafią.

Takie nazwiska jak Skolnick, DiGiorgio czy Hoglan (BTW, skąd ci dwaj ostatni w składzie? Lepsze kapele poupadały?) powinny gwarantować coś, co choć na milimetr odstaje od szablonu.

kornel13

Wysłany: 2017-02-13, 16:08   

RPA napisał/a:
Takie nazwiska jak Skolnick, DiGiorgio czy Hoglan (BTW, skąd ci dwaj ostatni w składzie? Lepsze kapele poupadały?) powinny gwarantować coś, co choć na milimetr odstaje od szablonu.

Idąc tym tokiem rozumowania to takie nazwiska jak Hetfield, czy Mustaine też powinny gwarantować coś wyjątkowego a tak nie jest.
Większość artystów się po prostu zużywa po jakimś czasie - kończą im się pomysły i to dopadło Testament.
Od kilku albumów łupią to samo, ultrasom się to raczej podoba, hajs się zgadza więc po cholerę kombinować. Zobacz co się stało z Morbid Angel jak im wpadło do głowy być innowacyjnym.

RPA 

Wysłany: 2017-02-14, 00:51   

kornel13 napisał/a:
RPA napisał/a:

takie nazwiska jak Hetfield, czy Mustaine też powinny

wut? A co ma Hetfield i Mustaine do takiego Digiorgio czy Hoglana? Chyba tylko tyle, że i na jednych, i na drugich mówi się "muzyk". BTW Mustaine nagrał teraz względnie odważną płytę (inna sprawa, że chujową), zaś Hetfield nie jest stricte rockmanem od kiedy został gwiazdą pop, czyli jakoś niedawno, ze 20 lat temu. Porównywanie ich do założycieli m.in. Dark Angel i Sadus, członków Autopsy, Death, Exodus, SYL, a nawet... Testament (z czasów The Gathering)? Jak dla mnie niesmaczne.

kornel13

Wysłany: 2017-02-14, 01:01   

Chodzi mi o to że i jedni i drudzy nagrywali bardzo dobre rzeczy swojego czasu (temu nie zaprzeczysz) i tak samo i jedni i drudzy "trochę" się już wypalili ;)

Ostatni Megadeth odważny? Z której strony?
Super Collider był odważniejszy :)

RPA 

Wysłany: 2017-02-14, 01:12   

Myślałem, że Super Collider jest ostatnia ;)
Chyba jest różnica w graniu świeżych rzeczy ostatni raz jako nastolatek i piłowaniu w tym samym bandzie całe życie, a lekkim przyprószeniem siwizną? Hoglan prawie co rok nagrywa płytę z kim innym, a jeszcze 10 lat temu napierdalał dziwadła u boku Townsenda. Poza tym mając w łapach takie pokłady techniki, jak każdy z obecnych członków Testament (poza Billym :p) nie jest wcale ciężko wymyślić i wdrożyć choć trochę bardziej niestandardowe rozwiązania.

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2017-02-15, 08:46   

Rudy wygrał Grammy.

Szach mat!

Endrju 

Wysłany: 2017-02-15, 20:43   

Szponek napisał/a:
Rudy wygrał Grammy.

Szach mat!

Czyli Mustaine = Penderecki!!!111oneone