Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Guns n' Roses
Autor Wiadomość
SLAYER666 

Wysłany: 2006-01-02, 18:49   Guns n' Roses

Znana chyba wszystkim kapela... mam nadzieję, że nie będzie trzeba nikomu jej przedstawiać. Legendarna już grupa rockowa przypomniała mi się ostatnio na sylwestrze, gdy w głośnikach zabrzmiała Ich ballada, niestety nie pamiętam jej nazwy... zresztą jak i większości ich utworów (mam przez to teraz kompleksy... hehe). Ogólnie co sądzicie o nich?
Jakie płyty lubicie/ nie lubicie?...

P.S. Zdziwił mnie mocno fakt, że nikt przede mną (8)) nie założył tematu o takim klasyku.

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2006-01-02, 19:10   

Appetitte for Destruction wymiata - potem już było różnie ale tutaj pokazali klasę że hej!
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2006-01-02, 19:54   

nigdy nie przepadalem za tym zespolem.podoba mi sie pare kawalkow i gra Slasha ktory jest bardzo dobrym gitarzysta.jesli mialbym wybierac ,to juz wole ten caly Velvet Revolver,w ktorym gra kilku czlonkow Gunsow.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Eternal_hate 
Sodomized by satan

Wysłany: 2006-01-02, 21:05   

kawlki ktore lubie mozna policzyc na palcach 2 rak najwyzej

Merlin 

Wysłany: 2006-01-02, 21:24   

pierwsza kapela jaką słyszalem ;)
mam do niej sentyment ale jakos nie potrafie wymienic wszystkih plyt czy nazw piosenek ;P
Welcome to the jungle ... :D no maja sporo fajnych piosenek :) kiedys to byl na nich szal ;)
kiedys kuzyn ze swoimi kolegami jak mieli z 12 lat czy cos kolo tego to na wiosce gdzie mieszkali w mini playback show na festynie grali chyba "Welcome to the jungle" :D smiesznie wygladali :P zreszta jednym z tych kolesi jest chyba teraz gitarzysta Tehace ;)
pamietam jeszcze jaki byl dol jak moj magnetofon wciagnla ich kasete :/

soe6 

Wysłany: 2006-01-03, 09:29   

The Spaghetti Incident to jedna z pierwszych kaset jakie kupilem, spodobala mi sie czaszka na okladce i "plomienie w tle", ktore pozniej okazaly sie byc makaronem :mrgreen:
W sumie nigdy specjalnie fanem ich nie bylem, ale lubie czasem posluchac, bo grali naprawde dobrze. Z ulubionych kawalkow ktorych nazwy w miare pamietam to: Ain't if fun, November Rain, Welcome to the jungle, Don't Cry

Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2006-01-05, 04:06   Re: Guns n' Roses

SLAYER666 napisał/a:
przypomniała mi się ostatnio na sylwestrze, gdy w głośnikach zabrzmiała Ich ballada, niestety nie pamiętam jej nazwy... .

Don't Cry albo Noverber Rain... to zawsze leci :wink:

No a z kapelki miałem całą dyskografię - co ciekawe - większość obecnie BMowców jakich znam zaczynała właśnie od G'n'R hehe :D

Use your Ilusion I i II to swego rodzaju uczta dla fanów Rocka 0 i chyba jeden z ostatnich prawdziwie Rockowych albumów... Spaghetti... jush srednio mi się podobało (Appetitte for Destruction - to nie ich kawałek - zresztą tam same covery są)...
No i pierwsza płytka bardzo surowa ze sporymi wpływami Punk i HC... Ale tesh zajebista...

Jedyne co wkurwiało to ich koncerty... Popisywali się niemiłosiernie, a jak się miało jeden - starszy - koncert, to tak jakby się miało wszystkie... Te same wstawki i przerywniki, te same utwory (cały materiał), wszystko zajebiście brzmieniowo i oczywiście żadnych pomyłek.. bleh bleh... nie lubię takich koncertów :wink:

7711150 - tylko konkretnie!

http://www.youtube.com/watch?v=15SozetMxvQ

Rockfan 

Wysłany: 2006-01-05, 17:37   

Przetrwali czasy gdy na MTV można było zobaczyć bande gości w brudnych swetrach(lata 90) :razz: .Wielka szkoda że Axl wszystko spieprzył,i teraz pajacuje(Nowi gunsi,album nie wydany od ośmiu lat).O wiele lepiej radzi sobie reszta chłopaków,urzędująca w Velvet revolwer(akurat nie lubie)sprzedając 2 miliony płyt(duże osiągnięcie).Trzeba mieć talent by wypracować takie hity jak:Don't cry(aczkolwiek ograne)November rain(widzieliście video?),So fine czy Welcome to the Jungle( z tych szybszych).

Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2006-01-06, 01:42   

Wideo do November Rain? Takie sobie, choć polewkowo Slash z solówką wychodzi... ostra scena :D

No a teraz to chuj nie wiem co robią... Ostatnio usłyszałem, że GnR bedą grali bez Axla, ale w starym składzie...

soe6 

Wysłany: 2006-01-06, 14:54   

hehehe w teledysku do Don't cry Slash tez ma scene z wygibasami z gitara na pustyni... taki fetysz? :lol:

kotek 

Wysłany: 2006-01-07, 09:50   

uwielbiam ich za welcome to the jungle.zajebisty utwor.respect dla AXELA

Burning_Angel 

Wysłany: 2006-01-07, 10:27   

Kiedyś słuchałem. Fajne mają koncerty :razz:

Rockfan 

Wysłany: 2006-01-08, 22:49   

Każdy chyba tego słuchał gdy byli na szczycie.

Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2006-01-09, 00:00   

Ponoć Use your Ilusion sprzedali w ponad 15milionach... To jeden z najlepszych wyników w historii :roll:

Merlin 

Wysłany: 2006-01-09, 23:47   

glany sobie mialem szmata wytrzec zeby jakos lepiej wygladaly i jak sie matki pytalem o jakis kawal materialu to mi dala moja stara (po kuzynie) koszulke Gunsów wlasnie ;) oderwalem rekaw ...... czystsze glany mam ;P

Odpowiedz do tematu