Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pantera
Autor Wiadomość
Klerikal_Hell

Wysłany: 2011-07-24, 14:32   

Industrial napisał/a:
Klerikal_Hell napisał/a:
Endrju napisał/a:
Killim, szkoda czasu na nich, masz 'tyle nieprzesłuchanych płyt', że naprawdę warto zająć się czymś lepszym ;)

Tak bo Endrju tak mówi i tak ma być.

Zgadza się, bo i słusznie on rzecze :)

To napisz do Bravo że tak ma być i chuj.Jak opublikują to uratujesz wiele niewinnych Emo przed tą straszną muzą.

Industrial 

Wysłany: 2011-07-24, 15:56   

Pantera jest jednym z najbardziej przereklamowanych zespołów moim zdaniem ;) Sa dziesiatki lepszych. Po prostu.
You dispensed it and we drank it

Klerikal_Hell

Wysłany: 2011-07-24, 16:27   

Pewnie że są lepsze co nie zmienia faktu że posłuchać warto.Poza tym każdy zespół bawi na innej płaszczyźnie.Jesli chcesz mroku to włączasz to co Ci ten mrok daje ,chcesz się napić wódki włączasz Mercyful Fate , chcesz poczuć power włączasz Pantere,chcesz się poczuć jak na budowie metra włączasz Beherit - The Oath Of Black Blood ,chcesz się pożygać to też zarzucasz Beherit - The Oath Of Black Blood :)

Jack the Nipper 
Crazy Gang

Wysłany: 2011-07-24, 19:27   

Industrial napisał/a:
Pantera jest jednym z najbardziej przereklamowanych zespołów moim zdaniem ;) Sa dziesiatki lepszych. Po prostu.

Zgoda, przy czym zmieniłbym "dziesiątki" na "setki".

Klerikal_Hell

Wysłany: 2011-07-24, 20:09   

Powiadasz setki ? Gratuluje szerokich horyzontów .Pewnie masz tyle muzy do przesłuchania że nie masz czasu włączyć odtwarzacza :) .Twoja wypowiedz i tak nie zmieni faktu że Pantera to jeden z najlepszych zespołów metalowych.A skoro już wspominasz o setkach to zarzuć kilka tytułów chętnie posłucham bo ciekawy jestem.

Mariner 

Ulubiony drink:: Piwo
Wysłany: 2011-07-24, 20:20   

Trzymając się thrashu to będzie tak...
Slayer ,wczesny Kreator ,Sodom ,Protector ,Exhorder ,Overkill ,Dark Angel ,wczesna Sepultura ,Morbid Saint ,Nuclear Assault ,Vio-Lence ,Coroner ,TestAment ,Sadus ,Forbidden ,wczesny Anthrax i Exodus ,Demolition Hammer ,Onslaught ,Destruction

w moim odczucie są to lepsze zespoły od Pantery ,wystarczy?

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2011-07-24, 20:22   

Klerikal_Hell napisał/a:
Powiadasz setki ? Gratuluje szerokich horyzontów .Pewnie masz tyle muzy do przesłuchania że nie masz czasu włączyć odtwarzacza :) .Twoja wypowiedz i tak nie zmieni faktu że Pantera to jeden z najlepszych zespołów metalowych.A skoro już wspominasz o setkach to zarzuć kilka tytułów chętnie posłucham bo ciekawy jestem.

Za całym szacunkiem do Pana, ale tu prawie nikt nie lubi Pantery. A Pańska próba zmiany tego statusu tylko sprawę pogarsza. Miłego pisania o muzyce, i bez spięć!

Mariner napisał/a:
Slayer ,wczesny Kreator ,Sodom ,Protector ,Exhorder ,Overkill ,Dark Angel ,wczesna Sepultura ,Morbid Saint ,Nuclear Assault ,Vio-Lence ,Coroner ,TestAment ,Sadus ,Forbidden ,wczesny Anthrax i Exodus ,Demolition Hammer ,Onslaught ,Destruction

jakiej pojemności masz dysk do pomieszczenia tego wszystkiego?

Klerikal_Hell

Wysłany: 2011-07-24, 20:34   

Szponek napisał/a:
Za całym szacunkiem do Pana, ale tu prawie nikt nie lubi Pantery. A Pańska próba zmiany tego statusu tylko sprawę pogarsza. Miłego pisania o muzyce, i bez spięć!

Z całym szacunkiem do szanownego grona tego forum.To po chuj zakładać takie forum? Napiszcie konkretnie że forum jest dla lubiących DIO czy czego tam słuchacie i będzie git.
Nie wszedłem tutaj reklamować Pantery ani innej muzy którą lubię tylko żeby poznać cos czego nie słyszałem ,poczytać komentarze ,wymienić informacje i spostrzeżenia.Ja nie wymagam od nikogo żeby słuchał Pantery wyrażam tylko swoje poglądy.

[ Dodano: 2011-07-24, 20:38 ]
Mariner napisał/a:

A w moim kilka z ww jest na poziomie ,kilka to kiła , kilku nie znam ale zaraz posłucham.Proszę też pamiętać że to tylko moje prywatne odczucia.

GrzesiekP 

Ulubiony drink:: szklanka z wódką
Wysłany: 2011-07-24, 20:42   

Jednak z całym szacunkiem dla Pana, ale Pan jest pierdolnięty.

Panterę lubię, a co.

Klerikal_Hell

Wysłany: 2011-07-24, 20:54   

To do mnie czy do Szponka ?

Ravage 
cały on

Wysłany: 2011-07-24, 21:48   

Mariner napisał/a:

takie trzymanie to chuj co warte
jak porównywać Pantere do wczesnego Kreatora Slayera wczesnych Sepultur i większości wymienionych zespołów przez Ciebie
przecież to całkiem inna bajka

swoją drogą MOIM ZDANIEM to zespół zasłużony i kultowy, że nie na tym forum - bywa i tak
ten zespół to czysta moc i chwytliwe kompozycje bez żadnych podtekstów
chciałbym żeby ktoś mi polecił jakiś album z podobnego grania który jest lepszy od Far czy Vulgar

można mieć setki innych kapel do poznania i do polubienia , ale dlatego że nie lubi się takiej muzy jaką gra pantera a nie dla tego że to chujowy zespół, bo chyba trzeba być głuchym żeby takie farmazony gadać

no chyba że tak jak kolega Mariner zestawia się to z Endless Pain czy Morbid Vision :hahaha:

Mariner 

Ulubiony drink:: Piwo
Wysłany: 2011-07-25, 10:32   

Cytat:
no chyba że tak jak kolega Mariner zestawia się to z Endless Pain czy Morbid Vision :hahaha:

Pantere slucham ale nie siedzę za bardzo w podobnych klimatach ,zresztą chciał zespoły lepsze ale niekoniecznie grające w tym stylu ;-)

GrzesiekP 

Ulubiony drink:: szklanka z wódką
Wysłany: 2011-07-26, 16:37   

Klerikal_Hell napisał/a:
To do mnie czy do Szponka ?

Oczywiście, że do Szponka. Przecież to pizda jest. Słucha jakiegoś progrocka i w ogóle. Raz posłuchałem sobie od niego jakiegoś Emersona, Lake & Palmer i w ogóle gówno totalne, o czym w temacie o progrocku przeczytać możesz. A to Porcupine Tree to już w ogóle do kitu. Nudne to to, nie rotten? ;)

Killim 
Chrześcijanin

Ulubiony drink:: Koktajl Mołotowa
Wysłany: 2011-07-26, 17:06   

GrzesiekP napisał/a:
A to Porcupine Tree to już w ogóle do kitu. Nudne to to, nie rotten? ;)

Żarty czy nie, ale przesadzasz Grzegorzu :nonono:

A rotten kiedyś w dziale "zabawa" wybrała spośród czterech zespołów akurat PT jako najlepszy :D
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2011-07-27, 00:38   

Ona się nie odezwie, bo wie, że pterodaktyl niczym Ugin czuwa!

Odpowiedz do tematu