Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sadus
Autor Wiadomość
Black Beast 
Speed Metal Punk

Wysłany: 2006-02-22, 12:57   Sadus

Co myślicie o tej genialnej kapeli? Jak wam sie podoba nowa płyta? Jak dla mnie "Out For Blood" to zdecydowanie jedna z najlepszych płyt jakie słyszałem w ostatnich miesiącach, leży mi sie nie mniej niż "Swallowed In Black" :twisted: Jak wam się podoba kawałek(Crazy) w którym Billy z Testament udziela się wokalnie? jak dla mnie płyta monument i godny następca "Elements Of Anger"

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-03-11, 18:43   

a ja sie zawiodlem na nowym sadusie :(

PonuryHipis

Wysłany: 2006-03-11, 19:33   

zgadzam się z przedmówcą :( sadus niestety nie odbiega od złośliwego trędu panującego wśród metalowych kapel-coraz to kolejne płytki są coraz słabsze-co potwierdza ostatni krążek sadusa

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-03-11, 19:43   

PonuryHipis napisał/a:
sadus niestety nie odbiega od złośliwego trędu panującego wśród metalowych kapel-coraz to kolejne płytki są coraz słabsze

Jedna z kolejnych 'zlotych madrosci'? :lol:

Black Beast 
Speed Metal Punk

Wysłany: 2006-03-11, 20:10   

Pomijając milczeniem bzdurne teorie na temat poziomu kolejnych płyt, należałoby zauważyć że akurat nowy Sadus jest krążkiem bardzo dobrym, nawet biorąc pod uwagę czyjeś ewentualne preferencje lub uprzedzenia - tak jak "Coma of Souls" czy "Altars of Madness", nawet jak komuś nie leżą to nie da się zaprzeczyć że to dobre płyty. A już to że osobie która lubi muzykę Sadus nowa płyta wydaje się słaba zakrawa mi na absurd. A teraz tak z czystej ciekawości: która płyta Sadus sie szanownym panom najbardziej podoba? :>

PonuryHipis

Wysłany: 2006-03-11, 22:07   

nun sogoth pls. odpierdol sie ode mnie

Ifrit 

Wysłany: 2006-03-11, 22:13   

nawet czyjes ksywki nie umiesz dobrze przepisac :lol:
I am the most conquering One

PonuryHipis

Wysłany: 2006-03-11, 23:14   

pierdolę jego ksywkę....i w sumie jego samego też :)

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-03-12, 19:18   

Black Beast napisał/a:
Pomijając milczeniem bzdurne teorie na temat poziomu kolejnych płyt, należałoby zauważyć że akurat nowy Sadus jest krążkiem bardzo dobrym, nawet biorąc pod uwagę czyjeś ewentualne preferencje lub uprzedzenia - tak jak "Coma of Souls" czy "Altars of Madness", nawet jak komuś nie leżą to nie da się zaprzeczyć że to dobre płyty. A już to że osobie która lubi muzykę Sadus nowa płyta wydaje się słaba zakrawa mi na absurd. A teraz tak z czystej ciekawości: która płyta Sadus sie szanownym panom najbardziej podoba? :>

mysle ze porownywanie nowej plytki sadusa i wogole sadusa do kreatora i morbid angel jest lekkim nieporozumieniem. podajesz np. altars of madness - plytka ktorej powinni pomnik postawic za wklad z muzyke death metalowa , coma of souls - zdaniem wiekszosci userow na forum ostatnia wielke plyta kreatora.
odpowiadajac na twoje zaciekawienie bardzo podobala mi sie plytka sadusa - a vision of misery.
dlaczego sie zawiodlem na nowym sadusie? - spodziewalem sie lepszego brzmienia, spodziewalem sie swiezszych riffow. nie napisalem ze plytka jest zla poprostu spodziewalem sie czegos znacznie lepszego niz to co panowie zaproponowali.

[ Dodano: 2006-03-12, 19:35 ]
PonuryHipis napisał/a:
... złośliwego trędu panującego wśród metalowych kapel-coraz to kolejne płytki są coraz słabsze...

nie zgadzam sie z twoja teoria bo posluchaj sobie np. nowego bolt thrower, nowego grave , nowego dismember, nowe hipocrisy itd bo przykladow jest w cholere ze mozna caly czas grac zajebiscie albo wrocic do zajebistego poziomu

Ravage 
cały on

Wysłany: 2006-03-15, 10:13   

CODE IS RED napisał/a:

mysle ze porownywanie nowej plytki sadusa i wogole sadusa do kreatora i morbid angel jest lekkim nieporozumieniem. podajesz np. altars of madness - plytka ktorej powinni pomnik postawic za wklad z muzyke death metalowa , coma of souls - zdaniem wiekszosci userow na forum ostatnia wielke plyta kreatora.

co do morbidów może sie i zgodzę, ale z tym Kreator'em żeś przegial pałe :lol:
pozatym o ile pamietam na forum jest sporo osób które uwielbia chociażby Violent Revolution ;) wiec takie teksty sa wogole nei na miejscu :|

Black Beast 
Speed Metal Punk

Wysłany: 2006-03-15, 18:06   

Faktycznie jeśli chodzi o "Ołtarze Szaleństwa" to lepiej zostawić je w spokoju bo w pełni zgadzam się że to płyta niemalże doskonała. Tyle że mi nie chodzi o bezpośrednie porównywanie tych kapel do Sadusa bo wszystkie grają totalnie odrębną muzykę, miałem na mysli to że jest to płyta niezaprzeczalnie dobra, może nie leżeć komuś kto pokochał w Sadusie tempa ze "Swallowed In Black", ale wydaje mi się że już każdy, komu podobało sie "Elements of Anger" będzie płytą zachwycony. Ponadto argument z brzmieniem jest tu wybitnie nie na miejscu - bo akurat brzmienie jest tu wiecej niż dobre, a co do świeższych riffów to nie do końca rozumiem o co Ci chodzi - fakt płyta jest mniej riffowa, zwłaszcza w porównaniu do 3 pierwszych krążków ale od czasu odejścia Moore'a nie jest to nic nowego...

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-03-15, 19:01   

Ravage napisał/a:

co do morbidów może sie i zgodzę, ale z tym Kreator'em żeś przegial pałe :lol:
pozatym o ile pamietam na forum jest sporo osób które uwielbia chociażby Violent Revolution ;) wiec takie teksty sa wogole nei na miejscu :|

proponuje statystycznie podejsc do tego kreatora i poczytać temat o tym zepole zapisujac kreseczkami ile razy pojawilo " coma of souls" lub " people of the lie" i wtedy sam wywnioskujesz dlaczego napisalem to co napisalem i dlaczego moje teksty sa jak najbardziej na miejscu. - zreszta to nie jest najwazniejsze w kwestii sadusa ale oczywiscie z ciekawosci sobie mozesz przeliczyc :mrgreen:
Black Beast napisał/a:
Ponadto argument z brzmieniem jest tu wybitnie nie na miejscu

kurwa co wy macie z tym - nie na miejscu. ja uwazam ze na nowym sadusie brzmienie jest srednie i to moja opinia wiec uszanuj ja i tyle!! jesli ci sie podoba to oki, ale pozowol mi ocenic po swojemu, a nie pierdolic " nie na miejscu"
porownalem sobie brzmienia nowki z plytka - a vision of misery i stwierdzam ze bardziej podoba mi sie ( powtarzam mi!!!!!! ) a vision of misery

Ravage 
cały on

Wysłany: 2006-03-15, 19:34   

z Twojej gadki mozna było wywnioskowac żę Kreator zjebał sie po COmie jak Metalika po czarnym albumie czy inny zespól ktory przezył tylko upadki bo swoich najlepszych lata
tylko o to mi chodziło ...

zeby nie było off topu , nowy Sadus ? jak najbardziej, i do tego ten baaaaaaaas

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-03-15, 20:12   

Ravage napisał/a:
z Twojej gadki mozna było wywnioskowac żę Kreator...

z mojej gadki mozna bylo wywnioskowac tylko tyle iz kreator i morbid angel maja zbyt wielki dorobek zeby powolywac sie na nie oceniajac sadusa. "

Ravage 
cały on

Wysłany: 2006-03-15, 22:46   

CODE IS RED napisał/a:
Ravage napisał/a:
z Twojej gadki mozna było wywnioskowac żę Kreator...

z mojej gadki mozna bylo wywnioskowac tylko tyle iz kreator i morbid angel maja zbyt wielki dorobek zeby powolywac sie na nie oceniajac sadusa. "

trzea by sie cofnac do korzeni i na poczatku omówic to porównanie które przynajmniej moim zdaniem jest nei na miejscu ;)

Odpowiedz do tematu