Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sadus
Autor Wiadomość
Geralt 
Acid Drinker

Wysłany: 2007-02-05, 11:41   

właśnie słucham "Out For Blood".
Jezus, jak ta muza kopie w dupe :) jedna z lepszych płyt jakie dane mi było ostatnio usłyszeć!

JAro

Wysłany: 2007-02-08, 21:24   

Ujme to tak "Out for blood" uwazam za plyte absolutnie rewelacyjna jedna z najlepszych w 2006 roku. To co tam DiGiorgio wyprawia jest po prostu niesamowite! Jesli chodzi o brzmienie to no cuz..... moj sluch jest tak niedoskonaly, ze po prostu ciesze sie ze wszystkie instrumenty i wokal sa dobrze slyszalne:) wiekszych niuansow po prostu za bardzo nie slysze...

corpse 

Wysłany: 2007-02-15, 12:46   

porównywanie Sadusa do morbid angel to juz jakies pregięcie pały... żałosne

Slavo 

Wysłany: 2007-03-21, 12:49   

trzeba prawdę rzec: nowy Sadus w cipę jest

Blackened 
Dreaming Neon Black

Wysłany: 2007-03-21, 16:08   

Hmmm, nie wiem, czy płyta przebija kultpwe dzisiaj poprzednie albumy zespołu, jednak jedno można rzec na pewno: bardzo dobrze zagrany, kopiący w dupę brutal thrash. Z taką techniką poniżej pewnego poziomu się, na szczęście, nie schodzi :D

glen 

Wysłany: 2007-08-01, 14:42   

:evil: zgadzam się z taka technika nie można nagrać złej płyty,kopie równo :evil: :evil:

Black Beast 
Speed Metal Punk

Wysłany: 2007-08-02, 00:29   

corpse napisał/a:
porównywanie Sadusa do morbid angel to juz jakies pregięcie pały... żałosne

Przegięciem pały jest kolejny idiota nie potrafiący zrozumieć tego co czyta...
(tak dla pewności że skumałeś - o Tobie piszę)

edit: typo

propaganda 
Burn it down...

Wysłany: 2007-09-01, 12:36   

"Death to Posers" to jest demo, po "Swallowed in Black" najlepsza jak dla mnie płyta Di Giorgio i spółki.
A co do najnowszego ich dzieła to bardzo poprawne ale jak dla mnie brakuje mu tego klimatu z czasów "Swallowed...".

Karherop 

Wysłany: 2007-09-01, 17:35   

propaganda napisał/a:
"Death to Posers" to jest demo, po "Swallowed in Black" najlepsza jak dla mnie płyta Di Giorgio i spółki.
A co do najnowszego ich dzieła to bardzo poprawne ale jak dla mnie brakuje mu tego klimatu z czasów "Swallowed...".

Ze Swallowed in Black jak najbardziej się zgadzam , ale Death to Posersjedną z najlepszych płyt Sadus ? Z całym szacunkiem ale to tylko demo i w dodatku odpycha wręcz jakością nagrania .
U mnie egzekwo na 3 pierwszych miejscach są Swallowed in Black , A Vision of Misery oraz Elements of Anger , za nimi Our Of Blood i Chemical Exposure .
Każda płyta jest inna , ale łączy je jedno - wszystkie są genialne .

A takie porównywanie Morbid Angel do Sadus nie ma najmniejszego sensu . Nie lubię porównywać zespołów z odmiennych gatunków .

propaganda 
Burn it down...

Wysłany: 2007-09-01, 18:15   

Karherop napisał/a:
propaganda napisał/a:

Ze Swallowed in Black jak najbardziej się zgadzam , ale Death to Posersjedną z najlepszych płyt Sadus ? Z całym szacunkiem ale to tylko demo i w dodatku odpycha wręcz jakością nagrania .
U mnie egzekwo na 3 pierwszych miejscach są Swallowed in Black , A Vision of Misery oraz Elements of Anger , za nimi Our Of Blood i Chemical Exposure .
Każda płyta jest inna , ale łączy je jedno - wszystkie są genialne .

Demo czy nie i tak dla mnie to super płyta. A co do jakości nagrania nie przywiązuję do niej aż takiej wagi.

tiglatpilesar 
persecutor

Ulubiony drink:: sanguinis christi
Wysłany: 2009-08-30, 23:13   

Temat o bardzo dobrym zespole, a dyskusja o Kreatorze i Morbidach.

Dobra pościągam pajęczyny.
Warto wspomnieć tu o "Illusions" (znane równiez jako "Chemical Exposure") ich drugim wydawnictwie. Mam wrażenie, że w dyskusjach o początkach death metalu jakoś się o tym zespole zapomina.
A płyta ta rozpierdziela bardziej niż Autopsy, wczesny Death, czy nawet ta pierwsza Morbidów (niczego im nie ujmując - bo się zaraz jakiś "znawca - wyznawca" przypieprzy).
Brzmieniowo jest to w dalszym ciągu thrash, ale technicznie - niejedna deathowa gwiazda przy tym blednie. Wyszli z tym w 1988. Tak, działo wtedy się wiele, ale nie pamiętam, by ktoś wówczas niepierdzialał tak szybko, z takim polotem i z takimi pomysłami

Dobra, jeszcze linka wrzucę.
certain death
Where is their god as the
Faithful meet their end?

world_eater
NUCLEAR CHAOS

Ulubiony drink:: żytnia z lidla za 14,99
Wysłany: 2009-08-31, 13:57   

tiglatpilesar napisał/a:
Temat o bardzo dobrym zespole, a dyskusja o Kreatorze i Morbidach.

Dobra pościągam pajęczyny.
Warto wspomnieć tu o "Illusions" (znane równiez jako "Chemical Exposure") ich drugim wydawnictwie. Mam wrażenie, że w dyskusjach o początkach death metalu jakoś się o tym zespole zapomina.
A płyta ta rozpierdziela bardziej niż Autopsy, wczesny Death, czy nawet ta pierwsza Morbidów (niczego im nie ujmując - bo się zaraz jakiś "znawca - wyznawca" przypieprzy).
Brzmieniowo jest to w dalszym ciągu thrash, ale technicznie - niejedna deathowa gwiazda przy tym blednie. Wyszli z tym w 1988. Tak, działo wtedy się wiele, ale nie pamiętam, by ktoś wówczas niepierdzialał tak szybko, z takim polotem i z takimi pomysłami

Dobra, jeszcze linka wrzucę.
certain death

Żaden ze mnie slepy wyznawca, ale myślę że zdecydowanie przesadziłeś :) Oczywiście "Illusions" upierdala cycka, zajebista płyta ale do Severed Survival, Mental Funeral, Scream Bloody Gore czy Altars of Madness to jej trochę daleko.

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2009-08-31, 14:32   

world_eater napisał/a:
Altars of Madness to jej trochę daleko.

szczegolnie do tej

Kraft 

Wysłany: 2009-08-31, 15:50   

Kwestia gustu, ale o tej akurat płycie Sadus nigdy bym nie napisał, że została nagrana z polotem. Dla mnie jest kwadratowa i siermiężna. Bardzo szybka i agresywna owszem, ale nowość to żadna w owym czasie nie była.

W tym samym roku ukazały się jedynki Pestilence, Incubus, Morbid Saint. Jeśli chodzi o czysty thrash, to rok wcześniej wyszły Ultra-Violence czy Forward To Termination, a dwa lata wcześniej na granicy szybkości i groteski balansował z sukcesem Dark Angel z DD. No i w końcu Slayer też sobie nie dawał w kaszę dmuchać... Necrophobic to niezła petarda.

Porównanie do Morbidów, a w szczególności do Autopsy nietrafione. Oni się z nikim nie ścigali, bo nie na tym oldskulowy death polegał. Technika jest tylko narzędziem, a nie wartością w sztuce. Wiele współczesnych zespołów o tym zapomina i dlatego sprzedaje po 2 płyty na krzyż.
Human shit, waste begone from my earth!

world_eater
NUCLEAR CHAOS

Ulubiony drink:: żytnia z lidla za 14,99
Wysłany: 2009-08-31, 16:08   

Kraft napisał/a:
W tym samym roku ukazały się jedynki Pestilence, Incubus, Morbid Saint. Jeśli chodzi o czysty thrash, to rok wcześniej wyszły Ultra-Violence czy Forward To Termination, a dwa lata wcześniej na granicy szybkości i groteski balansował z sukcesem Dark Angel z DD. No i w końcu Slayer też sobie nie dawał w kaszę dmuchać... Necrophobic to niezła petarda.

Nie wspominając o "Pleasure to Kill" czy demach Obscurity.

Odpowiedz do tematu