Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WKURWIENIE!!!
Autor Wiadomość
brzydal 

Wysłany: 2006-02-24, 02:43   WKURWIENIE!!!

Zawsze brakowało mi tego tematu na tym forum. Prawie na każdym forum jest taki "zsyp" na negatywne emocje...

A więc... zgodnie z tradycją tematu...

... jestem maksymalnie wkurwiony na "los" otóż, przed kilkoma godzinami wypierdolił w powietrze mój telewizor :evil: Nie miałem w planach kupować nowego bo prawie wogóle go nie używam (telewizja mnie wkurwia) ale jutro zaczyna się sezon wyścigowy i na Eurosporcie2 o 14 są kwalifikacje do SUPERBIKe-ów a wieczorem są półfinały w hokeju... i właśnie jutro jest mi bardzo potrzebny kurwa mać telewizor!

och jaka ulga (AMOLE) :zly:

Ifrit 

Wysłany: 2006-02-24, 07:00   

jeszcze jest radio :lol: , a jak nie czujesz sie usatysfakcjonowany radiem to idz do jakiegos kumpla, ja tak zawsze robie, fajnie jest wspolnie pokibicowac z piwkiem w reku :D
I am the most conquering One

Gore 
Penis jak chuj

Wysłany: 2006-02-24, 16:26   Re: WKURWIENIE!!!

brzydal napisał/a:
... jestem maksymalnie wkurwiony na "los" otóż, przed kilkoma godzinami wypierdolił w powietrze mój telewizor :evil: Nie miałem w planach kupować nowego bo prawie wogóle go nie używam (telewizja mnie wkurwia) ale jutro zaczyna się sezon wyścigowy i na Eurosporcie2 o 14 są kwalifikacje do SUPERBIKe-ów a wieczorem są półfinały w hokeju... i właśnie jutro jest mi bardzo potrzebny kurwa mać telewizor!

Telewizja kłamie, dobrze że wyjabało w kosmos.

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-24, 16:33   

pierdolić telewizję.

pierdolę już facetów, mam was dość wszystkich. nie potraficie mnie zrozumieć i zawsze ograniczacie. nie lubie was i szczerze przyznaje ze teraz jestescie tylko potrzebni do seksu.

grrr

Vio 

Wysłany: 2006-02-24, 17:06   

Jestem zły bo nie moge nigdzie znaleźć Nothing To Gain Vio-Lence, poluje na to już z 3 miechy i gówno,gdzie mżna to nabyć??????????
Crushed in the palm of fate's hands!"

ed_the_hunter 

Wysłany: 2006-02-24, 17:35   

mnie wkurwia malkontenctwo...

pierdolenie jak to w polsce nie jest zle i jakie to straszne ze roboty nie ma...

wkurwia mnie to ze wszyscy napierdlaja na nie znam regulaminu ( nie zebym za nim przepadal poprostu jest takim chujem ze nawet na to nie zasluguje )

chyba tyle :D

a i jeszcze moj komp...

SLAYER666 

Wysłany: 2006-02-24, 20:03   

A mnie dzisiaj trener wkurwił :x Nie dość, że debil trenować nie umie, zaczynając od rozgrzewki, poprzez rociąganie, aż po samą grę, to jeszcze jak chcę wprowadzić coś co by wszystkim pomogło... to się jeszcze rzuca :? kuźwa my mamy grać w nogę, a nie w... no właśnie w co?!

Sati 
little dead girl

Wysłany: 2006-02-24, 21:07   

Nie mam na nic czasu, wszyscy się dopierdalają, co chwile jakieś czepianie się... i problemy, całe mnóstwo problemów... nienawidze użalania się nad sobą, a co chwile je słysze, wkurwia mnie ignorancja, wkurwia mnie jak idąc po szkole słysze: "brudas"...
nie ma nic fajnego, nawet picie się z czasem znudziło... i już ludzie nie Ci sami...

nasówa mi się zjebany cytat pewniej osoby... "zawsze coś, zawsze kurwa coś, a jak trzeba to nic..." the end
Ostatnio zmieniony przez Sati 2006-02-24, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  

Stygmat 

Wysłany: 2006-02-24, 21:27   

Sati napisał/a:
Nie mam na nic czasu, wszyscy się dopierdalają, co chwile jakieś czepianie się... i problemy, całe mnustwo problemów... nienawidze użalania się nad sobą, a co chwile je słysze, wkurwia mnie ignorancja, wkurwia mnie jak idąc po szkole słysze: "brudas"...
nie ma nic fajnego, nawet picie się z czasem znudziło... i już ludzie nie Ci sami...

nasówa mi się zjebany cytat pewniej osoby... "zawsze coś, zawsze kurwa coś, a jak trzeba to nic..." the end

nie żebym się czepiał, ale piszę się "mnóstwo" :D

co do wkurwienia to wkurwia mnie sporo spraw, ale zostawiam je sobie dla siebie bo i tak mi nikt nie pomoże.

Sati 
little dead girl

Wysłany: 2006-02-24, 21:34   

wybacz, masz rację... pewnie dlatego, że nawet nie mam czasu się wyspać, rzeczywiście nikt nie pomoże nam w naszych problemach heh i jest zajebiście :mrgreen:

SLAYER666 

Wysłany: 2006-02-24, 21:45   

Sati napisał/a:
pewnie dlatego, że nawet nie mam czasu się wyspać

powiem Ci jedno, co zauważyłem zresztą niedawno... prześpij się godzinkę więcej niż zwykle, mi to naprawdę pomaga... i to bardzo :) Głupia godzinka, ale za to jak może zmienić dzień...

... jebany trener :x

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-24, 22:12   

jebani faceci.

Jack the Nipper 
Crazy Gang

Wysłany: 2006-02-24, 22:43   

Mnie wkurwiam ja.

Demigod 

Wysłany: 2006-02-24, 23:18   

ja jestem gdzies od 12 lutego wqrwiony i zdołowany non stop ........

Ravage 
cały on

Wysłany: 2006-02-25, 01:14   

a mnie wkurwia mój życiowy spokój , siedze w chacie i chuj , drugi dzien - chuj, trzeci dzien - chuj, i tak w kólko chuj chuj chuj

Odpowiedz do tematu