Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WKURWIENIE!!!
Autor Wiadomość
Anal_Madonna
beton....i chuj

Wysłany: 2006-02-27, 18:58   

Wkurwia mnie Płaski ciota zasrana. Jak go zobaczę na blokach to chyba zapierdolę na kotlety.

Moevotlarge 

Wysłany: 2006-02-27, 20:59   

Gore napisał/a:
Moevotlarge napisał/a:
Gore napisał/a:
Moevotlarge napisał/a:
jestem tradycjonalistą, to wszystko tłumaczy. ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Nie wszystko. Raczej mnie interesują Twe argumenty.

Są to pewne obietnice, przysięgi i te sprawy, nie będe tutaj przytaczał osobistych spraw.

czekaj czekaj. hahaha
Kobieta Ci przysięgła/obiecała że facet nie będzie się do niej dopierdalał ? hahahah.

idiota.

Gore 
Penis jak chuj

Wysłany: 2006-02-27, 22:13   

Moevotlarge napisał/a:
Gore napisał/a:
Moevotlarge napisał/a:
Gore napisał/a:
Moevotlarge napisał/a:
jestem tradycjonalistą, to wszystko tłumaczy. ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Nie wszystko. Raczej mnie interesują Twe argumenty.

Są to pewne obietnice, przysięgi i te sprawy, nie będe tutaj przytaczał osobistych spraw.

czekaj czekaj. hahaha
Kobieta Ci przysięgła/obiecała że facet nie będzie się do niej dopierdalał ? hahahah.

idiota.

Twoja stara idiota.

Jak nie umiesz konstruować rozsądnych wypowiedzi, jak nie umiesz obronić tego co piszesz to idź pojedz trochę kupy z sedesu, może Ci pomoże.

Mureq 
erectus

Wysłany: 2006-02-28, 18:15   

Wkurwia mnie wiele spraw...począwszy od tego, że - KOMERCJA FUJJJ BLEE, NIE LUBIĘ ZESPOŁU BO KOMERCYJNY I TYLKO DLATEGO DO CHUJA PANA.
- "ZOSTAŃMY PRZYJACIÓŁMI" HEHE!!!
-TO NIE JEST BLACK METAL TO TRASH METAL>>>CO TO KURWA MAĆ ZNACZYĆ>>>PODOBA SIĘ TO SŁUCHAJ, A NIE KURWA NIE SŁUCHAM TRASHU CZYLI TO CO TRASHOWE TO CHUJOWE...
-WKURWIAJĄ MNIE OGÓLNIENIA -METAL = BRUDAS = SATANISTA= + CAŁA MŁODZIEŻ TERAZ JEST GŁUPIA JAK BUT( NIE KURWA, WCALE NIE CAŁA DO CHUJA, I NIE CAŁA CHLEJE W KIBLACH SZKOLNYCH WÓDĘ TUDZIEŻ INNE NAPOJE WYSKOKOWE.. - JEŚLI TAK TO .NP. JACY LUDZIE W TAKIM RAZIE SĄ WOLONTARIUSZAMI W WOŚP- GŁÓWNIE KURWA MŁODZIEŻ W TYM JA DO CHUJA
- WKURWIAJĄ MNIE nie znam regulaminu, ICH POGLĄDY, (ZWŁASZCZA LECHU), BRAK OBYCIA, I TAK KURWA POJEBANA POLITYCZNA KASZANA...FUCK PIS, FUCK SAMOOBRONA, FUCK LPR!!!!!!+ SYTUACJA W POLSCE...
-WKURWIA MNIE...LINKIN PARK ,LIMP BIZKIT TOKIO HOTEL I CAŁY TEN SZLAM...NIE CHODZI O KOMERCJĘ, ALE O TO JAK GRAJĄ, DLA KOGO GRAJĄ,.....
- "STARE ZESPOŁY TO GÓWNO, POSŁUCHAJ DJ xxx..."
-CZEGO SŁUCHASZ- "TECHNO...POZA TYM, WSZYSTKO INNE TO SHIT"
-"CZE"...I INNE SKRÓCENIA WYRAZÓW-" CO TAM ZIOOOOM"
-"WYŚCIG SZCZURÓW" JEŚLI CHODZI PRZYJMOWANIE DO SZKÓŁ PONADGIMANZJALNYCH...
-SZYDZENIE PRZEZ WIĘKSZOŚC MŁODZIEŻY, Z RZECZY PRZEKRACZJĄCYCH ICH UMYSŁOWY ROZWÓJ VIDE. KSIĄŻKI, FILOZOFIA, ITD.
-"KOBIETA WYZWOLONA" - CO TO KURWA MAĆ MA ZNACZYĆ JA PIERDOLĘ.... WASZYM ZASRANYM OBOWIĄZKIEM JEST RODZENIE DZIECI DO CHUJA...NIE KARZĄ WAM PRZECIEŻ SIEDZIEĆ W DOMU I GOTOWAĆ OBIADKÓW, ALE KOBIETA ODDANA TYLKO "KARIERZE" TO JEST KURWA PATOLOGIA, I TO NALEŻY TĘPIĆ AŻ DO CAŁKOWITEGO WYPLENIENIA.
-NAUKI ŚCISŁE....
AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(za całą nieskładność tego tekstu serdecznie przepraszam, i proszę o wybaczenia za jego stylistykę ... i wszelkiego rodzaju błędy)

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-28, 19:40   

wkurwiają mnie ludzie tacy jak Ty, mureq. szczególnie z tekstem o obowiązku rodzenia dzieci, o wyścigu szczurów, o naukach ścisłych itd.

Mureq 
erectus

Wysłany: 2006-02-28, 20:00   

A wiesz co mnie wkurwia Rotten? wydumana nowoczesność poniektórych kobiet...BO JAKĄ NATURALNĄ ROLĘ DO ODEGRANIA W SWOIM ŻYCIU MA PRZEDSTAWICIELKA "PCI" ŻEŃSKIEJ? NIE MÓWIĘ , ŻE MACIE RODZIĆ CO ROK JEDNEGO DZIECIAKA...ALE ODSUWANIE SIĘ OD TEGO TEMATU I NA WSTĘPIE MAŁŻEŃSTWA DEKLARUJĄC, ŻE NIE ZAMIERZAJĄ URODZIĆ DZIECKA NIE JEST NATURALNE. WSZYSTKO CO NIE JEST NATURALNE JEST PATOLOGIĄ.(TAK SAMO NIENATURALNE SĄ ZWIĄZKI HOMOSEKSUALNE)
co jeszcze Cię we mnie wkurwia?
to MNIE wkurwiają nauki ścisłe- Ty możesz mieć inne zdanie ( na tym polega piękno tego świata- różnica poglądów)
-tzw. wyścig szczurów się odbywa i żadne negacje z Twojej szanownej strony tego nie zmnienią.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-02-28, 20:20   

Mureq napisał/a:
Wkurwia mnie wiele spraw...począwszy od tego, że - KOMERCJA FUJJJ BLEE, NIE LUBIĘ ZESPOŁU BO KOMERCYJNY I TYLKO DLATEGO DO CHUJA PANA.
- "ZOSTAŃMY PRZYJACIÓŁMI" HEHE!!!
-TO NIE JEST BLACK METAL TO TRASH METAL>>>CO TO KURWA MAĆ ZNACZYĆ>>>PODOBA SIĘ TO SŁUCHAJ, A NIE KURWA NIE SŁUCHAM TRASHU CZYLI TO CO TRASHOWE TO CHUJOWE...
-WKURWIAJĄ MNIE OGÓLNIENIA -METAL = BRUDAS = SATANISTA= + CAŁA MŁODZIEŻ TERAZ JEST GŁUPIA JAK BUT( NIE KURWA, WCALE NIE CAŁA DO CHUJA, I NIE CAŁA CHLEJE W KIBLACH SZKOLNYCH WÓDĘ TUDZIEŻ INNE NAPOJE WYSKOKOWE.. - JEŚLI TAK TO .NP. JACY LUDZIE W TAKIM RAZIE SĄ WOLONTARIUSZAMI W WOŚP- GŁÓWNIE KURWA MŁODZIEŻ W TYM JA DO CHUJA
- WKURWIAJĄ MNIE nie znam regulaminu, ICH POGLĄDY, (ZWŁASZCZA LECHU), BRAK OBYCIA, I TAK KURWA POJEBANA POLITYCZNA KASZANA...FUCK PIS, FUCK SAMOOBRONA, FUCK LPR!!!!!!+ SYTUACJA W POLSCE...
-WKURWIA MNIE...LINKIN PARK ,LIMP BIZKIT TOKIO HOTEL I CAŁY TEN SZLAM...NIE CHODZI O KOMERCJĘ, ALE O TO JAK GRAJĄ, DLA KOGO GRAJĄ,.....
- "STARE ZESPOŁY TO GÓWNO, POSŁUCHAJ DJ xxx..."
-CZEGO SŁUCHASZ- "TECHNO...POZA TYM, WSZYSTKO INNE TO SHIT"
-"CZE"...I INNE SKRÓCENIA WYRAZÓW-" CO TAM ZIOOOOM"
-"WYŚCIG SZCZURÓW" JEŚLI CHODZI PRZYJMOWANIE DO SZKÓŁ PONADGIMANZJALNYCH...
-SZYDZENIE PRZEZ WIĘKSZOŚC MŁODZIEŻY, Z RZECZY PRZEKRACZJĄCYCH ICH UMYSŁOWY ROZWÓJ VIDE. KSIĄŻKI, FILOZOFIA, ITD.
-"KOBIETA WYZWOLONA" - CO TO KURWA MAĆ MA ZNACZYĆ JA PIERDOLĘ.... WASZYM ZASRANYM OBOWIĄZKIEM JEST RODZENIE DZIECI DO CHUJA...NIE KARZĄ WAM PRZECIEŻ SIEDZIEĆ W DOMU I GOTOWAĆ OBIADKÓW, ALE KOBIETA ODDANA TYLKO "KARIERZE" TO JEST KURWA PATOLOGIA, I TO NALEŻY TĘPIĆ AŻ DO CAŁKOWITEGO WYPLENIENIA.
-NAUKI ŚCISŁE....
AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(za całą nieskładność tego tekstu serdecznie przepraszam, i proszę o wybaczenia za jego stylistykę ... i wszelkiego rodzaju błędy)

Wkurwiaja mnie ludzie ktorzy niewiele ciekawego maja do powiedzenia, nic nowego a uzywaja do tego caps locka zeby przypadkiem nikt nie ominal ich wypowiedzi.

Poza tym sie usmialem.

Mureq 
erectus

Wysłany: 2006-02-28, 20:26   

To napisz coś odkrywczego, inteligentnego, z polotem jak takiś mądry.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-02-28, 20:28   

Mureq napisał/a:
To napisz coś odkrywczego, inteligentnego, z polotem jak takiś mądry.

To nie ja wielka czcionka powtarzam to co mozna spotkac na 50% blogow zbuntowanych nastolatkow...

Mureq 
erectus

Wysłany: 2006-02-28, 20:41   

Nie spuścił Ci kto dzisiaj chomika w kiblu chłopie?...masz jakiś problem?
Tylko błagam- odpowiedz inteligentnie.

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-28, 20:43   

zajebiście inteligentna wypowiedź.

Mureq 
erectus

Wysłany: 2006-02-28, 20:45   

Już nigdy nie wypowiem się w tym temacie...bo widzę ,że niektórzy mają tu naprawde spierdolone humory. Żegnam :lol:

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-28, 20:50   

a wiecie co mnie jeszcze wkurwia?

przyjdzie jakiś nowy user na forum i od razu pisze 100 postów w tematach, które mnie nie interesują, a ja później siedzę i czytam te nudne 100 tematów, żeby znaleźć pretekst do zbanowania nadgorliwego użyszkodnika.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-02-28, 20:52   

Mureq napisał/a:
Nie spuścił Ci kto dzisiaj chomika w kiblu chłopie?...masz jakiś problem?
Tylko błagam- odpowiedz inteligentnie.

Wybacz, ale zebym mogl inteligentnie odpowiadac musialbym miec inteligentne pytania, a ty takich nie dostarczasz, niestety...

uziom1986 

Wysłany: 2006-02-28, 23:31   

Wkurwia mnie, jak ktoś pisze przy użyciu caps lock'a i notorycznie robi błędy ortograficzne i to jeszcze rażące takie ("ktury" - ja pierdolę... :/ ). Jak człowieku masz dysortografię, to używaj word'a, albo jakiegos plugina w przeglądarce... Wkurwia mnie rasizm i pseudopatriotyzm. Wkurwia mnie Mandaryna. Wkurwia mnie pozerstwo, noszenie koszulek z metalowymi kapelami i pierdolenie, że wie się na ich temat wszystko, co jest gówno prawdą. Metalem się nie wygląda... Jak mi się przypomni reszta, to jeszcze się wyżalę... :evil:

Odpowiedz do tematu