Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WKURWIENIE!!!
Autor Wiadomość
Necronymus 
chujowa ksywka.

Ulubiony drink:: pomidor.
Wysłany: 2015-01-13, 09:59   

coś tam o zinach metalowych ;) czyli zero książek, pozostaje sama analiza przedmiotów badań.

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2015-01-13, 10:13   

:D

tak btw studiowania: kiedyś w pociągu słyszałem rozmowę 2 lasek jak jedna drugiej płakała jakiego to ma chujowego wykładowcę, bo na zaliczenie kazał jej obejrzeć i zreferować jakiś serial o wampirach na HBO :D a to do niego poszła, powiedziała, że nie ma czasu na wszystkie i obejrzy tylko 1. On się zgodził, bo też uznał, że to za dużo.

I tu zaczyna się dialog:

- i co tam w tym serialu było?
- tylko się ruchali i pili krew. Nie wiem czy chciał mnie tym podniecić bo dał mi ten serial, ale przecież on jest pedałem bo cały wydział o tym mówi
- a może chce wyssać ci krew? (heheszki)
- ta! chyba z pizdy!

i tacy ludzie idą dalej w świat..

Killim 
Chrześcijanin

Ulubiony drink:: Koktajl Mołotowa
Wysłany: 2015-01-13, 10:21   

Studenci to jest dosyć dziwne towarzystwo, szczególnie medycyny.
Jak ja kurka nienawidzę logiki :(
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2015-01-13, 10:28   

Szponek napisał/a:
:D

tak btw studiowania: kiedyś w pociągu słyszałem rozmowę 2 lasek jak jedna drugiej płakała jakiego to ma chujowego wykładowcę, bo na zaliczenie kazał jej obejrzeć i zreferować jakiś serial o wampirach na HBO :D a to do niego poszła, powiedziała, że nie ma czasu na wszystkie i obejrzy tylko 1. On się zgodził, bo też uznał, że to za dużo.

I tu zaczyna się dialog:

- i co tam w tym serialu było?
- tylko się ruchali i pili krew. Nie wiem czy chciał mnie tym podniecić bo dał mi ten serial, ale przecież on jest pedałem bo cały wydział o tym mówi
- a może chce wyssać ci krew? (heheszki)
- ta! chyba z pizdy!

i tacy ludzie idą dalej w świat..

to jest jeszcze nic. jak byś przepytał takiego jednego i drugiego głąba ze zwykłej wiedzy ogólnej, to byś się dopiero zdziwił. masakra

co oczywiście nie dotyczy wszystkich, żeby nie było...

Killim napisał/a:

Jak ja kurka nienawidzę logiki :(

też tak myślałem na początku, ale później mi się wkręciła do tego stopnia, że miałem na koniec roku 5 :D
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2015-01-13, 10:31   

Przedmiot jest spoko, ale egzamin z progiem zaliczenia 75 % już nie :D
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2015-01-13, 10:32   

ło kurde, u mnie by przepadli prawie wszyscy w takim przypadku :D większość miała naciągane trójczyny
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Szponek 
Scribacchino

Ulubiony drink:: Black Label
Wysłany: 2015-01-13, 10:39   

Mephisto napisał/a:

to jest jeszcze nic. jak byś przepytał takiego jednego i drugiego głąba ze zwykłej wiedzy ogólnej, to byś się dopiero zdziwił. masakra

co oczywiście nie dotyczy wszystkich, żeby nie było...

jechałem z nimi 40 min i posłuchałem też jak rozmawiają o sprawach ogólnych, wiec mnie już nic nie zdziwi :D

RPA 

Wysłany: 2015-01-13, 13:40   

Mephisto napisał/a:
ło kurde, u mnie by przepadli prawie wszyscy w takim przypadku :D większość miała naciągane trójczyny

A na studiach 3 to się nie zaczyna od 70%? Gdzie wyście studiowali ludzie? :D

pajt

Wysłany: 2015-01-13, 13:59   

Przeciętnie jest w okolicach 60%. Ale pamiętajmy, że matura jest od 30%. ;) Mnie bardziej zastanawia zaliczenie na podstawie serialu.

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2015-01-13, 16:01   

no, jakieś 60% było z tego co pamiętam

Endrju 

Wysłany: 2015-01-13, 16:02   

U mnie norma to 50% przy czym przy testach wielokrotnego wyboru jest jakiś tam przepis czy cuś, że obydwa terminy musi zdać minimum 50% przystępujących. Ogólnie pomysł beznadziejny ale na jeszcze bardziej beznadziejnych egzaminach przydaty.

Killim 
Chrześcijanin

Wysłany: 2015-01-13, 20:10   

U mnie zależy od wykładowcy.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Silverina 

Ulubiony drink:: piwo,czerwone wino,krwawa mary
Wysłany: 2016-12-05, 21:32   

Świat byłby piękny gdyby nie ch..owi ludzie, bez ideałów, honoru, zasad, wyższych uczuć, wrażliwości, empatii, fałszywe szmaty, których największą radością jest rozp....olenie komuś czegoś pięknego, wartościowego...Najbardziej wku..ia mnie to,ze nie można takim legalnie upie...olić łba przy samej d.pie i nasrać do szyi. Wszystko inne co może wku..iać da się jakoś naprawić, obejść albo po prostu olać.

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2016-12-06, 10:03   

:)

Dark 
weganin

Ulubiony drink:: Drinki to pedały piją.
Wysłany: 2016-12-07, 15:57   

Silverina napisał/a:
Świat byłby piękny gdyby nie ch..owi ludzie, bez ideałów, honoru, zasad, wyższych uczuć, wrażliwości, empatii, fałszywe szmaty, których największą radością jest rozp....olenie komuś czegoś pięknego, wartościowego...Najbardziej wku..ia mnie to,ze nie można takim legalnie upie...olić łba przy samej d.pie i nasrać do szyi. Wszystko inne co może wku..iać da się jakoś naprawić, obejść albo po prostu olać.

Podszywasz się pod kobietę. Dlaczego?
A co do Twojego posta, to sorry, żyjemy w Polsce. Polacy to rak tego pięknego kraju. Komuniści wymordowali rodziny inteligentne, przemysłowe, patriotyczne, bo wiedzieli że mądrzy ludzie za komunizmem nie pójdą, a do tego kasę mają i mogą psioczyć, to trzeba ich usunąć fizycznie. Zostawili tylko skurwysynów i kurwy z dupy do ryja je.bane i to się zaczęło rozmnażać i mnożyć i jeba.ć i zaludniać Polske. Teraz mamy albo niedojebanych narodowców z daunem, albo turbolewaków też z daunem. Same skrajności.
A w Niemczech? Gdzie po wojnie było gorzej niż w Polsce, i gdzie Pan Ludvig Erhard zaprowdził nie ma przeproś KAPITALIZM od lat czterdziestych dwudziestego wieku?! (kiedy się skończył definitywnie, nie dociekam, bo nie wiem) No tam mamy życie na elegancji. Nawet uchodźcy z Afryki są tu bardziej cywilizowani niż polaki robaki. Powaga. Takie mam wrażenie. Ludzie sa mili, przyjaźni i dobrzy. Nawet czarnuchy.

Odpowiedz do tematu