Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kulinarne doświadczenia oralno-analne

Ile wpierdalasz dziennie pokarmu?
jem ociupinkę (w zasadzie to tylko piję)
29%
 29%  [ 8 ]
żrę tylko odpadki organiczne z kosza
29%
 29%  [ 8 ]
nie potrzebuję jedzenia mam narkotyki(syndrom RPA)
40%
 40%  [ 11 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Klerikal_Hell

Wysłany: 2012-03-27, 12:00   Kulinarne doświadczenia oralno-analne

Chcę wiedziec co dziś jedliście.Czy było pyszne? Czy upichciliście to sami czy leniwe z was kurwy. Podawajcie nazwy i adresy jakiś fajnych knajpek gdzie można coś zjeśc (nie ważne gdzie nawet w Porosiukach).Jeśli mieliście po czymś prysznic z dupy to też się nadaje patrz tytuł tematu.

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 12:04   

Wpadaj do Krakowa na spaghetti do mnie - uwielbiam je gotować, jest ostre jak cholera, czasem niechcący wpadnie mi do niego 10 papryczek piri piri. Pamiętajcie zawsze: nigdy, ale przenigdy nie miażdżcie tych papryczek w rękach, a jeśli to zrobicie, to później nie dotykajcie tymi ręcoma niczego: ani oczu, ani nosa, ani ust, ani genitaliów. To bardzo boli.

world_eaterchuj 
szop pracz

Wysłany: 2012-03-27, 12:17   

Jak biały człowiek, do tego mieszkający sam, gotuję sobię, choć moje dania są lekko monotonne, bo zwykle nie chce mi się kombinować, spierdole coś i żarcia szkoda.Wolę coś samemu upichcić, niż żywić się puszkami, gotowcami, które smakują w większości gównianie.Kiedy mam dni, że nie mam siły ni motywacji wstać do garów, to zamawiam coś z lokalnej pizerri.
A i tak, zdarza mi się na jedzeniu oszczędzać ograniczając jego spożycie :(

Bardzo dobry temat.

Nehamod 
smutny człowiek

Wysłany: 2012-03-27, 12:25   

Potrafię jeść 5 dni to samo (znaczy: inna rzecz na śniadanie, inna na obiad i inna na kolacje) dopóki mi się nie znudzi. Jest też zasadniczy plus takiej sytuacji: wychodzi taniej. Ekskluzywnością połączoną z lenistwem jest zamówienie jakiegoś kebaba, czy innej pizzy, ale zdarza się to bardzo sporadycznie. Ogólnie jestem w stanie gotować z przyjemnością, ale nie sam - muszę mieć towarzysza, a najlepiej dziewczynę.

RPA 

Wysłany: 2012-03-27, 12:57   

Ja, zmuszony przez sytuację życiową, "gotuję" sobie sam, chociaż bardzo nie lubię i nie potrafię. Głównie wcinam dania z proszku, np. fix spaghetti z knorra, mięso mielone i makaron. Koszt trzech obiadów to około 6zł :) Albo tanie gotowce - 800g krokietów za 7zł, mrożone pierogi itp. Czasami usmażę jakiegoś kotleta czy rybę i ugotuję do tego ziemniaki.
Jak chcę zjeść coś domowego, to idę do baru mlecznego albo do babci :p

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 13:07   

RPA napisał/a:
Ja, zmuszony przez sytuację życiową, "gotuję" sobie sam, chociaż bardzo nie lubię i nie potrafię. Głównie wcinam dania z proszku, np. fix spaghetti z knorra, mięso mielone i makaron. Koszt trzech obiadów to około 6zł :)

To byś sobie już kupił kartonik z przecierem pomidorowym albo puszkę pomidorów bez skórki, koszt podobny do tego fix'a, a chemii mniej i smak zupełnie inny, studencie.

RPA 

Wysłany: 2012-03-27, 13:13   

No inny, gorszy. Właśnie chodzi o to, że te fixy naprawdę smakują :)
Inna dobra opcja to sklepy z jedzeniem na wagę niedługo przed zamknięciem. 15zł za kilogram gotowych schabowych (czy co tam sobie wybierzemy) i jesteśmy szczęśliwi, z nienaruszonym portfelem :)

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 13:25   

Chyba sobie kpisz z tym gorszym smakiem ;) fix'y smakują jak glutaminian sodu i śmierdzą chemią, podejrzewam, że też świecą w nocy.

Pewnie Ci barszcz czerwony z Amino też smakuje, co?

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2012-03-27, 13:31   

W takim mięsie mielonym to można czasem jakiegoś tipsa znaleźć, polecam jakby kto szukał a chciał oszczędzić. Ja kiedyś znalazłem, ale wyrzuciłem, bo mi niepotrzebny. Mięsem poczęstowałem znajomych.

[ Dodano: 2012-03-27, 14:32 ]
A już nie rozumiem jak można robić spaghetti z torebki, kurwa, najtańszy koncentrat, dwa ząbki czosnku, mięso, trochę przypraw i w podobnym czasie ma się 5 razy lepsze jedzenie.

IN DEATH WE TRUST

RPA 

Wysłany: 2012-03-27, 13:41   

Podajcie mi dokładny przepis (żeby nie było, że z proporcjami coś spieprzyłem), zrobię dzisiaj i dam znać, czy był lepszy. Do tego dochodzi jeszcze kwestia czasu, fixa się robi tyle, co makaron się gotuje - szybciej się nie da.

A teraz siedzę w barze mlecznym "Kubuś" i na kacu sączę szpinakową za 2,30.

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 13:45   

Mała cebula w kostkę
dwa ząbki czosnku
przecier pomidorowy w kartoniku (w biedronce za 2,40 zł, ew. puszka pomidorów bez skórki - około 2,30 zł)
mięso mielone (ile tam chcesz, około 20 dag?)
przyprawy: pieprz, sól, zioła prowansalskie, bazylia, papryka (te trzy ostatnie niekoniecznie, jak ich nie masz albo nie lubisz).

Cebula + czosnek + mięso = smażenie, żeby nie było surowe
dodać przecier / pomidory, trochę wody (opłukać nią kartonik/puszkę)
dodać przyprawy
zagotować, pogotować z 15 minut, żeby zagęstniało (odparować trochę wody)

Ja dodaję jeszcze pieczarki pokrojone w plasterki i fasolkę czerwoną, żeby było bardziej treściwe.
Ostatnio zmieniony przez rotten 2012-03-27, 13:53, w całości zmieniany 1 raz  

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2012-03-27, 13:53   

z koncentratem szybciej, nic nie trzeba parować.

A jeszcze lepiej jebnąć boczku w kostkę z cebulą i coskiem, wewto w wlać jajko rozrobione ze śmietaną i solą/ pieprzem, szybko zamieszać i posypać parmezanem (ok 80 gramów, za dużo zdominuje smak potrawy). I to jeb na makaron. Można jeść aż się człowiek nie zesra.

IN DEATH WE TRUST

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 13:54   

Carbonara :D jest pyszne, wolę co prawda wersję ze śmietaną bez jajka, ale boczek rządzi.

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2012-03-27, 14:06   

Mam wrażenie, że z jajkiem lepiej przylega do makarony w związku z czym jest bardziej wydajne.

IN DEATH WE TRUST

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 14:10   

Masz rację, ja czasem się jeszcze bawię w burżuazję i dodaję do tego czarne oliwki, ładnie wyglądają :)

Odpowiedz do tematu