Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Fear Factory
Autor Wiadomość
demanufacture 

Wysłany: 2006-04-27, 20:08   Fear Factory

Piszcie swoje opinie o tym cudownym zjawisku jakim jest FF! Ja ich po prostu uwielbiam przede wszystkim za ich kapitalne brzmienie!!!

Nie wiedzialem do jakiego gatunku muzyki zaliczyc FF ale z uwagi na ich ostatnia tworczosc zamiescilem ten temat tu...

Piszcie piszcie!!!

Ifrit 

Wysłany: 2006-04-27, 20:32   

no fajnie graja, ale ich ostatnia plyta nie przypadla mi do gustu. ale jak powiedzialem graja fajne lecz nie rewelacyjnie, lubie ich posluchac od czasu do czasu, u mnie zasluguja na jakies 7+
I am the most conquering One

Stinkfist 

Wysłany: 2006-04-29, 12:54   

Kiedys fajnie grali. Płyty Demanufacture, Archetype, Obsolete to zajebista sprawa. Kawałki Concreto, Freedom or Fire były świetne. Gorzej wyglądają Digimortal i Transgression. Te zaciągają już straszną kichą głownie za sprawą pedalskiego wycia w refrenach.[/center]

demanufacture 

Wysłany: 2006-04-29, 22:19   

Dla mnie Soul of a New Machine Demanufacture no i Digimortal to sa zajebiste plyty... Obsolete nawet fajna Archetype i Transgression tez moga byc ale czegos mi brakuje. Od kiedy odszedl Dino :( zespol utracil duzo swojego klimatu i charakteru... Christiana znacznie bardziej wolalem jak gral na basie a nie popisywal sie na elektryku...

Stinkfist 

Wysłany: 2006-04-30, 12:54   

demanufacture napisał/a:
Dla mnie Soul of a New Machine Demanufacture no i Digimortal to sa zajebiste plyty... Obsolete nawet fajna Archetype i Transgression tez moga byc ale czegos mi brakuje. Od kiedy odszedl Dino :( zespol utracil duzo swojego klimatu i charakteru... Christiana znacznie bardziej wolalem jak gral na basie a nie popisywal sie na elektryku...

A nie masz wrażenia, że Digimortal to już pedalstwo podchodzące pod pierwsze lepsze nu??

demanufacture 

Wysłany: 2006-04-30, 22:25   

mnie sie tam Digimortal podoba... Nie wiem czego sie czepiasz...

Stinkfist 

Wysłany: 2006-05-01, 00:23   

No czepaim sie chociazby np. refrenu z kawalka digimortal, który strasznie jest gejowy i pretensjonalny. No ale to tylko moje zdanie.. Jak Ci sie podoba to sluchaj czego chcesz 8) Ja tam wole Obsolete albo Demanufucture...

demanufacture 

Wysłany: 2006-05-02, 00:49   

Faktycznie o gustach sie nie dyskutuje... :D Mnie zawsze odstraszaly takie wokale. Ale Digimortal to cos zupelnie innego gdzie to "wycie" mi nie przeszkadza. Cholera wie czemu... Po prostu lubie wokal Burtona C. Bella uwazam ze koles ma fajny styl. Sluchalem sobie Ascension of the Watchers i uwazam ze tam tez ma fajny glos pomimo tego ze tam najzwyczajnie w swiecie (pedalsko??) spiewa (dla nieobczajonych: AotW to druga kapela wokalisty FF). Jednak nie przepadam za takimi wynalazkami. Wole go w FF. Zreszta poza FF niech robi co chce wazne zeby na tym polu byl dobry.

Mam jedna uwage: Czy nie zauwazyles ze takie pedalskie jak to okresliles spiewanie pojawia sie na Digimortal sporadycznie? Wiekszosc plyty jest zapelniona bardzo fajnymi kawalkami np Damaged czy No One.

Aha i jeszcze jedna sprawa: Jak sie klasyfikuje ten caly nu metal(znaczy co to do cholery jest)??? Szczerze to uwazam ze FF nie mozna zaliczyc do tego "czegos" no bo... Fear Factory nie jest zespolem metalowym!!! Moze poza SoaNM i troche Demanufacture.

Stinkfist 

Wysłany: 2006-05-02, 12:01   

No moze co do czestotliwosci pojawiania sie tego wokalu to masz racje... Ale ja mam poprostu awersje na takie eksperymenty... podobnych doszukalem sie chociazby w as i lay dying i killswich engage, ktore mimo ze reprezentuja inny gatunek(metalcore) to w refrenach odpierdalaja taka kiche ze sie sluchac nie da. Że nie wspomne juz o wybitnym w tej dziedzinie zespole Trivium.

A co do gatunku jaki oni grają to hmm.. zalezy tez od plyty.. ale dla mnie to kiedys grali rock/metal industrialny a im nowsze plyty tym blizej do nu... Mimo ze wspomianlem ze lubie archetype(glownie ze sprawa kilku naprawde dobrych kawalkow) to razem z Digimortal i Transgression stanowia one plyty ktore slucham od tak sobie z przymruzeniem oka pomijajac te chwalebne refreny.

Stary a słyszałeś moze remiks New Breed?? ten ala techno. bo ja sie swietnie ubawilem sluchaja tego :D

demanufacture 

Wysłany: 2006-05-02, 12:54   

cos mi sie przypomina... bodajrze pojawil sie na rozszerzonej wersji Demanufacture (i pewnie na Remanufacture). Raczej tego nie pamietam ale jak bede mial okazje to obczaje. Duzo bylo tych remixow. heh FF techno... Chociaz to i tak nie jest taka wiesniacka techniawa jaka puszczaja na dyskotekach. Mimo wszystko przegieli... :?

Emef 
Yes Maniak ;]

Wysłany: 2006-06-17, 10:18   

Nie lubię. Za wolne, na dodatek wkurzają mnie trochę te refreny z pedalskim głosem.
Niektóre kawałki całkiem fajne, z tego co pamiętam "Cyberwaste" czy cuś takiego było niezłe, "Transgression" ujdzie i "Archetype" też. Jeszcze jeden niezły słyszałem ale nie pamiętam co to było.

zelek 

Wysłany: 2006-08-10, 21:33   

Emef napisał/a:
Nie lubię. Za wolne, na dodatek wkurzają mnie trochę te refreny z pedalskim głosem.
Niektóre kawałki całkiem fajne, z tego co pamiętam "Cyberwaste" czy cuś takiego było niezłe, "Transgression" ujdzie i "Archetype" też. Jeszcze jeden niezły słyszałem ale nie pamiętam co to było.
Co ty pierdolisz. Chyba pomyliłeś zespoły. Za wolne? Oni grają jak maszyna. Pedalskiego glosu to wokal napewno nie ma a jak ryknie to gatki spadają :D Ja tam sie już niemoge doczekać jak ich zobacze na Hunterfestynie :D Oby zagrali jak najwięcej kawałków z płyty Archetype. Moim zdaniem wyjebana jest ta płytka. Jak zagrają Cybarwaste to Szczytno zadrży :twisted:

demanufacture 

Wysłany: 2006-08-10, 22:23   

zelek nie zwarcaj na niego uwagi on sam nie wie co pisze... Ty farciarzu jedziesz do Szczytna! Ja mialem jechac ale nie moge z jednego wzgledu: NIE MAM KASY!!! :cry: :cry: :cry: Opowiesz mi jak wypadli... Bede sie za to biczowal... KURWA KURWA KURWA!!!

Swoja droga widze ze znasz sie na dobrej muzie. Chwala Ci za to!

in battle there is no law...

zelek 

Wysłany: 2006-08-10, 22:27   

Uzbieralem kase i jade! Mało tego gram na drugiej mniejszej scenie ze swoim zespołem. Nazywa sie Messa. Mam nadzieje że dobrze zagramy no i ciesze sie że zobacze Fear Factory. Marzyłem o tym :) Demanufacture jak nie masz tyle kasy możesz sobie wykupić karnet na jeden dzień w którym gra Fear Factry przecież. Chyba że wogóle nie masz kasy :/

A tak przy okazji to dzieki :wink: FEAR FACTORY żądzi !!! Naparde dobra muza :wink:
Ostatnio zmieniony przez zelek 2006-08-10, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

demanufacture 

Wysłany: 2006-08-10, 22:33   

wlasnie chcialem tylko na ten dzien... ale wszystko w sumie wynosi mnie ponad 300zl wiec niestety. a kasy nie mam wogole.

in battle there is no law...

Odpowiedz do tematu