Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co może się nie podobać...
Autor Wiadomość
MiKiGOD 
metal.pl
Analord

Ulubiony drink:: Orzechówka
Wysłany: 2006-10-09, 16:11   Co może się nie podobać...

Mi osobiście smiecenie angolii się nie podoba, żyją jak jakies ludy pierwotne, syf total na ulicach, autobusach... rzucaja gdzie popadnie, autobusy zasyfione jak smietniki, tam gdzie stoją rzucaja śmieci, opakowania od kanapek plastikowe, obierki od owoców, a czesto obok smietniki...

Jack the Nipper 
Crazy Gang

Wysłany: 2006-10-09, 18:46   

To trochę wynik pewnej dziwnej polityki dotyczącej koszy na śmieci. Zauważyłeś jak ich mało na ulicach? Po prostu miasto nie chce za nie płacić i jest przepis że każdy ma swoje smieci trzymać przy sobie lub w domu a jak nie to grzywna. Ale ludzie jak to ludzie, leją na to.
Fakt, Anglicy to straszne brudasy, może nie tak jak Włosi, ale dużo im nie brakuje.

Mnie wkurwiały wszechobecne kamery i godziny otwarcia sklepów innych niz spozywcze oraz urzędów pocztowych i banków. Jak sie pracuje z dala od centrum i nie ma samochodu to można zapomnieć o załatwieniu czegoś.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-10-10, 13:01   

ja czytalem w londynskich gazetach, ze brak smietnikow wiaze sie z obawa zamachow - ubzdurali sobie, ze w smietniku najlatwiej schowac bombe i polikwidowali znaczna ich czesc. Za to zauwazylem od groma ludzi ktorzy te smieci wyrzucaja - i jestem pewien, ze ich utrzymanie kosztuje znacznie wiecej niz smietniki.
Ale syf robi sie na prawde okropny.

Mnie denerwowali jeszcze ciapaci, ktorzy opanowali wszystkie chyba sklepy spozywcze i na dodatek probuja nagminnie oszukac. Transparent glosi - polska zywnosc, polskie piwo, polskie wedliny, a za lada stoi ciapaty, ktory nawet po angielsku mowi koslawo. I wydaje o 20 pi mniej.

No i dojazdy autobusami. Minimum godzine. Jednak metro do najlepsze rozwiazanie.

MiKiGOD 
metal.pl
Analord

Ulubiony drink:: Orzechówka
Wysłany: 2006-10-10, 22:46   

Hehe ciapaci, widze nug ze miales dobrych nauczycieli hehe.

A co maja robic jak maja do tego smykalke a nasi umieja tylko czarnychom robote podebrac i za mniejsza kase robic w hotelach za sprzataczy?

I fakt z tymi smieciami to trzeba juz byc takim zeby tak smiecic a nie przez brak koszy (choc przyznaje ze ich malo). Smieciarze jebane, sam widzialem jak wrzucili do takiej malej fontanki parasol jebitny i smieci z mcdonalda a za nimi 2 metry byl kosz. I to jeszcze byly pseugo goty, wstyd!

Co do autobusow to lepiej sie nie wypowiem bo krew czlowieka zalewa!

Anttu 

Wysłany: 2006-12-26, 17:04   

Tam gdzie ja pomieszkuję, to zgodnie z jeszcze trwającą kampanią "Keep Britain Tidy", koszy na śmieci jest dużo, ale chętnych do korzystania z nich mało :| Ale do śmieci i chodników klejących się od gum do żucia już się przyzwyczaiłam. Ale do jednego się nigdy nie przyzwyczaję - do braku lasu. Takiego prawdziwego. Najbliżej mam las Sherwood, który jest mniejszy i rzadszy od parku miejskiego w mojej rodzinnej mieścinie. Więc duszę się i usycham. Odwiedzam często Bradgate Park , by popatrzeć na jelenie i daniele, które zachowały jeszcze resztki swojej 'dzikości', ale to nie to samo, co chwila ciszy i samotności w polskim lesie...
Co jeszcze mi się nie podoba? Konsumpcyjny styl życia Angoli, osobne krany dla ciepłej i zimnej wody, brak kontaktów w łazience, szeregowe domy z czerwonej cegły, bułki, które można zgnieść i wepchnąć sobie do ucha i wiele, wiele innych. Okropny kraj.

Jack the Nipper 
Crazy Gang

Wysłany: 2006-12-26, 19:04   

Anttu napisał/a:
Okropny kraj.

To wracaj.

Anttu 

Wysłany: 2006-12-26, 20:01   

Wróciłam, lecz tylko na chwilkę. Na stałe wracam w czerwcu :) Co mnie tam trzyma? Pieniądze, jak wszystkich zresztą. Spłacę kredyt studencki i już mnie tam nie zobaczą.

Nazi Satan SS 

Wysłany: 2006-12-29, 03:26   

Grube dziewczyny i cała masa nieczystości rasowej. To jest w tym kraju bleeeeeeeeee
6 6
6666666 666666

demanufacture 

Wysłany: 2006-12-31, 01:53   

Nazi Satan SS napisał/a:
Grube dziewczyny i cała masa nieczystości rasowej. To jest w tym kraju bleeeeeeeeee

zobacz lepiej francje... moj brejdak tam mieszka i wie o co chodzi. teraz pieprzeni muzulmanie daja o sobie znac

in battle there is no law...

Eyesore
Gość
Wysłany: 2007-01-05, 20:56   

Ciekawe forum, moze sie zarejestruje, ale najpierw moze wypowiem swoje zdanie w tym temacie, jako, ze od jakiegos czasu mieszkam na Wyspach.
1. Po pierwsze, wszyscy narzekaja, jak to Polacy. Nie potrafia docenic tego co maja i wciaz tylko pierdziela bez sensu. Ledwo co wyjechali z Polski zostawiwszy za soba ten burdel i od razu narzekaja na burdel w nowym miejscu zamieszkania, gdziekolwiek na swiecie by to nie bylo. Nie podoba sie - wrocic. Proste. Jako ze sam jestem Polakiem, to i sam tez czasami ponarzekam :)
2. Syf i burdel - taki jak w Polsce, nic nowego. Jak ostatnio bylem w Polsce, to az sie przerazilem, taki syf byl. Wszedzie.
3. Anttu, Bradgate Park? Mieszkasz w Leicester? To tak jak ja. Czy moze gdzies w Leicestershire.
4. "Mnie denerwowali jeszcze ciapaci", "cała masa nieczystości rasowej".
Takie opinie lubie najbardziej. Mieszkam na ciapatowie, wiekszosc mieszkancow Leicester (dziury, nota bene - o! juz narzekam :wink: ) to Azjaci i musze powiedziec, ze milszych ludzi w Anglii chyba nie ma. Po pierwze - spokojni, a nie tak jak ta cala rozwydrzona anglo-saska masa. Po drugie, jako ze wielu z nich jest emigrantami sa pracowici, tak jak Polacy zreszta. Jedyni bezdomni jakich widzialem, to biali Angole. Polacy lubia narzekac na innych, bo maja kompleksy i nie chca byc na koncu lancucha kopania w dupe, dlatego narzekaja na, w ich mniemaniu, gorszych od siebie. Jak mieszkalem w stanach to wiele sie nasluchalem o wspanialych polaczkach, ktorzy bez skrupulow wykorzystywali swoich rodakow, ba, sam doswiadczylem tego na wlasnej skorze. Masa cwaniakow i zazdrosnikow. Polacy bywaja tak zawistni, ze potrafia sie nawet pobic, bo jeden ma wiecej nadgodzin niz drugi. W stanach jest tak: Zyd Zydowi zawsze pomoze, Polak Polakowi nigdy, wrecz przeciwnie, wyrucha go na cacy.
5. Szeregowce z cegly - pewnie lepiej jeszt mieszkac w 13 pietrowym bloku z rakotworczej plyty, niz w ceglanym, ciasnym, ale wlasnym domu. Idea tych domkow byla taka, zeby klasa robotnicza nie cisnela sie w wysokosciowcach, tylko miala tez szanse na swoje wlasne "front door". Efekt jest taki, iz mimo ze anglia jest jednym z pierwszych krajow na siwecie, w ktorym zaczeto budowac bloki, to jednak odsetek ludzi w nich mieszkajacy jest najnizszy w europie (razem z Irlandia)
6. Konsumpcjonizm - w Anglii konsumpcyjny styl zycia to jest jeszcze nic, w USA to jest dopiero to! Takze wcale w Anglii nie jest tak zle pod tym wzgledem. Poza tym, biznes musie sie krecic, ludzie musza wydawac, zeby inni ludzie mogli zarabiac, niestety taka jest cena jaka placa bogate spoleczenstwa za dostatnie zycie.
7. A co mnie osobiscie denerwuje? Narzekanie polakow :wink: Niedalej jak pare dni temu jeden koles mi zakladal nowy internet i mowil, ze zna troche polakow i ze wszyscy narzekaja.
Poza tym, zarcie - do polskiego nie ma startu, ale nie jest takie najgorsze, trzeba po prostu wiedziec jakie rzeczy jesc. Osobne kurki - kicha.
I przede wszystkim dziewczyny, nie tylko anglo-sasi, ale w ogole wszyscy germanie to wyjatkowe brzydale. Na szczescie mieszka tu duzo ciapatych, a ciapate to sa zarypiste laski, najlepsze zaraz po polkach.

Anttu 

Wysłany: 2007-01-08, 17:50   

Hehe :) Tak, w Leicester. Zresztą, w opisie mam skąd jestem.

Carina Sin 
Tru Hardcore

Wysłany: 2007-03-09, 20:01   

Nie mów okropny kraj _-_
Zależy, gdzie jesteś.
W Polsce na jakiejś wsi też byś powiedziała - okropny kraj.

1. Irlandzki akcent :P
2. Podzielenie szkół na męskie i żeńskie.
3. Niezdrowy tryb życia wielu ludzi - wieczory w pubie, ranka na kacu, potem cały dzień na tłustym żarciu.

The White Stripes, Sex Pistols, Dezerter, Nirvana, Alice in Chains, Guns N Roses, KoRn, SOaD, Metallica, Slayer, Children of Bodom

wojownik 

Wysłany: 2007-03-10, 16:48   

Eyesore napisał/a:
Ciekawe forum, moze sie zarejestruje,

:drapie:
Powiedz mi jakim cudem możliwe jest że piszesz jako gość :?: :drapie: :drapie:

A co do Anglii - Nie zamierzam wyemigrować ,chociaż wszystko jest możliwe :| : Na razie kwestia jezyka stanowi dla mnie najpoważniejszą zapore :roll:

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2007-03-10, 19:39   

A ja chętnie, ale dopiero po studiach. No i raczej wolałbym Benelux niż Wielką Brytanię, mimo że to angielski umiem a nie powiedzmy flamandzki :D
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2007-03-11, 19:43   

wojownik napisał/a:
Eyesore napisał/a:
Ciekawe forum, moze sie zarejestruje,

:drapie:
Powiedz mi jakim cudem możliwe jest że piszesz jako gość :?: :drapie: :drapie:

może admin nie przypisał konieczności logowania na ten dział

7711150 - tylko konkretnie!

http://www.youtube.com/watch?v=15SozetMxvQ

Odpowiedz do tematu