Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości
Autor Wiadomość
Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2006-09-26, 13:05   Nowości

Po kolejnym zdublowaniu tematu i topiców typu "pomocy - szukam..." postanowiłem trochę uporządkować forum. Wiąże się to także z wywalaniem tematów typu "Teksty do Behemotha", "Pomoc do pracy magisterskiej" itp. a w konsekwencji - znikaniem waszych postów...

Nie ździwcie się jak ubędzie coponiektórym - starszym użyszkodnikom po 50 postów :wink:

Kolejna sprawa:
Nie działa na forum wyszukiwarka... W związku z tym jestem pobłażliwy, jak ktoś założy nowy temat o kapelce - gdyż, np. nie wiedział czy taki temat jest. Ja spisałem sobie zespoły -tematy do notatnika i wiem gdzie co i jak się dzieję i nie obrażę się gdy będę musiał zamknąć - po czym usunąć jakiś temat...
Za to wkurwia mnie jak prezychodzi jedno-pięcio postowiec, a i tak zdąża zdublować topic...
Dla osobników z mniejszą niż 20 ilością postów niestety nie mam litości - zbyt dużo było tu burdelarzy, napinaczy i prowokatorów.

A jeszcze... tematy zamknięte, o ile nie są większe (ponad... 5 stron mw), po pewnym czasie idą w diabła.

Ostrzeżenia dostaje także osobnik, który na siłę wpieprza dwadzieścia tematów w każdym dziale typu - "Koncert!", "Kupię kasetkę!", "Szkukam klarnecistki" itp... potem za sprzątanie tego ścierwa z nerów łaknę krwii... i sypią się ostrzeżenia...

Co do "spamu"... trochę dużo tego jest i tutaj nie pozostaje nic jak prosić, o nie wpieprzanie wypowiedzi typu "[quote]cytat[/quot] popieram!" "świetny album! ale najlepszy jest ten najnowszy" itp itd... Rozbudujcie wypowiedź! przecież z czymś takim w temacie nie chce się dalej gadać!
Jednak jeśli spam będzie jednocześnie offtopem i na celu będzie miał obrazę lub poniżenie kogoś... no to sorka... conajmniej 2 ostrzeżenia. Wyjątki są chyba oczywiste... jak ktoś napisze, że SOAD to czołówka i awangarda metalu, albo, że Kredki to najlepsza kapela Black Metalowa... no to wiadomo... ma za swoje :wink:

Aha... i wkurwiają mnie napinacze - jeżeli w trakcie całego pobytu na forum taki użyszkodnik nie napisał żadnego konkretnego posta, a jedynie bluzgi / wypominanie / czepianie się i komentowanie wypowiedzi innych... no to sorki... Może się okazać, że któregoś dnia nie będzie mógł już nic napisać :wink:

To tyle...
Jakby ktoś miał UWAGI, albo PYTANIA - proszę śmiało tutaj.

EDITKA:
aha... nie tworzę własnego regulaminu, tylko wyjaśniam dla niewtajemniczonych, jak postępuje wobec pewnych zachowań/czynów. zresztą to co napisałem powyżej jest w pełni zbieżne z regulaminem forum :wink:
aha...

7711150 - tylko konkretnie!

http://www.youtube.com/watch?v=15SozetMxvQ

Odpowiedz do tematu