Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nehamod
2011-06-09, 18:48
Sunn O)))
Autor Wiadomość
Nehamod 
smutny człowiek

Wysłany: 2009-06-05, 22:23   

"Idolum" mam na półce, git granie.

Nocturno_Culto 
The Łazarz

Wysłany: 2009-06-06, 08:10   

z drone'ów bardzo tłuste kawałki ma Boris (np Blackout z płyty Pink) no i Nadja chociaż ma trochę za wysoki strój gitary

Idąc tropem jufołmamuta superniedocenianą kapelą jest Suma z płytą "let the churches burn" tematy grane po milion razy przez neurosisy cult of luny czy electric wizardy tutaj brzmią z a j e b i ś c i e świeżo

Shaimar 

Wysłany: 2009-06-06, 13:38   

Nocturno_Culto napisał/a:
z drone'ów bardzo tłuste kawałki ma Boris (np Blackout z płyty Pink) no i Nadja chociaż ma trochę za wysoki strój gitary

Idąc tropem jufołmamuta superniedocenianą kapelą jest Suma z płytą "let the churches burn" tematy grane po milion razy przez neurosisy cult of luny czy electric wizardy tutaj brzmią z a j e b i ś c i e świeżo

Tylko zauważ, że płytę "Pink" bardzo ciężko zdobyć, przynajmniej ja nie mogłem jej nigdzie znaleźć w polskich sklepach wysyłkowych, już nie wspominając o jakichś Empikach czy MediaMarktach. A swoją drogą to oni na pewno na tej płycie grali drone, a nie stonera? Często coś te gatunki zmieniają. A Sumę z pewnością sprawdzę, skoro tak polecasz ;]

Nocturno_Culto 
The Łazarz

Wysłany: 2009-06-06, 13:55   

na płycie Pink grają wszystko od stonera który miejscami przechodzi w coś co jest słuchalne tylko dzięki riffowi o gęstości betonu ,bo po za tym przypomina jakiś plastikowy j-rock aż po krótkie 5-7 minutowe drołnowania.

No ja niestety nabyłem Pink w sposób mało chwalebny

Industrial 

Wysłany: 2009-06-06, 14:45   

tiglatpilesar napisał/a:
przypasował mi The Angelic Process

Nic dziwnego bo to zajebisty band, w tych klimatach doskonale też daje rade Menace ruine
You dispensed it and we drank it

Muad'Dib 
ooOOoO

Wysłany: 2010-02-24, 19:00   

Słoneczko ostatnią płytą rozkurwiło drołnową konkurencję. Attila genialnie wpasował się w klimat płyty. Pierdzi jak trzeba. Krążek przesłuchany w odpowiednim klimacie pozwala dostrzec to, co dzieje się w tle potężnych basów. ”Monoliths & Dimensions” to jedna z lepszych płyt ubiegłego roku.

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2010-02-25, 10:29   

Muad'Dib napisał/a:
Słoneczko ostatnią płytą rozkurwiło drołnową konkurencję. Attila genialnie wpasował się w klimat płyty. Pierdzi jak trzeba. Krążek przesłuchany w odpowiednim klimacie pozwala dostrzec to, co dzieje się w tle potężnych basów. ”Monoliths & Dimensions” to jedna z lepszych płyt ubiegłego roku.

Nic dodać nic ująć. W tej chwili najchętniej przeze mnie słuchana płyta Sunn.
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

ksiadz_owad

Ulubiony drink:: mojito
Wysłany: 2010-04-07, 09:52   

Byłem w zeszłym roku na koncercie w Krakowie, wrażenia niesamowite - do teraz się trochę trzesę od tych basów :D

Endrju 

Wysłany: 2010-04-07, 14:54   

Uważam, że nówka to zajebista rzecz ale to nie jest konkretnie to czego u nich szukam, zdecydowanie bardziej wolę debiut, Flight of the Behemoth czy Domkirke, które ostatnio leci najczęściej i przymierzam się do kupna tego właśnie tylko jeszcze hardware do drumsów mnie goni więc poczekać muszę trochę. I właśnie na Domkirke Attila się świetnie wpasowywuje, w pierwszym kawałku jego głos z organami robi niesamowite wrażenie. W późniejszej części mam wrażenie, że czasami za dużo go jest, a za mało gitar, ale i tak bym wiele dał by być na tym koncercie. Z ciekawszych rzeczy od nich polecę jeszcze epkę Oracle, z którą jeśli chodzi o dostępność jest ciężko więc niestety zostają złe środki zdobywania muzyki. W pierwszym kawałku użyto młota pneumatycznego albo czegoś w tym stylu, piękna rzecz ;)

Ravage 
cały on

Wysłany: 2010-04-19, 15:25   

nigdy nie miałem doczynienia z taką muzą
no i dla jajek puściłem sobie Black One
lekki szok na początku, jakieś trzaski odgłosy i brudy, cała płyta jak jakieś intro do normalnej płyty , ale przeleciało raz i jednak to nie wiadomo co ma w sobie coś
jakoś hipnotyzuje
trzeba by sie podjarać żeby odlecieć przy tym
ale póki co pomęcze ten album bo jak mówie nie wiem czym i nie wiem jak ale mnie jakoś zaczarował trochę

die. 
die when you die

Ulubiony drink:: molotova
Wysłany: 2010-07-28, 22:58   

OOO))))))

SUNN

Moim marzeniem spełnieniem jest podłączyć gitarę do tego wzmacniacza i mieć pod ręką big fuzza z distorcion dużym na tyle był dobry pogłos i zajebać z rana przy kubku kawy drone

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-28, 12:09   

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tą kapelą, do dzisiaj. Właśnie słucham Monoliths & Dimensions i zastanawiam się, dlaczego wcześniej nikt mi tego nie polecił, dlaczego wcześniej nie byłam ciekawa, co to jest, dlaczego straciłam tyle czasu na głupoty w stylu dsbm... ;) jestem znów pod wrażeniem. Jak tak dalej pójdzie, to całe życie będę pod wrażeniem z zaskoczonym wyrazem twarzy.

Mastema
Papiesz

Ulubiony drink:: wino komandos
Wysłany: 2010-12-28, 12:50   

rotten napisał/a:
Nigdy w życiu nie spotkałam się z tą kapelą, do dzisiaj. Właśnie słucham Monoliths & Dimensions i zastanawiam się, dlaczego wcześniej nikt mi tego nie polecił, dlaczego wcześniej nie byłam ciekawa, co to jest, dlaczego straciłam tyle czasu na głupoty w stylu dsbm... ;) jestem znów pod wrażeniem. Jak tak dalej pójdzie, to całe życie będę pod wrażeniem z zaskoczonym wyrazem twarzy.
Podobno, od ich muzy publika miewa odruchy wymiotne:) Ale to od tego, ze graja bardzo niskie tony tzw. drone. Nazwe wzieli od wzmacniaczy, ktore sa w stanie wyemitowac tak niskie tony. Nic nowego nie wymyslili. Sprawdz The Melvins, utwory Charmicarmicat i Hands First Flowers. Inspiracja wrecz oczywista.

Nehamod 
smutny człowiek

Wysłany: 2010-12-28, 12:51   

Mastema napisał/a:
rotten napisał/a:
Podobno, od ich muzy publika miewa odruchy wymiotne:) Ale to od tego, ze graja bardzo niskie tony tzw. drone. Nazwe wzieli od wzmacniaczy, ktore sa w stanie wyemitowac tak niskie tony. Nic nowego nie wymyslili. Sprawdz The Melvins, utwory Charmicarmicat i Hands First Flowers. Inspiracja wrecz oczywista.

A nie lepiej sprawdzić Earth? :drapie:

Endrju 

Wysłany: 2010-12-28, 12:56   

Mastema napisał/a:
Same truizmy

Czy ktoś tu mówi, że Sunn O))) to jakaś odkrywcza kapela? I Nehamod ma rację, najlepiej sprawdzić bezpośrednią inspirację czyli pierwszą epkę Earth, pierwszy longplej i ewentualnie Phase III.

I jeśli już w sumie napisałem posta to się przyczepie, ani jedna z dwóch epek, na których znajdują się te kawałki nie została wydana pod szyldem The Melvins, tylko Melvins.

Odpowiedz do tematu