Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Overkill
Autor Wiadomość
propaganda 
Burn it down...

Wysłany: 2007-09-20, 20:05   Overkill

Zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, jedna z legend thrash metalu. Wielkimi krokami zbliża się premiera ich nowej płyty, więc pomyślałem że można by założyć temat o nich, czego jak widzę do tej pory nie zrobiono.
Jak dla mnie najlepsze ich albumy to "Feel the Fire", "The Years of Decay" i oczywiście "Horrorscope" a także "Coverkill". Jedyne co nie za bardzo mi w ich muzyce podchodzi to skrzeczący wokal Ellsworth'a. Mi bardziej pasuje do heavy metalu, ale może się nie znam :P
Ogólnie kapela zajebista więc z niecierpliwoscią czekam na ich nowe dzieło. :)

Kozlej 

Wysłany: 2007-09-20, 21:58   

ma debiut i dwójkę, bardzo fajne granie. Ciekawy niemiecki thrash i aż wstyd nie znać :) jedynie wokal mi trochę nie podchodzi...

Rockfan 

Wysłany: 2007-09-20, 22:28   

http://www.youtube.com/watch?v=VoMCka5bBdU

Wokal nieco dziwny,kiedyś słyszałem jakieś tam dwa songi i stąd znam nazwe :)

propaganda 
Burn it down...

Wysłany: 2007-09-20, 22:50   

Kozlej napisał/a:
ma debiut i dwójkę, bardzo fajne granie. Ciekawy niemiecki thrash i aż wstyd nie znać :) jedynie wokal mi trochę nie podchodzi...

Overkill jest z Ameryki, z NY konkretnie :) O ten właśnie zespół mi chodziło.

Kozlej 

Wysłany: 2007-09-21, 16:16   

a no to mi sie pojebało :oops:

propaganda 
Burn it down...

Wysłany: 2007-11-03, 13:35   

Nareszcie jestem po przesłuchaniu ich najnowszego dzieła. Album trzyma klimat poprzedników i jak zwykle chce się wrecz kopnać w dupe Ellswortha żeby śpiewał jak przystało na thrash metal :D . Z drugiej jednak strony jego wokal jest dość charakterystyczny (nadający się raczej do kapeli heavy metalowej).
Podsumowując - wydali po 2 latach całkiem niezły album, udowadnajac że jednak sie za bardzo nie zestarzali i mają nadal pomysł na muzyke, na ten chlerny tharah metal :twisted: a przede wszystkim pokazują, że dobry tharash tworzą nie tylko w Bay Area.

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2007-11-03, 17:48   

Debiut to po prostu kopalnia zajebistych thrash metalowych hitów. Hammer! Hammerheeeaaad! Albo kurwa Rotten To The Core. Potem trzymali poziom, ale ta płyta jest i tak najlepsza.

Blackened 
Dreaming Neon Black

Wysłany: 2008-02-15, 08:43   

Jedna z moich ukochanych kapel :D Kiedy piszę tego posta z mojej wieży słychać dźwięki "Skullkrushera".. Niesamowite Granie. "The years of Decay" i "Horrorscope" stawiam na pierwszym miejscu wśród dokonań grupy ale... praktycznie na każdej płycie znajduje się mnóstwo czadowych, potężnie brzmiących numerów... Na "Necroshine" chłopaki mi podpadli, jakieś takie nowoczesne się to zrobiło..."Relix IV" może się jeszcze jakoś bronić (wheelz!) a ostatniego albumu jeszcze nie miałem okazji słyszeć.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2008-02-15, 11:22   

Mnie ciekawi jak wypadną na Metalmanii.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Blackened 
Dreaming Neon Black

Wysłany: 2008-02-15, 11:23   

Zmiażdżą. :D

Mietek1988 

Wysłany: 2008-02-20, 13:20   

Super kapela mam ich tylko stare plyty do 1991 roku takie jak Under the influence - wymiot,The years of decay - chyba najlepsza czy np.mam jeszcze Taking over i jeszcze kilka innych w sumie cala dyskografie do 1991 z Horroscope wlacznie.Plyty po 1992 roku mnie nie interesuja.

Yodis 
Gruby Chuj

Wysłany: 2008-02-20, 13:52   

Mietek1988 napisał/a:
Plyty po 1992 roku mnie nie interesuja.

To już wiemy, powatarzasz się Mieciu

Kajetanus 

Wysłany: 2008-02-20, 15:04   

No ba! Świetny thrash.

propaganda 
Burn it down...

Wysłany: 2008-02-20, 23:31   

Mietek1988 napisał/a:
Super kapela mam ich tylko stare plyty do 1991 roku takie jak Under the influence - wymiot,The years of decay - chyba najlepsza czy np.mam jeszcze Taking over i jeszcze kilka innych w sumie cala dyskografie do 1991 z Horroscope wlacznie.Plyty po 1992 roku mnie nie interesuja.

To jestes zwykły ignorant :lama: bo żeby poznać kapele i móc mówić, że jest super, musisz chociaż posłuchać tego co grają. A ty świadomie opuszczasz ok. 10 ich albumów w tym takie dzieła jak "Killbox 13"(najlepsza jak dla mnie ostatnio płyta nowojorczyków) czy "The Killing Kind"(kawał niezłego napierdalania :yeah: ).

Veleknez

Wysłany: 2008-03-18, 20:48   

Nie zapomnę dnia kiedy usłyszałem tą kapele na starym piracie a konkretnie płytę Under Of Influence. Głowa sama poszła w ruch. Ich album deklasują jak dla mnie przereklamowaną "Metalikę" 100 do 1. Energia i żywioł jednym słowem :P , Jak można nie słuchać płyt tej kapeli po 1992 toż to istne świętokradztwo :priest:

A ich teledysk do Bastard Nation jest jednym z moich ulubionych "ufilmień" muzyki

Właśnie słucham ich bootlegu z Metalmani '87 to musiał być dopiero występ. Podobno Blitza z 2 godziny odplątywano z kabli po koncercie ]:->

Odpowiedz do tematu