Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Overkill
Autor Wiadomość
Mariner 

Ulubiony drink:: Piwo
Wysłany: 2012-04-11, 15:05   

Parę odsłuchów za mną i mogę stwierdzić że zachwyciła w chuj ta płyta ,jak to na nich przystało hit na hicie hitem podparty ,już nie ma żadnych problemów wchodzi jak nóż w masełko.
Cytat:
Feel the Fire kopie jaja.Mocna,surowa produkcja z wokalem jaki lubie.Nie ma zapełniaczy,cała płyte biore bez popitki.

Racja ,ale "Taking Over" ,"The Years of Decay" i "Horrorscope" są jeszcze lepsze ;-)
Cytat:
.Nowości nie znam i nie chce znać.

A szkoda bo np "Ironbound" i "The Electric Age" są zajebiste i z czystym sumieniem mogę stwierdzić ,że słucha mi się ich niemal tak dobrze jak starych klasyków.

gb1410 

Wysłany: 2012-07-28, 21:39   

Mariner napisał/a:
Cytat:
Feel the Fire kopie jaja.Mocna,surowa produkcja z wokalem jaki lubie.Nie ma zapełniaczy,cała płyte biore bez popitki.

Racja ,ale "Taking Over" ,"The Years of Decay" i "Horrorscope" są jeszcze lepsze ;-)

Pierwsze dwie podobne, ja wolę debiut. Kolejne dwie ww. są jednak trochę inne (gdzieś tam wypisują, że bardziej dojrzałe) dla mnie po prostu mniej spontaniczne, oczywiście również lubię.

Nagrali już chyba ze 30 płyt :wink: , przez to nie do opanowania kapela. Z tego co znam/mam pierwsze płyty świetne. Później bez wpadek, przeplatane z bardzo dobrymi.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2012-07-29, 09:24   

nową słyszałeś już? ja jeszcze nie, ale ponoć istne morderstwo. w sumie bym się nie zdziwił, bo poprzednia fenomenalna.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Mariner 

Ulubiony drink:: Piwo
Wysłany: 2012-07-29, 13:22   

Nowa płyta co najmniej na poziomie "Ironbound" moim zdaniem.
Od momentu jak usłyszałem TEA nie wróciłem ani razu do Ironbound, czego trochę mi szkoda ,bo to zajebista płyta.

gb1410 

Wysłany: 2012-07-29, 23:11   

Mephisto napisał/a:
nową słyszałeś już? ja jeszcze nie, ale ponoć istne morderstwo. w sumie bym się nie zdziwił, bo poprzednia fenomenalna.

Nic nie słyszałem. Byłem odłączony od świata na 4 m-ce. Nawet nie wiedziałem, że znowu nagrywają. Jak faktycznie taka sama lub lepsza niż "Ironbound", to są w tej chwili absolutną czołówką thrash metalu.

Sweetnighter 
Beat Führer

Wysłany: 2012-08-29, 16:49   

Kompletnie nie łapię tej muzy. W sumie lubię stary thrash (nawet bardzo), ale do Overkilla nie potrafię się przekonać. Znam 3 płyty: Taking Over, The Years of Decay i The Electric Age. Jakieś zbyt melodyjne to jest dla mnie, za wesołe, kojarzy mi się na przemian (ale dość luźno, więc proszę nie czepiać się błędnych klasyfikacji, bo ich nie uprawiam) z punkiem i power metalem. Mógłby mi ktoś powiedzieć o co kaman? Bo w sumie kapela ma dużą nazwę, domyślam się, że nie bez przyczyny, więc może źle się do tego zabieram...
Leonardo da Vinci był wprawdzie największym i najbardziej utalentowanym człowiekiem Renesansu, ale nie mógł rozwinąć swego geniuszu w całej pełni, ponieważ nie było to możliwe przed Wielką Socjalistyczną Rewolucją Październikową

gb1410 

Wysłany: 2012-08-29, 17:47   

Taking Over, The Years of Decay to (całkiem możliwe) najlepsze płyty jakie nagrali. Jak ci nie pasują to możesz Overkill sobie odpuścić. Oni grali na początku thrash w podobnym stylu jak Annihilator czy Heathen. Wściekłości czy niesamowitego ciężaru na pierwszych, uznawanych za najlepsze, płytach nie znajdziesz.

Sweetnighter 
Beat Führer

Wysłany: 2012-08-29, 18:09   

gb1410 napisał/a:
Wściekłości czy niesamowitego ciężaru na pierwszych, uznawanych za najlepsze, płytach nie znajdziesz.

I wcale ich tam nie szukam. Lubię mniej "wściekłe" kapele nurtu - Anthrax, Megadeth, Annihilator, czy wreszcie Metachę. Po prostu jestem ciekaw, czy nie podoba mi się u Overkilla to, że jest Overkillem, czy też pod powłoką nadmiernej dla mnie melodyjności kryje się coś, co przeoczyłem.
Leonardo da Vinci był wprawdzie największym i najbardziej utalentowanym człowiekiem Renesansu, ale nie mógł rozwinąć swego geniuszu w całej pełni, ponieważ nie było to możliwe przed Wielką Socjalistyczną Rewolucją Październikową

gb1410 

Wysłany: 2012-08-29, 18:16   

W takim razie szczerze polecam "Feel the Fire".
To będzie ostatnia nadzieja na nawrócenie.

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2012-08-29, 19:18   

Horrorscope i przedostatnia. absolutnie znakomite wydawnictwa. jeśli nie podejdą (?), to dać sobie spokój.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Iddeous 

Wysłany: 2012-08-29, 19:28   

Ostatnio odświeżyłem sobie The years of the decay, i cóż... Nie za bardzo mi się spodobała, oprócz zajebistych numerów jak "Elimination" czy Evil Never Dies, to wieje dla mnie nudą. O niebo lepsza jest "Taking Over" \m/
Sharp were the thorns of crimson death

Killim 
Chrześcijanin

Ulubiony drink:: Koktajl Mołotowa
Wysłany: 2012-08-29, 22:38   

Wieki nie słuchałem, ale "The Years of Decay" świetna rzecz, "From Underground and Below" też sympatyczne, ale już nie aż tak. Kiedyś muszę ten zespół lepiej poznać.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2012-08-29, 23:01   

Mam tylko debiut i jak w końcu przebrnąłem przez wokal to okazała się zajebistą płytą. Od tamtej pory minęło pewnie z 6 lat w tej chwili i potem myślałem, że jak już jedną płytę lubię to z następnymi pójdzie jak z płatka. No niestety- w każdym numerze Overkill jakiego nie znam tak wkurwia mnie Blitz, że słuchać nie mogę. A przyzwyczajać się już nie mam ochoty.

A tymczasem- Hammer! Hammerhead!

IN DEATH WE TRUST

gb1410 

Wysłany: 2012-10-10, 08:49   

"The Electric Age" po pierwszym przesłuchaniu, ależ to jest petarda!
Niesamowita forma tego Overkill. Mogą nagrywać świetne płyty co rok, jakby mieli znowu po 20 lat.

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2012-10-10, 17:47   

no. nie mogę się już doczekać koncertu :)

Odpowiedz do tematu