Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co z tą Anglią?
Autor Wiadomość
Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2008-02-24, 00:24   

przepraszam :P

tylko wkurza mnie takie wprowadzanie chłopaka w klimat beznadziejności... jesteśmy w Polsce (i UE)... nie w Czadzie.

7711150 - tylko konkretnie!

http://www.youtube.com/watch?v=15SozetMxvQ

vodka

Wysłany: 2008-02-24, 23:29   

Dzięki Wam zdałem sobie sprawę w jak beznadziejnej sytuacji jestem :)

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2008-02-25, 10:52   

Chyba Cię pojebało :) nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być gorzej. Sam siedzę na bezrobociu od kilku miechów ale jestem pewien, że niedługo coś podłapię. Grunt to nie załamywać się.
W sumie mi się wydaje, że w Twoim wypadku to najlepiej faktycznie iść do woja i zostać zawodowym, całkiem nieźle płacą i na emeryturę możesz bardzo szybko przejść.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

vodka

Wysłany: 2008-02-25, 12:37   

Przeczytaj kilka postów wcześniej... nie mogę iść na zawodowego bo mam wyrok... I co mam zrobić po wojsku, iść na bezrobocie tak jak Ty? To chyba trochę bez sensu.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2008-02-25, 12:41   

Aaa sorry, nie czytałem zbyt uważnie tematu. No nie wiem, jakieś wyjście zawsze jest, kombinuj.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

trickster_g 

Wysłany: 2008-02-25, 13:19   

Mephisto ile masz lat (tak z ciekawości)??

Klang Harcun 

Wysłany: 2008-02-25, 16:45   

Vodka , wiem że to nie moja sprawa, ale co zrobiłeś i jaki wyrok otrzymałeś? Przecież po zakończeniu kary, można się starać o wykreślenie z rejestru osób skazanych. W zależności od wyroku, trwa to od trzech lat po zakończenia wyroku, do lat pięciu. Potem będziesz miał, czysta kartotekę.

vodka

Wysłany: 2008-02-25, 16:51   

Głupi wyrok: posiadanie substancji odurzających (marihuana :) )
Wyrok: 6 mies. na 3 lata w zawieszeniu + opieka kuratora

Wyrok został ogłoszony gdzieś koło października/listopada 2007 więc i tak w chuj czasu muszę czekać na wymazanie z kartoteki.

Klang Harcun 

Wysłany: 2008-02-25, 17:04   

vodka napisał/a:
Wyrok został ogłoszony gdzieś koło października/listopada 2007 więc i tak w chuj czasu muszę czekać na wymazanie z kartoteki.

Wydaje mi się, że za takie coś czeka się trzy lata, na wykreślenie z rejestru osób skazanych. Stary, to naprawdę niewiele. Piszesz podanie i płacisz 45 złotych (bo z urzędu, to może potrwać). Potem masz czystą kartotekę i zaświadczenie o niekaralności, przestaje być problemem. Zresztą, rzadko się zdarza, aby pracodawca wymagał tego dokumentu.

vodka

Wysłany: 2008-02-27, 00:24   

A Ty Klang byłeś w UK?

Klang Harcun 

Wysłany: 2008-02-27, 16:47   

vodka napisał/a:
A Ty Klang byłeś w UK?

W United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, byłem zaledwie miesiąc. Bynajmniej nie po to, żeby pracować. Natomiast wielu moich przyjaciół, wyjechało na stałe do Wielkiej Brytanii. Poza tym, czytam wiele publikacji i artykułów na ten temat. Najpierw był wielki entuzjazm, a potem zderzenie się z rzeczywistością. A są to ludzie wykształceni, bardzo dobrze władający językiem angielskim. Musieli się sporo nagimnastykować i nachodzić, oraz uzbroić się w cierpliwość, aby wreszcie znaleźć satysfakcjonującą ich pracę. Ale początki, wszędzie są trudne. Teraz, raczej nie żałują swojego wyjazdu. Zwłaszcza Ci, którzy wyjechali do Irlandii. Dobrze jest, obserwować tamtejszy rynek pracy, aby wiedzieć na jakie zawody, jest największe zapotrzebowanie. Konkurencja, jest naprawdę duża. Na początku, najlepiej nie wybrzydzać. Zwłaszcza, w twoim przypadku. Ostatecznie, doświadczenie zawodowe możesz zdobyć tam. Myślę, że jeżeli potrafisz kombinować, a szczęście będzie Ci sprzyjać, to sobie poradzisz. Najważniejsza, abyś znał dobrze język angielski, to podstawa. Sprobuj, może Ci się poszczęści. Good Luck.

kros

Wysłany: 2008-02-28, 17:44   

I tak oto w europie powstała nowa grupa etniczna...biali murzyni...mam tam znajomych w tamtym roku byłem ich odwiedzić i to co zobaczyłem jest kurwa żenujące ...wstyd czuć się polakiem...milionerzy z wysp... chwalą się że na czysto na miesiąc wyciągną 4tys....też bym tyle wyciągnął w Polsce gdybym jebał dniami i nocami po 12 - 16 godzin...heh...nigdy nie zrozumie czym ci murzyni się kierują w życiu...heh....nie jedź tam gościu odradzam...w polsce znajdziesz prace i płace które są coraz lepsze i nie masz na sobie pogardliwego wzroku z tytułu taniej siły roboczej

Klang Harcun 

Wysłany: 2008-02-28, 20:05   

kros napisał/a:
I tak oto w europie powstała nowa grupa etniczna...biali murzyni...mam tam znajomych w tamtym roku byłem ich odwiedzić i to co zobaczyłem jest kurwa żenujące ...wstyd czuć się polakiem...milionerzy z wysp... chwalą się że na czysto na miesiąc wyciągną 4tys....też bym tyle wyciągnął w Polsce gdybym jebał dniami i nocami po 12 - 16 godzin...heh...nigdy nie zrozumie czym ci murzyni się kierują w życiu...heh....nie jedź tam gościu odradzam...w polsce znajdziesz prace i płace które są coraz lepsze i nie masz na sobie pogardliwego wzroku z tytułu taniej siły roboczej

Stary, ale pierdolenie. Zarobki, w Wielkiej Brytanii są zależne od tego jakie masz kwalifikacje, wykształcenie, doświadczenie zawodowe. To, że twoi kumple robią za tanią siłę roboczą, nie oznacza wcale że jest tak w każdym przypadku. Poza tym, podaj mi na przykładzie autora tematu, z jego wykształceniem, oraz referencjami, zawód który da mu takie wysokie zarobki, jak wymieniłeś w swoim poście?

vodka

Wysłany: 2008-02-29, 00:39   

kros napisał/a:

Z treści Twojego posta wywnioskowałem, że miałeś dosyć niemiłe przeżycia w Wielkiej Brytanii. Skoro praca tam nadal jest opłacalna, ludzie nie wracają do kraju, to może faktycznie warto by było się wybrać?

kros

Wysłany: 2008-02-29, 12:06   

czarna maso...przecież nikt z pracujących tam nie powie bliskim że jest mu tam źle..siedzą tam na kupe... po 5 osób wynajmują pokoje...nie byliście nie widzieliście ładnie pięknie to tylko brzmi...i nie ma sie co oszukiwać..mgr zapieprzają tam w sortowniach warzyw...ale rozumie że wyobraźnia działa i każdy widzi się za biureczkiem przed komputerem bo ma mgr w tytule...tam dostaja się tylko nieliczni i nie są to osoby z pierwszej łapnki...po za tym dużo osobo robi tam nielegalnie...obudzą się przy 40-stce z reką w nocniku...możesz zapomnieć stary że tam pojedziesz i bedziesz sobie robił 8 godzin i do domciu....zapomnij...minimum 12 h

Odpowiedz do tematu