Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Running Wild
Autor Wiadomość
Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-24, 18:35   

Cytat:
Thrash z kolei stał w totalnej opozycji do wielkich czupryn z WASP, Motley itp. RiB, MOP oraz inne klasyki z '86 to były gwoździe do trumny hair/glam metalu.

Tylko nie wiem po chuj piszesz o tym w temacie zatytułowanym "Running Wild", chyba że uważasz, że to mniej więcej jedne granie, no ale to w takim razie musimy obwieścić na forum, że Kraft cierpi na głuchotę i być może impotencję :tak:

IN DEATH WE TRUST

Kraft 

Wysłany: 2009-06-24, 19:15   

No ale wiesz jak to brzmi. Słuchasz hair matalu a innych od impotentów wyzywasz. W sumie sprytne... można i w ten sposób tuszować swoje preferencje seksualne :lol:

[ Dodano: 2009-06-24, 20:27 ]
O, tutaj całkiem ładne wdzianka. I zero tęczowego kiczu. Rzeczywiście, pomyliłem się. WASP to przy nich skromniachy :cfaniak:
Human shit, waste begone from my earth!

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-24, 20:22   

Kraft napisał/a:
No ale wiesz jak to brzmi. Słuchasz hair matalu a innych od impotentów wyzywasz. W sumie sprytne... można i w ten sposób tuszować swoje preferencje seksualne :lol:

[ Dodano: 2009-06-24, 20:27 ]
O, tutaj całkiem ładne wdzianka. I zero tęczowego kiczu. Rzeczywiście, pomyliłem się. WASP to przy nich skromniachy :cfaniak:

Nie rozumiem Ciebie Krafcik. Czyżbyś oceniał zespół na podstawie wyglądu? Ugh! Druga sprawa, to fakt, że kapele thrash pewnie nigdy nie stukały tyle co hair metalowe (do których jakby zaliczać Running Wild to można by się za peni... za głowę złapać) więc nie wiem co miałoby to do impotencji, a sama impotencja do preferencji seksualnych (a swoją drogą to ze mnie jest popierdolony dewiant i raczej tego nie kryję).

Riding The Storm to świetny kawałek, pośpiewałem sobie. Wyglądają tam też jak prawdziwi piraci! Zajebiste.

IN DEATH WE TRUST

Kinio 
Generalnie...

Wysłany: 2009-06-24, 20:31   

Kiedyś przesłuchałem nawet się podobało mi:) ale nie zdecydowałem się na inwestycje. A i od pirackiego klimatu wole piwno-harley-owy
Ja nie mam uczulenia na hair metal ale tez nie interesował mnie nigdy...
A bloodrains

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-24, 20:34   

twój stary to hair metal

IN DEATH WE TRUST

Kraft 

Wysłany: 2009-06-24, 20:47   

Mercifulless napisał/a:
Nie rozumiem Ciebie Krafcik. Czyżbyś oceniał zespół na podstawie wyglądu? Ugh!

Tak, jak na scenę wyskakują batmany w różowych leginsach to mi zakłóca odbiór muzyki.

Cytat:
Druga sprawa, to fakt, że kapele thrash pewnie nigdy nie stukały tyle co hair metalowe (do których jakby zaliczać Running Wild to można by się za peni... za głowę złapać) więc nie wiem co miałoby to do impotencji, a sama impotencja do preferencji seksualnych (a swoją drogą to ze mnie jest popierdolony dewiant i raczej tego nie kryję).

Spójrz na widownię w tym podlinkowanym utworze. Widzisz tam jakieś laski? Sami tacy jak Ty, których brali "na pirata" :lol:

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-24, 20:52   

Nie mogę już z Tobą. Ale Slayer też nie słuchasz? Początkowo dość głupio się nosili. Ale sam widzisz, to nie hair metal- lasek nie ma. Na Motlejach były. Twoje życie erotyczne mnie nie interesuje, ale napisz mi- jak to jest na pirata?

IN DEATH WE TRUST

Kraft 

Wysłany: 2009-06-24, 21:14   

Mercifulless napisał/a:
Nie mogę już z Tobą. Ale Slayer też nie słuchasz? Początkowo dość głupio się nosili. Ale sam widzisz, to nie hair metal- lasek nie ma. Na Motlejach były. Twoje życie erotyczne mnie nie interesuje, ale napisz mi- jak to jest na pirata?

Stary, dla Slayera laski się cięły i robią to nadal. King nie musiał się wysilać. Właził do busa przed gigiem i z miejsca miał dyszkę do wyboru. Do Motleyów wabiły je splendor i kasa. A na pirata jedziesz tak :D

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2009-06-25, 08:29   

Na Mercifullessa jak widzę zawsze można liczyć, na Krafta też - znowu zjebał mi temat i pisze tu o jakichś głupotach. Nie zagłębiając się w szczegóły, napiszę tylko, że gdybym miał oceniać kapele na podstawie wyglądu, to z miejsca musiałbym wypierdolić jakieś 80% moich płyt :) kurwa na koncerty RW nie chodzę, teledysków nie oglądam (bo po chuja?), za to lubię sobie puścić którąś z ich fenomenalnych płyt, chyba dziwny jestem. Zresztą ten wizerunek jest nawet fajny, choć w chuj kiczowaty, wiadomo.

Merci - pisałeś że kilka kapel postawiłbyś równie wysoko albo i wyżej. ciekawi mnie jakie to zespoły. tzn domyślam się, ale napisz
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-25, 11:01   

Jeśli chodzi o heavy metal bez wahania w jednym rzędzie stanęłyby Judas Priest, Venom, Mercyful Fate, Manowar, czy kapele które w pozerski sposób do tej pory olewałem- Manilla Road czy Omen, ale tu ciężko, bo słabo znam, a z drugiej strony się zachłystuję jakie to fajne. Chociaż może ten Manowar bym wyjebał z listy? Z płyt które mam to zawsze mieli obok znakomitych cieniutkie fragmenty. No w każdym razie Judas Priest, Venom, Mercyful Fate i Running Wild to najlepsze heavy jakie znam. Przy czym Judas Priest z okresu tak do połowy lat 80.

IN DEATH WE TRUST

Kraft 

Wysłany: 2009-06-25, 12:40   

Mephisto napisał/a:
Nie zagłębiając się w szczegóły, napiszę tylko, że gdybym miał oceniać kapele na podstawie wyglądu, to z miejsca musiałbym wypierdolić jakieś 80% moich płyt :) kurwa na koncerty RW nie chodzę, teledysków nie oglądam (bo po chuja?), za to lubię sobie puścić którąś z ich fenomenalnych płyt, chyba dziwny jestem. Zresztą ten wizerunek jest nawet fajny, choć w chuj kiczowaty, wiadomo.

Ej, zakładasz temat o kapeli to licz się z tym, że i negatywne opinie się pojawią. Nie tylko o kiczowaty wygląd chodzi. Muzyka oraz teksty są równie infantylne i dziecinne. To samo dotyczy Manowar. Przeciwieństwa też podałem. Ale nie, lepiej napierdalać smoki z Manowarem niż posłuchać Danziga... wrrr

Cytat:
Na Mercifullessa jak widzę zawsze można liczyć, na Krafta też - znowu zjebał mi temat i pisze tu o jakichś głupotach

:oops:

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-25, 13:06   

Cytat:
Ale nie, lepiej napierdalać smoki z Manowarem niż posłuchać Danziga... wrrr

Tyle, że ja nie widzę przeszkód, żeby raz z atrapą papugi na ramieniu dokonywać abordażu, chwilę później sławić szatana na dnie butelki wódki, potem plastikowym mieczem jebnąć smoka w lewe jajo, poleżeć chwilę w grobie, albo poruchać trupy zjadając ich wnętrzności- oczywiście chrześcijańskich trupów, co to je chwile wcześniej z armią lucyfera pomordowałem. Na koniec wkładam kowbojski kapelusz i nucę że She Rides, albo Long Haired Redneck. I cały czas jest fajnie i zabawa po pachy.

IN DEATH WE TRUST

Kraft 

Wysłany: 2009-06-25, 13:17   

Elastyczny i giętki jesteś, boś dupy gwiazdom hair metalu nadstawiał. A teraz obnosisz się z tym jak gej na paradzie :-P

Nehamod 
smutny człowiek

Wysłany: 2009-06-25, 13:19   

Dość kurwa. Komu dawaliście dupy to jak widzę wątek na tyle pasjonujący i obszerny, że powinniście założyć osobny topic.

I trzymać się tematu Running Wild.

Gwar666
metale to O===8

Wysłany: 2009-06-25, 13:29   

Egzotyka w tym temacie sięga swoje apogeum, co do zespołu obecnie chyba mój ulubiony zespół Heavy Metalowy razem z brytyjskim Tank.

Odpowiedz do tematu