Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Running Wild
Autor Wiadomość
Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2009-06-26, 08:27   

Kraft napisał/a:

Ej, zakładasz temat o kapeli to licz się z tym, że i negatywne opinie się pojawią. Nie tylko o kiczowaty wygląd chodzi. Muzyka oraz teksty są równie infantylne i dziecinne. To samo dotyczy Manowar. Przeciwieństwa też podałem. Ale nie, lepiej napierdalać smoki z Manowarem niż posłuchać Danziga... wrrr

no przecież się z tym liczę, jak najbardziej :) nie jestem idiotą i nie wymagam, by każdy piał z zachwytu nad zespołem, którego muzyka akurat mi bardzo się podoba. piszesz, że muza i teksty są infantylne i dziecinne i w tym momencie jest to już jakiś argument, dotyczący stricte ich twórczości, a nie wyglądu. oczywiście się z tym nie zgadzam (no może troszeczkę racji masz hehe, z tym że dla mnie takie wady to nie wady;)),ale przynajmniej już konkretnie wiem co Ci się nie podoba. i luz

Merci - a weź jeszcze rozwiń ten temat Manilli Road i o Iron Maiden coś skrobnij jak możesz ( w sensie czy lubisz)
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-06-26, 09:12   

Manilla Road to tak ogólnie taki lepszy Manowar, bez sztucznego zadęcia. Doskonały epicki heavy metal mocno zakorzeniony w hard rocku. A może bardziej barbarzyński? No w każdym razie nad muzyką unosi się magia. O, taka- http://www.youtube.com/watch?v=Vl8FiwqL8YY

A Iron Maiden, wiesz, pewnie jak każdy- kilka lat temu dałbym się pokroić, haha. Dziś już średnio. Piece Of Mind była znakomita, ale mimo wszystko wydaje mi się że to pół kroku za najlepszymi.

IN DEATH WE TRUST

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2009-06-26, 09:37   

dojebana ta Manilla, w ogóle tego nie znałem. trzeba płyty kołować.

a do tematu, żeby Nehamod nie krzyczał, napiszę, że chyba w tym momencie Pile of skulls mi awansowało na najlepszą płytę Running Wild, kurwa...geniusz :)
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2009-06-27, 18:44   

"Under Jolly Roger" moim zdaniem świetna, o wiele bardziej wolę taki niezadęty, polewczy klimat od po pachy w mroku siedzących BM-owych pajaców.
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

adiszul 

Wysłany: 2009-06-28, 10:05   

jakoś się specjalnie nie wczytywałem więc mam pytanko czym podyktowana była ta zmiana(chodzi mi o tą transformację na "Under Jolly Roger",zmiana tematyki tekstów itp.)Chcieli być kojarzeni z konkretną tematyką, wizerunkiem czy może wyniknęło to z jakiejś fascynacji pirackimi tematami???

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2009-06-29, 08:17   

z tego co się orientuję to Rolfowi chodziło o znalezienie własnego stylu, takiego żeby od razu był kojarzony właśnie z nimi. mówił, ze na początku mieli sporo kawałków brzmiących jak Maiden, Venom czy Judas Priest, ale szybko je wyjebali i skoncentrowali się na tworzeniu nowych kompozycji.nie chcieli być kolejnym klonem jakich wiele. chyba się udało :)

Kinio 
Generalnie...

Wysłany: 2009-07-15, 22:55   

Oj oj oj Mephisto:D http://forum.metal.pl/vie...ays=0&start=280

Przesłuchałem i całkiem dobrze się słucha ale nie mógłbym tego słuchać duzo
A bloodrains

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2009-07-16, 10:42   

kurwa, wyszukiwarka nie znalazła, a ręcznie mi się nie chciało przeszukiwać, byłem pewien, że nie ma :drapie: proponuję zamknąć tamten, bo się tylko kilka postów pojawiło, a ten zostawić :P

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2009-07-16, 14:17   

Cytat:
Przesłuchałem i całkiem dobrze się słucha ale nie mógłbym tego słuchać duzo

Boś młodocianym homoseksualistą.

IN DEATH WE TRUST

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2009-08-12, 16:57   

Kraft napisał/a:

Tak, jak na scenę wyskakują batmany w różowych leginsach to mi zakłóca odbiór muzyki.

Kraft napisał/a:

Spójrz na widownię w tym podlinkowanym utworze. Widzisz tam jakieś laski? Sami tacy jak Ty, których brali "na pirata" :lol:

:hahaha: zajebiscie powiedziane. popieram bo mam identyczny stosunek do heavy stajla

gb1410 

Wysłany: 2009-11-25, 07:38   

Absolutny top heavy metalu.
Od Running wild 20-lat temu zaczynałem słuchać metalu. A kasety z "Under Jolly Roger" i "Port Royal" nie opuszczały Kasprzaka. Później usłyszałem "South of Heaven" i "Master of Puppets" i dalej poleciało...
Dziś najczęściej słucham fantastycznej "Gates of Purgatory" a z samochodu nie wychodzi "Ready for boarding".

PS. Tekst o batmanach w leginsach jeden z najlepszych na forum.

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2009-11-25, 10:03   

u mnie króluje Pile of Skulls, kiedyś uważałem, że Port Royal i Death or Glory są lepsze, ale przewartościowało się. nie ma bata na tę płytę

Sebek 

Wysłany: 2009-11-25, 12:48   

Mam tak samo, Pile of Skulls miszcz, każda sekunda tej płytki powala :-)

Rock'N'RolL 

Ulubiony drink:: wściekłe psy
Wysłany: 2010-01-21, 14:52   

:kupa1:
Ostatnio zmieniony przez Rock'N'RolL 2010-01-25, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  

gb1410 

Wysłany: 2010-01-21, 15:12   

Rock'N'RolL napisał/a:
A mi się najbardziej podoba muza płynąca z 1 płyty''Gates To Purgatory''.

O! To jest nas dwóch.

Odpowiedz do tematu