Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nehamod
2011-06-09, 20:07
Ufomammut
Autor Wiadomość
Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2011-09-08, 18:10   

Dziękóweczka. Otóż włoskie mamuty zawitały do stajni Neurot Recordings. Jak dla mnie nie mogli lepiej trafić, tak samo sądzi niejaki Von Till: http://www.earsplitcompound.com/site/?p=3273
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Endrju 

Wysłany: 2011-09-08, 20:39   

Należało im się :)

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-08, 11:25   

magazyn gitarzysta o nowej płycie napisał/a:
Płyta będzie nosić tytuł "Oro", znajdzie się na niej dziesięć utworów i zostanie wydana w przyszłym roku w dwóch częściach. Pierwsza - "Opus Primum" ujrzy światło dzienne w kwietniu, na drugą "Opus Alter" trzeba będzie poczekać do września 2012 r.

Wydanie CD sygnowane będzie logiem amerykańskiej Neurot Recordings, należącej do muzyków Neurosis, natomiast winylowymi wersjami obydwu części zajmie się Supernatural Cat Records, prowadzona przez ekipę Ufomammut. Za szatę graficzną wydawnictw będzie odpowiadać Malleus. Zespół pracuje również nad wizualizacjami do całego materiału wypełniającego "Oro".

'Oro' to włoski palindrom oznaczający zarówno 'złoto' jak i 'modlę się'. Płyta traktuje o wiedzy kontrolowanej przez ludzki mózg i jej potężnej mocy, dzięki której człowiek ma wpływ na otaczającą go rzeczywistość. 'Oro' to alchemiczny proces przekształcający ludzkie lęki w czystą esencję - złoto. Choć album zostanie wydany w dwóch częściach, powinien być traktowany jako jeden utwór, w którym tematy muzyczne mieszają się i narastają, aż do wieńczącego proces miażdżącego finału. 'Oro' jest jak laboratorium alchemika, w którym substancje przepływają, dzielą się i łączą ze sobą wzajemnie w alembikach i zestawach destylacyjnych, do momentu aż powstanie z nich złoto.

2012 rok to również szereg koncertów, promujących oczekiwane przez fanów "Oro". Szczegóły będziemy podawać na bieżąco.

Endrju 

Wysłany: 2011-12-08, 15:35   

Może być ciekawie, Eve stało na dosyć dobrym poziomie :)

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2011-12-08, 21:14   

Otóż to, chłopaki pokazali że concept albumy to coś w czym się czują jak ślepa lesba na targu rybnym, więc można oczekiwać srogiej produkcji.
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Necronomicon 

Wysłany: 2012-01-31, 19:40   

Nikt nie chce podbić to ja podbije. Nawijaj...

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2012-01-31, 19:43   

Dzięki, co to w ogóle za skandal żeby tyle na bump czekać.

Pojawiło się nieco więcej informacji o nowej płycie, która jak się okazuje ma być dwuczęściowa:

http://www.earsplitcompou...t-neurot-debut/

166290 
demon lung

Wysłany: 2012-02-01, 09:09   

czekam z ręką na zapalniczce!

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-13, 22:10   

Słucham sobie Idolum i muszę przyznać, że jest świetne od pierwszego seansu. Jakiś gość powiedział mi na lastefę, że jeśli podoba mi się Obake, to i to mi się spodoba, i muszę przyznać, trafił jak ślepa kura dziobem w płot, po prostu idealnie :)

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-12, 13:31   

Nowy album udostępniony przez Mamuty w całości do odsłuchu

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2012-04-18, 01:06   

Pierwszy odsłuch nie odrzuca, powiem nawet że całkiem do rzeczy. Może trochę to zbyt podobne do "Eve" miejscami, ale tragedii nie ma.

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 09:51   

Ja dopiero jestem bardzo raczkująca w takich narkomanach, ale mi się podoba ta nowa płyta. Nie znam jeszcze Eve, pewnie muszę poznać, skoro nówka jest do niej podobna :)

pajt

Wysłany: 2015-05-30, 10:13   

Nadal uważam że Lucifer Songs jest esencjonalne. Space rock, drone, doom metal, noise, The Beatles i ogromna przebojowość, wydawałoby się że nieosiągalna dla czegoś w tym stylu.

Endrju 

Wysłany: 2015-05-30, 16:23   

Ja jakiś czas temu wróciłem do Eve, dalej fajnie buja.

Badałeś tegoroczną?

ps. Snailking tanio do wyłapania - http://allegro.pl/ufomamm...5393968790.html

pajt

Wysłany: 2015-05-31, 10:49   

Zatrzymałem się na Eve.

Odpowiedz do tematu