Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nehamod
2011-06-09, 18:47
Electric Wizard
Autor Wiadomość
Gwar666
metale to O===8

Wysłany: 2010-08-24, 14:22   

Jak byłem na działce to puściłem sobie dopetrona na full w mojej zajebistej wyciszonej piwnicy, urywa jaja przy samych pomidorach.

tiglatpilesar 
persecutor

Ulubiony drink:: sanguinis christi
Wysłany: 2010-08-24, 14:56   

Tak o tym tu pieprzycie, że będę to musiał kiedyś w końcu nabyć.

A Bongzillę znają? To chyba podobny ciężki, smolisty konopny klimacik. "Gateway" jest całkiem w pytę.
Where is their god as the
Faithful meet their end?

Industrial 

Wysłany: 2010-08-24, 15:00   

tiglatpilesar napisał/a:
A Bongzillę znają? To chyba podobny ciężki, smolisty konopny klimacik. "Gateway" jest całkiem w pytę.

Kiedys słyszałem Amerijuanican, nawet niegłupie granie.
Kapelka Weedeater grajaca w bardzo zbliżonych klimatach ( choć chyba jeszcze bardziej zmulonych ) tez daje radę
You dispensed it and we drank it

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2010-08-24, 15:08   

O Bongzilli i Weedeaterze się już wypowiadałem na poprzedniej stronie i zdania od tamtego czasu nie zmieniłem. BTW jak macie znajomych wśród ludzi co by byli w stanie zorganizować koncert EW w Polsce to dajcie im znać że w październiku będą sobie m.in. w Niemczech więc warto by ich zatargać za uszy na naszą ziemię.
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Endrju 

Wysłany: 2010-08-24, 15:18   

Ja zmieniłem zdanie na temat Bongzilli, w ogóle nie umiem już tego słuchać, okropnie przynudzają. A apropo Weedeatera to zdecydowanie lepiej zapoznać się z kapelą Buzz(kropka)oven

HiddenFaces

Wysłany: 2010-08-25, 08:35   

Buzzov*en najlepiej zacząć od Sore to najprawdopodobniej ich najlepszy materiał. Weedeater też jest w pożadku, najbardziej lubie And Justice for Y'all i God Luck And Good Speed.

Electric Wizard to Dopethrone, Witchcult Today i Come My Fanatics... w takiej kolejności.

die. 
die when you die

Ulubiony drink:: molotova
Wysłany: 2010-08-26, 19:41   

Dałbym swe ciało do badań do rządowej federacji rosyjskiej ściśle tajnych badań bym w głowie miał radiostacje na zakresie fal z której to by puszczali w kółko nagranie funeralopolis czarodzei w tym oto stanie mógłbym wyjść na świat w postapokaliptycznej wyzjii świata a wtedy to już nic innego jak mad max i życie pustelnika gotowego przeżyć w tym toksycznym świecie. Mam nadzieje że toxyczny avanger złoi niejednego w przypływie furii.

Kraft 

Wysłany: 2010-08-26, 20:16   

Ehh, znowu się wysupłałeś z kaftana :/
Human shit, waste begone from my earth!

die. 
die when you die

Ulubiony drink:: molotova
Wysłany: 2010-08-26, 21:31   

masz racje

jestem jednym z tych psycholi paranoików co jak nie zapalą to dostają świra haha

czy world_eater zna weedeatera? Czy to tylko przypadkowo tak?

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2010-08-26, 22:51   

world eater to zdecydowanie nieprzypadkowy nick, ale zdecydowanie od czego innego. masz wpierdol i bana.

IN DEATH WE TRUST

Endrju 

Wysłany: 2010-09-08, 16:58   

NOWA PŁYTA 1 listopada wychodzi! :yeah:

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2010-09-09, 08:48   

Zajebiiiiście :yeah:
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2010-09-09, 10:10   

katuję "Dopethrone" i mieszane uczucia. z jednej strony nieziemski ciężar, zajebisty klimat i nawiązania do bogów z Black Sabbath, a z drugiej lekka monotonia, totalnie spierdolone brzmienie (wiem, że takie miało być. ale mnie się nie podoba i koniec), i hmmm dość specyficzny wokal. jak inne płyty wyglądają na tle tego albumu ?
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2010-09-09, 12:00   

Mephisto napisał/a:
katuję "Dopethrone" i mieszane uczucia. z jednej strony nieziemski ciężar, zajebisty klimat i nawiązania do bogów z Black Sabbath, a z drugiej lekka monotonia, totalnie spierdolone brzmienie (wiem, że takie miało być. ale mnie się nie podoba i koniec), i hmmm dość specyficzny wokal. jak inne płyty wyglądają na tle tego albumu ?

Dopethrone jest najlepszy, ale ich twórczość się mocno zmieniała w trakcie kariery, także może znajdziesz coś co Ci bardziej podejdzie. Pierwsza płytka to jeszcze takie sabbathowe rżnięcie, nic rewelacyjnego krótko mówiąc. "Come My Fanatics" to kompletna zjara, brud, syf i opary thc. "Let Us Prey" to psychodela, eksperymenty i ciekawe klimaty. "We Live" jakoś średnio mi podchodzi więc nie wypowiem się. "Witchcult Today" z kolei to bardziej stonowane doomowe łojenie z kozackim klimatem. Dla każdego coś miłego.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2010-09-09, 12:04   

dzięki bardzo. w takim razie teraz się "Witchcult Today" zainteresuję
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Odpowiedz do tematu