Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Nehamod
2011-06-09, 18:47
Electric Wizard
Autor Wiadomość
Endrju 

Wysłany: 2012-04-25, 22:49   

Słuchanie Electric Wizard z piratów = PRZEJEBANE WRAŻENIA.
Jebnij się w łeb.

RPA 

Wysłany: 2012-04-25, 23:07   

No niestety, nie mam gramofonu i nie będę miał, więc wiele innych opcji mi nie pozostaje. Może kiedyś.

tiglatpilesar 
persecutor

Ulubiony drink:: sanguinis christi
Wysłany: 2012-04-26, 10:10   

Nie wiem, czy się kiedyś pytałem, ale co tam.

Zapytuję zatem fanów tego projektu, czy w tej muzyce jest coś na prawdę godnego uwagi, poza tą narkomańską, wijącą się i zadymioną otoczką?

Jeżeli tak to co? Bo mam wrażenie, że jeżeli "coś" jeszcze jest, to niektóre małe ćpunki mocno to do jednego redukują.

Hę?
Where is their god as the
Faithful meet their end?

RPA 

Wysłany: 2012-04-26, 11:06   

Pytałeś w temacie o Bongu. Tak, to po prostu bardzo dobry, ciężki doom, otoczka z zielskiem to tylko dodatek, więcej tam zdecydowanie m.in. Lovecrafta niż jarania z wiadra. Aczkolwiek uważam, że pełnię mocy można odebrać dopiero po porządnym zmiażdżeniu się. Tak jak Motorhead bez setki na rozruch to też nie to samo.

Mercifulless 
Pimpinela Lover

Wysłany: 2012-04-26, 13:32   

Cytat:
Tak jak Motorhead bez setki na rozruch to też nie to samo.

kiedy ktoś go zbanuje?

IN DEATH WE TRUST

RPA 

Wysłany: 2012-04-26, 13:56   

Pewnie dopiero jak dostaniesz moda, czyli na pewno nie za czasów mojej egzystencji na forum :)

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2012-04-27, 09:42   

ale chłopak ma rację. motorhead na trzeźwo słucha się zajebiście, natomiast pod wpływem procentów to już zahacza o geniusz :)
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Nietzsche 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-05-12, 23:52   

Płyta "Come My Fanatics" jest bardzo dobra, utrzymana w ciężkim, psychodelicznym klimacie i mnie to jak najbardziej odpowiada. Pomimo tego, że utwory do krótkich nie należą, dłużyć się nie dłużą, wręcz przeciwnie po 10 minutach "Return Trip" ma się ochotę na kolejne 10, w ogóle płyta może wydawać się monotonną, jednak wciąga.

RPA 

Wysłany: 2013-07-25, 11:09   

mam dziś strasznie pokrętny humor. Szukam czegoś na metal archives, wpadam na stronę z wizardem, a tu:

Buy their stuff? Przez internet? Chciałbym...

Killim 
Chrześcijanin

Ulubiony drink:: Koktajl Mołotowa
Wysłany: 2013-07-25, 11:36   

Chyba jeszcze się tu nie wypowiadałem, więc się wypowiem, że "Dopethrone" bardzo polubiłem.
Don't breath the air
Where diseases are bred
www.lowking.pl

bounty
Altar of Melektaus

Ulubiony drink:: Amanda
Wysłany: 2013-11-04, 22:47   

RPA napisał/a:
Obrazek
Buy their stuff? Przez internet? Chciałbym...

lol
A Electric Wizard lubię, póki co "Dopethrone" jedynie znam, mocna płyta na trzeźwo, po jakiejś indi to wprowadzenie w przedsionek piekła, po całości przeważnie idę spać :D za "Come My Fanatics" będę się w nie tak znowu dalekiej przyszłości rozglądać.

RPA 

Wysłany: 2013-11-05, 14:02   

Come my fanatics wypierdala. Dla mnie numer 1 zdecydowanie. Ogólnie w każdej płytce siedzi diabeł, tylko przybierający zgoła odmienne formy. Warto pamiętać o dwóch okresach twórczości - do "Let us pray" i po niej. Niestety kolejne płytki już nie dały rady wzbić się na wyżyny. Wielu ludzi spuszcza się nad "Witchult today", dla mnie jest mocno przeciętna (jak na możliwości tej kapeli oczywiście), brakuje w niej klimatu ciężkiego oparu, więcej tu inspiracji Lovecraftem. "We live" jest konkretne, bardziej niż mi się kiedyś zdawało. Również Black Masses zyskało, dwa pierwsze kawałki dziwią, później się robi równie mrocznie co kiedyś i naprawdę dobrze.
Tak czy inaczej, najlepsza twórczość Wizarda zawarta jest w 4 utworach: Return Trip, Supercoven (to jest miazga proszę państwa i niech lepiej nikt nie oponuje), Dopethrone, Master of Alchemy. Warto jednak słuchać całych płyt, bo koncept brzmieniowo-tematyczny robi wrażenie za każdym razem.

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2013-11-07, 10:15   

mnie ostatnia najbardziej rozpierdala. pewnie ze względu na to, że najbardziej przystępna. same hity :)
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

pajt

Wysłany: 2013-11-07, 10:26   

Ostatnia płyta też należy do moich ulubionych. Co do Witchcult Today, imo w 2007 Bagshaw i Greening okazali się dużo lepsi. Misanthropic Alchemy ma świetne wokale i brzmienie perkusji.

Necronymus 
chujowa ksywka.

Ulubiony drink:: pomidor.
Wysłany: 2015-01-26, 19:11   

KRÓLE :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze: wczorajszy koncert był jednym z lepszych jakie w życiu widziałem, zmiażdżon.

Odpowiedz do tematu