Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Alkhadias
2011-11-30, 23:55
co ostatnio wpadło mi w ręke...
Autor Wiadomość
Ravage 
cały on

Wysłany: 2006-01-04, 10:38   co ostatnio wpadło mi w ręke...

założyłem taki temat żeby każdy miał możliwość pochwalenia sie co ostatnio kupił/zdobył i opisał w paru zdaniach :D

ja ostatnio na allegro żem dorwał za cenę 39 zł cztery Cdeki
a dokładniej In Torment i Amon DEICIDE , Crushed Inside Mess Age oraz Immolated Dies Irae
jakby nie patrzyć płyty jak za darmo ;)

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2006-01-04, 11:07   

:shock: no rzeczywiscie niezle zakupy za ta cene zrobiles.
co ja ostatnio kupilem...niech pomysle...dvd slayera,"shovel headed kill machine" exodusa,
"unter den flugeln von satan"gorgorotha,"de mysteriis dom sathanas"mayhem,"unholy cult" immolation i to chyba wszystko...ceny nie byly promocyjne wiec troche sie wykosztowalem :wink: ciagle poluje na plyty vital remains i nokturnal mortum.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Kaczorro 
Genital Grinder

Wysłany: 2006-01-04, 14:10   

"The Art Of War" Vadera i "Necroticism - Descanting The Insalubrious" mocarnego Carcassa - poluję na "Those Once Loyal" Bolt Throwera
Music was a puzzle. A vast, incomprehensible mystery, which allowed initiates at best a glimpse of the magic world to interdapt. There were new scales to discover. New conjunctions of notes to reveal. Melodies of universal malice. Symphonies of Sickness.

Shavrash 
Unchained Wolf

Wysłany: 2006-01-04, 14:26   

Myth: The Fallen Lord za 8 zeta :P

a tak serio to ostatnio kupilem tylko "Mjollnir" Sykdoma

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-01-04, 14:36   

Mephisto napisał/a:
ciagle poluje na plyty vital remains i nokturnal mortum.

Nie badz smieszny, Nokturnal Mortum to ostatnio chyba najlatwiejsze plyty do zdobycia...

Mi ostatnio wpadl Ad Hominem - Planet Zog - the End, split Beherit/Archgoat, Iperyt, nowy Infernal War a teraz czekam na dwie plytki Funeral Mist (w koncu na cd) i Godus...

Usilnie za to poszukuje Ad Hominem - A Nwe Race for a New World, Ljaa - Til Avsky For Livet, Anaal Nathrakh - When Fire Rains Down From the Sky, Mankind Will Reap as it Has Sown i Diabolicum - Grandeur of Hell (Soli Satanae Gloriam). No i nie tak latwo dostac najnowaszy krazek Taake.

Krieg 
AMSG

Wysłany: 2006-01-04, 17:33   

Ostatnio w moje lapska wpadł najnowszy Grimfist, Elite - Kampen oraz amerykański Weltmacht - And to every beast its prey z najnowszym Krieg·iem ( :P ) Sono Lo Scherno

Merlin 

Wysłany: 2006-01-04, 17:50   

ja tam kupilem jakis czas temu Herjalf za 1,25zl (plus 4 zlote koszt przysyłki :/ )
chcialem Orphaned Land demowke ale jakis koles mnie przebil godzine przed koncem i sie nie skumalem w pore :/
czekam na SFU - 4 promocyjne piosenki z True Carnage (jakies trudno dostepne cos :P ) za 16 zlotych łącznie
a tak to jeszcze Shahid z Auchan za 10 złotych :D
i z tej samej promocji skladanke koncertowa 4 kapel w tym Disturbed za 5 złotych :D (pudelko bylo pekniete ;) )
teraz na allegro licytuje Ásmegin :) moze sie uda :)

fenroz v.o. 
necromaniac undead

Wysłany: 2006-01-04, 17:53   re:

Blasphemy-"Live Ritual 13 th"CD,Nefarium-"Preasydium"CD czekam na Xasthur-The Violate the oblivious"CD z 2004 oraz jak mi sie uda to na nowości z Hail Satan prod. na kasetach.

CODE IS RED 
RED IS CODE

Wysłany: 2006-01-04, 18:35   

a mi wpadly probki nowego Darzamat " transkarpatia" sa do posluchania na stronce polecam
http://www.darzamat.art.pl/

Gore 
Penis jak chuj

Wysłany: 2006-01-04, 18:59   

Ten tydzień + opisy.
CD:
Dark Funeral - Teach Childer to worship satan - kult
Funereal Moon - Luciferian Symphonies of destruction (10 Years of audio balsphemia) - nawet nie słuchałem jeszcze hehe
Vital remains - Dawn of the apocalypse - kult że hej!
Belphegor - "Goatreich - Fleshcult" - nie słuchałem jeszcze
Cryfemal - "With the help of the devil" - miazga jak chuj. Nie ma mocnych, BM najwyższych lotów
Morbus Mortifer - "Infernal Hatred" - nie słuchałem
MC:
Thirst - "The Might of the Pagan Belief" - dobry materiał
Helvete - "Kill Him Once Again" - dobry BM

reszty już nie pamiętam

Merlin 

Wysłany: 2006-01-04, 20:00   

CODE IS RED napisał/a:
a mi wpadly probki nowego Darzamat " transkarpatia" sa do posluchania na stronce polecam
http://www.darzamat.art.pl/

no ja juz jakis czas temu sobie calego sciagnalem :P zreszta wyszedl chyb 9 grudnia :P (w Europie ;) ) calkiem calkiem, ale mnie jednak najbardzuiej robi ta EPka :P

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2006-01-04, 20:35   

nug-soth napisał/a:
Mephisto napisał/a:

Nie badz smieszny, Nokturnal Mortum to ostatnio chyba najlatwiejsze plyty do zdobycia....

wiem ze latwe do zdobycia,piszac ze poluje mialem na mysli ze musze uzbierac kase i zmusic sie do poszukania w jakims sklepie :wink: jak najszybciej ,bo obie kapele mnie miażdżą.
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2006-01-04, 20:38   

Mephisto napisał/a:
nug-soth napisał/a:
Mephisto napisał/a:

Nie badz smieszny, Nokturnal Mortum to ostatnio chyba najlatwiejsze plyty do zdobycia....

wiem ze latwe do zdobycia,piszac ze poluje mialem na mysli ze musze uzbierac kase i zmusic sie do poszukania w jakims sklepie :wink: jak najszybciej ,bo obie kapele mnie miażdżą.

Bardziej adekwatne byloby wiec slowo 'zbieram'. Sprawdz www.oldtemple.com , mieli chyba wszystkie Nokturnale za 3 dyszki.

Mephisto 
Fuck off and die

Wysłany: 2006-01-04, 20:42   

no faktycznie mają.dzieki za info.

SLAYER666 

Wysłany: 2006-01-04, 20:56   

Ostatnimi czasy skołowałem:
Vader - The art of war, behemoth - slaves shall serve, hate - anaclasis, opeth - ghost reveries, hypocrisy - virus... to chyba tyle, może coś pominąłem. Tera oszczędzam kasę na przyszłego Mayhem'a, Slayer'a itd..., a z kasą ostatnio licho :(

Odpowiedz do tematu