Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Red Hot Chili Peppers
Autor Wiadomość
Mihuwa 

Wysłany: 2005-01-29, 12:33   Red Hot Chili Peppers

To już mój 3 taki temat...
Tym razem napiszcie co sądzicie o Red Hotach.
Uważam że to miła i odstresowująca muzyka...
Mam tylko greatest hits ale słucham często i hmm co by tu jeszcze..
No tyle :)

Merlin 

Wysłany: 2005-01-29, 18:13   

:shock: grejstst hits :shock: ......................................chyba jednak powinnaś sobie kupić jeszcze "Blood Sugar Sex Magik" i "Californication" to bedziesz wiedziala jak oni potrafia grac :) Jakoś te pierwsze albumy sa dziwne i jak dla mnie niezbyt fajne ale jak graja z Frusciante jest git :) Mothers Milk chyba z Navarro byal ale tez dobra :) Ogolnie sa genialni i nasluchalem sie tego troche w swoim zyciu :) Kieys na oDC znalazlem kolesia co mial 4,5 GB ich bootlegow :) Przyssalem sie do niego chyba na 3 dni non stop :) Z tego wyszlo ze mam 3,5 GB ich koncertow :) Niektore sa naprawde fajne :) Tylko nie lubie jak sa komentatorzy w Woodstocku :/ To jest jakies chore ...... komentuja to jak mecz pilkarski czy cóś.......moze to taki kolejny debilizm amerykanow ?! Wkońcu jaki kraj dostaje najwiecej nagrod Darwina i jaki kraj wybral Bush drugi raz :D

Faza 

Wysłany: 2005-01-29, 19:52   

"Blood Sugar..." to jazda obowiązkowa (nie tylko zresztą dla fanów RHCP - to klasyczna płyta swojej epoki). "Californication" to udany powrót do tamtej stylistyki, choć brakuje mu już tamtej świeżości. Te dwa albumy na pewno warto mieć. Co do reszty, to zdania bywają podzielone - w zespole często zmieniali się gitarzyści, co siłą rzeczy owocowało zmianami brzmienia. "Greatest Hits" to dobry drogowskaz: jeśli podoba Ci się określony kawałek, jest spora szansa, że reszta płyty, z której pochodzi, też przypadnie Ci do gustu.

Mihuwa 

Wysłany: 2005-01-29, 21:32   

Merlin napisał/a:
to bedziesz wiedziala jak oni potrafia grac :)

Wiedziała ? :D
Kurcze mam do czynienia ze znawcami..
Co ja tu będę sie wypowiadał...

Merlin 

Wysłany: 2005-01-30, 10:44   

"Wiedziala" bo masz ksywke Mihuwa a to jakos jest taka zenska ksywka :P Moze nie wiesz ale wszystkie polskie kobiece imiona koncza sie na "a". NO :P A jakos z RHCP to chybajednak najbardziej lubie Californication. Fajnie sie ja slucha ale jak teraz slysze tylko pioseke tytulowa to sie troche glupio czuje. A co z Around the world, Otherside czy Eaisly[naj z tej plyty dla mnie]..........jakos ludzie to straszni ignoranci i sluchaja tylko tego co w radio........pusc im cos to czesto powiedza ze fajne ale sami z siebie nic takiego nie wlaczal..nic nie szukaja........dupa......ja tam ciagle czegos nowego szukam......i ostatnio doszedlem do "Hedningarna" i jestem zachwycony :]

Mihuwa 

Wysłany: 2005-01-31, 01:09   

Merlin napisał/a:
"Wiedziala" bo masz ksywke Mihuwa a to jakos jest taka zenska ksywka :P Moze nie wiesz ale wszystkie polskie kobiece imiona koncza sie na "a".

Niech cię nie obchodzi historia mojej xywki :?
A niestety z ludźmi tak już jest że chcą być "modni" i słuchają często to co większość...
Dlatego właśnie Pop i Shit Hop królują na listach przebojów :x

Deicide2Satanus
Gość
Wysłany: 2005-02-02, 14:59   

ja tam słucham tylko peppersów jak juz mnie glowa boli od death i black metalów :D
ogolnie fajnie czasami cos takiego zalaczyc , cztery albumy musowe to Californication, Mother's Milk, Blood Sugar Sex Magic, One Hot Minute
pozatym ich pierwsze albumy strasznie jakby to powiedziec funkowe sa :D

kara mija 

Wysłany: 2005-02-02, 15:49   

@Merlin ... a BarnabA?:)
Ja ich bardzo lubię, a najbardziej `Breaking the girl`

emperorek 

Wysłany: 2005-06-20, 14:36   

Merlin napisał/a:
Jakoś te pierwsze albumy sa dziwne i jak dla mnie niezbyt fajne ale jak graja z Frusciante jest git :) Mothers Milk chyba z Navarro byal ale tez dobra :) Ogolnie sa genialni i nasluchalem sie tego troche w swoim zyciu :)

faktycznie sie dużo naśłuchałeś bo nie wiesz z kim nagrywali która płyte. Mothers milk nagrali z Frusciante, zreszta to był pierwszy album nagrany z Fru. Navarro nagrał one hot minute.
Merlin napisał/a:
Fajnie sie ja slucha ale jak teraz slysze tylko pioseke tytulowa to sie troche glupio czuje. A co z Around the world, Otherside czy Eaisly[naj z tej plyty dla mnie]..........jakos ludzie to straszni ignoranci i sluchaja tylko tego co w radio........pusc im cos to czesto powiedza ze fajne ale sami z siebie nic takiego nie wlaczal

co z otherside i around the world??? Że co niby tego ludzie nie słuchali? Zwróc uwage że były to single. Co sie z tym wiaze dośc mocno były katowane w radiu i telewizji.(Otherside to mój ulubiony teledysk RHCP) wiec faktycznie mocno poszukujesz skoro znajdujesz singlowe piosenki z radia :twisted:

Dobra już sie nie bede czepiał. Mój stosunek do red hotów jest prosty - uwielbiam ten zespól ma wszystkie płyty i mase bootlegów. Kazda płyta ma cos do zaoferowania, ale najbardziej lubie albumy z frusciante(by the way też)a moze ktoś z was zapoznał sie z solowymi dokonaniami frusciante???? jezeli nie to polecam

Faust 

Wysłany: 2005-06-22, 13:23   

Dla mnie ciekawe brzmienie .... mysle ze tyle moge od serca powiedziec ;-)

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-22, 16:09   

...
Ostatnio zmieniony przez rotten 2008-01-27, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  

Shaezaar 
Shel Malach

Wysłany: 2005-06-22, 21:44   

Też mam tylko Greatest Hits i uważam że jest to płyta ciekawa i mila dla ucha, lecz tylko kidy ma sie nastrój do takiej muzy. Są dni kiedy jest fajna i są takie kiedy nie da sie tego słuchać...

O tyrolskiej czpeczce z piórkiem nie zapomina się nigdy...

Faust 

Wysłany: 2005-06-23, 15:24   

Shaezaar ale zes zafilozofowal :P .. no ale racja ;-)

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-23, 20:54   

...
Ostatnio zmieniony przez rotten 2008-01-27, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  

Faust 

Wysłany: 2005-06-23, 23:37   

Hehe .. Rotten kochanie moje dla mnie jestes zawsze zajebista :P

Odpowiedz do tematu