Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Techno Animal
Autor Wiadomość
Muad'Dib 
ooOOoO

Wysłany: 2010-02-13, 23:47   Techno Animal

Cytat:
Techno Animal jest jest zespołem z Wielkiej Brytanii założonym prze Kevina Martina i Justina Broadricka. Techno Animal grał dub ambient z elementami industrialu, ostatnie wydawnictwa grupy zawierały wpływy hip hopu.

Polecam jak sam skorwysyn. Mieszanka wybuchowa, produkcja/sample/elektronika Broadricka i Martina (znanego z Dalek) to naprawdę mocna rzecz.

www.myspace.com/technoanimal

Kraft 

Wysłany: 2010-02-14, 01:25   

Martin i Broadrick nie mają nic wspólnego z Dalek. Ten drugi znany jest głównie z Godflesh oraz ze Scum Napalmów. Robił też mnóstwo innych rzeczy, jak i Martin, ale co może o tym wiedzieć picza, która poznała zespół 5 minut temu i postanowiła przekleić o nim cytacik. Bijesz Metalmana na łep.
Human shit, waste begone from my earth!

Nehamod 
smutny człowiek

Wysłany: 2010-02-14, 01:45   

Kraft napisał/a:
ale co może o tym wiedzieć picza, która poznała zespół 5 minut temu i postanowiła przekleić o nim cytacik. Bijesz Metalmana na łep.

Nie chcę przerywać gorącego romansu, ale za przeproszeniem pierdolisz. Wyluzuj trochę.

Kraft 

Wysłany: 2010-02-14, 02:04   

Tia, za chwilę misiek przeklei wszystko co ma jakiś związek z Ninja Tune i okolicami. I widać że nie ma pojęcia o czym pisze, także no offence, ale matkujesz mu niepotrzebnie ;)

Muad'Dib 
ooOOoO

Wysłany: 2010-02-14, 10:46   

Kraft

Jeżeli masz jakiś problem to pierdolnij z baranka w ścianę, może się ci się poprawi, bo z posta na post stajesz się coraz bardziej żałosny.

Cytat:
Kevin Martin is a London-based English musician, record producer, and journalist. He has been active for over a decade, in the genres of dub, jazzcore, industrial hip-hop, and dubstep. His main projects include God, Techno Animal, Ice, Curse of the Golden Vampire, The Bug, and Pressure.He has collaborated with such figures as John Zorn, Justin Broadrick, Experimental Audio Research, El-P, Blixa Bargeld, Alec Empire, Dälek, Vast Aire, Anti-Pop Consortium, DJ Vadim, Cutty Ranks, Flow Dan, Mark Stewart and Keith Levene.

Przeklejam w prezencie dla ciebie, i prosiłbym cię bardzo, jeżeli nie masz nic do powiedzenia, to nie pierdol, ok? Poza tym, człowieczku, naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że Broadrick w jakiś sposób udzielał się w Dalek, wpis odnosił się do Martina.

I tak na koniec, Broadrick obecnie bardziej rozpoznawalny jest ze względu na projekt Jesu czy Greymachine. Godflesh to zamierzchłe czasy, a o epizodzie w ND wspomniałeś chyba po to, żeby popisać się wikipedią wkuwaną na pamięć.
Ostatnio zmieniony przez Muad'Dib 2010-02-14, 10:54, w całości zmieniany 3 razy  

Mephisto 
Fuck off and die

Ulubiony drink:: wódka + cola
Wysłany: 2010-02-14, 10:53   

myślę, że Krafcik byl po prostu najebany kiedy to pisał ;)
Mephisto-Legenda forum,alkoholik, zakupoholik, morderca pozerów,miłośnik skośnych cipek zwanych azjatkami, filozof, zna się na Blacku i Heavy. Zawsze siedzi po 10 i ma sporo wiedzy o muzyce i trafne przemyślenia, więc warto czytać to co napisze.

Muad'Dib 
ooOOoO

Wysłany: 2010-02-14, 11:07   

Ja myślę, że po prostu nie może przeżyć tematu z NIN i coś próbuje udowodnić ;) .

Kraft 

Wysłany: 2010-02-14, 15:21   

Ale misiu, znowu jedyną rzeczą na którą cię było stać jest przeklejenie tekstu. Powiedz mi w jakim projekcie Dalek uczestniczył Martin. Konkretnie, czekam... I nie kurwa misiu, Godlflesh jest pierwszym i najbardziej znanym projektem Broadricka. Grał industrial kiedy nikt inny tego nie robił. Ale to ci się nie zgadza z wiedzą, którą nabyłeś wczoraj, pozerku. Prawda?

Zakładasz dziesiątki tematów w których nie masz kompletnie nic do powiedzenia prócz przeklejania cytatów. Notorycznie jebie ci się idm z breakcore'm, a ten z jungle czy drum'n'bass. Takie rzeczy nie zdarzają się ludziom którzy cokolwiek wiedzą o muzie elektronicznej. Włazisz w topiki kapel które znam jak własną kieszeń i pierdolisz takie farmazony, że człowieka zatyka, tak jak w przypadku Dying Fetus.

Wszedłem do tematu NIN, żeby sprawdzić co masz o nich do powiedzenia, o swojej rzekomo ulubionej kapeli... Znowu przekleiłeś cytat i rzuciłeś tytułami 3 płytek różniących się drastycznie stylem i jakością. To tak jakbym założył tamat o Mecie, wrzucił cytacik z wiki, napisał że najbardziej podobaja mi się RTL, St. Anger i Black Album, a potem oczekiwał na poważną dyskusję. Misiu, jesteś chodzącą definicją pozera.

Muad'Dib 
ooOOoO

Wysłany: 2010-02-14, 15:29   

Okej Kraft, jeżeli już skończyłeś to naprawdę, (powtórzę, choć nie lubię) wypierdalaj. Nie wiem, czy jakoś ciężko jest ci zrozumieć, że mam w dupie twoje nic nie wnoszące do tematu wypociny.

Nehamod, ja mam do Ciebie prośbę, mógłbyś wywalić posty nie na temat? Szkoda, żeby topiki o dobrych kapelach były w ten sposób zaśmiecane.

Kraft 

Wysłany: 2010-02-14, 15:36   

Ależ ty misiu nie piszesz na temat. Piszesz bzdury wyssane z pozerskiego palucha. Powiedzieć o Martinie, który wprowadził elementy jazzu do elektroniki, że jest znany głównie z kapelki jakiegoś przeciętnego MC, to kurwa aberracja. Tym bardziej, że nigdy takiej współpracy nie było.

Muad'Dib 
ooOOoO

Wysłany: 2010-02-14, 15:38   

Sprawdź Megaton / Classical Homicide i skończ pierdolić koleś. Poza tym widzę, że lubisz dopisywać sobie historie o "znanym GŁÓWNIE z Daleka" Martinie, gdzie wspomniałem o współpracy.

Poza tym uważam że jesteś pierdolnięty w mózg i tymi słowami kończę z tobą dyskusję. :)
Ostatnio zmieniony przez Muad'Dib 2010-02-14, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  

Kraft 

Wysłany: 2010-02-14, 15:48   

Mhm, równie dobrze mógłbyś założyć topik o Infernalach i napisać, że Warcrimer znany jest głównie z Warhead, bo ci pierwsi wydali z nimi splita :lol:

P-O-Z-E-R

Jaka współpraca misiu, grzecznie pytam. Napisałeś, że Martin znany jest z Dalek, więc czekam aż wskażesz mi z czego konkretnie.

Nehamod 
smutny człowiek

Wysłany: 2010-02-14, 17:36   

Dobra, nie będę wywalał tego co wyżej ale teraz jak mi ktoś napisze coś nie na temat to ma warna pewnego jak to, że dwa plus dwa, równe jest cztery.

Cav1er 

Wysłany: 2010-02-15, 00:21   

Nehamod napisał/a:
dwa plus dwa, równe jest cztery.

Nie zawsze, z fizycznego punktu widzenia czasem dochodzi do synergii i dostajemy 5 :D

A co do tematu: nazwa mnie rozpierdala, nie znam żadnych historyjek kto z kim itp, ale na jutubie kiedyś coś znajoma podsyłała i złe to to nie było, w sam raz na taki relaks. Chyba, że coś mi się pojebało i bandy pomyliłem. Ale bodajże Oil King czy coś takiego od nich napewno słyszałem.

pajt

Wysłany: 2013-11-26, 12:42   

Coś na temat dwóch pierwszych albumów i metod ich nagrywania:
http://reynoldsretro.blog...thological.html

Odpowiedz do tematu