Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ŚMIETNIK - z życia forumowiczów...
Autor Wiadomość
betton 

Wysłany: 2005-09-13, 14:24   ŚMIETNIK - z życia forumowiczów...

na każdym forum jest temat śmietnik, który nie trzyma sie kupy ani dupy - każdy pisze co chce, co mu sie przydarzyło, co go gnębi, z czego sie cieszy. FORUMOWY PAMIĘTNIK, dziennik, notatnik, itp. ludzie lepiej sie poznają etc.
........................................................................
UDAŁO SIĘ!! 100% normy i na czas! UDAŁO SIE ! 3 tygodnie zapierd...nia od świtu do nocy, ale UDAŁO SIĘ! - wszystko dokończone, porzadnie, w terminie, uśmiechają sie do mnie... bo jestem "debeściarz" NO PO PROSTU ZAJEBIOZA! skonczyłam korekte i oddałam już 2 ksiazki do poligrafii, 3. przesuneła sie na styczeń, wiec chwilowo jest luz, rzeźnia zacznie sie później... eh... szlag mnie trafia... ale tylko troche :faja: fajura mnie rozluźni... NO i rzecz ważna - wyrobiłam się z zamówieniami do Berlina - krótko mówiąc jestem po prostu zajebista i tyle!

Z wyrazami szacunku
betton
PS. z radości połamałam se narzedzie pracy - OŁÓWEK

........................................................................
EDIT: zmieniłam (sprecyzowałam) temat
Ostatnio zmieniony przez betton 2005-09-14, 13:57, w całości zmieniany 1 raz  

fenroz v.o. 
necromaniac undead

Wysłany: 2005-09-13, 16:01   re:

Ja tam dostalem niechciany przymusowy urlop na tydzień i niewiem co robić.
Czasu sporo ale niewiem jak go organizowac.Robie pożądki,koresponduje,czytam ziny
jak i głupawe niekiedsy posty z forum,gram na perkusji i co naważniejsze słucham na okrągło muzy.Ale jakoś to takie chaotyczne.

Devir 

Wysłany: 2005-09-13, 17:33   

A ja mam dola i to calkiem nie przyjemnego....klopoty sercowe...

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-13, 17:49   

Devir napisał/a:
A ja mam dola i to calkiem nie przyjemnego....klopoty sercowe...
choroba wieńcowa?

ja jestem obecnie wolnym strzelcem, wykorzystuję wszystko i wszystkich, ile wlezie. Tryb życia: pasożytniczy.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2005-09-13, 20:10   

A ja wam mowie, Najslabsze Ogniwo i Na Wspolnej to idealny set na poczatek imprezy. Dokladnie wymierzony czas by obalic pol litra i sie zajebiscie potem bawic. Sprawdzone na Litwie podczas czterodniowej imprezy spod znaku HWDP (Holokaust Wileńskiego Domu Polskiego 8) )

Sati 
little dead girl

Wysłany: 2005-09-13, 20:59   

a ja jestem pod wrażeniem tych pierdolonych wydażeń w moim zajebanym mieście ... :/ czekam na panorame :D

ni w pizde ni w oko dodam że ide w piątek na przegląd kapel ... ech :( kto pójdzie ze mną?? :)

Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2005-09-13, 23:59   

LOL ale masakrarada... U mnie matula wyjechała do pracy w niemczech na 6 tygodni, a że brat całymi dniami pracuje i wraca padnięty... ojciec z nami od dawna nie mieszka, to... :wink: Dziś niestety jestem spłukany - straciłem 250zł od czwartku :P - teraz pozostały mi, nuda przy kompie i przeszukiwanie zaułków za szafkami calem znalezienia czegoś do zjedzenia... :mrgreen:

beton - gratuluję... :wink:

ROTTEN(EDYTKA):

Sati - ja mogę się przejść... tylko że przegląd kapel we wrocku jest w czwartek i nie w tym tygodniu :D

7711150 - tylko konkretnie!

http://www.youtube.com/watch?v=15SozetMxvQ

betton 

Wysłany: 2005-09-14, 07:49   WEWNETRZNY SPOKÓJ

Pokazuję wam to, poniewaz to niesamowicie podzialalo na mnie. Wszyscy mozemy skorzystac z odrobiny... spokoju! Podazając za prosta rada, która przeczytałam w gazecie, znalazłam wewnetrzny spokój. W artykule napisano: "Sposób, aby osiagnać spokój wewnetrzny, to dokonczyć wszystkie rzeczy,które zaczałeś." Wiec rozejrzałam sie po domu, aby znaleźć rzeczy, które zaczęłam i nie skończyłam... i zanim wyszłam z domu dzisiaj rano skonczyłam butelke czerwonego wina, butelke białego, Baileysa, Kahlua i Wild Turkey, opakowanie Prozacu, troche walium, reszte tortu serowego i pudełko czekoladek. Nie macie pojecia, jak zajebiście sie czułam...

jarek 

Wysłany: 2005-09-14, 10:21   

mysle ze nie chodzilo o to zeby wpierdalac wszystko co jest otwarte :P ... no ale kazdy interpretuje jak chce z tego co napisalas to jedyne co dokonczylas to artkuly spozywcze :D troche to takie tego .. dziwne :D

betton 

Wysłany: 2005-09-14, 10:39   

a poczucie humoru kolega ma czy może jest anatomicznie pozbawiony...?

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2005-09-14, 15:33   

A ja niestety, z zalem wielkim, musze stwierdzic, ze kino polskie ma sie jednak do dupy. Aktualne kino polskie. Jako ze daleko nie mam, to chodze se sobie na Festiwal Filmow Fabularnych i zal mi dupe sciska z tego co tam widze. Bylem jak na razie na 4 filmach (3 i pol, bo nie wyrobilem na ostatnim), i jeden tylko z muzyka Kazika byl niezly (nie rewelacyjny ale pozadny, ostry i ciezki, taki jak lubie. Do konca festiwalu jeszcze dni pare, mam nadzieje ze sie nagle zmieni i zaczna puszczac tylko killery, bo na razie to cieeeenko...

fenroz v.o. 
necromaniac undead

Wysłany: 2005-09-14, 16:07   re:

ja tam nie nazekam na brak zajęc.Staram się czasu nie tracic aczkolwiek miłym jest czasem nic nie robić.

Sati 
little dead girl

Wysłany: 2005-09-14, 22:03   

Czorth napisał/a:

Sati - ja mogę się przejść... tylko że przegląd kapel we wrocku jest w czwartek i nie w tym tygodniu :D

echhh ale w mielcu ...do wrocka za daleko :P

Czorth 
Satanas ante portas

Wysłany: 2005-09-15, 01:06   

Sati napisał/a:
Czorth napisał/a:

echhh ale w mielcu ...do wrocka za daleko :P

AAAAAAAAAAAAAAAAAHHHAAAAAAAA :drapie:

Typowy występ kapeli metalowej:

------------- :cisza: ---------------- :trabi:
-- :gitara: -------------- :gitara: --- :disco:
------- ------- :dupek: -----------------------

Fani: :lalala: :brawo: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :jupi:
:pijaki:

7711150 - tylko konkretnie!

http://www.youtube.com/watch?v=15SozetMxvQ

betton 

Wysłany: 2005-09-15, 07:38   

padam na ryj... zaspałam... poszłam spac o 3 wstałam o 6.30, wpie mnie wkur... bo zamiast szczac rozgladał sie za innym kundlem, 15 wydałam na taksówkę - teraz pije kawe, marze o poduszce... byle do 15.30.. byle do piątku

PS. Czorth jesteś debeściarz :)

Odpowiedz do tematu